2022 Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

19.04.2022
A+
A-

YKS Bankacılık 2022 Taban ve Tavan Puanları, Bankacılık Kontenjanları, 2022 YKS Bankacılık Bölümü kontenjanları ile ilgili bilgiyi yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

2022 Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2022 Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

YKS Bankacılık 2022 Taban ve Tavan Puanları, Bankacılık Kontenjanları, 2022 YKS Bankacılık Bölümü kontenjanları, 2022 YKS Bankacılık Bölümü taban puanları, 2022 YKS Bankacılık Bölümü kontenjan ve taban puanları 

NOT: Aşağıdaki tabloda yer alan bilgiler 2021 yılında YKS Yerleştirme puanlarına göre düzenlenmiş ve ÖSYM tarafından yayımlanmıştır. Yani tamamen gerçek ve ÖSYM tarafından belirtilen bilgilerden oluşmaktadır. 

NOT: Tablonun en üstünde yer alan bilgilerin üzerine tıklayarak sıralamayı istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Gösterilmesini istediğiniz satır sayısını değiştirebilirsiniz. Üst kısımda BUL yazmaktadır o kısma bulmak istediğiniz üniversitenin adını yazarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

NOT:  Tabloda yer alan bazı bilgiler mobilden(telefondan) girince bazen maalesef listede gözükmeyebilir. Detaylı bilgiye ulaşmak için üniversitelerin sol tarafında bulunan  (+) şekline tıklayabilirsiniz.

Bankacılık 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanSıralama
Marmara Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Bankacılık (Örgün)EA263,80302297391

4 Yıllık Lisans Bölümleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması için tıklayınız

YKS (TYT-AYT) Konuları için TIKLAYINIZ

YKS (TYT-AYT) Çıkmış Soruları İndirmek için TIKLAYINIZ

YKS (TYT-AYT) MF-TM-TS Ders Çalışma Programları

YKS Kitap Önerileri için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.