14-15 Nisan AÖF sınavı giriş yerleri açıklandı! (Sınav giriş belgesi)

09.04.2018
A+
A-

Açıktan üniversite eğitimini devam ettiren öğrencilerin girdiği AÖF sınavı bahar dönemi sınav giriş yerleri belli oldu mu? 2018 yılı itibariyle düzenlenecek olan Açıköğretim Fakültesi yani AÖF sınav giriş belgesi yazdırma sayfası haberimizin detayında…

2018 yılı ilkbahar zamanında düzenlenecek bulunan AÖF vizeleri sınav bölgeleri şişman düşkünlük konusu oldu. Binlerce öğrencinin gireceği Açıköğretim Fakültesi sınav giriş bölgeleri ne öğrenilir? Özellikler ara sınav sınavlarını kaldırmak istemeyenlerin düşkünlük ettiği AÖF sınav giriş bölgeleri ne devir açıklanacak? İşte mevzuyla ait kâffesi gelişmeler…

AÖF BAHAR DÖNEMİ VİZE SINAV TARİHİ

Bu çevrim sınava girecek öğrenciler düşüncesince coşku dorukta. Bu yıl AÖF ilkbahar devri sınav zamanı 14 Nisan cumartesi ve 15 Nisan alışveriş haset kendisine belirlendi. Bu tarihte sınava girecek öğrenciler sınav giriş yerlerini düşkünlük etmeye başladı.

AÖF SINAV YERLERİ BELLİ OLDU MU?

Bahar zamanında yapılacak bulunan sınav bölgeleri muhtemelen oldu. Bu hafta açıklanması muhtemel sınav giriş belgeleri AÖF sitesi üstünden sorgulanabilecek. Sınava girerken AÖF sitesi üstünden tahsil edilen girimlik ve etiket bulundurmak zorunlu. Aksi takdirde sınava girilemez.

Sınava giriş yerinizi bellemek düşüncesince tıklayınız

AÖF SINAV TARİHLERİ DEĞİŞTİ!

Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıflar) ve önceki kez yapılacak bulunan Merkezi Sınavla talebe Alan Ortaöğretim Kurumları İçin Yapılacak Sınav (8. sınıflar) tarihleri MEB çeşidinden 02-03 Haziran 2018 tarihleri kendisine baştan belirlenmiştir.

Bu sebeple 02-03 Haziran 2018 tarihlerinde yapılması planlanan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, ekonomi ve İşletme Fakülteleri 2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı tarihlerinin 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılması sonucu alınmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.