LGS Kitap Önerileri 8.Sınıf Kaynak Kitap Tavsiyeleri

2020 yılı için 8. Sınıf LGS kitap tavsiyeleri yazısını oluşturduk. İçerisinde kolay ve zor olarak değerlendirdiğimiz kitap önerilerini okumaya başlayabilirsiniz.

LGS_Kitap_onerileri_8_Sinif_Kaynak_Kitap_Tavsiyeleri

2020 LGS Kitap Önerileri 8.Sınıf Kaynak Kitap Tavsiyeleri

2020 yılı Liseye Giriş Sınavına hazırlanan öğrencilerin merak ettiği en önemli soruların başında LGS için hangi kaynaktan çalışmalıyım? En kolay soru bankası veya zor soruların olduğu kaynak hangisi? Şeklinde uzayıp giden sorular. İyi bir lisede okumak, iyi bir üniversiteyi kazanmak için önemli bir adım olarak değerlendirilebilir. Bu sebeple farklı kaynaklardan sorular çözmeli ve detaylı bir çalışma yapmalısınız. Sizlerin bu hayalinizi gerçekleştirebilmenize yardımcı olmak amacıyla 2020 LGS kitap önerilerinde bulunacağız. 8.Sınıf öğrencileri için LGS kaynak tavsiyesinde bulunmadan önce ekşi sözlük, youtube kanalları, forum sayfaları ve başarılı öğrenci görüşlerini bir araya getirerek 2020 yılı için 8. Sınıf LGS kitap tavsiyeleri yazısını oluşturduk. İçerisinde kolay ve zor olarak değerlendirdiğimiz kitap önerilerini okumaya başlayabilirsiniz.( Yazının çok uzaması sebebiyle üç dersin kitap önerilerini başka bir sayfaya taşıdık. Resimlerin üzerine tıklayarak ayrıntılı inceleyebilirsiniz😊)

2020 Yılı 8.Sınıf Türkçe LGS Kitap Önerileri-Tavsiyeleri

Okumak için resmin üzerine tıklayınızLGS_turkce_Kitap_onerileri_8_Sinif_turkce_Kaynak_Kitap_Tavsiyeleri

2020 Yılı 8.Sınıf Matematik LGS Kitap Önerileri-Tavsiyeleri

Okumak için resmin üzerine tıklayınızLGS_matematik_Kitap_onerileri_8_Sinif_matematik_Kaynak_Kitap_Tavsiyeleri

2020 Yılı 8.Sınıf Fen Bilimleri LGS Kitap Önerileri-Tavsiyeleri

Okumak için resmin üzerine tıklayınızLGS_fen_bilimleri_Kitap_onerileri_8_Sinif_fen_bilimleri_Kaynak_Kitap_Tavsiyeleri

 

2020 Yılı 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük LGS Kitap Önerileri-Tavsiyeleri

Bu bölümde sizlere yalnızca kitap isimlerini ve fiyatlarını sıralayacağım. Ayrıca internet üzerinden ucuza kitap satışı yapan sitelerden kontrol ederek güncel olarak satış fiyatlarını takip edebilirsiniz. Şimdi de 2020 LGS için İnkılap tarihi dersi kaynak kitap önerilerini sıralayalım:

 

 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Kazandıran Defter Çanta Yayınları

Bu ürün 2000’nin üzerinde satılmıştır. 260 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 24-30 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

 8.Sınıf VIP T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası Editör Yayınevi

Bu ürün 1300’ün üzerinde satılmıştır. 156 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 10-13 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

 8.Sınıf Master T.C. İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Soru Bankası Okyanus Yayınları

 Bu ürün 900’ün üzerinde satılmıştır. 160 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 15-20 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası Hız Yayınları

Bu ürün 500’ün üzerinde satılmıştır. 176 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 25-30 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Taktikli Soru Bankası Tonguç Akademi

Bu ürün 450’nin üzerinde satılmıştır. 216 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 33-40 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

 8.Sınıf Süper Zeka T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Fen Liselerine Hazırlık Soru Bankası Nartest Yayınları

128 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 23-30 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

2020 Yılı 8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi LGS Kitap Önerileri-Tavsiyeleri

Bu bölümde sizlere yalnızca kitap isimlerini ve fiyatlarını sıralayacağım. Ayrıca internet üzerinden ucuza kitap satışı yapan sitelerden kontrol ederek güncel olarak satış fiyatlarını takip edebilirsiniz. Şimdi de 2020 LGS için din kültürü dersi kaynak kitap önerilerini sıralayalım:

 

 8.Sınıf VIP Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası Editör Yayınevi

Bu ürün 1100’ün üzerinde satılmıştır. 126 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 10-13 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

 8.Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Dinlendiren Defter Eker Test Yayınları

304 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 32-40 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

 8.Sınıf Yeni Nesil Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Kitabı Nitelik Yayınları

127 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 20-25 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

 8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dinlendiren Konu Özetli Soru Bankası Eker Test Yayınları

207 sayfadan oluşmaktadır. Eker Test Din Kültürü dersi alanında adından söz ettiren bir yayındır. Tavsiyelerim içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 25-32 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

 8.Sınıf Classmate Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası Okyanus Yayınları

Bu ürün 200’ün üzerinde satılmıştır. 160 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 17-25 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

 8.Sınıf Vip Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Konu Anlatımlı Editör Yayınları

Bu ürün 200’ün üzerinde satılmıştır. 112 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 10-13 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

2020 Yılı 8.Sınıf İngilizce LGS Kitap Önerileri-Tavsiyeleri

Bu bölümde sizlere yalnızca kitap isimlerini ve fiyatlarını sıralayacağım. Ayrıca internet üzerinden ucuza kitap satışı yapan sitelerden kontrol ederek güncel olarak satış fiyatlarını takip edebilirsiniz. Şimdi de 2020 LGS için İngilizce dersi kaynak kitap önerilerini sıralayalım:

 

⇒ 8.Sınıf VIP İngilizce Soru Bankası Editör Yayınevi

Bu ürün 1200’ün üzerinde satılmıştır. 192 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 10-13 TL aralığında bir miktara satılmaktadır. . Yayın evi tarafından kitabın 95 sayfası ücretsiz olarak erişime açılmıştır. Bu linkten ulaşabilirsiniz. Öğretmenler için ise akıllı tahta uygulaması bulunmaktadır. Uygulamayı indirmek isteyen öğretmenler buraya tıklayınız.

 

⇒ 8.Sınıf Joyful Test Book Bee Publishing

Bu ürün 900’ün üzerinde satılmıştır. 144 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 12-16 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

⇒ 8.Sınıf More More Fame Fenomen English Test Book Kurmay ELT

Bu ürün 300’ün üzerinde satılmıştır. 240 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 25-35 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

⇒ 8.Sınıf İngilizce Soru Bankası Hız Yayınları

Bu ürün 300’ün üzerinde satılmıştır. 187 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 20-27 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

⇒ 8.Sınıf İngilizce Taktikli Soru Bankası Tonguç Akademi

Bu ürün 200’ün üzerinde satılmıştır. 184 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 27-41 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

⇒ 8.Sınıf İngilizce Soru Bankası Limit Yayınları

Bu ürün 200’ün üzerinde satılmıştır. 216 sayfadan oluşmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında 21-32 TL aralığında bir miktara satılmaktadır.

 

Son söz: Yukarıda sizler için sıraladığımız kaynaklar ile herhangi bir bağımız yoktur. Yani reklam ve tanıtım amaçlı yapılmış bir yazı olarak kesinlikle değerlendirilmesin. Yazımızın en başında da dediğimiz gibi birçok platformda yaptığımız araştırmalar ve kullanıcı yorumları dikkate alınarak hazırlanmış bir yazıdır. Önerdiğimiz kitapları öncelikle en yakın kırtasiyeden veya kitap evinden inceleyerek ön görü sahibi olunuz. Sonra internetten veya uygun bulduğunuz yerden satın alınız. Yazmış olduğumuz yazı tavsiye niteliğindedir. Herkese başarılar dileriz.

 

LGS Konuları ve Soru Dağılımı

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
YKS
2020 YKS'ye kaç gün kaldı?

25 Temmuz 2020

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
 • KYK Yurt Ücreti Alınmayacak Öğrenciler

  KYK Yurt Ücreti Alınmayacak Öğrenciler KYK yurtlarında ücretsiz barınma hakkına sahip öğrenciler kimlerdir? KYK’de nasıl ücretsiz kalınır? Yurt...Devamını Oku

 • KYK Yurt İzni Nereden Alınır? Online İzin Almak

  KYK Yurt İzni Nereden Alınır? Online İzin Almak Kredi ve Yurtlar Kurumunda kalan öğrenciler, yurttan izin almak istedikleri taktirde nereye başvuraca...Devamını Oku

 • Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile Hangi Konulara Çalışmalıyım?

  Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile Hangi Konulara Çalışmalıyım? Yükseköğretim Kurumları sınavına ilk defa girecek adayların merak ettiği sorula...Devamını Oku

 • AÖF Yaz Okulu Ücretleri 2019 | Yaz okulu öğretim ücreti tutarı nedir?

  AÖF Yaz Okulu Ücretleri 2019 | Yaz okulu öğretim ücreti tutarı nedir?   AÖF Yaz Okulu ücretleri; Alınan ders sayısına göre ödenecek ücret tutarl...Devamını Oku

 • İzmihlal nedir? izmihlal kelimesinin anlamı ne demektir?

  İzmihlal nedir? izmihlal kelimesinin anlamı ne demektir?     Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı İstiklal Marşı’ndaki izmihlal kelimes...Devamını Oku

KATEGORİLER