KPSS ÖABT Çıkmış Tüm Sorular PDF İndir

21.09.2020
5.661
A+
A-

KPSS ÖABT sınavına girecek olan siz osymli.com takipçileri KPSS sınavda çıkan soruları görüp,çıkabilecek ve benzer olan soru tiplerini keşfetmeniz için KPSS Tüm ÖABT Çıkmış Sorular sitemize eklenmiş bulunmaktadır. Kolaylıkla indirebilirsiniz.  KPSS Tüm Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi Çıkmış Sorular aşağıda yıllara göre kategorilere ayrılmıştır.

KPSS ÖABT Çıkmış Tüm Sorular PDF İndir

KPSS ÖABT Çıkmış Tüm Sorular PDF İndir

KPSS ÖABT sınavına girecek olan siz osymli.com takipçileri KPSS sınavda çıkan soruları görüp, çıkabilecek ve benzer olan soru tiplerini keşfetmeniz için KPSS Tüm ÖABT Çıkmış Sorular sitemize eklenmiş bulunmaktadır. Kolaylıkla indirebilirsiniz.  KPSS Tüm Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi Çıkmış Sorular aşağıda yıllara göre kategorilere ayrılmıştır. KPSS sınavına girecek olan adaylar için en yararlı şeylerden biri çıkmış sorulara çalışmak olacaktır. İndirmek istediğiniz branşa tıklayarak sorulara ve cevaplara ulaşabilirsiniz. ÖABT Çıkmış tüm sorular ve cevaplar PDF halindedir. Kolaylıkla çıktısını alabilirsiniz. Ayrıca soruların yanında çözümleri de bulunmaktadır.

Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi Çıkmış Sorular ve Cevapları son 7 yıla aittir.

2020 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT)

2019 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT)

2018 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT)

2017 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT)

 

2016 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT)

 

2015 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT)

2014 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT)

2013 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT)

Linkler yukarıda mevcuttur. PDF’ler ÖSYM’nin sunucularında yer almaktadır. Telif hakları ÖSYM’ye aittir. İstenildiği taktirde üç iş günü içerisinde kaldırılacaktır.

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.