2024 TYT Geometri Kitap Önerileri

17.07.2023
A+
A-

2024’te yapılacak TYT sınavına hazırlanmakta olan öğrencilerin, merakla aradıkları 2024 TYT Geometri kitap önerileri listesi hazırladık. TYT Geometri soru bankası ve konu anlatımlı kitap önerilerini yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

2024 TYT Geometri Kitap Önerileri

2024 TYT Geometri Kitap Önerileri

2024 ’de yapılacak TYT sınavına hazırlanmakta olan öğrencilerin, merakla aradıkları 2024 TYT Geometri kitap önerileri listesi hazırladık. Sınav hazırlık döneminde öğrencilerin ihtiyaç duydukları tüm konu anlatımları ve soru bankaları kitap önerileri listemizde yer alıyor. Konuları pekiştirmeye, soru tiplerine alışkanlık kazanmaya ve test çözümlerinde tecrübe edinmeye yardımcı olacak geometri kitaplarıyla, daha iyi ve daha verimli bir sınav hazırlık süreci geçirebiliyor. 2024 TYT geometri soru bankası önerileri ile TYT’ de yer alacak tüm geometri konularının soru tiplerine alışkanlık kazanılıyor. 2024 TYT geometri konu anlamı önerileri ile tüm geometri konularını daha iyi anlamanıza yardımcı olacak kaynaklardan faydalanarak, verimli bir hazırlık geçirebilirsiniz.

TYT Geometri Konu Anlatım Önerileri 2024

tyt-geometri-kitap-onerileri-

Bilgi Kazanım Merkezi TYT-AYT Geometri Konu Anlatımlı

2024 TYT hazırlık sürecinde geometri konularını tamamlamak ve pekiştirmek isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. Bilgi Kazanım Merkezi tarafından yayınlanan konu anlatımlı TYT geometri kitabı, 272 sayfadan oluşuyor. Yeni nesil soru tipine uygun sorulardan oluşan kitaptaki tüm soruları çözümlüdür. Kavrama ve uygulama mantığına sahip olan kitabın her bir geometri konu anlatımı sonunda çok yönlü testler bulunmaktadır.

2024 TYT Geometri Konuları ve Soru Dağılımı +PDF

tyt-geometri-kitap-onerileri-

Data Yayınları TYT Hızlı Geometri Enfes Konu Anlatımlı

Güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırlanan Data Yayınları’nın TYT Hızlı Geometri Enfes konu anlatımlı kitabı sadece 2024 TYT hazırlığı için değil, aynı zamanda derslere destekte sağlıyor. Müfredata uyumlu olduğundan derslerde de başarı yüzdesini yukarıya çekmeyi sağlıyor. 184 sayfadan oluşan kitap, tüm 2024 TYT konularını kapsıyor.

tyt-geometri-kitap-onerileri-

Sınav Dergisi Yayınları TYT AYT Geometri 24 Adımda Özel Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sınav hazırlık süreçlerinde öğrencilerin en büyük yardımcısı olan Sınav Dergisi Yayınları’ndan birisidir. Geçmiş yıllarda TYT’ de çıkan konuları kapsayan ve özellikle öğrencilerin zorlandıkları konulara ağırlık veren konu anlatımlarına sahiptir. 424 sayfadan oluşan kitap hem video anlatım hem de akıllı tahtaya uygun olarak hazırlanmıştır.

tyt-geometri-kitap-onerileri-

Simya Dergisi Yayınları 12.Sınıf Geometri TYT-AYT Konu Anlatımlı

Simya Dergisi Yayınları’ndan çıkan geometri konu anlatımlı kitap “Can Yapar” ve “Yıldırım Genç” tarafından hazırlanmıştır. 2024 TYT ve ayrıca 2024 AYT sınav hazırlık sürecinde 12.sınıf geometri konularını pekiştirmeye yardımcı olur. 384 sayfadan oluşan kitap, 2023-2024 MEB müfredatıyla da uyumludur.

TYT Konuları TEK SAYFA okumak için TIKLAYINIZ.

TYT Geometri Soru Bankası Önerileri 2024

tyt-geometri-kitap-onerileri-

TYT AYT TM Ahmet Demir Geometri Soru Bankası(Zor Seviye)

TM Yayın Eğitim tarafından basılan geometri soru bankası, geometri alanında Türkiye’nin en ünlü isimlerinden Ahmet Demir tarafından hazırlanmıştır. Tüm ÖSYM sınavlarına ilişkin sınav hazırlık sürecinde kullanılan geometri soru bankalarında yüksek başarısıyla dikkat çekiyor. TYT’ de yüksek puanlı bölümleri hedefleyen öğrenciler için hazırlanmıştır. Ahmet Demir geometri soru bankası kitabından önce giriş ve orta seviye zorluğa sahip soru bankalarının bitirilmesi tavsiye edilir.

tyt-geometri-kitap-onerileri-

Öğrenci İşi Yayınları TYT-AYT Geometri Soru Bankası(Temel ve Orta Seviye)

Öğrencilerin soru alışkanlıkları ve zorlandıkları konular üzerine eğilen kapsamlı 2024 TYT geometri soru bankası ile sınav hazırlık süreci daha verimli geçiriliyor. Öğrenci İşi Yayınları tarafından yayınlanan 228 sayfadan oluşan soru bankası kolay ve orta seviye zorluğa sahiptir. Bu özelliğiyle de 2024 TYT hazırlığına yeni başlayan veya kavrayamadığı konular bulunan öğrenciler için uygundur. Ücretsiz video anlatımları ile uyumludur.

tyt-geometri-kitap-onerileri-

Puan Yayınları TYT-AYT Geometri Öğreten Akıllı Soru Bankası(Orta Seviye)

Puan yayınları tarafından yayınlanan geometri soru bankası, soru çözme alışkanlıklarının yanı sıra öğrencilerin konuları daha iyi kavrayabilmelerine yardımcı olacak öğretici nitelikteki sorulardan oluşuyor. Bu nedenle 2024 TYT-AYT hazırlık döneminde konu anlatımlı kitaplardan alınan bilgilerin pekiştirilmesine yardımcı olur. Öğreten akıllı soru bankası ile 2024 TYT hazırlık süreci için temel ve orta seviye zorlukta bir soru çözümü gerçekleştirilebilir.

tyt-geometri-kitap-onerileri-

 

Kafa Dengi TYT Geometri Soru Bankası (Temel ve Orta Seviye)

Videolu konu anlatımları konusunda 2024 TYT hazırlık sürecinde en çok tercih edilen isimlerden birisi olan “Cihan Irmak Bacacı” tarafından hazırlanmıştır. Youtube’ deki geometri konu anlatımlarıyla tanınan ünlü isim tarafından hazırlanan geometri soru bankası temel ve orta seviyedeki soruları içerir. ÖSYM’nin yeni soru tipine uyumlu olan soru bankası, yeni öğretim programı ve farklı soru tiplerine sahiptir. Ayrıca soru bankasında yer alan her bir soru için hazırlanmış detaylı anlatımların bulunduğu videolu soru çözümleri bulunmaktadır.

YKS (TYT-AYT) Konuları için TIKLAYINIZ

TYT Matematik Youtube Kanal Önerileri için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.