2023 TYT Fizik Kitap Önerileri

17.07.2022
A+
A-

2023 TYT fizik kitap önerileri listemizde yer alan her bir konu anlatımlı ve soru bankası fizik kitabı; en güncel MEB müfredatına ve ÖSYM soru tiplerine uyumludur. Listemizde yer alan kitapları inceleyerek, 2023 TYT sınav hazırlık dönemini en verimli şekilde geçirebilirsiniz.

2023 TYT Fizik Kitap Önerileri

2023 TYT Fizik Kitap Önerileri

Öğrencilerin 2023 TYT sınav hazırlık süreçlerinde destek alabilecekleri en iyi 2023 TYT fizik kitap önerileri listesini hazırladık. Konu anlatımlı fizik kitaplarının yanı sıra soru çözme alışkanlıklarını geliştirecek ve konuları pekiştirecek farklı zorluk seviyelerinde 2023 TYT fizik soru bankası önerileri listemizde bulunuyor. Öğrencilerin sınav hazırlık süreçlerinde ihtiyaç duydukları temel kaynaklardan birisi olan konu anlatımlı kitaplarda da aradıkları en güncel kaynakları listeledik. 2023 TYT fizik konu anlatımı önerileri listemizde yer alan her bir konu anlatımlı fizik kitabı en güncel MEB müfredatına ve ÖSYM soru tiplerine uyumluluğa sahiptir. Listemizde yer alan kitapları inceleyerek, 2023 TYT sınav hazırlık dönemini en verimli şekilde geçirebilirsiniz.

TYT Fizik Konu Anlatım Önerileri 2023

tyt-fizik-kitap-onerileri-

Dahi Adam TYT Nokta Atışı Fizik Konu Anlatımı

Dahi Adam Yayıncılık tarafından yayımlanan 2023 TYT Nokta Atışı Fizik Konu Anlatımı kitabı, 2023 TYT fizik sorularında en yüksek net sayılarını hedefleyenler için hazırlanmıştır. ÖSYM’nin sürekli güncellenen farklı soru kapsam ve tiplerine yönelik olarak en güncel haline uygun hazırlanmıştır. Toplam 368 sayfadan oluşan fizik konu anlatımlı kitap, sınavlara hazırlık kitapları arasında en çok tercih edilenidir.

tyt-fizik-kitap-onerileri-1

Data Yayınları TYT Fizik Enfes Konu Anlatımlı

Data Yayınları tarafından piyasaya sürülen kitap 2022-2023 MEB eğitim müfredatına uygun olarak hazırlanmış konu anlatımlı fizik kitabıdır. Tam 176 sayfadan oluşan kitapta tüm fizik konu başlıkları için detaylı anlatımlara yer verilmiştir. Bu açıdan öğrencilerin TYT fizik konularını pekiştirmede en büyük yardımcısı oluyor. Tüm TYT fizik konularında anlaşılmayan konu kalmamasını sağlayacak konu anlatımlı kitap, konu anlatım sonu testleri ile de denemede bulunmaya yardımcı oluyor.

2023 TYT Fizik Konuları ve Soru Dağılımı +PDF

tyt-fizik-kitap-onerileri-2

Sınav Yayınları TYT Fizik Modül Modül Konu Anlatımlı

ÖSYM sınavları hazırlık sürecinde öğrencilerin en büyük yardımcı kaynakları Sınav Yayınları’ndan çıkıyor. Sınav Yayınları tarafından hazırlanan TYT Fizik Modül Modül konu anlatımlı kitabı da 2023 TYT sınavına hazırlanan öğrencilerin fizik için kapsamlı kaynak edinmesini sağlıyor. Toplam 10 konu modülü ile öğrencilerin tüm konulara hakim olmasına yardımcı oluyor. Toplam 290 sayfadan olan 10 konu modüllü TYT fizik konu anlatım kitabı, her konuya kapsamlı bir yaklaşım gerçekleştiriyor.

TYT Fizik Soru Bankası Önerileri 2023

tyt-fizik-kitap-onerileri-3

Tammat Yayıncılık TYT Fizik Soru Bankası(Orta Seviye)

Arif Şen ve İlhan Bulut tarafından hazırlanarak, Tammat Yayıncılık tarafından piyasaya sunulan TYT fizik soru bankası özel seridir. Tüm sorular için videolu çözümlerin bulunduğu soru bankasında “altın kitap” yakıştırması bulunuyor. Öğrencilerin fizik soru tiplerine alışkanlık kazanımı noktasında çok önemli etkilere sahiptir. Tam 320 sayfadan oluşan kitap, orta seviye zorluğuyla tüm öğrencilerin TYT sınav hazırlık süreçleri için uygun bir kitaptır.

TYT Konuları TEK SAYFA okumak için TIKLAYINIZ.

tyt-fizik-kitap-onerileri-5

Kafadengi TYT Fizik Soru Bankası-Süper Öğreten Sistem (Temel ve Orta Seviye)

Kafedengi yayıncılık tarafından 2023 TYT sınav hazırlığındaki öğrencilere hazırlanan TYT fizik soru bankası ile çok daha etkili bir hazırlık gerçekleştirebiliyor. MEB güncel müfredatına uyumlu ve aynı süper öğreten sistem yapısı ile piyasadaki soru bankalarından çok daha farklıdır. “Ergun Bulşu” tarafından hazırlanan 176 sayfalık soru bankası özellikle fizik konularına yeni başlayanlar için uygundur. Tüm fizik konularına yönelik testleriyle, verimli bir hazırlık süreci geçireceksiniz.

tyt-fizik-kitap-onerileri-4

Kafadengi TYT Fizik Soru Bankası (Orta ve Zor Seviye)

Kafadeni Yayıncılık tarafından piyasaya sunulan 2023 TYT sınav hazırlık sürecinde olan öğrenciler için TYT fizik soru bankası sunuyor. “Ömer Öztel” tarafından hazırlanan fizik soru bankası 100% başarı garantisi veriyor. ÖSYM’nin yeni soru sisteminin yanı sıra farklı soru tipleriyle tüm fizik testlerinde yüksek başarı yüzdesini yakalama şansı veriyor. Tüm soruları için videolu soru çözümleri bulunuyor. Orta ve zor seviye olduğundan bu soru bankasına başlamadan önce mutlaka giriş seviyesi ve kolay fizik soru bankası kitaplarının bitirilmesi gerekir.

tyt-fizik-kitap-onerileri-6

Yargı Lemma TYT Fizik Soru Bankası(Kolay Seviye)

Raif Kavilcioğlu ve Ufuk Taştan tarafından yazılan ve Yargı Lemma yayın evi tarafından basılan TYT fizik soru bankası, sınav hazırlığına yeni başlayan için en uygun soru kitabıdır. Tüm sorulara ilişkin video çözümleri bulunan TYT fizik soru bankası, yeni öğretim programına göre düzenlenmiştir. Temel seviye olmasıyla test süre denemeleri ve soru çözüm teknikleri konusunda deneyim kazanmak isteyenler için en ideal soru kitaplarından birisidir.

YKS (TYT-AYT) Konuları için TIKLAYINIZ

TYT Fizik Youtube Kanal Önerileri için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sevgi dedi ki:

    Tyt fizik kitabı için Tonguç akademinin kitapları da iyi diye duydum. Bilenler yazabilir misiniz?