2020 LGS Online Deneme Sınavı Yapan Yayınlar

14.05.2020
A+
A-

2020 LGS Türkiye Geneli Online Deneme Sınavı yapan pek çok yayın ücretsiz olarak sınavlarını erişime açtı. Ülkemizde de görülmeye başlanan salgın sonrasında okullar uzaktan eğitim sistemine geçti. Bu süreçte yayın evleri de öğrencilerin ücretsiz olarak katılabileceği 2020 LGS Online Deneme sınavları düzenlemeye başladı. Tüm bu yayınları sizler için bir araya getirdik. 

2020 LGS Online Deneme Sınavı Yapan Yayınlar

2020 LGS Online Deneme Sınavı Yapan Yayınlar

2020 LGS Türkiye Geneli Online Deneme Sınavı yapan pek çok yayın ücretsiz olarak sınavlarını erişime açtı. Ülkemizde de görülmeye başlanan salgın sonrasında okullar uzaktan eğitim sistemine geçti. Bu süreçte yayın evleri de öğrencilerin ücretsiz olarak katılabileceği 2020 LGS Online Deneme sınavları düzenlemeye başladı. Tüm bu yayınları sizler için bir araya getirdik. 

LGS online deneme sınavı ücretsiz olarak düzenlenmektedir. Sizlerden istenilen bilgileri girdikten sonra sınavın yapılacağı saatte belirtilen siteye girerek deneme sınavını yapabilirsiniz. Sonuçları için ayrıca bilgilendirme yapılacaktır. Şimdi de 2020 LGS Online Deneme Sınavı Yapan Yayınların bilgilerini verelim.

Nar Test Yayınları

nartest-yayınları-ucretsiz-deneme-sinaviNar Test Sitesine https://www.nartest.com.tr/ buradaki linkten gidebilirsiniz. Sınava kayıt olmak için TIKLAYINIZ. Nar Test yayın evi tarafında en yakın 27-30 Mart 2020 tarihleri arasında LGS deneme sınavı uygulanacaktır. Dereceye giren 40 öğrenciye 200 kitap hediye edilecektir.

 

Ata Yayınları

online-deneme-lgs-deneme-sinavi

Ata Yayınları tarafından yapılan ücretsiz LGS deneme sınavına kaydolmak için TIKLAYINIZ.

 

Puan Yayınları

online-deneme-sınavı-lgs-puan-yayinlariPuan Yayınları tarafından yapılan ücretsiz LGS deneme sınavına kaydolmak için TIKLAYINIZ.2-3-4-5 Nisan 2020 tarihlerinden size uygun olan bir zamanda denemeye katılabilirsiniz. Sınav Türkiye geneli olarak uygulanmaktadır. 

 

Adım Adım Yayınları

online-deneme-lgs-deneme-sinavi-adim-adim-yayinlariAdım Adım Yayınları tarafından yapılan ücretsiz LGS deneme sınavına kaydolmak için TIKLAYINIZ.Nisan-Mayıs-Haziran 2020 tarihlerinden size uygun olan bir zamanda denemeye katılabilirsiniz. Sınav tarihlerini öğrenmek için tıklayınız. Sınav Türkiye geneli olarak uygulanmaktadır. 

 

PRF-Yanıt-Köşebilgi-VİP Yayınları

online-deneme-lgs-deneme-sinavi-adim-adim-yayinlari-sinavdasonucPRF-Yanıt-Köşebilgi-VİP Yayınlarının ortak olarak yaptığı ücretsiz LGS deneme sınavına kaydolmak için TIKLAYINIZ.1 Nisan 2020 tarihinde saat 10.00’da denemeye katılabilirsiniz. Denemeler 3 günde bir uygulanacaktır. Sınav Türkiye geneli olarak değerlendirilmektedir.

 

Koray Varol Yayınlarıonline-deneme-lgs-deneme-sinavi-adim-adim-yayinlari-koray-varol

Koray Varol Yayınları tarafından yapılan ücretsiz LGS deneme sınavına kaydolmak için TIKLAYINIZ.Nisan-Mayıs-Haziran 2020 tarihlerinden size uygun olan bir zamanda denemeye katılabilirsiniz. Koray Varol sitesine gitmek için tıklayınız. Sınav Türkiye geneli olarak uygulanmaktadır. 

 

Ders Lig Online LGS Denemelerilgs-online-deneme-sinavi-ders-lig

Ders Lig sitesi tarafından yapılan ücretsiz LGS deneme sınavına kaydolmak için TIKLAYINIZ. 30 Mart- 30 Nisan  tarihleri 17.00-21.00 saatlerinde Pazartesi ve Cuma günleri 8.Sınıf, Salı günleri 5.Sınıf, Çarşamba günleri 6.Sınıf, Perşembe günleri 7.Sınıflar için online deneme sınavı uygulanacaktır. Ders Lig sitesine gitmek için tıklayınız. Sınav tarihlerine detaylı bir şekilde ulaşmak için tıklayınız.

 

Sonuç Oniki LGS Denemelerionline-deneme-lgs-deneme-sinavi-adim-adim-yayinlari-sonuc-oniki

Sonuç Oniki Eğitim tarafından yapılan ücretsiz LGS deneme sınavına kaydolmak için TIKLAYINIZ.Nisan-Mayıs-Haziran 2020 tarihlerinden size uygun olan bir zamanda denemeye katılabilirsiniz. Sonuç Oniki Eğitim sitesine gitmek için tıklayınız. Sınav Türkiye geneli olarak uygulanmaktadır. Bugüne kadar 4 LGS deneme sınavı uygulanmıştır. İsteyen öğrenciler bu sınavlara girebilirler.

 

Kırmızı Beyaz Yayıncılıklgs_online_deneme_sinavi_yapan_yayinlar_2020_kirmizibeyaz_yayincilik

KIRMIZI BEYAZ YAYINCILIK’tan Online Deneme Sınavı Vakti! 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Sınıflar için hazırlanan 
20-26 Nisan tarihleri arasında uygulanacak olan Ücretsiz Online sınava katılmayı unutmayın. Sınava kaydolmak için tıklayınız.Sınava katılım ücretsizdir. Kayıt olduktan sonra 20-26 Nisan tarihleri arasında istediğiniz zaman sınava katılabilirsiniz. Nasıl kayıt olurum anlatım videosunu izlemek için tıklayınız.

 

Okulistik.com Eğitim Platformulgs_online_deneme_ucretsiz_yapan_yayinlar_2020_okulistik

Okulistik Eğitim Platformu tarafından yapılan ücretsiz LGS deneme sınavına kaydolmak için TIKLAYINIZ.2-3-4. sınıflar (20-21 Nisan), 5-6-7. sınıflar (22-23 Nisan), 8. sınıflar için (24 Nisan) Türkiye Geneli Online Değerlendirme Sınavına ücretsiz olarak katılabilir. 1-7. sınıflar için mart ayı içerikleri, 8. sınıflar için, LGS’ye yönelik, 1. Dönem – 1. Ünite içeriklerinden sorular sorulacak.

 

Çanta Yayıncılıklgs_online_deneme_ucretsiz_yapan_yayinlar_2020_canta_yayincilik

Çanta Yayıncılık tarafından yapılan ücretsiz LGS deneme sınavına kaydolmak için TIKLAYINIZ.İsterseniz uygulanan deneme sınavlarının PDF dosyasını indirebilirsiniz.Türkiye Geneli Online Deneme Sınavımızda yer alan soruların bulunduğu PDF dosyasına ve cevap anahtarını indirmek için tıklayınız.

 

⇓ Sınavı Kazanmak İsteyenler ⇓

♦Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her ay yayımlanan LGS örnek soruları indirmek için https://www.osymli.com/2020-lgs-ornek-sorular-ve-cevaplari-pdf-indir-meb.html bağlantısına tıklayabilirsiniz.

 

 

2020 LGS deneme sınavı DEV ARŞİV için https://www.osymli.com/lgs-deneme-sinavi-pdf-indir-dev-arsiv.html bağlantısına tıklayarak 20 adet sayısal ve sözel denemeyi indirebilirsiniz.

 

 

♦Türkiye’deki pek çok MEM 8.Sınıf öğrencileri için LGS kazanım testi yayımladı. Tüm bunları tek sayfada topladık. İndirmek için https://www.osymli.com/lgs/8-sinif-lgs-meb-kazanim-testleri-indir.html bağlantısına tıklayınız.

En güzel nevresim takımı modelleri Madame Coco 'da sizi bekliyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.