KPSS Çıkmış Sorular İndir

KPSS Tüm Çıkmış Sorular İNDİR-ÖSYM

KPSS sınavına girecek olan siz osymli.com takipçileri KPSS sınavda çıkan soruları görüp, çıkabilecek ve benzer olan soru tiplerini keşfetmeniz için “KPSS Tüm Çıkmış Sorular” sitemize eklenmiş bulunmaktadır. Kolaylıkla indirebilirsiniz.  KPSS Tüm Çıkmış Sorular aşağıda yıllara göre kategorilere ayrılmıştır. KPSS sınavına girecek olan öğrenciler için en yararlı şeylerden biri çıkmış sorulara çalışmak olacaktır.

2021 KPSS Çıkmış Sorular, 2020 KPSS Çıkmış Sorular, 2019 KPSS Çıkmış Sorular, 2018 KPSS Çıkmış Sorular, 2016 KPSS Çıkmış Sorular, 2015 KPSS Çıkmış Sorular ve 2006 KPSS Çıkmış Sorular olmak üzere son 14 yılın KPSS sorularına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Benzer soru tipleri keşfedip, çıkan soruları görmek sizlere KPSS’de gelecek olan soruların nasıl olabileceğini göstermekle kalmayıp alabileceğiniz puan hakkında fikir edinmenizi de sağlayacaktır. Siz değerli osymli.com üyeleri KPSS sınavına girmeden önce mutlaka incelemesi gereken bu sorular ile kendinizi rakiplerinizden bir adım daha önce bulacaksınız. “KPSS Çıkmış Sorular PDF” halinde bulunan bu soruları aşağıda bulunan butonlara tıklayarak güven içerisinde indirebilirsiniz.yeni-gif

KPSS Lisans Soruları ve Cevapları

2023 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2022 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2022 KPSS Lisans Çıkmış Soruları İptal Edildi❌
2021 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2020 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2019 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2018 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2017 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2016 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2015 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2014 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2013 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2012 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2011 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2010 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2009 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2008 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2007 KPSS Lisans Çıkmış Soruları
2006 KPSS Lisans Çıkmış Soruları

Linkler yukarıda mevcuttur. PDF’ler ÖSYM’nin sunucularında yer almaktadır. Telif hakları ÖSYM’ye aittir. İstenildiği taktirde üç iş günü içerisinde kaldırılacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. Betül dedi ki:

  Ellerinize sağlık faydalı bir içerik olmus

 2. Mustafa Gökay dedi ki:

  Mükemmel bir site elinize sağlık çok faydalı

 3. Görkem dedi ki:

  Emeğinize sağlık teşekkür ediyorum.

 4. Hatice dedi ki:

  Çok teşekkürler ilgiyle takip ediyorum

 5. Dilşad dedi ki:

  Güzel teşekkürler

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Rica ederiz. KPSS pdf arşivi mail adresinize gönderilmiştir. Başarılar

 6. Memet K dedi ki:

  Allah razı olsun.

 7. Kübra Turgut dedi ki:

  ÖsymLi.com diğer platformlara göre en iyisi. KPSS ye çalışıyorsanız mutlaka telegram gruplarına ve kitaplarından almanızı öneririm. ?

 8. Nurhan dedi ki:

  Kpss’ye çıkmış sorulardan çalışıyorum. Ve bu site sayesinde tüm çıkmış sorulara kolaylıkla erişim sağlayabiliyorum. Bizler için yapmış olduğunuz bu derleme sayesinde kolaylıkla istediğim senenin çıkmış sorularını indirip çözüyorum. Çok faydalı olmuş. Ellerinize sağlık:)))

 9. Zehra dedi ki:

  ÖSYM çıkmış soruları kendi sitesinde farklı sayfalarda paylaşmaktadır tüm çıkmış soruların linkini tek sayfada bulmak bizlerin işini kolaylaştırmakta. Her ne kadar tüm sorular eksiksiz olarak yer almasa da en azından temel kitapçıkları bu şekilde bulabilmek bizlere kolaylık sağlıyor

 10. sema dedi ki:

  Gerçekten çok faydalı bir platform iyi ki sizi bulmuşum eminim ki sizin de sayenizde istedigim yerlere ulasabilecegim size ne kadar tesekkür etsem az kesinlikle çom yardımseversiniz iyi çalismalar dilerim.