2024 YKS-Sayısal (SAY) 15 Tatil Çalışma Programı İndir

14.01.2024
A+
A-

2024 YKS adaylarına yardımcı olmak amacıyla sayısaldan sınava girecekler için çalışma program hazırladık. 2024 YKS’ ye hazırlanırken en önemli başarı etkenlerinden birisi de istikrardır. Düzenli ve planlı çalışma neticesinde derslerdeki başarınızın artığını sizler de fark edeceksiniz. Bu sebeple 15 tatilde çalışmalarınızı ara vermeden çalışmaya dikkat ediniz. Peki hiç mi tatil yapmayacaksınız. Evet, tatil yapacaksınız fakat hayalini kurduğunuz üniversiteyi kazanınca seneye bu vakitlerde güzel bir tatil yaparsınız. Bunu düşünerek motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışın. İyi çalışmalar… 

2024 YKS-Sayısal (SAY) 15 Tatil Çalışma Programı İndir

2024 YKS-Sayısal (SAY) 15 Tatil Çalışma Programı İndir

Merhaba arkadaşlar, 15 tatil geldi, çattı ve tatil zamanı…YKS‘ ye hazırlanan birçok aday 15 tatilde çalışma programına ihtiyaç duyuyor. Dershaneye giden adaylar bu konuda evde hazırlanan adaylara göre daha şanslı sayılabilir. Çünkü birçok kurum 15 tatili YKS Kamp programları ile geçirmekte. Evde hazırlanan adaylar bu konuda iş size düşüyor. Kendi kamp programınızı kendiniz hazırlamalısınız.

 

İşte tam bu noktada osymli.com olarak sizlere yardımcı olmak amacıyla 2024 YKS sayısaldan sınava girecekler için çalışma program hazırladık. YKS’ ye hazırlanırken en önemli başarı etkenlerinden birisi de istikrardır. Düzenli ve planlı çalışma neticesinde derslerdeki başarınızın artığını sizler de fark edeceksiniz. Bu sebeple 15 tatilde çalışmalarınızı ara vermeden çalışmaya dikkat ediniz.

 

Peki hiç mi tatil yapmayacaksınız. Evet, tatil yapacaksınız fakat hayalini kurduğunuz üniversiteyi kazanınca seneye bu vakitlerde güzel bir tatil yaparsınız. Bunu düşünerek motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışın. İyi çalışmalar… 

 

Örnek 2024 YKS sayısal çalışma programımızın linkini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Ancak dikkat ettiyseniz bu programlara örnek program diyoruz. Program kişiye özel olmalıdır.

 

 

YKS Konuları ve Soru Dağılımları

YKS Hakkında Her Şey için TIKLAYINIZ

YKS Çıkmış Sorular İndirmek için TIKLAYINIZ

YKS Kitap Önerisi | AYT-TYT Kitap Tavsiyesi

YKS Youtube Kanal Önerileri için TIKLAYINIZ

YKS Çalışma Programı İndir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.