2022 KPSS Deneme Sınavı PDF İndir

11.08.2021
26.566
A+
A-

Kamu Personeli Seçme Sınavına hazırlanırken deneme sınavları yapmanız çok önemlidir. Deneme sınavlarının bir diğer artısı da sınav stresinizi yenmenizi sağlar. KPSS deneme sınavlarına ağırlık vermeniz sınavda daha başarılı olmanızı sağlar. Bu konuda size yardımcı olmak için 2022 KPSS deneme sınavı PDF arşivini paylaşıyoruz.

2022 KPSS Deneme Sınavı PDF İndir

2022 KPSS Deneme Sınavı PDF İndir (ARŞİV)

2022 KPSS’ye hazırlanan adaylar, konu çalışmalarını tamamlamışsanız artık deneme çözmeye hazırsınız demektir. 2022 KPSS Deneme sınavı çözmek genel kültür ve genel yetenek konu eksiklerinizi daha net görmenizi sağlayacaktır. Konu eksikleriniz olduğunu fark ettiğinizde eksik olduğunuz konuya dönüp bir tekrar çalışması yapmanız denemelerde daha başarılı olmanızı ve kalıcı öğrenmeyi sağlar. Kamu Personeli Seçme Sınavına hazırlanırken deneme sınavları yapmanız çok önemlidir. Deneme sınavlarının bir diğer artısı da sınav stresinizi yenmenizi sağlar. KPSS deneme sınavlarına ağırlık vermeniz sınavda daha başarılı olmanızı sağlar. Bu konuda size yardımcı olmak için 2022 KPSS deneme sınavı PDF arşivini paylaşıyoruz.

2022 KPSS Deneme Sınavı Arşivi PDF’leri-1
GK&GY Deneme-1İndirCevap Anahtarı
GK&GY Deneme-2İndirCevap Anahtarı
GK&GY Deneme-3İndirCevap Anahtarı
GK&GY Deneme-4İndirCevap Anahtarı
Güncel Bilgiler DenemesiİndirCevap Anahtarı içinde.
GK&GY Deneme-6İndirCevap Anahtarı içinde.
GK&GY Deneme-7İndirCevap Anahtarı içinde.
GK&GY Deneme-8İndirCevap Anahtarı içinde.
GK&GY Deneme-9İndirCevap Anahtarı içinde.
GK&GY Deneme-10İndirCevap Anahtarı içinde.

 

KPSS Deneme sınavlarını yaparken kendinize bir sınav ortamı oluşturun ve dakika tutmalısınız. Gerçek sınavdaymış gibi hissederek soruları çözmeniz gerekir. Bu sayede KPSS deneme sınavları çözerek sınav stresinizin gittiğini ve zamanı daha iyi kullandığınızı göreceksiniz. Böylece KPSS’ de çok daha başarılı olabileceksiniz. Yoğun çalışma döneminde herkese başarılar dileriz umarım hak ettiğiniz yerlere gelebilirsiniz. Bu yolda sizlere yardımcı kaynaklarla destek olmaya devam edeceğiz.

 

2022 KPSS Deneme Sınavı Arşivi PDF’leri-2
Matematik DenemeİndirCevap Anahtarı içinde.
Türkçe DenemeİndirCevap Anahtarı içinde.
Coğrafya DenemeİndirCevap Anahtarı içinde.
GK&GY DenemeİndirCevap Anahtarı içinde.
Eğitim Bilimleri DenemeİndirCevap Anahtarı içinde.
GK&GY DenemeİndirCevap Anahtarı içinde.
Tarih DenemeİndirCevap Anahtarı içinde.
GK&GY DenemeİndirCevap Anahtarı
Coğrafya DenemeİndirCevap Anahtarı içinde.
Tarih DenemeİndirCevap Anahtarı içinde.

 

KPSS'ye Dair Tüm Kaynaklar İNDİR

KPSS Ne Zaman Yapılacak?

Türkiye Geneli Deneme Sınavı İNDİR

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Talha dedi ki:

  Deneme sınavlarını şimdi indirdim ve aşırı iyi. Malum kpss için kaynak bulmak bazen çok zor oluyor ama bu işi çözmüşler. Emeğimize sağlık elinize sağlık. Kaynak ararken sizi bulmam çok iyi oldu teşekkürler ederim.

 2. Zehra dedi ki:

  KPSS çalışıp kaynak arayışında olan bireylerin pek çok farklı kaynağı PDF dosyasına tek sayfada düzenli bir şekilde bulabileceği bir site oluşturmuş sunuz Çok sağ olun Çok teşekkür ederim

 3. sema dedi ki:

  Denemeler gercekten cok iyi emeklerinizle daha iyi yerlere geleceginize eminim cok sağ olun umarım sayenizde istedigim yerlere de guzelce gelebilirim iyi calismalar dilerim.

 4. runkil_19 dedi ki:

  MERHABALAR HOCAM. BENDE İNDİREMEDİM. BANADA GÖNDEREBİLİR MİSİNİZ?
  TÜRKİYE GENELİNDEKİ DENEMELERİ GÖNDEREBİLİRSENİZ SEVİNİRİM HOCAM.
  SİZDEN ÇALIŞAN ÖĞRENCİLER İÇİN ÇALIŞMA PROGRAMINI HAZIRLAMANIZI RİCA EDİYORUM?