Kazanmayı Garantileyen 2020 KPSS Çalışma Programı PDF!

15.05.2020
76.912
A+
A-

ÖSYM’nin her sene uyguladığı memur olmak için girilen Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) binlerce kişi giriyor. Giderek sınavın çok daha zorlaştığı ve sistematik bir çalışma ile bu sınavda başarılı olunabileceğini biliyoruz. Sınavda başarılı olmak için çalışmaya başlamak istiyorsunuz fakat birçok sorunla karşılaşıyorsunuz.

Kazanmayı Garantileyen 2020 KPSS Çalışma Programı PDF!

Kazanmayı Garantileyen 2020 KPSS Çalışma Programı PDF! Uygula ve Başarıyı Yakala

ÖSYM‘nin her sene uyguladığı memur olmak için girilen Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) binlerce kişi giriyor. Giderek sınavın çok daha zorlaştığı ve sistematik bir çalışma ile bu sınavda başarılı olunabileceğini biliyoruz. Sınavda başarılı olmak için çalışmaya başlamak istiyorsunuz fakat birçok sorunla karşılaşıyorsunuz.

 

Bu sorunlar “KPSS çalışmaya başlayamıyorum” diyerek ilk ne yapacağınızı, KPSS çalışmaya nereden başlayacağınızı ve hangi dersten çalışmaya başlamanız gerektiğini belirleyemediğiniz için ortaya çıkıyor. Bu sorunları sınava hazırlanmaya karar veren birçok aday yaşıyordur tek değilsinizdir. Peki nasıl bir çözümle bu sorunları üstesinden gelebilirim diyorsanız merak etmeyin sorunun çözümünü bulduk. Çözümü KPSS’ye başlamadan önce kendinize belirlediğiniz bir çalışma takvimi ile çalışmaya başlayacağınızı belirlemektir. 2020 KPSS çalışma programının en önemli katkısı planlı ve programlı olmanızı sağlar. Planlı ve programlı olarak KPSS ye hazırlanmaya başladığınız anda zaten birçok adayın önüne geçmiş olacaksınızdır.

 

KPSS birincilerinin çalışma türü de planlı ve programlı bir çalışma çizelgesi ile çalışmalarıdır. Sizde onlar gibi başarılı olmak istiyorsanız ve çalışma programından verim almak istiyorsanız belirlenen günde belirlenen derslere ve konulara çalışmalısınız. Bunun yanı sıra kendinize bir odaya hazırlayın. Kitaplarınızın ve masanızın olduğu sade bir çalışma odası olmasına özen gösterin. Odanızın başköşesine de 2020 KPSS çalışma programınızı yapıştırın bu programa uymak için kararlı olun, kendinize güvenin ve pazartesi gününü beklemeden sizin için özenle hazırladığımız 2020 KPSS çalışma programı pdf ni indirip uygulamaya başlayın başarıyı yakalayın!

 

♦YENİ♦ 2020 KPSS Telegram Grupları Hemen KATIL!

 

KPSS Çalışma Programı İNDİR

 

KPSS Çalışma Programı İNDİR alternatif

 

KPSS Konuları Neler?

 

KPSS Ne Zaman Yapılacak?

 

Türkiye Geneli Deneme Sınavı İNDİR

 

KPSS Genel Kültür&Yetenek Kitap Tavsiyeleri

 

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. merve dedi ki:

  denemeyi indiremedim rica etsem mail adresine gönderebilir misiniz

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Merve, dosyanın yüklü olduğu linki kontrol ettim. Herhangi bir sıkıntı yok. kolaylıkla indirebilirsin

 2. Hanife dedi ki:

  Harikasınız👍😆

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Başarılar dileriz.

 3. Hanife Gülmez dedi ki:

  Ben de indiremedim atabilir misiniz?

 4. Yaşar güçgel dedi ki:

  Hocam ders çalışma pdf proğramını bende indiremedim rica etsem e mail e gönderebilir misiniz

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Yaşar, Linkleri kontrol ettim herhangi bir sıkıntı yok. İndirebilirsiniz. Kpss Çalışma Programı İNDİR butonuna basınız. dosya.co sitesine gidince 10 saniye bekledikten sonra indirmenize izin verecektir.

 5. Damla dedi ki:

  Bende indirdim sağolun size sorum olucaktı acaba bu programa uyarsam lise kpssine yetişir mi konular

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Damla, çalışma hızınıza bağlıdır. Sıkı bir çalışma ile yetişeceğini düşünüyorum. Başarılar dilerim.

 6. burcu g dedi ki:

  merhabalar, 2020 kpss lisans gk-gy için bugunden başlansa bu programa göre yeterli olur mu ya da nasıl bir çalışma yapmak lazım?teşekkür ederim cevap için şimdiden.

 7. sema dedi ki:

  merhaba programda alan çalışması yok ancak alan denemesi var anlayamadım tam olarak ne yapmaylıyım alanı sona mı bırakmalıyım yoksa bu programa mı yerleştirmeliyim

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba, alan için kendiniz bir plan oluşturmalısınız.

 8. Önder dedi ki:

  Merhabalar

  Sabah 8:30 aksam 17:30 saatleri arasında çalışan birisi olarak tavsiye edebileceğiniz yıllık bir planınız var mı? Teşekkür ederim.