2020 YKS-YDT Deneme Sınavı PDF İndir

05.09.2019
7.167
A+
A-
2020 YKS-YDT Deneme Sınavı PDF İndir

2020 YKS-YDT Deneme Sınavı PDF İndir

 

Yükseköğretim Kurumları Sınavı üç farklı oturum şeklinde düzenlenmektedir. 3. Oturumu Yabancı Dil testi oluşturmaktadır. Genellikle liselerin dil bölümünden adayların girdiği bu sınavda 80 adet soru çıkmaktadır.Sınavda soru başına 1,5 dakika düşmektedir. YDT sınavına hazırlanan öğrenciler için farklı dershaneler ve  çeşitli eğitim kurumları tarafından hazırlanmış olan deneme sınavlarına kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için tüm deneme linklerini tek bir pdf sayfasında birleştirdik. Hızlı ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz. YKS-YDT testini çözerek sınavdaki başarınız hakkında fikir sahibi olabilir ve eksik olduğunuz konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz. 

 

 

YKS Konuları ve Soru Sayıları

 

YKS'ye Hazırlananlar Kesin Bakmalı

 

YKS Puan Hesaplama İçin Tıklayınız

 

Yabancı Dil testi pdf indir

 

Uyarı: Mobilden giren arkadaşlar indirmekte zorluk çekerseniz yorum kısmına yazınız. Oradan mail adresinize gönderim yapılacaktır.

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Sevda dedi ki:

  Kaynaklar için teşkkr ederim. Birçok yerde aradım ama bulamamıştım saolun

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Sevda, başarılar dileriz.

 2. Batuhan dedi ki:

  Merhabalar, siteye erişim sağlayamadım rica etsem mailime iletebilir misiniz?