5. Sınıf “Ali Kuşçu ” Dinleme/ İzleme Metni İndir (MP4)

09.01.2020
A+
A-
5. Sınıf “Ali Kuşçu ” Dinleme/ İzleme Metni İndir (MP4)

5. Sınıf “Ali Kuşçu ” Dinleme/ İzleme Metni İndir (MP4)

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 5.sınıf Türkçe dersi 4. tema dinleme izleme metni olan Ali Kuşçu metnin ses ve video dosyasını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz. Google Drive üzerinden MEB internet engeli olmadan izleyebilirsiniz. Akıllı tahtaya ve bilgisayarına indirmek isterseniz ilgili sayfadaki indir butanuna basabilirsiniz. İnternette bir çok kişi tarafından aranan ali kuşçu dinleme metni, ali kuşçu dinleme metni 5 sınıf, ali kuşçu dinleme izleme ,ali kuşçu dinleme ve izleme metni,ali kuşçu dinleme izleme metni sözlerini videosunu sizler için aşağıda paylaştık. 

 

ali_kuscu-dinleme_metni_indir_mp4

 

Turuncu butona basarak Ali Kuşçu  dinleme metnin video dosyasını kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Butona bastığınız anda indirme başlayacaktır. Dosya boyutu 46 MB olarak belirlenmiştir. MEB internetinde indirme işlemi gerçekleşip gerçekleşmediği kontrol edilmiştir. İndirebilirsiniz.

 

Video Dosyası İNDİR (MP4)

 

Dosyayı indiremeyenler aşağıdaki yorum kısmından bize bildiriniz. Gerekli düzeltme hemen yapılır. Herkese başarılar dileriz.

En güzel nevresim takımı modelleri Madame Coco 'da sizi bekliyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.