DGS Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Bölümü 2018 Kontenjanları – Taban Puanları

12.06.2018
146
A+
A-
DGS Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Bölümü 2018 Kontenjanları – Taban Puanları

DGS Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Bölümü 2018 Kontenjanları – Taban Puanları

 

 

 

2018 Yılı DGS Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Taban ve Tavan Puanları, DGS Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Kontenjanları, Hangi Üniversiteye kaç puanla yerleşebilirim,2018 DGS Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Bölümü kontenjanları, DGS Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Bölümü taban puanları, DGS 2018 Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Bölümü kontenjan ve taban puanları, DGS Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Bölümüne kaç puanla yerleşirim, Güncel Dikey Geçiş Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Taban ve Tavan Puanları

 

 

UYARI:  2018 Yılında Dikey Geçiş Sınavına(DGS) girip tercih yapacak olan DGS adayları için DGS Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Bölümü Güncel taban ve tavan puanları ile kontenjanlarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. 

 

 

 

NOT: Aşağıdaki tabloda yer alan bilgiler 2017 yılında DGS Yerleştirme puanlarına göre düzenlenmiş ve ÖSYM tarafından yayımlanmıştır. Yani tamamen gerçek ve ÖSYM tarafından belirtilen bilgilerden oluşmaktadır.

 

 

 

NOT: Tablonun en üstünde yer alan bilgilerin üzerine tıklayarak sıralamayı istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Gösterilmesini istediğiniz satır sayısını değiştirebilirsiniz. Üst kısımda BUL yazmaktadır o kısma bulmak istediğiniz üniversitenin adını yazarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

 

 

 

NOT:  Tabloda yer alan bazı bilgiler mobilden(telefondan) girince bazen maalesef listede gözükmeyebilir. Detaylı bilgiye ulaşmak için üniversitelerin sol tarafında bulunan  (+) şekline tıklayabilirsiniz.

 

 

DGS Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

DGS Konuları Neler?

 

DGS Kitap Önerileri

 

DGS Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Bölümü 2018 Taban-Tavan Puanları ve Kontenjanları Tablosu

 

 

ÜNİVERSİTE ADIFakülteBölümPUAN
TÜRÜ
Kont.Yerl.Taban PuanlarıEN BÜYÜK
PUAN
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ  (BOLU)Ziraat  ve Doğa Bilimleri FakültesiKanatlı Hayvan YetiştiriciliğiSAY22200,38266208,89588

 

 

DGS'ye Kaç Gün Kaldı? Geri Sayım

 

DGS Çıkmış Tüm Sorular PDF İNDİR

 

DGS'ye Dair Tüm Kaynaklar

 

DGS Taban Puanları ve Kontenjanları

 

DGS Puan Hesaplama İçin Tıklayınız

 

Bu bölümle ilgili bildiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak için lütfen yorum yapınız.

Sofralarınız için en güzel yemek takımı çeşitleri Madame Coco ‘da!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.