1. Dönem Bekçilik Sonuçları Açıklandı! Sonuç sorgulama ekranı için Tıklayınız

02.12.2018
A+
A-

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Sınav Sonuçları açıklandı. Sonuç sorgulama ekranı için…

1. Dönem Bekçilik Sonuçları Açıklandı! Sonuç sorgulama ekranı için Tıklayınız

1. Dönem Bekçilik Sonuçları Açıklandı! Sonuç sorgulama ekranı için Tıklayınız

 

 

bekçi alımı başvuru 2018,bekçilik alım şartları,bekçilik başvuruları ne zaman,bekçilik çalışma koşulları,10 bin bekçi alımı ne zaman,egm bekçi alımı,egm,bekçilik sınav sonuçları 2018,bekçilik sınavı sonuçları,bekçilik başvuruları

 

 

 

 

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Sınav Sonuçları açıklandı.

 

 

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
 

1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir. 

 

Asıl adayların atama için gerekli olan belgelerle birlikte (gerekli belgeler planlama yapılan İl Emniyet Müdürlüklerinden temin edilecektir) en geç 03 Aralık 2018 tarihinde planlandığı İl Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

 

 

Yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak belirlenen adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. 

 

 

Yedek olarak belirlenen adaylar planlama yapılması halinde planlandığı ildeki Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından sırası ile çağrılacaktır.

 

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

 

SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sofralarınız için en güzel yemek takımı çeşitleri Madame Coco ‘da!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.