KPSS Telegram Grupları

06.12.2020
73.972
A+
A-

2021 KPSS Telegram Çalışma Grupları sitemiz tarafından kurumuştur. Kamu Personeli Seçme Sınavına hazırlanan pek çok aday bulunmakta. Bu adaylara yardımcı olabilmesi ise farklı kategorilerde 2021 KPSS Telegram Çalışma Grupları kurduk. Hazırlandığınız sınava göre size en uygun olan gruba katılabilirsiniz.

KPSS Telegram Grupları

2021 KPSS Telegram Çalışma Grupları

2021 KPSS Telegram Çalışma Grupları sitemiz tarafından kurumuştur. Kamu Personeli Seçme Sınavına hazırlanan pek çok aday bulunmakta. Bu adaylara yardımcı olabilmesi ise farklı kategorilerde 2021 KPSS Telegram Çalışma Grupları kurduk. Hazırlandığınız sınava göre size en uygun olan gruba katılabilirsiniz.

 

Telegram KPSS Grupları ile sınava çalışırken internette bulamadığınız kaynaklara ücretsiz olarak ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu grupların amacı aynı sınava hazırlanan bireyleri bir araya getirerek bilgi alış verişinde bulunmalarını sağlamaktır. Aşağıdaki linke tıklayarak gruba üye olabilirsiniz.

 

Telegram KPSS ÖABT Grupları ile öğretmen adayları kendi branşlarındaki adaylar ile sınava hazırlanırken yapamadığı soruları sorabilir ve çalışma programı konusunda destek olabilir. Ayrıca yapmış olduğunuzu denemelerin netlerini paylaşarak çalışmalarınızı yönlendirebilirsiniz. Kaynak arayışında olan öğretmen adayları kitap önerileri konusunda da bilgi sahibi olabilir. Aşağıdaki linke tıklayarak gruba üye olabilirsiniz.

 

Telegram KPSS Çalışma Grubu ile çözemediğiniz soruları diğer adaylarla paylaşarak değerlendirebilirsiniz.  Gruplarımıza katılım tamamen ücretsiz olup telefonunuzda uygulamamın yüklü olması gerekmektedir. KPSS adayları tarafından paylaşılan çalışma notları, ücretsiz olarak paylaşılan pdf dosyaları, güncel bilgiler ile sınava daha kapsamlı çalışma imkanı bulacaksınız. Aşağıdaki linke tıklayarak gruba güvenle üye olabilirsiniz.

 

KPSS Telegram Gruplarımız :

 

1-) 2021 KPSS Lisans/ Önlisans/Lise Telegram Grubu : https://t.me/kpsslisansonlisans

 

2-) 2021 KPSS ÖABT Telegram Grubu : https://t.me/kpssoabtsinavi

 

3-)Branşlara göre grupları oluşturduk. Katılımlarınızı bekliyoruz. Arkadaşlarınızla da grup linkini paylaşırsanız seviniriz. ÖABT Gruplarına Katıl https://t.me/oabtgruplari

 

4-) 2021 KPSS Güncel Bilgiler Telegram Grubu : https://t.me/kpssguncelbilgileri

 

5-) 2021 Eğitim Bilimleri Telegram Grubu : https://t.me/kpssegitimbilimleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Talha dedi ki:

  Grupların hepsine katıldım ve gerçekten çok faydalı gruplar. İçerisinde paylaşılan bilgiler ve belgeler çok etkili. Kpss çalışma temposunda asla gözünüzün korkmamasına yardımcı oluyor. Bu gruplara katılımı tavsiye ederim. Gruplarımızın yöneticilerine de ayriyetten çok teşekkür ederim.

 2. Zehra dedi ki:

  Telegram sosyal medya araçlar içerisinde en çok sevdiğim platform birisi Sizlerin de burada güzel işler yaptığınızı görüyorum özellikle sınava hazırlanırken çözemediğim soruları danışabileceğim arkadaşların yer almış olması bana büyük fayda sağladı sorularını sordum çözümlediler

 3. sema dedi ki:

  Bu grupta olduğum için cok sanslıyim kesinlikle herkes takip etmeli emekleriniz için tesekkürler

 4. Emre dedi ki:

  Ortaöğretim için telegram grubu varmi yoksa lisan ve onlisans grubunami dahil oluyor?

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Konular genel olarak ortak olduğu için hepsi bir arada olacak şekilde grubu oluşturduk.

   1. Arzu dedi ki:

    Ben de bu gruba katılmak istıyorum ama olmuyor nedense

    1. ÖSYMLİ dedi ki:

     telegram uygulamasını yüklemelisiniz.

     1. Arzu dedi ki:

      Uygulama yüklü hesabımda acik ama olmuyor

     2. ÖSYMLİ dedi ki:

      Telegramda arama kısmına @osymli yazın kanal çıkar. Oradan da gruba gelirsiniz.

   2. Nurhan dedi ki:

    Osymli.com sitesinin öğrenciler için yapmış olduğu çalışmalar çok faydalı. Bu site sayesinde telgramla tanıştım. Ve bir çok ders grubuna dahil oldum. Bu gruplar sayesinde öğrencilerle bilgi alış verişi gerçekleşiyor. Bu tür telegram gruplarının kurulması bizler açısından bulunmaz nimet. Çalışmalarınızın devamını diliyorum.

 5. Fatma dedi ki:

  Grupta her akşam deneme sınavı yapılıyor. Herkes gerçekten yardımsever. Katıldığım için çok mutluyum 😊

  1. Ayferrrr dedi ki:

   Bende gruba katılmak istiyorum ama hata veriyor destek olur musunuz lütfen

   1. ÖSYMLİ dedi ki:

    Düzelttim. Tekrar dener misiniz