AÖF Sınavı Kaçta Başlayacak? Yaz Okulu Kayıt Tarihler Ne Zaman?

25.05.2019
A+
A-
AÖF Sınavı Kaçta Başlayacak? Yaz Okulu Kayıt Tarihler Ne Zaman?

AÖF Sınavı Kaçta Başlayacak? Yaz Okulu Kayıt Tarihler Ne Zaman?

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınavları tüm hızıyla devam ediyor. Açıköğretime kayıtlı öğrenciler 25-26 Mayıs 2019 tarihinde bahar dönemi vize sınavlarına girerek bir sınav dönemini de geride bırakmış olacak. Sınav heyecanı ile birçok öğrenci “AÖF Sınavı Kaçta Başlayacak?” sorusunun yanıtını aramaya başladı. Diğer yandan “AÖF sınav oturumlarının da kaç dakika?” olduğu yönünde sorular adaylar tarafında sıkça sorulan sorular arasında yer aldı. Tüm bu soruların cevabı haberimizin devamında bulabilirsiniz.

 

AÖF Sınavı Kaçta Başlayacak?

Anadolu Üniversitesine kayıtlı yüz binlerce adayın katılım gösterdiği Açıköğretim sınavlarının bahar dönemi vize sınavları yapılmaya başlandı. Dönemin ilk sınavı 25 Mayıs 2019 tarihinde uygulanacak. AÖF Sınavları sabah oturumu 09.30 – 11.30 saatleri arasında; Öğle yapılacak oturum ise oturum ise 14.00 – 16.00 saatleri  arasında uygulanacak. Sınavlarda her bir testte 20 adet soru sorulacak ve 30 dakika süre tanınacak.

 

AÖF Yaz Okulu Kayıt Tarihi Ne Zaman?

2018-2019 akademik yılı yaz döneminde Anadolu Üniversitesi  Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi öğrencileri için “Yaz Okulu” uygulamasına geçeceğini duyurdu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi öğrencileri için açılacak Yaz Okulu için kayıtlar 24-28 Haziran’da alınacak, sınavlar 14-15 Eylül’de yapılacak.

En güzel nevresim takımı modelleri Madame Coco 'da sizi bekliyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.