Adıyaman Belediyesinden Öğrencilere 1000 TL

07.06.2018
573
A+
A-
Adıyaman Belediyesinden Öğrencilere 1000 TL

Adıyaman Belediyesinden Öğrencilere 1000 TL

 

 

 Belediye Meclisimiz son toplantısında üniversite sınavını kazanan öğrencilerimize 1000 TL eğitim yardımı yapma kararı aldı.

 

 

    Adıyaman’da eğitim kalitesinin artması için okullardan gelen her makul talebe ivedi şekilde cevap veren, okulların ihtiyaçlarını karşılayan ve bilimsel çalışmalara ön ayak olan Belediyemiz, son meclis toplantısında da eğitime önemli bir destekte daha bulunma kararı aldı.

 

 

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu başkanlığında gerçekleşen Haziran Ayı Meclis Toplantısında gündem konusu olan ‘Üniversiteyi kazanan öğrencilere 1000 TL eğitim yardımı desteğinde bulunma’ kararını oy çokluğuyla kabul eden Belediye Meclisimiz, üniversiteyi kazanan gençleri ve ailelerini mutlu etti.

 

 

     Alınan kararı sosyal medya hesabından paylaşan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, verilecek olan destekle üniversiteyi kazanan öğrencilerin ihtiyaçlarının bir nebze olsun karşılanabileceğini dile getirerek mesajında şunlara yer verdi: “Adıyaman Belediyesi Meclisi bugün aldığı kararla, üniversiteyi kazanan gençlere 1000 TL eğitim yardımı yapmaya oy birliğiyle karar verdi. Hayırlı olsun.”

 

 

   Alınan karardan duydukları memnuniyeti dile getiren gençler ve aileleri ise Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya ve meclis üyelerimize teşekkür etti.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.