18 Mart Çanakkale Zaferi şiirleri!

12.03.2018
A+
A-

2018 yılı itibariyle her sene olduğu gibi bu senede coşku ile kutlanacak olan 18 Mart Çanakkale Zaferi şiirlerini sizler için derledik. Özellikle törenlerde ve okulda okumak isteyen öğrencilerin merak ettiği Çanakkale Zaferi uzun ve kısa şiirler haberimizin detayında…

18 Mart Çanakkale Zaferi şiirleri!

Türkiye Cumhuriyeti için en önemli tarihlerden biri olan 18 Mart Çanakkale Zaferi her yıl olduğu gibi bu yılda törenlerle şiirlerle kısacası kutlanacak ve şehitler anılacak. Öğrenciler ise özellikle törenlerde ve okulda okumak için 18 Mart Çanakkale Zaferi 2 kıtalık 3 kıtalık 4 kıtalık 5 kıtalık, 6 kıtalık uzun ve kısa şiirleri araştırıyor. Bu konuya istinaden hazırladığımız haberde Çanakkale Zaferi ile ilgili tüm yeni şiirlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ HANGİ GÜNE DENK GELİYOR?

Tarihimizin şanlı ve unutulmaz zaferlerinden biri olan Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümünü 18 Mart Pazar günü kutlayacağız.

18 Mart tarihi kutsal vatan topraklarını canları pahasına koruyarak şehitlik makamına ulaşan yüce insanları bir kere daha hatırladığımız, minnettarlığımızı, şükran duygularımızı sunduğumuz kutlu bir gündür. İşte bu nedenle 27.06.2002 tarihinde 4768 sayılı kanunla 18 Mart, Şehitler günü olarak kabul edilmiştir.

Sofralarınız için en güzel yemek takımı çeşitleri Madame Coco ‘da!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.