2021 KPSS Güncel Bilgiler PDF İndir (EFSANE)

02.10.2020
1.527
A+
A-
2021 KPSS Güncel Bilgiler PDF İndir (EFSANE)

2021 KPSS Güncel Bilgiler PDF İndir (EFSANE)

2021 KPSS‘ye hazırlanan adaylar için zor konulardan birisi de KPSS Güncel Bilgiler soruları ile ilgili kaynak bulmaktır. Her yıl ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında 6 adet güncel bilgiler sorusu sorulmaktadır. Lisans, Önlisans ve Lise KPSS’de de bu sorulara yer verilmektedir. Güncel bilgiler sorularının kapsamı çeşitli konular ve olaylar üzerinden sağlanmaktadır. Hangi sorunun geleceğini tahmin etmek zordur çünkü konu aralığı çok geniş bir aralıktadır. Bu sebeple farklı kaynaklardan güncel bilgiler notları, konu anlatım kitapları , güncel bilgiler testleri ve denemeleri çözmelisiniz. Bu yazımızda sizlere 2021 KPSS Güncel Bilgiler PDF paylaşacağız. Aşağıdaki linke tıklayarak kolayca indirebilirsiniz.

 

 

KPSS Konuları Neler?

 

KPSS Ne Zaman Yapılacak?

 

Türkiye Geneli Deneme Sınavı İNDİR

 

GÜNCEL Bilgiler NOT-1 İNDİR

GÜNCEL Bilgiler  NOT-2 İNDİR

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

 

Uyarı: Mobilden giren arkadaşlar indirmekte zorluk çekerseniz yorum kısmına yazınız. Oradan mail adresinize gönderim yapılacaktır.

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. asel esra dedi ki:

    güncel bilgileri indiremiyorum