Gri Koç Konumetre ve Konu Listesi PDF İndir (2020 Tayfa)

2020 tayfa tarafından çok beğenilen ve Gri Koç tarafından da ücretsiz olarak sunulan Gri Koç konu metre pdf sizler için paylaşacağız.

gri-koc-konu-metre-konu-listesi-pdf-indir

Gri Koç Konumetre ve Konu Listesi PDF İndir (2020 Tayfa)

YKS‘ye hazırlanan birçok kişinin duyduğu Gri Koç kimdir? Öncelikle Gri koçu tanıyalım. Youtube kanalında yaklaşık beş yıldır motivasyon, ders çalışma yöntemleri ve planlama koçluğu üzerine izleyenlerine içerik üreten bir hoca. 2020 tayfa tarafından çok beğenilen ve Gri Koç tarafından da ücretsiz olarak sunulan Gri Koç konu metre pdf sizler için paylaşacağız. Gri koç konu metre hangi kırtasiyelerde satıldığını merak ediyorsanız kendisine youtube üzerinde gri koç konu metre nereden alınır? sorabilirsiniz. Fakat birçok kırtasiyede bulunur diye tahmin ediyorum. Gri koç konu metre 2020 tayfa pdf özel olarak paylaşıyoruz. 

 

gri_koç_tm_konu_metreGri Koç MF Konu metre pdf İndir

YKS‘ye  sayısal alandan yani MF’den girecekler için özel olarak hazırlanmış bu konu listesi ile daha planlı çalışabilirsiniz. Konumetre ile ayrıca konuların önceki sınavlarda çıkma sıklığına bakarak önem sıralaması yapabilir, konulara gereken önemi en doğru şekilde verebilirsin.

MF Konumetre senin planlı çalışman için konuları takip edebilmeni sağlar. Gri koç MF konu metre indirmek için tıklayınız.

 

gri_koç_mf_konu_metre

Gri Koç TM Konu metre pdf İndir

 

YKS‘ye  eşit ağırlık alandan yani TM’den girecekler için özel olarak hazırlanmış bu konu listesi ile daha planlı çalışabilirsiniz.

Konu bitirme hedeflerini ve planını Konumetre ile rahatlıkla takip edebilirsin.  TM Konumetre senin planlı çalışman için konuları takip edebilmeni sağlar. Gri koç TM konu metre indirmek için tıklayınız.

 

 

 

 

gri-koc-konu-metre-konu-listesi-pdf-indir-tsGri Koç TS Konu metre pdf İndir

YKS’ye  sözel alandan yani TS’den girecekler için özel olarak hazırlanmış bu konu listesi ile daha planlı çalışabilirsiniz. Konu bitirme hedeflerini ve planını Konumetre ile rahatlıkla takip edebilirsin. 

TS Konumetre senin planlı çalışman için konuları takip edebilmeni sağlar. Gri koç TS konu metre indirmek için tıklayınız.

 

 

 

 

 

gri-koc-konu-metre-konu-listesi-pdf-indir-ydtGri Koç YDT Konu metre pdf İndir

YKS‘ye  yabancı dil alandan yani YDT’den girecekler için özel olarak hazırlanmış bu konu listesi ile daha planlı çalışabilirsiniz. Konu bitirme hedeflerini ve planını Konumetre ile rahatlıkla takip edebilirsin. Konumetre’nin nasıl çalıştığını Gri Koç’tan ayrıntılarıyla dinlemek için youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

YDT Konumetre senin planlı çalışman için konuları takip edebilmeni sağlar. Gri koç YDT konu metre indirmek için tıklayınız.

 

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
YKS
2020 YKS'ye kaç gün kaldı?

25 Temmuz 2020

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
 • KYK Yurt Ücreti Alınmayacak Öğrenciler

  KYK Yurt Ücreti Alınmayacak Öğrenciler KYK yurtlarında ücretsiz barınma hakkına sahip öğrenciler kimlerdir? KYK’de nasıl ücretsiz kalınır? Yurt...Devamını Oku

 • KYK Yurt İzni Nereden Alınır? Online İzin Almak

  KYK Yurt İzni Nereden Alınır? Online İzin Almak Kredi ve Yurtlar Kurumunda kalan öğrenciler, yurttan izin almak istedikleri taktirde nereye başvuraca...Devamını Oku

 • Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile Hangi Konulara Çalışmalıyım?

  Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile Hangi Konulara Çalışmalıyım? Yükseköğretim Kurumları sınavına ilk defa girecek adayların merak ettiği sorula...Devamını Oku

 • AÖF Yaz Okulu Ücretleri 2019 | Yaz okulu öğretim ücreti tutarı nedir?

  AÖF Yaz Okulu Ücretleri 2019 | Yaz okulu öğretim ücreti tutarı nedir?   AÖF Yaz Okulu ücretleri; Alınan ders sayısına göre ödenecek ücret tutarl...Devamını Oku

 • İzmihlal nedir? izmihlal kelimesinin anlamı ne demektir?

  İzmihlal nedir? izmihlal kelimesinin anlamı ne demektir?     Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı İstiklal Marşı’ndaki izmihlal kelimes...Devamını Oku

KATEGORİLER