fbpx
Osymli.com

TYT Matematik Yeni Nesil Sorular PDF İndir

12.01.2020
7.592
A+
A-
TYT Matematik Yeni Nesil Sorular PDF İndir

2020 TYT Matematik Yeni Nesil Sorular PDF İndir

Temel Yeterlilik Testinde yer alan derslerden birisi de Matematiktir. Birçok öğrenci matematik sorularını çözerken zorlanıyor. Bu durumun üstesinden gelebilmenin en etkili yolu matematik sorularını bolca çözmekten geçiyor. ÖSYM, soruları hazırlarken MEB konu dağılımına uygun olarak soru sormaktadır. Bu yüzden Ölçme Değerlendirme Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan soruları çözmek önemli bir etki sağlayacaktır. Bu yazımızda sizlere TYT matematik yeni nesil soruların PDF kaynağına ulaşmanız için gerekli linkleri vereceğiz. Aşağıdaki linkleri kullanarak kolaylıkla indirebilirsiniz.

Matematik Yeni Nesil Test – 1 indir

Matematik Yeni Nesil Test – 2 indir

Matematik Yeni Nesil Test – 3 indir

Matematik Yeni Nesil Test – 4 indir

Matematik Yeni Nesil Test – 5 indir

Matematik Yeni Nesil Test – 6 indir

Matematik Yeni Nesil Test – 7 indir

Matematik Yeni Nesil Test – 8 indir

 

YKS Konuları ve Soru Sayıları

 

YKS'ye Hazırlananlar Kesin Bakmalı

 

YKS Puan Hesaplama İçin Tıklayınız

 

 

Uyarı: Mobilden giren arkadaşlar indirmekte zorluk çekerseniz yorum kısmına yazınız. Oradan mail adresinize gönderim yapılacaktır.

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Atila kaya dedi ki:

    Hocam hic birini mobilden indiremiyorum acaba gonderebilirmsiniz