fbpx
Osymli.com

2020 DGS Deneme Sınavı İNDİR-ÇÖZ

09.05.2020
15.364
A+
A-
2020 DGS Deneme Sınavı İNDİR-ÇÖZ

DGS Deneme Sınavı İNDİR-ÇÖZ 

Dikey Geçiş Sınavı her yıl ÖSYM tarafından yapılan bir sınavdır. Bu sınav üniversitelerin iki yıllık (meslek yüksek okulu) bölümlerinden mezun veya mezun konumunda öğrencilerin girip diplomalarını lisansa tamamlamalarını sağlayan bir sistemdir. Çeşitli üniversiteler öğrencilere kontenjan ayırarak onların bu fırsattan yararlanmalarını sağlıyor. Sınavda adaylara sözel ve sayısal derslerden sorular yöneltilmekte. Bu sebeple sınava hazırlanan öğrenciler bol bol soru çözerek bu durumun üstesinden gelmek istiyor. Sınavlara hazırlanırken başarılı olmanın en etkili yollarından birisi de deneme çözmektir. 

 

DGS sınavına girecek olan siz osymli.com takipçileri sınavda çıkacak sorulara benzer olan soru tiplerini keşfetmeniz için DGS Deneme Sınavı İNDİR PDF sitemize eklenmiş bulunmaktadır. Kolaylıkla indirebilirsiniz. Yeni sistem Dikey Geçiş Sınavına uygun sorulardan oluşmaktadır. DGS sınavına girecek olan öğrenciler için en yararlı şeylerden biri de deneme soruları çözmek olacaktır. Benzer soru tipleri keşfedip,çıkan soruları görmek sizlere DGS ‘degelecek olan soruların nasıl olabileceğini göstermekle kalmayıp alabileceğiniz puan hakkında fikir edinmenizi de sağlayacaktır.Siz değerli osymli.com üyeleri DGS sınavına girmeden önce mutlaka incelemesi gereken DGS Deneme Sınavı İNDİR PDF ile kendinizi rakiplerinizden bir adım daha önce bulacaksınız. PDF halinde bulunan bu soruları aşağıda bulunan butona tıklayarak güven içerisinde indirebilirsiniz.

 

DGS Deneme Sınavı İNDİR PDF

 

> DGS'ye Dair Tüm Kaynaklar Burada <

DGS Çıkmış Tüm Sorular PDF İNDİR

DGS Kitap Önerileri

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

 

 

Uyarı: Mobilden giren arkadaşlar indirmekte zorluk çekerseniz yorum kısmına yazınız. Oradan mail adresinize gönderim yapılacaktır.

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. attila dedi ki:

  indiremedim, maile gönderebilirmisiniz rica etsem

 2. Fatoş dedi ki:

  Indiremedim mail adresime gonderebikirmisiniz?

  1. Jsjjs dedi ki:

   İndiremedim mailime gönderir misiniz

 3. Bahadır dedi ki:

  İndiremedim yardımcı olur musunuz

 4. Ela dedi ki:

  Kaynak için teşekkür ederim.

 5. Bayram dedi ki:

  Kaynak İçin teşekkür edrim

 6. elif dedi ki:

  Indirdim.Teşekkür ederim

 7. ali dedi ki:

  mailime bekliyorum teşekkür ederim.

 8. YASEMİN dedi ki:

  İndiremedim mail olarak atabilir misiniz

 9. Aslan dedi ki:

  mailime bekliyorum..şimdiden teşekkür ederim..

 10. Damla dedi ki:

  Mail adres ile toplayabilir misiniz