5. Sınıf “Sokak” Dinleme/ İzleme Metni İndir (MP3)

21.02.2020
488
A+
A-
5. Sınıf “Sokak” Dinleme/ İzleme Metni İndir (MP3)

5. Sınıf “Sokak” Dinleme/ İzleme Metni İndir (MP3)

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 5.sınıf Türkçe dersi 5. tema dinleme izleme metni olan Sokak metnin ses ve video dosyasını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz. Google Drive üzerinden MEB internet engeli olmadan izleyebilirsiniz. Akıllı tahtaya ve bilgisayarına indirmek isterseniz ilgili sayfadaki indir butonuna basabilirsiniz. İnternette bir çok kişi tarafından aranan sokak dinleme izleme metni eba,sokak dinleme izleme metni dinle, sokak dinleme izleme metni 5. sınıf indir, sokak dinleme izleme metni indir sizler için aşağıda paylaştık. 

sokak_dinleme_izleme_metni_eba_sokak_dinleme_izleme_metni_dinle

 

 

Turuncu butona basarak Sokak dinleme metnin video dosyasını kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Butona bastığınız anda indirme başlayacaktır. Dosya boyutu 4 MB olarak belirlenmiştir. MEB internetinde indirme işlemi gerçekleşip gerçekleşmediği kontrol edilmiştir. İndirebilirsiniz.

 

Ses Dosyası İNDİR (MP3)

 

Dosyayı indiremeyenler aşağıdaki yorum kısmından bize bildiriniz. Gerekli düzeltme hemen yapılır. Herkese başarılar dileriz. İzleme dosyası indir

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.