Hakkımızda

kapak-resmi-osymli

Osymli.com Kpss testlerinden YKS testlerine, ÖSYM dahilinde sınav tarihleri ve binlerce çalışma kitap önerilerine ve Seviye Belirleme Sınavlarından Üniversiteye Giriş Sınavlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

 

Sitemizde ÖSYM haberleri yanı sıra sınavlar hakkında açıklamaları, sınav içerikleri, test-deneme indirme linkleri ve geri sayım araçları yer almaktadır. Sınava hazırlanan öğrencilerin ziyaret edip online olarak soru çözmelerini de sağlamaktayız. DGS, YKS ve AÖF sınav puanı hesaplama araçları ile sınavdan sonra isteyen kişiler puanlarını hesaplayabilir ve bu puanlarını sosyal medyada paylaşabilirler.

 

Üniversiteler tarafından dönemlik olarak yapılan yatay geçiş ve değişim programlarına dair haberler ve yaz okulu duyuruları güncel olarak paylaşılmaktadır. Kısaca toparlamak gerekirse yükseköğrenim basamağının başlangıcında, öğrenim esnasında ve yükseköğrenimden sonra her türlü bilgi ve haber sitemizde yer almaktadır. Sizler de bu aşamada osymli.com ‘u sosyal medyadan bizi takip ederek katkıda bulunabilirsiniz

 

 

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

 

 

e-mail: osymlim( @) gmail.com

 

UYARI: Sitemizi ziyaret eden kullanıcılara sunmuş olduğumuz bilgiler, güncel olup herhangi bir ücret talep edilmeden sunulmaktadır. Fakat www.osymli.com olarak sunduğumuz bilgiler, duyurular, haberler ve tüm kaynaklar teyit edilerek kullanılmalıdır. Eksik veya güncel olmama durumunda sitemiz kesinlikle sorumluluk kabul etmez. Yapacağınız işlemlerde ve başvurularda bilgiyi asıl kaynağından teyit ediniz. Sizlere sunmuş olduğumuz bilgilerin resmi bir geçerliliği kesinlikle yoktur. Sitemizi ziyaret etmeye devam eden kullanıcılar bu uyarıyı okumuş ve onaylamış olduklarını kabul ederler.