Turkcell Bedava 2 GB İnternet Kampanyası nasıl yapılır?

18.04.2020
A+
A-

Merhaba osymli.com takipçileri, birçok kişi artık akıllı telefon kullanmaya başladı. Akılı telefonların vazgeçilmezi ise internet paketleridir. Bu yazımızda Turkcell kullanıcıları için Turkcell bedava internet 2019 nasıl yapılır? Bedava internet kampanya şartları nelerdir? sorularını cevaplayacağız. Sonraki yazılarımızda farklı hatlara yönelik kampanyalarımız da olacaktır.

Turkcell Bedava 2 GB İnternet Kampanyası nasıl yapılır?

Turkcell Bedava 2 GB İnternet Kampanyası nasıl yapılır? 

 

 

Merhaba osymli.com takipçileri, birçok kişi artık akıllı telefon kullanmaya başladı. Akılı telefonların vazgeçilmezi ise internet paketleridir. Bu yazımızda Turkcell kullanıcıları için Turkcell bedava internet 2020 nasıl yapılır? Bedava internet kampanya şartları nelerdir? sorularını cevaplayacağız. Sonraki yazılarımızda farklı hatlara yönelik kampanyalarımız da olacaktır.

 

 

 

turkcell-bedava-internet-kampanyaları

Turkcell  bedava internet 2020 paketleri her geçen gün abonelere sunulmaktadır. Güncel olarak sunulan kampanyalardan biri de “Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası” dır. Kampanyadan bireysel ses hattı sahibi müşteriler yararlanabilir. 2 GB internet paketi sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken kullanılabiliyor. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

 

 

Kampanyanın Detayları

 

  • Paket bitiminde veya 1 ay kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.
  • Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB’dir. Hediye MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.

 

 

 

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için sadece otomatik ödeme talimatı verilmesi ve ilk fatura ödemesinin talimattan yapılması yeterlidir, ek bir katılım talebine ihtiyaç yoktur. Fayda otomatik tanımlanacaktır.

 

 

 

Kimler yararlanabilir?

Bireysel faturalı ses hattı olan ve 27.07.2017 tarihinden sonra ilk kez otomatik ödeme talimatı veren, daha önce bu kampanyadan yararlanmamış tüm müşteriler yararlanabilecektir.

 

 

Kampanya içeriği ve özellikleri nelerdir?

Otomatik ödeme talimatı verip ilk fatura ödemenizin talimattan gerçekleşmesi durumunda 1 ay boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz 2 GB internetten yararlanabileceksiniz.

 

 

 

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım?

Kampanyadan ilk fatura ödemesinin otomatik ödeme talimatından gerçekleşmesi ile birlikte yararlanabileceksiniz, ek bir katılım talebi gerekmemektedir. Fayda otomatik tanımlanacaktır.

 

 

 

Kullanmadığım kampanya faydaları bir sonraki aya devreder mi?

Hayır, dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.