2022 LGS Ara Tatil Çalışma Programı İndir

01.06.2021
A+
A-

2021-2022 Eğitim Öğretim yılı 6 Eylül tarihinde başladı. Yoğun süren iki ayın ardından öğrenciler için ara tatil başladı. Liseye Giriş Sınavına hazırlanan pek çok öğrenci bu süreçte nasıl bir çalışma planı yapacağı konusunda kararsız. Sizler için 2022 LGS ara tatil çalışma programı hazırladık. Bu program ile 6 günlük tatil boyunca planlı çalışma imkânı bulacaksınız.

2022 LGS Ara Tatil Çalışma Programı İndir

2022 LGS Ara Tatil Çalışma Programı İndir

2021-2022 Eğitim Öğretim yılı 6 Eylül tarihinde başladı. Yoğun süren iki ayın ardından öğrenciler için 9 günlük ara tatil başladı. Liseye Giriş Sınavına hazırlanan pek çok öğrenci bu süreçte nasıl bir çalışma planı yapacağı konusunda kararsız. Sizler için 2022 LGS ara tatil çalışma programı hazırladık. Bu program ile 6 günlük tatil boyunca planlı çalışma imkânı bulacaksınız.

 

8.sınıf öğrencileri için hazırlanmış bu program ile konularınızı daha düzenli bir şekilde çalışarak derslerdeki ilerlemenizi somut olarak görebilirsiniz. 2022 LGS ara tatil çalışma planını uygularken plana birebir uymak zorunda değilsiniz. Çalışma hızınıza göre planda küçük değişiklikler yapmanızı öneririm. Çalışma Programı sayfanın en alt kısmında yer almaktadır.

 

⇓ LGS’ yi Kazanmak İsteyenlere Faydalı Linkler ⇓

LGS Sınavı Ne Zaman Olacak? LGS Geri Sayım Aracı

LGS  Konuları ve Soru Dağılımı

LGS Kitap Önerileri

 LGS Çalışma Programı İndir

 LGS Deneme Sınavı indir | Deneme Arşivi

LGS Çıkmış Sorular indir

2022 LGS Ara Tatil Çalışma Programı İndir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.