2023 LGS 15 Tatil Çalışma Programı İndir

08.08.2022
A+
A-

2023 LGS adaylarına yardımcı olmak için 15 tatil çalışma program hazırladık. Ara tatilde sınava yönelik yapacağınız çalışma ile eksik konularınızı tamamlayabilirsiniz. Tatilde de ders mi çalışılır diye düşünmeyin. Seneye hedeflediğiniz lisede olunca güzel bir tatil yaparsınız. Bu motivasyon ile hareket ederek daha çok verim alacağınızı düşünüyorum. Size yardımcı olacak programı aşağıdan indirebilirsiniz.

2023 LGS 15 Tatil Çalışma Programı İndir

2023 LGS 15 Tatil Çalışma Programı İndir

Merhaba arkadaşlar, 15 tatil geldi, çattı ve tatil zamanı…LGS‘ ye hazırlanan birçok aday 15 tatilde çalışma programına ihtiyaç duyuyor. Özel etüt merkezlerine giden adaylar bu konuda evde hazırlanan adaylara göre daha şanslı sayılabilir. Çünkü birçok kurum 15 tatili LGS Kamp programları ile geçirmekte. Evde hazırlanan adaylar bu konuda iş size düşüyor. Kendi kamp programınızı kendiniz hazırlamalısınız. İşte tam bu noktada osymli.com olarak sizlere yardımcı olmak için LGS sınava girecekler için 15 tatil LGS çalışma programı hazırladık.

 

Örnek LGS programımızın linkini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Ancak dikkat ettiyseniz bu programlara örnek program diyoruz. Program kişiye özel olmalıdır. Sizler de kendi eksiklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre yeni bir program hazırlayabilirsiniz.

 

15 Tatil LGS Çalışma Program İndir –1

15 Tatil LGS Çalışma Program İndir –2

15 Tatil LGS Çalışma Program İndir –3

 

Ara tatilde çalışmalarınızı planlı bir şekilde devam etmek başarınızın devamına katkı sağlayacaktır. İndirdiğiniz programı kendi kişisel durumunuza göre de düzenleyebilirsiniz. 15 tatilde çalışmak sizlere büyük bir fırsat sağlayacaktır. Eksik olduğunuz konuların tamamlanması noktasında yol kat edeceksiniz.

 

Başarmak isteyen öğrenciler sıkı ve disiplinli bir çalışma ile ikinci döneme daha hazır bir şeklide başlayabilirsiniz. Hemen başarmak için programı indirip uygulamaya başlayabilirsiniz.

Tavsiye Yazılarımız

LGS'ye kaç gün kaldı?

LGS Konuları ve Soru Dağılımı için TIKLAYINIZ

LGS Kitap Önerileri 8.Sınıf Kaynak Kitap Tavsiyeleri için TIKLAYINIZ

LGS Çalışma Programı PDF İndirmek için TIKLAYINIZ

LGS Deneme Sınavı PDF indir | Sayısal-Sözel Arşiv

LGS Çıkmış Soruları İndirmek için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Hb dedi ki:

    404 hatası var.

    1. ÖSYMLİ dedi ki:

      Merhaba, link düzeltildi. Yeni programlar eklendi.