fbpx
Osymli.com

8. Sınıf Kedi ile Fare Dinleme Metni

26.09.2019
1.690
A+
A-
8. Sınıf Kedi ile Fare Dinleme Metni

8. Sınıf Kedi ile Fare Dinleme/ İzleme Metni

 

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 8.sınıf Türkçe dersi 1. tema dinleme izleme metni olan Kedi ile Fare metnin ses dosyasını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz. İnternette bir çok kişi tarafından aranan kedi ile fare dinleme Metni ses dosyası,kedi ile fare dinleme metni oku,kedi ile fare dinleme metni dinle,kedi ile fare dinleme metni 8 sınıf dinleme metninin videosunu sizler için aşağıda paylaştık. Kedi_Fare Dinleme_İzleme_Metni İndir

 

Turuncu butona basarak kedi ile fare dinleme metnin video dosyasını kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Butona bastığınız anda indirme başlayacaktır. Dosya boyutu 41 MB olarak belirlenmiştir. MEB internetinde indirme işlemi gerçekleşip gerçekleşmediği kontrol edilmemiştir. 

Dosyayı indiremeyenler aşağıdaki yorum kısmından bize bildiriniz. Gerekli düzeltme hemen yapılır. Herkese başarılar dileriz.

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.