DGS Tarımsal Genetik Mühendisliği 2018 Kontenjanları – Taban Puanları

21.07.2018
A+
A-
DGS Tarımsal Genetik Mühendisliği 2018 Kontenjanları – Taban Puanları

DGS Tarımsal Genetik Mühendisliği 2018 Kontenjanları – Taban Puanları

 

 

2018 Yılı DGS Tarımsal Genetik Mühendisliği Taban ve Tavan Puanları, DGS Tarımsal Genetik Mühendisliği Kontenjanları, Hangi Üniversiteye kaç puanla yerleşebilirim,2018 DGS Tarımsal Genetik Mühendisliği Bölümü kontenjanları, DGS Tarımsal Genetik Mühendisliği Bölümü taban puanları, DGS 2018 Tarımsal Genetik Mühendisliği Bölümü kontenjan ve taban puanları, DGS Tarımsal Genetik Mühendisliği Bölümüne kaç puanla yerleşirim, Güncel Dikey Geçiş Tarımsal Genetik Mühendisliği Taban ve Tavan Puanları

 

 

UYARI:  2018 Yılında Dikey Geçiş Sınavına(DGS) girip tercih yapacak olan DGS adayları için DGS Tarımsal Genetik Mühendisliği Bölümü Güncel taban ve tavan puanları ile kontenjanlarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. 

 

 

 

NOT: Aşağıdaki tabloda yer alan bilgiler 2017 yılında DGS Yerleştirme puanlarına göre düzenlenmiş ve ÖSYM tarafından yayımlanmıştır. Yani tamamen gerçek ve ÖSYM tarafından belirtilen bilgilerden oluşmaktadır.

 

 

 

NOT: Tablonun en üstünde yer alan bilgilerin üzerine tıklayarak sıralamayı istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Gösterilmesini istediğiniz satır sayısını değiştirebilirsiniz. Üst kısımda BUL yazmaktadır o kısma bulmak istediğiniz üniversitenin adını yazarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

 

 

 

NOT:  Tabloda yer alan bazı bilgiler mobilden(telefondan) girince bazen maalesef listede gözükmeyebilir. Detaylı bilgiye ulaşmak için üniversitelerin sol tarafında bulunan  (+) şekline tıklayabilirsiniz.

 

 

DGS Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

DGS Konuları Neler?

 

DGS Kitap Önerileri

 

DGS Tarımsal Genetik Mühendisliği Bölümü 2018 Taban-Tavan Puanları ve Kontenjanları Tablosu

 

 

ÜNİVERSİTE ADIFakülteBölümPUAN
TÜRÜ
Kont.Yerl.Taban PuanlarıEN BÜYÜK
PUAN
NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİTarım Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiTarımsal Genetik Mühendisliği (İngilizce)SAY33238,49170239,30402

 

 

DGS'ye Kaç Gün Kaldı? Geri Sayım

 

DGS Çıkmış Tüm Sorular PDF İNDİR

 

DGS'ye Dair Tüm Kaynaklar

 

DGS Taban Puanları ve Kontenjanları

 

DGS Puan Hesaplama İçin Tıklayınız

 

Bu bölümle ilgili bildiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak için lütfen yorum yapınız.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.