DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü 2018 Kontenjanları – Taban Puanları

08.06.2018
A+
A-
DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü 2018 Kontenjanları – Taban Puanları

DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü 2018 Kontenjanları – Taban Puanları

 

 

 

2018 Yılı DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban ve Tavan Puanları, DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Kontenjanları, Hangi Üniversiteye kaç puanla yerleşebilirim,2018 DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü kontenjanları, DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü taban puanları, DGS 2018 Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü kontenjan ve taban puanları, DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümüne kaç puanla yerleşirim,Güncel Dikey Geçiş Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban ve Tavan Puanları

 

 

UYARI:  2018 Yılında Dikey Geçiş Sınavına(DGS) girip tercih yapacak olan DGS adayları için DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü Güncel taban ve tavan puanları ile kontenjanlarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. 

 

 

 

NOT: Aşağıdaki tabloda yer alan bilgiler 2017 yılında DGS Yerleştirme puanlarına göre düzenlenmiş ve ÖSYM tarafından yayımlanmıştır. Yani tamamen gerçek ve ÖSYM tarafından belirtilen bilgilerden oluşmaktadır.

 

 

 

NOT: Tablonun en üstünde yer alan bilgilerin üzerine tıklayarak sıralamayı istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Gösterilmesini istediğiniz satır sayısını değiştirebilirsiniz. Üst kısımda BUL yazmaktadır o kısma bulmak istediğiniz üniversitenin adını yazarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

 

 

 

NOT:  Tabloda yer alan bazı bilgiler mobilden(telefondan) girince bazen maalesef listede gözükmeyebilir. Detaylı bilgiye ulaşmak için üniversitelerin sol tarafında bulunan  (+) şekline tıklayabilirsiniz.

 

 

DGS Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

DGS Konuları Neler?

 

DGS Kitap Önerileri

 

DGS Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü 2018 Taban-Tavan Puanları ve Kontenjanları Tablosu

 

 

ÜNİVERSİTE ADIFakülteBölümPUAN
TÜRÜ
Kont.Yerl.Taban PuanlarıEN BÜYÜK
PUAN
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİGemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri FakültesiGemi  ve Deniz Teknolojisi MühendisliğiSAY22286,28428294,65869

 

 

DGS'ye Kaç Gün Kaldı? Geri Sayım

 

DGS Çıkmış Tüm Sorular PDF İNDİR

 

DGS'ye Dair Tüm Kaynaklar

 

DGS Taban Puanları ve Kontenjanları

 

DGS Puan Hesaplama İçin Tıklayınız

 

Bu bölümle ilgili bildiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak için lütfen yorum yapınız.

En güzel nevresim takımı modelleri Madame Coco 'da sizi bekliyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.