2024 YKS Kitap Önerisi | AYT-TYT Kitap Tavsiyesi

yks_kitap

2024 YKS Kitap Önerisi | AYT-TYT Kitap Tavsiyesi

Merhaba Arkadaşlar, sınava hazırlanan her öğrencinin merak ettiği sorulardan birisi de hangi kaynaklara çalışmalıyım? Hangi yayınevinin kitapları daha iyidir? 2024 YKS Hangi kitabı almalıyım? Sizlere bu yazımda 2024 YKS Kitap önerilerinde bulunacağım. Bu bilgiler çeşitli sitelerden derlenerek hazırlanmıştır. YKS‘ ye hazırlanan bir çok öğrenci kitaplarını artık internet üzerinden almaktadır. Bu da kitabı incelemeden sorularını okumadan almak anlamına geliyor. Biz de siz değerli okuyucularımız için yayınevlerinin kaynak kitaplarını inceledik. Sizlere fikir olası amacıyla da paylaşıyoruz.

2024 YKS’ ye hazırlanan adaylar için 2024 YKS Kitap Tavsiyeleri ve 2024 TYT Kitap Önerileri hakkında detaylı bilgilendirme yapacağız. YKS konularına çalışmaya başlamadan önce hangi kaynaktan ders çalışmanın size daha faydalı olacağını bilmek sizler için avantaj oluşturacaktır. Bu yazımızda MEB müfredatına uygun olarak hazırlanmış 2024 YKS kaynaklarını ayrıntılı olarak listeleyeceğiz.

                Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Tarih, Coğrafya, Edebiyat dersleri için önerdiğimiz kaynaklara alttaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YKS(AYT-TYT) Kaldırılan Konular Neler?(ÖSYM)

Ösymli’ye Tavsiyem:  YKS Konuları ve Soru Dağılımı ?

YKS Konuları TEK SAYFA okumak için TIKLAYINIZ.

YKS Youtube Kanal Önerileri için TIKLAYINIZ

YKS Çalışma Programı İndir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Levent ŞENER’e dedi ki:

  EA Puanım 256,95698 le hangi bölümü yaza bilirim teşekkürler

 2. MERVE dedi ki:

  Bilgiler için çok teşekkürler

 3. Mehmet dedi ki:

  Yukarıdaki kitapları nereden satın alabilirim?

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   İnternetten veya kitap kırtasiyelerden

 4. Serkan Akbaş dedi ki:

  YKS sınavına gireceğim. Yabancı dil sınavı da dahil. Lütfen kitap önerin

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Sayın Serkan Akbaş, Sayfamız editörler tarafından hazırlanmaktadır. Kısa süre içerisinde yayınlayacağız. İyi çalışmalar diliyorum.