2021 LGS 15 Tatil Çalışma Programı İndir

01.09.2020
9.100
A+
A-
2021 LGS 15 Tatil Çalışma Programı İndir

2021 LGS 15 Tatil Çalışma Programı İndir

 

 

Merhaba arkadaşlar, 15 tatil geldi, çattı ve tatil zamanı…LGS‘ ye hazırlanan birçok aday 15 tatilde çalışma programına ihtiyaç duyuyor. Özel etüt merkezlerine giden adaylar bu konuda evde hazırlanan adaylara göre daha şanslı sayılabilir. Çünkü birçok kurum 15 tatili LGS Kamp programları ile geçirmekte. Evde hazırlanan adaylar bu konuda iş size düşüyor. Kendi kamp programınızı kendiniz hazırlamalısınız. İşte tam bu noktada osymli.com olarak sizlere yardımcı olmak için LGS sınava girecekler için 15 tatil çalışma program hazırladık.

 

 

 

Örnek LGS programımızın linkini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Ancak dikkat ettiyseniz bu programlara örnek program diyoruz. Program kişiye özel olmalıdır. Sizler de kendi eksiklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre yeni bir program hazırlayabilirsiniz.

 

15 tatil çalışma program İndir

 

Ara tatilde çalışmalarınızı planlı bir şekilde devam etmek başarınızın devamına katkı sağlayacaktır. İndirdiğiniz programı kendi kişisel durumunuza göre de düzenleyebilirsiniz. 15 tatilde çalışmak sizlere büyük bir fırsat sağlayacaktır. Eksik olduğunuz konuların tamamlanması noktasında yol kat edeceksiniz. Başarmak isteyen öğrenciler sıkı ve disiplinli bir çalışma ile ikinci döneme daha hazır bir şeklide başlayabilirsiniz. Hemen başarmak için programı indirip uygulamaya başlayabilirsiniz.

 

LGS'ye kaç gün kaldı?

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.