2024 Kpss Genel Kültür&Yetenek Deneme PDF İNDİR

21.09.2023
A+
A-
2024 Kpss Genel Kültür&Yetenek Deneme PDF İNDİR

2024 Kpss Genel Kültür&Yetenek Deneme Sınavı PDF İNDİR

Kamu Personeli Seçme Sınavı ÖSYM tarafından belirli aralıklarla ve sınav takvimine göre yapılan bir sınav türüdür. Bu sınan ilk olarak 1991 yılında kamu kurum ve kuruluşlarına memur alımı için yapılmıştır. KPSS A Grubu ve B grubu olarak ikiye ayrılmaktadır. Atanmak istediğiniz kadro ve mezun olduğunuz bölüme göre bu iki gruptan birinden sınava giriyorsunuz. Öğretmeler ise Genel Kültür & Genel Yetenek ve Eğitim bilimleri olmak üzere üç sınava girmektedir. KPSS’ ye üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun adaylar girebilmektedir.

Bu zorlu süreçte birçok aday sınava düzenli bir şekilde çalışıyor. Sınava hazırlanan adaylar çalışmalarının değerlendirmesini kendilerine deneme uygulayarak yapmakta. Sizlere kolaylık olması için Kpss gk&gy Deneme Sınavı PDF içerisinde bütün KPSS konularına ve sorularına yer verilmiştir.

KPSS lisans sorularını en güzel şekilde ele alan Kpss Deneme Sınavı indir arasında gerçekten önemli bir yere sahip olan bu PDF’ yi dikkatli bir şekilde çözerek KPSS sorularını kolaylıkla yapabilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Kpss Deneme Sınavı indir PDF  aşağıda bulunan butona tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

 

♦YENİ♦ KPSS Deneme Sınavı PDF İndir +DEV ARŞİV+

 

Kpss Deneme Sınavı indir PDF

 

KPSS'ye Dair Tüm Kaynaklar İNDİR

KPSS Konuları Neler?

KPSS Ne Zaman Yapılacak?

Türkiye Geneli Deneme Sınavı İNDİR

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Derya keleş dedi ki:

  Denemeleri indiremiyorum yardımcı olurmusunuz

 2. Ayşe dedi ki:

  Denemeleri indiremedim yardimci olur musunuz

 3. çiğdem dedi ki:

  tg denemeleri 2019 2020 ındıremıyorum yardımcı olur musunuz

 4. Sümeyye dedi ki:

  kpss ye yeni başlıyorum ama pdf’leri indiremedim yardımcı olur musunuz