2024 KPSS Önlisans Güncel Deneme Sınavı indir

23.07.2023
A+
A-
2024 KPSS Önlisans Güncel Deneme Sınavı indir

2024 KPSS Önlisans Güncel Deneme Sınavı İNDİR

Ülkemizde birçok vatandaş memur olma hayali ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme merkezi tarafından her iki yılda bir yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına girmektedir. Adaylara bu sınavda 60 Genel Kültür ve 60 Genel Yetenek sorusunu  toplam olarak 120 soru yöneltilmektedir. Bu soruları yanıtlamanız için 130 dakika süre tanınacaktır. KPSS’ de konu dağılımı şu şekilde olmaktadır: 30 soru Matematik-Geometri, 28 Tarih sorusu,30 Türkçe sorusu, 18 Coğrafya sorusu, 8 Vatandaşlık ve 6 adet güncel ve dünyadaki gelişmeleri içeren konulardan soru soruluyor. Sınav ücreti ise her yıl belirli oranlarda artmaktadır.

Genellikle 90-120 TL arasında bir ücret ile ödeme gerçekleştiriliyor. Çalışmalarınızda yardımcı olması için 10 Adet 2024 Kpss Önlisans Deneme Sınavı indir kaynağına kolayca ulaşmanız için sitemizde yer verdik. Kaynağın içerisinde bütün KPSS önlisans deneme sorularına detaylıca yer verilmiştir.

KPSS ön lisans sorularını en güzel şekilde ele alan 10 Adet 2024 Kpss Önlisans Deneme Sınavı indir PDF osymli.com sitemizden indirebilirsiniz. 10 Adet 2022 Kpss Önlisans Deneme Sınavı indir arasında gerçekten önemli bir yere sahip olan bu PDF’ yi dikkatli bir şekilde çözerek KPSS önlisans sorularını kolaylıkla yapabilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Kpss Önlisans Deneme Sınavı indir PDF  aşağıda bulunan tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

 

 

KPSS önlisans deneme sınavı indir

 

KPSS'ye Dair Tüm Kaynaklar İNDİR

 

KPSS Konuları Neler?

 

Türkiye Geneli Deneme Sınavı İNDİR

 

KPSS Tüm Önlisans Çıkmış Sorular ve Cevapları PDF İNDİR

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Selim dedi ki:

    Hocam denemeleri indiremedim de bana gönderebilir misiniz