2021 TYT & AYT Deneme Sınavı PDF İndir (Kazandıran ARŞİV)

04.10.2020
1.619
A+
A-

2021 TYT&AYT denemelerine kolay bir şekilde ulaşmanız için tüm denemelerini tek bir sayfada arşiv olarak paylaşıyoruz. Kazandıran YKS deneme serisi olarak paylaşılan denemelerin çıktısını alıp kendiniz de deneme sınavı uygulama imkanı bulabilirsiniz. YKS-TYT-AYT yardımcı denemelerini indirip çözerek gireceğiniz sınavda başarınız hakkında değerlendirmede bulunabilir ve eksik olduğunuz mevzular üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

2021 TYT & AYT Deneme Sınavı PDF İndir (Kazandıran ARŞİV)

2021 TYT & AYT Deneme Sınavı PDF İndir (Kazandıran ARŞİV)

Üniversite okuyup meslek sahibi olmak isteyen öğrenciler YKS‘ye girecekler. Bu sınav üç oturumdan oluşuyor. İki yıllık (önlisans) okumak isteyen adaylar yalnızca sınavın birinci oturumuna Temel Yeterlik Testine (TYT) girerek istedikleri bölümü tercih edebilecek. Dört yıllık bir bölüm lisans okumak isteyen kişiler ise birinci ve ikinci oturum olan Alan Yeterlilik Sınavına (AYT) girmek zorundalar. Sınava girdiğiniz taktirde TYT puanınızın değerlendirmeye alınabilmesi için Türkçe veya Matematik derslerinin en az birinden 0.5 net yapmanız lazım. Hali hazırdaki bu kural Alan yeterlik ve yabancı dil testi için de geçerlidir. Bu sebeple sınava giren adaylar biraz tedirgin. Sizlere çalışmalarınızda yardımcı olması için kaliteli kurumlar tarafından hazırlanmış olan 2021 TYT&AYT denemelerine kolay bir şekilde ulaşmanız için tüm denemelerini tek bir sayfada arşiv olarak paylaşıyoruz. Kazandıran YKS deneme serisi olarak paylaşılan denemelerin çıktısını alıp kendiniz de deneme sınavı uygulama imkanı bulabilirsiniz. YKS-TYT-AYT yardımcı denemelerini indirip çözerek gireceğiniz sınavda başarınız hakkında değerlendirmede bulunabilir ve eksik olduğunuz mevzular üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

Aşağıdaki linklere tıklayarak ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

Kazandıran TYT Deneme Sınavı-1
Kazandıran TYT Deneme Sınavı-2
Kazandıran TYT Deneme Sınavı-3
Kazandıran TYT  Deneme Sınavı-4
Kazandıran TYT  Deneme Sınavı-5
Kazandıran TYT   Deneme Sınavı-6

 

Kazandıran AYT Deneme Sınavı-1
Kazandıran AYT Deneme Sınavı-2
Kazandıran AYT Deneme Sınavı-3
Kazandıran AYT  Deneme Sınavı-4
Kazandıran AYT  Deneme Sınavı-5
Kazandıran AYT   Deneme Sınavı-6

 

YKS Konuları ve Soru Sayıları

 

YKS'ye Hazırlananlar Kesin Bakmalı

 

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

 

Uyarı: Mobilden giren arkadaşlar indirmekte zorluk çekerseniz yorum kısmına yazınız. Oradan mail adresinize gönderim yapılacaktır.

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.