2024 LGS 15 Tatil Çalışma Programı İndir

09.01.2024
A+
A-

2024 LGS adaylarına yardımcı olmak için 15 tatil çalışma program hazırladık. Ara tatilde sınava yönelik yapacağınız çalışma ile eksik konularınızı tamamlayabilirsiniz. Tatilde de ders mi çalışılır diye düşünmeyin. Seneye hedeflediğiniz lisede olunca güzel bir tatil yaparsınız. Bu motivasyon ile hareket ederek daha çok verim alacağınızı düşünüyorum. Size yardımcı olacak programı aşağıdan indirebilirsiniz.

2024 LGS 15 Tatil Çalışma Programı İndir

2024 LGS 15 Tatil Çalışma Programı İndir

Merhaba arkadaşlar, 15 tatil geldi, çattı ve tatil zamanı…LGS‘ ye hazırlanan birçok aday 15 tatilde çalışma programına ihtiyaç duyuyor. Özel etüt merkezlerine giden adaylar bu konuda evde hazırlanan adaylara göre daha şanslı sayılabilir. Çünkü birçok kurum 15 tatili LGS Kamp programları ile geçirmekte. Evde hazırlanan adaylar bu konuda iş size düşüyor. Kendi kamp programınızı kendiniz hazırlamalısınız. İşte tam bu noktada osymli.com olarak sizlere yardımcı olmak için LGS sınava girecekler için 15 tatil LGS çalışma programı 2024 hazırladık.

 

Örnek LGS programımızın linkini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Ancak dikkat ettiyseniz bu programlara örnek program diyoruz. Program kişiye özel olmalıdır. Sizler de kendi eksiklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre yeni bir program hazırlayabilirsiniz.

 

15 Tatil LGS Çalışma Program İndir –1

15 Tatil LGS Çalışma Program İndir –2

15 Tatil LGS Çalışma Program İndir –3

 

Ara tatilde çalışmalarınızı planlı bir şekilde devam etmek başarınızın devamına katkı sağlayacaktır. İndirdiğiniz programı kendi kişisel durumunuza göre de düzenleyebilirsiniz. 15 tatilde çalışmak sizlere büyük bir fırsat sağlayacaktır. Eksik olduğunuz konuların tamamlanması noktasında yol kat edeceksiniz.

Başarmak isteyen öğrenciler sıkı ve disiplinli bir çalışma ile ikinci döneme daha hazır bir şeklide başlayabilirsiniz. Hemen başarmak için programı indirip uygulamaya başlayabilirsiniz.

LGS 15 Tatil Çalışma Programını kullanacak öğrencileri için çalışma programı uygularken dikkat edilmesi gereken bazı önemli tavsiyelerimiz şunlardır:

 • Düzenli bir çalışma rutini oluşturun. Aynı saatlerde her gün çalışmaya çalışın ve çalışma sürenizi sabit tutun.
 • Çalışma alanınızı uygun bir şekilde düzenleyin. Çalışma masası ve sandalyeniz rahat olsun ve gerekli olan tüm malzemeler elinizin altında olsun.
 • Çalışma süresi içerisinde kısa aralıklarla dinlenme yapın. 20 dakika çalıştıktan sonra 5 dakika dinlenme şeklinde bir rutin oluşturabilirsiniz. Pomodoro tekniği ile nasıl verimli ders çalışılır? yazımızı okuyabilirsiniz.
 • Çalıştığınız LGS konularını sürekli tekrar edin. Bu sayede bilgiler kalıcı olur ve sınavlarda daha iyi bir performans sergileyebilirsiniz.
 • Çalışırken müzik dinleyebilir veya çalışma alanınızda doğa manzarasına bakabilirsiniz. Bu çalışma süresi boyunca dikkatini ve motivasyonunu arttırabilir. Ders çalışırken müzik dinleyemeyenlerdenseniz bu öneriyi atlayabilirsiniz.
 • Eğer çalışırken sıkılıyorsanız, yürüyüş yapabilir veya egzersiz yapabilirsiniz. Bu sizin aklınızı rahatlatacak ve daha iyi çalışmanıza olanak sağlayacaktır. Fiziksel olarak hareket etmek sizlerin sağlığı açısından da önemli olacaktır.
 • Çalışma süresi sonunda öğrendiğiniz konuları bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Öğrendiklerinizin daha kalıcı hale geldiğini siz de fark edeceksiniz.

Tavsiye Yazılarımız

2024 LGS'ye kaç gün kaldı?

LGS Konuları ve Soru Dağılımı için TIKLAYINIZ

LGS Kitap Önerileri 8.Sınıf Kaynak Kitap Tavsiyeleri için TIKLAYINIZ

LGS Çalışma Programı PDF İndirmek için TIKLAYINIZ

LGS Deneme Sınavı PDF indir | Sayısal-Sözel Arşiv

LGS Çıkmış Soruları İndirmek için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. nuri dedi ki:

  Merhaba,
  yarıyıl çalışma programını 2024 yılı için günceller misiniz?
  Teşekkürler

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba, güncelledik. Teşekkür ederiz.

 2. Naciye dedi ki:

  Teşekkür ederim çok yardımcı oluyor daha çıkılmasını dileriz?

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Naciye, başarılar dileriz.

 3. Hb dedi ki:

  404 hatası var.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba, link düzeltildi. Yeni programlar eklendi.