2021 YKS -TYT Sayısal (MF) Çalışma Programı İndir

13.09.2020
3.862
A+
A-

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ’nın yaklaşması ile birlikte sınava sayısal (mf)’den girecek olan adaylar da Sayısal (MF) çalışma programı arayışına koyulmaya başladı. İyi bir çalışma programı hazırlamak ve bu plana sadık kalarak azimli ve istekli bir çalışma gerçekleştirmek hayatın her alanında olduğu gibi sınavlarda da başarıyı getiren en önemli unsurdur. Sizler ile paylaştığımız çalışma programı dâhilinde dikkat etmeniz gereken bazı noktaları da aşağıda paylaşmak istedik.

2021 YKS -TYT Sayısal (MF) Çalışma Programı İndir

2021 YKS -TYT Sayısal (MF) Çalışma Programı

 

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ’nın yaklaşması ile birlikte sınava sayısal (mf)‘den girecek olan adaylar da Sayısal (MF) çalışma programı arayışına koyulmaya başladı. İyi bir çalışma programı hazırlamak ve bu plana sadık kalarak azimli ve istekli bir çalışma gerçekleştirmek hayatın her alanında olduğu gibi sınavlarda da başarıyı getiren en önemli unsurdur. Sizler ile paylaştığımız çalışma programı dâhilinde dikkat etmeniz gereken bazı noktaları da aşağıda paylaşmak istedik.

 

 

YKS’yi kazanmak için paylaşılan sayısal ders çalışma program ile birlikte sıkı bir çalışma yapmak yeterli olacaktır. Sürdürülecek istekli bir çalışma ile her öğrenci sınavdan istediği puanı alacak ve hedefine ulaşacaktır.Aşağıda sınava gireceğiniz çalışma alanlarına göre paylaştığımız 2021 yks sayısal çalışma programına ulaşabilir ve planlı bir biçimde çalışmalarınıza hızla başlayabilirsiniz.

 

 

Sayısal Çalışma Programı-Mezun Tayfa için

 

Sayısal Çalışma Programı-Lise Öğrencileri için

 

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mehmet dedi ki:

    Bildirim özelliği çok güzel olmuş elinize sağlık