2021 LGS Ara Tatil Çalışma Programı İndir

01.09.2020
1.891
A+
A-

Dünya genelinde yaygın olarak görülen korona virüsün ülkemizde de görülmesi üzerine bir takım önlemler alınmaya başlandı. Bunlardan birisi de okulların eğitime ara vermesi oldu. Liseye Giriş Sınavına hazırlanan pek çok öğrenci bu süreçte nasıl bir çalışma planı yapacağı konusunda kararsız. Sizler için 2021 LGS ara tatil çalışma programı hazırladık.

2021 LGS Ara Tatil Çalışma Programı İndir

2021 LGS Ara Tatil Çalışma Programı İndir

Dünya genelinde yaygın olarak görülen korona virüsün ülkemizde de görülmesi üzerine bir takım önlemler alınmaya başlandı. Bunlardan birisi de okulların eğitime ara vermesi oldu. Liseye Giriş Sınavına hazırlanan pek çok öğrenci bu süreçte nasıl bir çalışma planı yapacağı konusunda kararsız. Sizler için 2021 LGS ara tatil çalışma programı hazırladık. Bu program ile yaklaşık 15 günlük tatil boyunca planlı çalışma imkânı bulacaksınız.

 

8.sınıf öğrencileri için hazırlanmış bu program ile konularınızı daha düzenli bir şekilde çalışarak derslerdeki ilerlemenizi somut olarak görebilirsiniz. 2020 LGS ara tatil çalışma planını uygularken plana birebir uymak zorunda değilsiniz. Çalışma hızınıza göre planda küçük değişiklikler yapmanızı öneririm. Çalışma Programı sayfanın en alt kısmında yer almaktadır.

 

⇓ LGS’yi Kazanmak İsteyenlere Faydalı Linkler ⇓

LGS Sınavı Ne Zaman Olacak? LGS Geri Sayım Aracı

LGS  Konuları ve Soru Dağılımı

LGS Kitap Önerileri

 LGS Çalışma Programı İndir

 LGS Deneme Sınavı indir | Deneme Arşivi

LGS Çıkmış Sorular indir

2021 LGS Ara Tatil Çalışma Programı İndir (Corona Tatili)

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.