EBA Öğretmen Puan Kazanma Yolları Neler?

05.10.2020
38.079
A+
A-

EBA öğretmen puan kazanma yöntemleri bu yazımızın konusudur. Uzaktan eğitim sürecinin en önemli ayağı olan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) hakkında bilgilendirme yapacağız. EBA öğrenciler de olduğu gibi öğretmenlerde de puanlama sistemine geçti. EBA öğretmen puanlama sistemi hakkındaki bu yazımızın EBA’da puan kazanma adına faydalı olacağını düşünüyoruz.

EBA Öğretmen Puan Kazanma Yolları Neler?

EBA Öğretmen Puan Kazanma Yolları Neler?

EBA öğretmen puan kazanma yöntemleri bu yazımızın konusudur. Uzaktan eğitim sürecinin en önemli ayağı olan Eğitim Bilişim Ağı hakkında bilgilendirme yapacağız. EBA öğrenciler de olduğu gibi öğretmenlerde de puanlama sistemine geçti. EBA öğretmen puanlama sistemi hakkındaki bu yazımızın EBA’da puan kazanma adına faydalı olacağını düşünüyoruz.

 

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki EBA ‘da puan kazanmak için hile yoluna başvurmanın hiçbir faydası yoktur. Çünkü bu konu ile alakalı henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Ayrıca sistemde kalma süresi ile EBA puanı arasındaki uyuşmazlık problem çıkarabilir size. Nesnel değerlendirme adına EBA öğretmen puanı arttırmak için yapılması gerekenleri maddeler halinde belirtelim:eba-puan-kazanma-yontemleri-2020

EBA öğretmen puan kazanma yöntemleri

1-) EBA ‘ya Günlük Giriş: Bu bir işlerden 1 puan kazanırsınız düzenli olarak verilmemektedir. Ayrıca Öğretmenler Telegram grubundan yardım alabilirsiniz.

 

2-) İleti,Tartışma vb: EBA sayfam alanında yapacağımız her ileti tartışma oylama ve etkinlik için günlük üçer puan alırsınız. Bir günde toplam 12 puan kazanabilirsiniz.

eba-ogretmen-puan-kazanma-2020

3-) EBA Dersler: EBA puanı arttırmak için dersler bölümünden her sınıf veya grup için gönderilen ders içeriği için 4 puan, gönderilen test için ise 4 puan alırsınız. Bu bölümden daha fazla puan almak için şöyle bir adım izleyebilirsiniz örneğin 30 kişilik bir sınıfı istediğiniz kadar gruba bölerek alacağınız puanı arttırabilirsiniz.

eba-ogretmen-puan-kazanma-1

Bu işlemi gruplar>yeni grup oluştur>Grup adını yaz> Etüt, proje veya çalışma grubu oluştur> Gruba üye olacak öğrencileri seçin son olarak kaydedin. Böylelikle etkinlik ve test gönderebileceğiniz sayıyı artırmış olursunuz.

eba-ogretmen-puan-kazanma-2

4-) Sınavlar: Bu bölümünden kazanım kavrama testleri ve benzeri çalışmalar ile ilgili her sınıf veya grup için paylaş butonundan yapılan her paylaşım için 2 puan alırsınız.

eba-ogretmen-puan-kazanma-3

5-) Raporlar: EBA’da puan kazanmak için uygulanacak bir diğer yöntem ise her gönderdiğimiz raporu incelemek olacaktır her rapor için 3 puan kazanılır. Genel performans raporları için 5 puan kazanarak EBA puanınızı arttırabilirsiniz.

eba-ogretmen-puan-kazanma-4

6-) Portfolyolar: Öğrencimizin çalışmalarını inceleyeceğimiz portfolyolar bölümünden her öğrenci için yapacağınız yorumlardan 2 puan alırsınız.

eba-ogretmen-puan-kazanma-5

7-) Soru sınav ekleme: Puanımızı katlamak için yapacağınız bir diğer yöntem ise soru sınav eklemektir. Her çalışmanızdan dolayı 2 puan alırsınız. 10 soruluk bir sınavdan 20 puan kazanabilirsiniz. Bu testi 10 gruba gönderseniz 40 puan eder. Toplamda 20+40 puan eder.

 

8 -) Mesleki Gelişim: Mesleki gelişim bölümüne girip kurslar ve gruplara katılarak yapılacak yapacağınız her yorum için 2 puan alabilirsiniz. Ayrıca Öğretmenler Telegram grubundan yardım alabilirsiniz.

 

EBA puanınızı artırmak için bu yöntemleri kullanabilirsiniz arkadaşlar ama şunu da belirtmeliyim ki bu puanlar düzenli olarak verilmeye biliyor bazen de sistemi kapattıktan sonra yani (EBA) Bilişim Ağından çıktıktan sonra bir kısım puan yüklemesi yapılabiliyor. Tekrar sisteme girdiğimizde puanın yükselmiş olduğunu gözlemleyebiliriz.eba-puan-vermiyor-neden

Son olarak bu sistemde yukarıda anlattığımız teknikleri kullanarak puanınızı arttırabilirsiniz ve meslektaşlarımız arasındaki sıralamada üst kısımda kısımlara ulaşabilirsiniz ama naçizane şunu belirtmeliyim ki burada temel amaç puan almak olmamalıdır temel amaç öğrencilerimize faydalı olmak olmalıdır. Ayrıca Öğretmenler Telegram grubundan yardım alabilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar dilerim.

 

YORUM YAP! Arkadaşlar ilk resimde gördüğünüz 17 bin puanı nasıl yaptığımı merak edenler için özel bir taktiğim var. Aşağıya en az 3 cümle yorum yapanlara mail yoluyla bilgilendirme yapacağım. Kısa ve baştan savma yorumları onaylamayacağım. Mail atmaya yetişemiyorum. Bu konuda anlayış göstereceğinize inanıyorum.

 

YENİ YAZI: EBA’da Öğrencilere Sertifika ve Katılım Belgesi Nasıl Verilir? osymli.com/eba-ogrencilere-sertifika-ve-katilim-belgesi

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 852 YORUM
 1. Muallim dedi ki:

  Teşekkür ederim. Çok verimli bir yazı. Bundan sonra bu taktikleri izleyeceğim.

  1. Ali dedi ki:

   Osymli hocam gerçekten tebrik ediyorum.

   Günde benim alabildiğim maksimum puan 400.

   Özel taktikler neler olabilir acaba?

   Merak etmemek zor 🙂

   Sabırsızlıkla mailinizi bekliyorum.

   1. Deniz dedi ki:

    Bende günlük girislerle 10 puan zor topluyorum Bana da söyleseniz puan nasıl işliyor

    1. Avrasya dedi ki:

     Nasıl oluyor hocam bu puanlar hiç çıkmıyorum maksimum aldığım puan 50

     1. Seher ispir dedi ki:

      Gerçekten Bir mail istiyorum.Düşüncelerimi az önce yazdım.

    2. Kadriye dedi ki:

     Bana gender lütfen senin takipçinim

    3. Hatce dedi ki:

     Hocam çok teşekkür ederim güzel taktikler ama ben okulöncesi öğretmeniyim sınav durumu olmadığı için puan alabileceğim başka taktikler yazabilir misiniz

   2. Ramazan dedi ki:

    Çok teşekkür ederim. Taktikler nedir mümkünse öğrenebilir miyim. Şimdiden teşekkür ederim.

    1. Volkan klnm dedi ki:

     Teşekkürler. verimli bir çalışma olmuş. Kolay gelsin.

    2. suzan dedi ki:

     taktikleri bende öğrenebilir miyim

     1. sheyma dedi ki:

      Gerçekten nedir bu bilmediğimiz taktikler

    3. Cihan dedi ki:

     Merhaba. Bilgi için teşekkür ederim. Ayrıca taktik paylaşımı yaparsanız memnun olurum. Saygılar.

    4. Semra dedi ki:

     Teşekkür ederim..Çok güzel faydalı bilgiler vermişsiniz.. Mailinizi bekliyorum.. 🙂 İyi çalışmalar..

   3. Sibel dedi ki:

    Teşekkür ederim. Bana da mail atar mısınız?

    1. Baris dedi ki:

     Hocam bu taktikler ne,birtürlü puan topluyamıyorum.

     1. Ali dedi ki:

      Kıymetli hocam bende alabilir miyim mail olarak. Emeğinize sağlık

     2. Özlem dedi ki:

      Aklım almıyor,soru ,içerik,ders akışı üretiyorum,günlük ödevler veriyorum,dört şubeye toplam 99 öğrenciye çalışma gönderiyorum, raporlarını kontrol ediyorum,ilet,oylama,tartışma, etkinlik baslatiyorum,beğeni ve yorum yapıyorum,aldığım sadece 300-350 puan.zumrem günlük 800-1000 arası alıyor,tek sınıfla,25 öğrenciyle.neler oluyor
      Bu arada daha önce de yazmıştım

     3. Sibel dedi ki:

      COK TESEKKUR EDERIM ..BANA DA MAIL ATAR MISINIZ ??? ARKADASIM 1 GUNDE 1000 PUAN ALIYOR VE BUNU ANLAMIYORUM …BEN EN FAZLA 300 PUAN ALIYORUM

    2. Virtue dedi ki:

     Taktiklerden faydalanmak isterim.yazı için tesekkürler.

     1. PAPU dedi ki:

      Hocam merhaba.oncelikle bu puana ulasmanizdaki gayretiniz icin tebrik ederim.Bende bu kadar olmasada puanımi arttirnak istiyorum. Göndereceğiniz taktikleri merakla bekliyorum.Ayrica bazen işlem yspsamda puan vermiyor eba.

    3. İrfan dedi ki:

     Yararlı bir yazı olmuş emeğinize sağlık. Bana da mail atarmısınız

    4. Seher ispir dedi ki:

     Gerçekten Bir mail istiyorum.Düşüncelerimi az önce yazdım.

   4. Endrose dedi ki:

    Teşekkürler bilgilendirmeniz için. Bende mailinizi bekliyorum 🙂

    1. Zinet dedi ki:

     Bilgilendirme için teşekkür ederim. Mutlaka ki amaç puandan çok öğrenciye yarar sağlamak olmalıdır. Ancak üst mevkilerce puanların kontrol ediliyor olması öğretmenleri başka arayışlara yönlendiriyor ne yazık ki.

   5. Cumhur Poyraz dedi ki:

    Mailiniz geldi. Çok teşekkürler hocam verdiğiniz taktikler için.

   6. Serife dedi ki:

    Paylaşımlarınız için yürekten teşekkür ediyorum.Telegram paylaşımları oldukça işime yarıyor.Sanırım okulumda sizi takip eden bir arkadaş var.eba puanını günlük 1000 puan attırıyor hayret içindeyim ve mailinizi bekliyorum.

    1. rasim dedi ki:

     mailinizi aldım, çok teşekkür ederim.

    2. Adnan ARZUMAN dedi ki:

     Görsel Sanatlar öğretmeni olarak zaten puan alabilme imkanımız kısıtlı. Branş olarak da çok da önemsenmiyoruz maalesef. Ancak derdimiz faydalı olmak ve bu çabamızın takdir edilmesi

   7. Bahriye dedi ki:

    Merakla bekliyorum
    Günde en fazla 300 puan alabildim sonuç mu henüz 5000 düzenli girmeme rağmen

   8. Sevim İzgi dedi ki:

    Hocam ilkokula sınav oluşturma yok mu soru ve sınavlar yazıyor ama soru yada sınav oluşturma yok bulamıyorum benim bilmediğim bi püf noktası mı var yoksa.Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 🙏

   9. müyesser dedi ki:

    bilgileriniz çok faydalı oldu teşekkür ederim

   10. Halime dedi ki:

    Hocam çok merak ettim nasıl topladınız bu puanı.Paylaştığınız için sizi takdir ediyorum.Herkes gibi ben de öğrenmek isterim.

  2. öğretmen dedi ki:

   çok güzel taktikler ellerinize sağlık

   1. Deniz dedi ki:

    Çok teşekkür ederim mail attığınız için

  3. Salih GÜNDÜZ dedi ki:

   Taktikler güzel beğendim. Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

  4. Seda dedi ki:

   Hocam yazınız çok güzel. Ben bütün söylediğiniz yöntemlerle günde ancak 300-400 puan arası alabiliyorum. Ancak günde 1000 puan alan arladaşlar var. Farklı yöntemlerinizi mail atarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

  5. Eda dedi ki:

   Yardimlariniz icin tesekkurler. Mailinizi bekliyorum. Hayirli akşamlar.

  6. Hüseyin Yıldız dedi ki:

   Teşekkürler. Mailiniz geldi.

  7. Ali dedi ki:

   Kıymetli Hocam emeğinize sağlık. Saatlerce uğraşıyoruz emek harrciyoruz ama bir günde bizi ikiye katılıyorlar. Desteğiniz İçin bende mail bekliyorum. Teşekkür ederim

  8. Ender dedi ki:

   Teşekkür ederiz ayrıntılı olarak anlatmışsınız
   Çok faydalı olacak diye düşünüyorum.
   Diğer taktikler nedir?

  9. İ.A dedi ki:

   Hocam karantinanın ilk gününden itibaren eba’yı düzenli kullanıyorum. Okulda 3. sıradaydım ancak eba’yı son 15 gündür kullanıp da anormal puan alan arkadaşlar oldu -nasıl ettiler bilmiyorum- KENDİMİ HAKSIZLIĞA UĞRAMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM. Moralim çok bozuldu. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

  10. Özlem Durmuş dedi ki:

   Bilgilendirmeleriniz çok anlaşılır olmuş. Emekleriniz için teşekkürler. Diğer anlatım sayfalarında bu sayfadaki gibi düzgün açıklama bulamadım. Hasıla olmuş

  11. Özlem Durmuş dedi ki:

   Kullanabileceğimiz sizin başka siteleriniz var mı?
   Takip etmek isteriz. Bir de branşınızı merak ettim
   Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.
   Teşekkürler

 2. Zehra dedi ki:

  Elinize sağlık çok yararlı oldu gerçekten hemen uyguluyorum

 3. Rabia dedi ki:

  Harikasınız hocam çok teşekkür ederim çok faydalı oldu 17 bin puan nasıl yaptığınızı merak ediyorum. Telegram grubunuza katıldım verdiğiniz taktiklerle puanları topluyoruz🤗

  1. Gülseven üçerler dedi ki:

   Mailinizi aldım çok teşekkür ederim.

 4. Sema dedi ki:

  Hocam gerçekten çok merak ettim 17000puanı nasıl yaptınız 🧐 Biz Ebaya günlük giriş yapıyoruz ve sadece yukarıda bahsettiğiniz şeyleri yapıyoruz ama en fazla 200puan yükselebiliyoruz .Rica etsem bana da mail atabilir misiniz?

  1. İsmail dedi ki:

   Son günlerde raporlardan puan vermiyor vermiyor hocam mailinizi bekliyorum

   1. Esra Eroğlu dedi ki:

    Harikasınız hocam çok teşekkür ederim çok faydalı oldu on yedi bin puan nasıl yaptığınızı merak ediyorum. Telegram grubunuza katıldım verdiğiniz taktiklerle puanları topluyoruz

 5. Sema dedi ki:

  Hocam valla biz 100puanı zor alıyoruz her şeyi yapmamıza rağmen,siz nasıl yaptınız hayretler içindeyim,Eba sürekli paylaşıma da puan vermiyor.Merakla bekliyorum cevabınızı

  1. Mine dedi ki:

   Hocam bu puanı nasıl yaptınız?Her gün giriş yapıyorum ,ödev atıyorum ama olmuyor.Bende rica etsem😊

   1. Nilufer dedi ki:

    Anlattığınız taktikler gerçekten çok önemli. Bu sayede 400 e kadar puan aldım günlük. Ancak raporlar kısmı artık puan vermiyor. Başka taktikler gerekiyor.

 6. Emine dedi ki:

  Hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Telegram sayfanız da gayet başarılı ilerliyor. Ayrıca orada müze eğitimi kursu sınavı ile ilgili verdiğiniz bilgiler için de teşekkür ederim.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Emine Hocam, güzel yorumunuz içi teşekkür ederim. Telegram grubuna gelmek isteyen arkadaşlar tıklayabilir.tıklayabilir.

   1. Kemal dedi ki:

    Hocam nasil puanımi arttırabilirim.ayrıca telegramda nasıl gruba gelebilirim

    1. ÖSYMLİ dedi ki:

     Yukarıdaki linke tıklayarak gelebilirsiniz

     1. gzm dedi ki:

      Hocam Merhaba ; Eba da puan artırma yöntemini ben de alabilir miyim ? Rica etsem .

    2. Sıla dedi ki:

     17000 puanı çok merak ettim taktikler neler acaba

   2. Mehmet dedi ki:

    Hocam taktiklerinizi bekliyorum

 7. Selami dedi ki:

  Hocam 17 bin puan nedir ya. Anadolu’da pek çok ilçenin nüfusundan fazla.24 saat ebadasiniz herhalde.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Selami Hocam, olabilir 🙂

 8. Tayfun dedi ki:

  Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.. Maili merakla bekliyorum

  1. Mutlu dedi ki:

   Raporlardan artık puan vermiyor hangi sınıfı ekleuip raporuna baksak veriyordu acaba sizlerdede böyle mi.okul onceci olarak nasıl artıracağız puanımızı başka yollar neler?

 9. vedat dedi ki:

  Teşekkür ederiz sayın hocam faydalı bir yazı olmuş ,emeklerinize sağlık

 10. Burak dedi ki:

  Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Bu nasıl bir puan öyle insan aklı almıyor. Tebrik ederim sayın hocam

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba, Değerli Öğretmenlerimiz taktikleriniz mail adresinize gönderilmiştir. Eğer göremiyorsanız istenmeyen mesaj (spam) kutusuna bakabilirsiniz.

   1. Tuğce birol dedi ki:

    Hocam 17 bin formülünü rica edebilir miyim?

   2. Ceren dedi ki:

    Ben de alabilir miyim?

   3. Ozi dedi ki:

    Denenebilir önerileriniz nedir

 11. Feryal dedi ki:

  Merhaba. Sizin verdiğiniz bu taktikleri ben de uyguluyorum ama çoğunlukla puan vermiyor. Özellikle son birkaç gündür en fazla 2 puan veriyor. Sizin fazladan puanla ilgili bilgilerinizi mail olarak merakla bekliyorum. Saygılar

 12. Tekin dedi ki:

  Teşekkürler hocam çok güzel bir bilgilendirme olmuş. Ben de puan taktiğinizi merak ettim.

 13. EREN dedi ki:

  Verdiğiniz katkı dolu bilgilendirmeler için çok teşekkür ederiz. Gün içerisinde sizin yazdığınız herşeyi yaparak EBA’dan maksimum 100 puan alabiliyoruz.Daha fazlası için neler gerektiğini gerçekten merak ediyorum.Telegram grubunuza da hemen katılmayı seçiyorum.

 14. Meryem dedi ki:

  Merhaba. Anlattığınız yöntemleri ben de uyguluyordum. Gecikmeli de olsa yine de bir miktar puan alıyordum. Fakat son birkaç gündür pek puan gelmiyor. Bahsettiğiniz fazladan puanla ilgili bilgilerinizi de mail olarak merakla bekliyorum. Saygılar.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Meryem Hocam, puan arttırmanıza yönelik uyguladığım taktikleri mail adresinize gönderdim. Puan gelmeme sorununu da çözdüm 🙂

   1. İbrahim dedi ki:

    Puan alma yöntemlerini ve puan alamamayı çözdüm yazmışsınız bilgi alabilir miyiz?

  2. Pınar dedi ki:

   Bravo Hocam nice puanlarınız olsun inşallah.Mailinizi dört gözle bekliyorum zira epey bir zamandır nal topluyoruz eba da…

  3. Özlem Durmuş dedi ki:

   İleriki dönemlerde buradaki bilgiler doğrultusunda daha iyi kullanacağım EBA yı

 15. Sami YILMAZ dedi ki:

  Teşekkürler hocam çok güzel bir bilgilendirme olmuş. Ben de puan taktiğinizi gerçekten merak ettim.

 16. Yasemin dedi ki:

  Bende merak ettim hocam.Bilgilendirseniz sevinirim

 17. Nihan dedi ki:

  Tebrik ediyorum bu puanı toplamışsınız acaba neler yaptınız

 18. Puansız dedi ki:

  Okuldaki diğer öğretmenlerle gereksiz bir yarış ota böceğe yorum yazmak ve gereksiz paylaşımlar.Öğrencilerde bunalıyor sürekli gönderilen testlerden.Kimsenin düzgün bir iş yaptığı yok.Körler sağırlar birbirini ağırlar.

  1. Öğrenci dedi ki:

   Gerçektten öyle biraz öğrencileri düşünün sizin puan kazanma zevkiniz için bir yığın test çözüyoruz insaf ya insaf

   1. ahmet hoca dedi ki:

    hahaha ya öğrencinin gözünde düştüğünüz duruma bak. kısa ve net olun arkadaşlar. puan hikaye.

 19. Kıskanç dedi ki:

  Bravo çok güzel gece gündüz Eba da mı yaşadınız?Sizin bir hobiniz falan yok mu?Bu neyin hırsı?

  1. Dost dedi ki:

   Neden kıskanıyorsunuz ki arkadaş çalışmış yapmış. Belki yüzlerce soru yazıp gönderdi. Onlarca sınav oluşturdu. Biraz olumlu bakmayı öğrenin. Hocam taktiği bekliyorum😊

   1. ÖSYMLİ dedi ki:

    Merhaba Dost, bildiğim tüm taktikleri gönderdim 🙂

    1. Mrv dedi ki:

     Hocam bende istiyorum taktiklerinizi

 20. Mehmet dedi ki:

  Hocam merakla mail bekliyorum

 21. Hilal TÜVER dedi ki:

  Harikasınız hocam.Sizi tesadüf eseri buldum ve 10 dakika içinde iki farklı sorunumu verdiğiniz taktikler sayesinde çözdüm.Emeğinize sağlık.

 22. Emine dedi ki:

  Merhaba Hocam. Son günlerde puan almakta bir hayli zorluk çekerken sizin puanınıza çok şaşırdım ve nasıl olduğunu merak ettim doğrusu.

 23. Medozp dedi ki:

  Tebrikler hocam her uygulamanın vardır bir açığı mailinizi merakla bekliyorum 😬

 24. Hoca dedi ki:

  Paylaşımlarınız için teşekkür ederiz

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Rica ederim arkadaşlar, bildiğim ve uyguladığım taktiklerin hepsini mail olarak sizlere gönderiyorum. 🙂

   1. Matematikci dedi ki:

    Hocam mail olarak banada atarmisin

   2. gzm dedi ki:

    Bana da yazar mısnız Hocam uyguladığınız taktiği.

 25. myboy dedi ki:

  hocam 17000 puan nasıl yapılır?Gerçekten çok merak ettim.Kolay gelsin.

 26. Çağrı dedi ki:

  Paylaşım için teşekkürler hocam. Bilgilendik 😊. 17000 puan için helal olsun diyebildim 😁. Telegramdan talihteyiz.

  1. Mutlu dedi ki:

   Raporlardan artık puan vermiyor hangi sınıfı ekleuip raporuna baksak veriyordu acaba sizlerdede böyle mi.okul onceci olarak nasıl artıracağız puanımızı başka yollar neler?

   1. Arneas dedi ki:

    Bilgilendirmeniz harika oldu deneme yanılma öğrenmeye çalışıyordum.
    Mailini sabırsızlıkla bekliyorum.

  2. Neslihan dedi ki:

   Hocam şu taktiklerden bize de yazar mısınız

 27. Oğuz dedi ki:

  hocam bu kadar puanı kısa zamanda nasıl topladınız?Gerçekten şaşırtıcı.Tebrik ederim.

 28. Ayse dedi ki:

  Telegram grubuna tıkladım tepki vermedi.Puan yukseltme taktiklerinizi öğrenmek istiyorum.Mail adresime göndermenizi bekliyorum.3 cümle oldu ,teşekkürler😝

 29. Özlem dedi ki:

  Tebrik ediyorum hocam bu kadar puanı nasıl topladığınızı merakla bekliyorum

 30. HÜLYA dedi ki:

  teşekkür ederiz hocam,puanları nasıl kazandığınızı gerçekten merak ettim,cevabınızı bekliyorum.

 31. UZMANHOCA dedi ki:

  TEBRİK EDERİM. BU KADAR PUANI NASIL YAPTINIZ? İNSANIN AKLI ALMIYOR. TEKRAR TEBRİK EDERİM.

 32. KALKAN dedi ki:

  bu faydalı bilgiler için teşekkürler. bilgiyi saklayan değil paylaşan olduğunuz içinde ayrıca teşekkür ederim.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Hocam, güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Diğer yorum yapan arkadaşlar sizlerin de mailleriniz gönderilmiştir.

   1. UZMANHOCA dedi ki:

    BANA MAİL GELMEDİ. ACABA NEDEN?

    1. ÖSYMLİ dedi ki:

     Hocam sırası ile göndermeye çalışıyorum. Size tekrar attım sanırım 67 yi yazmamışım.

     1. gözde dedi ki:

      hocam bana da bilgi verebilir misiniz

   2. myboy dedi ki:

    Hocam malesef benim mailime bilgilendirme mesajı gelmedi.Diğer kutusunu da kontrol ettim.Rica etsem tekrar gönderebilir misiniz?

    1. ÖSYMLİ dedi ki:

     Hocam yorumların ne kadar fazla olduğunu görüyorsunuz. Sırası ile göndermeye çalışıyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim 🙂

  2. Ali dedi ki:

   Dün gece mesaj atmistim. Az önce mail geldi. Çook teşekkür ederim emeğinize saglik.Harikasiniz hocam

 33. Sinem dedi ki:

  Hocam tesadüf eseri gördüm yazışmaları. Gerçekten merak ettim 17000 puanın nasil olduğunu. Taktikleri ben de sabırsızlıkla bekliyorum…

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Sinem Hocam, güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Bildiğim tüm taktikleri gönderiyorum

 34. Murat dedi ki:

  Güzel ve özet bilgi şeklinde açıklamışsınız. Eba kullanımını özendiren bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Paylaşımınız için teşekkürler.

 35. MustafaŞAHİN dedi ki:

  Hocam gerçekten MÜKEMMEL bir puan kaç gündür canım çıktı tıkla tıkla.. 17000 puanı nasıl yaptınız valla pes doğrusu.Sabır gerektirir. Ben ebadan hiç çıkmıyorum, yok 3-5 artıyor.Bir kaç teknik daha ama nafile belli bir yerde kalıyor.Discord üzerinden sürekli ders anlatıyorum.Ders anlatım videolarını power point aracılığı ile yüklüyorum.Onu yap bunu et 1400 puan var.Helal olsun ne denirki buna saygılar üstadım…

 36. EREN dedi ki:

  EMEĞİNİZE SAĞLIK. BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN TEŞEKKÜRLER. MAİLİNİZİ BEKLİYORUM.

 37. Samimi dedi ki:

  Öncelikle tebrik ederim.Bu işe kafa yormuşsunuz,açıkları bulmuşsunuz.Mailinizi bekliyorum.

 38. Halit dedi ki:

  Teşekkürler, siniflari gruplara bölme işi çok akıllıca. Son çare Öğrenci bazlı incelemelerden de alabiliriz. Gönder iptal et de olabilir. Diğer görüşlerinizi bekliyorum.

 39. mehmet dedi ki:

  her öğrenciyi bir gruba atayıp çalışma göndermek matıklı

 40. mehmet dedi ki:

  Teşekkürler hocam çok güzel bir bilgilendirme olmuş. Ben de puan taktiğinizi gerçekten merak ettim.

 41. Nurhan dedi ki:

  Ebadan yüksek puan nasıl alabiliriz?

 42. Ümit dedi ki:

  Hocam tebrik ederim. Gerçekten bilgi ve donanımlı sizin gibi öğretmen arkadaşlar ile gurur duyuyoruz. Puan taktiklerinizi gönderirseniz memnun oluruz.

 43. Meraklı dedi ki:

  Hocam emeğinize sağlık ,17000 puan için sağlam taktik lazım. Hergün eba da soru yaz paylaş yaptığım halde maksimum günlük 150 puan kazanabiliyorum. Sabırsızlıkla yeni taktiklerinizi bekliyorum.

  1. MERAKLI dedi ki:

   hocam hala mailiniz gelmedi. kaç gündür bekliyorum. ne kadar zor olabilir mail göndermek. bu kadar beklettiniz.

 44. Aylin uğur dedi ki:

  Hocam merhaba.oncelikle bu puana ulasmanizdaki gayretiniz icin tebrik ederim.Bende bu kadar olmasada puanımi arttirnak istiyorum. Göndereceğiniz taktikleri merakla bekliyorum.Ayrica bazen işlem yspsamda puan vermiyor eba.ozaman da uzuluyor insan.sonucta emek ve zaman harciyorsunuz.bilgiler icin tesekkurler.mailinizi beklerim. Saygilar.selamlar

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Hocam,yaptığınız işlemlere sonradan da puan verilmektedir. Bildiğim ve uyguladığım tüm taktikleri gönderiyorum 🙂

   1. A.gül dedi ki:

    Eba icinntaktikleri banada atarsanız sevinirim.simdiden teşekkürler

 45. Neslihan dedi ki:

  Hocam bilgiler harika.Bir süredir eba da ufak ufak puanlarla sürünüyorum.Acil yardım ve mail bekliyorum

 46. Ayse Türkmen dedi ki:

  Size yorum yapmaya çalıştım..fakat tekrar eden yorum yazdı..ben de puanlamayı taktiklerini merak ediyordum.. yardımınız mutlu eder

 47. mehmet dedi ki:

  TAKTİKLERİ BENDE BEKLİYORUM 🙂

 48. MERYEM dedi ki:

  Gönderdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Arkadaşlar mailler ulaşmaya başladı. Sırası ile gönderiyorum. Gelmeyecek sanmayın. Herkese mail atacağım 🙂

   1. EREN dedi ki:

    Hocam bana da gelmedi mail.

    1. ÖSYMLİ dedi ki:

     Hocam sıra ile gönderiyorum. Her gün pek çok yorum geliyor. Biriktirip topluca gönderiyorum. Gelenler de keşke yorum yapsa.

     1. Banu dedi ki:

      Öncelikle bilgilendirmeniz için teşekkürler. Böyle bilgilendirici yazıları bulmak zor. Ben bunları yapmama rağmen puanım bir türlü artmıyor günlük 400 puan alanların nasıl yaptığını merak ediyorum açıkçası. Taktikleri izi ve mailinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..

     2. EREN dedi ki:

      Maillinizi nihayet aldım .Anlıyorum bir çok mesajın içinde atladıklarınız olmuştur muhakkak.Bunlardan biri de ben olmam talihsizlik :)) .Sonuçta gelmediğini yazdığım mesajı görüp hızla döndüğünüz için sonsuz teşekkürler…

   2. Kelkit dedi ki:

    bana da taktikleri atabilir mişsiniz?

 49. Hasan Bilgin dedi ki:

  Çok merak ediyorum hocam o puanı nasıl yaptınız?

 50. HATİCE dedi ki:

  TEBRİK EDERİM.TAKTİKLERİ BEN DE BEKLİYORUM.SELAMLAR KOLAY GELSİN

 51. Ebacı dedi ki:

  gerçekten elinize sağlı… bu puan işi artık çok kafama takılıyor

 52. Fatih dedi ki:

  Verdiğinizde bilgiler için teşekkür ederim. İnşallah faydasını görürüz.

 53. AKILSIZ HOCA dedi ki:

  Hocam müdür yardımcıları her gün mesaj atıyorlar. Siteye öğrenciler girmiyolar bile. Ocağınıza düştük. Kerameti mail atın

 54. AKILSIZ HOCA dedi ki:

  Kimsenin aklına gelmeyen teknikleriniz için bekliyorum. ilgileniz için çok sağolun

 55. Fakir ama Puanlı dedi ki:

  Puan Sıralamasında sonlardan kurtulmak için mailinizi bekliycem. Saolun var olun.

 56. Filiz dedi ki:

  Teşekkür ederiz. Ben de bilgilenmek isterim. Gönderirseniz detaylar öğrenmek isterim

 57. omer dedi ki:

  teşekkür ederiz hocam,puanları nasıl kazandığınızı gerçekten merak ettim,cevabınızı bekliyorum.

 58. Elfida dedi ki:

  Hocam bana da mail atarsanız çok sevinirim

 59. MEHMET dedi ki:

  HELAL OLSUN , TAKTİKLERİ BANA DA GÖNDERİR MİSİNİZ?

 60. ayşe dedi ki:

  taktikleri çok merak ediyorum ne yapsam puan artmıyor

 61. ayşe dedi ki:

  Benim puanım artmıyor ama diğer arkadaşlar günde 400 puan artırıyor nasıl oluyor

 62. Serdar dedi ki:

  Bende merak ediyorum ilkokul öğretmeni olarak.

 63. Üzgünöğretmen dedi ki:

  Herkesin puanı artıyor ne yaptıysam artıramadım hocam acil yardım

 64. Savaş dedi ki:

  Çok güzel anlamışsınız . Teşekkürler

  1. Savaş dedi ki:

   Çok faydalı oldu çok teşekkür ederim.

 65. ÖSYMLİ dedi ki:

  Sırası ile gönderiyorum. Gelmeyecek sanmayın. Herkese mail atacağım 🙂

 66. umut dedi ki:

  Merhabalar hocam. Ben de baya bir grup lurdum paylaşım sınav falan yaptım ama 400-500 puan arttırdım. bir günde bir hocamız 1000 puan nasıl alabiliyor bunu merak ettim. cevabınız için şimdiden teşekkürler

 67. Erdoğan dedi ki:

  Teşekkür ederim hocam güzel bir bilgilendirme. Bir de nasıl puan kazandığınızı belirtirseniz on numara beş yıldız*****

 68. sevim dedi ki:

  bir günde 800 puan yapanlar var, çokşaşırtıcı

 69. Erdoğan dedi ki:

  bende çok merak ediyorum nasıl bu kadar puan kazanıyorlar diye.bana da mail atarsanız sevinirim.

 70. Ahmet Aslan dedi ki:

  Yaptiğıniz bilgilendirmeler icin tesekkurler.Faydalı oldu.Bu arada puan toplama yarişı basladı sanırım.Bu kadar yuksek puana nasil ulastınız bilgilendirirseniz memnun oluruz.

 71. Ahmet Aslan dedi ki:

  Yaptiğıniz bilgilendirmeler icin tesekkurler.Faydalı oldu.Bu kadar yuksek puana nasil ulastınız bilgilendirirseniz memnun oluruz.

  1. canan dedi ki:

   Hocam bende puanımı arttırmak istiyorum. Ne yapsam günlük 100 puanı geçemiyorum. Verdiğiniz bilgiler çok faydalı oldu.Taktiklerinizi bekliyorum.

 72. Yusuf dedi ki:

  Teşekkürler hocam. Bilgilendirirseniz biz de belki o puanları alabiliriz.

 73. Yusuf Guler dedi ki:

  Teşekkürler hocam. Bilgilendirirseniz biz de belki o puanları alabiliriz.

 74. Meltem dedi ki:

  Tebrik ederim sizi pes edeceğim artık 1 puan 1 puan nasıl yaptınız siz

 75. SERKAN dedi ki:

  Merhabalar, günlerdir giriyorum, paylaşımlar yapıyorum ama ne yazıkki bir haftada 150 puanım oldu. Bana da maila tabilir misiniz, yani bu kadar emek veriyorum ama puanım düşük, mailinizi bekliyor olacağım, şimdiden çok teşekkür ederim.

 76. Berat dedi ki:

  Verimli bir yazı olmış, bu yolardan çok kolay puan alabiliyorum. Mailinizi de bekliyorum.

 77. Tuğrul dedi ki:

  Hocam merak ettim şu etkili taktiğinizi, gizemli galiba yöntemki buradan yazmamışsınız. Mail bekliyorum…

 78. derya dedi ki:

  Helal olsun. ben her gün giriş yapıp test göndermeme rağmen anca günlük 50 – 60 puan kazanıyorum. Mailinizi bekliyorum.

 79. derya dedi ki:

  Ben her gün test göndermeme rağmen ancak günlük 50 – 60 puan kazanıyorum. Mailinizibekliyorum.

 80. DENİZ dedi ki:

  Başarılar. Mailinizi bekliyorum.

 81. Abdullah Doğaner dedi ki:

  Merhaba hocam
  Bilgiler için teşekkür ederiz. Taktiklerinizi de olarak atabilirseniz çok sevinirim. Kolay geldin

 82. umut dedi ki:

  Hocam mail bekliyorum henüz gelmedi. Şimdiden teşekkürler

 83. YENİDÜNYA dedi ki:

  3 tane yorum yazdım ama burada görünmedi. Mail de gelmedi hocam

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Hocam yorumlarda hakaret olmadığı sürece yayımlarım. Sadece aynı kişiden gelen tekrar mesajları siliyorum. Bu arada buraya kadar yorum yapanların mailini bugün gönderdim. Gelenler bir zahmet yorum yaparsa sevinirim.

 84. Ayfer Tunç dedi ki:

  Lütfen çok acil puana ihtiyacım var alay konusuyum en az 10000 olmalıyım lütfen en kısa zamanda dönerseniz çok sevinirim

 85. Aysun dedi ki:

  İnanmıyorum, yukarıdakilerin hepsini yapıyorum ama puan artışı yok. Başka sunucuları da denedik olmadı

  1. Aysun dedi ki:

   Mailiniz geldi, teşekkür ederim 👍

 86. Baharr dedi ki:

  Öncelikle sizi tebrik ederim.Merakla taktiklerinizi bekliyorum hocam.Simdiden teşekkürler.Tekrar eden yorum dedi ama 🙁 Heyecanla mailinizi bekliyorum

 87. burcu alyakut dedi ki:

  Ben çalışma paylaşıyorum hergün. ama puanın gıdım gıdım artıyor.Benimle nerdeyse aynı şeyleri yapan öğretmenin katlanaraj artıyıor nasıl merak ediyorum.Bilgi verir misiniz

 88. Neşe dedi ki:

  Harikasınız hocam çok teşekkür ederim çok faydalı oldu 17 bin puan nasıl yaptığınızı da çok merak ediyorum.

  1. Neşe dedi ki:

   Hocam verdiğiniz taktikleri bu akşamdan itibaren denemeye başlayacağım ama bilemiyorum nasıl olacak ilkokul olduğumuz için çok öğrenci yok yorum da az olacak 😍

   1. ÖSYMLİ dedi ki:

    Neşe öğretmenim, umarım faydalı olmuşumdur. Ben uyguluyorum oluyor. Mailin sonuna ekran resmi bile bıraktım.:)

    1. Ferit dedi ki:

     Hocam ben de rica etsem, alabilir miyim. Peşin en çok teşekkür ederim, sağolunuz.

 89. Mevlüde dedi ki:

  Bilgiler için teşekkürler. Okulumda rekabet var;öğrenciler gibi yarışır olduk:) Ancak okulumda şube sayısı az hepsini eklesem bile raporlardan çok puan alamıyorum. Puanınızı neye borçlusunuz cidden merak ettim.

  1. Mevlüde dedi ki:

   Mailiniz geldi,teşekkürler. Ben dersler kısmında Eba da var olan çalışmaları gönderiyorum. Puan sınırı var.Onun üzerüne bir de sınav oluşturup yollarsam aynı gün puan verir mi ki?

   1. ÖSYMLİ dedi ki:

    Rica ederim hocam. EBA’dan çıktıktan sonra verdiği oluyor.

 90. Fatih dedi ki:

  Bilgiler için size teşekkür ederim. İyi Günler

 91. Ayşe dedi ki:

  Mail için teşekkürler

 92. bay ceylan dedi ki:

  Lütfen çok acil puana ihtiyacım var.En az 10000 olmalıyım, Lütfen en kısa zamanda dönerseniz çok sevinirim

 93. Ali Osman dedi ki:

  Hocam emeğinize sağlık valla bravo:)) şu ana kadar gördüğüm en yüksek puanı yapmışsınız. Rica etsem bana da mail atar mısınız?

  1. Ali Osman dedi ki:

   hocam mailinizi heyecanla bekliyoruz

 94. mıst cenk dedi ki:

  Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.. Maili merakla bekliyorum.

 95. HÜSEYİN dedi ki:

  17bin puan içim mail i merakla bekliyorum..

  1. HÜSEYİN dedi ki:

   öncelikle emeğinize sağlık. sonuçta ortada bir uğraş var. dünde yazdım maile 17bin puan tekniğini gönderebilirmisiniz?

   1. ÖSYMLİ dedi ki:

    Hocam, yorumları biriktirip toplu olarak mail atıyorum. Diğer türlü her gün maille uğraşmam gerekiyor. Ama mail gönderiyorum merak etmeyin 🙂

    1. yağmur dedi ki:

     yazdıklarınızı denedim ancak günlük 100 puan bile kazanamadım göndereceğiniz teknikleri de merakla bekliyorum deneyeceğim şimdiden emeğinize sağlık teşekkürler

 96. Mustafa dedi ki:

  Hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.. Ayrıca orada müze eğitimi kursu sınavı ile ilgili verdiğiniz bilgiler için de teşekkür ederim.Gerçekten değerli bilgilerdi.Tekrar teşekkürler.

 97. EBACI dedi ki:

  Mail için teşekkürler…

 98. MHT dedi ki:

  Hocam taktiğinizi acilen öğrenmek istiyorum.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Hocam mailleri sırası ile gönderiyorum. Birazcık sabır 🙂 ayrıca yorum üç cümle değil.

 99. Zeynep dedi ki:

  Merhaba bir öğretmen bir kaç günde 1000 puan nasıl alır ben de çok merak ediyorum? Epostanızı merakla bekliyorum gerçekten…

 100. Erdoğan dedi ki:

  Hocam çok teşekkür ederim. Mailiniz geldi çok güzel izah etmişsiniz. Bundan sonra bize de bunları sabırla uygulamak düşüyor. Emeğinize sağlık.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Hocam, geri dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim zira mail attıktan sonra cevap yazan çok az oluyor.

 101. Muallim dedi ki:

  Ben de çok merak ettim şimdi hocam, bana da gönderirseniz memnun olurum.

 102. Mehmet dedi ki:

  Bilgilendirme icin tesekkur ederim öğretmenim..

 103. Oğuz dedi ki:

  Bilgiler için teşekkürler.. Maili bekliyorum size zahmet.

 104. melek dedi ki:

  Emeğinize sağlık bende maili bekliyorum

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Değerli öğretmenlerim, en üç cümle demiştim. Yorumlarımızı biraz daha detaylı yazarsak sevinirim. 🙂

   1. Hande dedi ki:

    Rica etsem bana da atar mısınız hocam.emeginize sağlık.sayfanizi favorilere kaydettim.bir an önce mail gelmesini bekliyorum

 105. Zeliha dedi ki:

  Hocam vereceğiniz bilgi için şimdiden teşekkürler. Sonuca baya şaşırdım. Başarılar dilerim.

  1. Zeliha dedi ki:

   Hocam mailinizi bekliyorum 🙂

 106. kemal dedi ki:

  bilgilendirme için teşekkür ederim. çok iyi bir çalışma olmuş. performansınız çok iyi. böyle paylaşımlara devam edin. branşınızı öğrenebilir miyim?

 107. zeynep dedi ki:

  Hocam teşekkürler bilgiler için. Son zamanlarda sanki iyice zorlaştı puan almak. Taktikleri cidden merak ettim 🙂

 108. Zeliha dedi ki:

  Hocam çözüm için sabırsızlıkla bekliyorum. Biran önce uygulamak istiyorum sizin taktiklerinizi. Başarılar teşekkürler hocam.

 109. Gülsüm dedi ki:

  Hocam bir arkadaşım bir günde 1500 puan yapmış bu nasıl mümkün diye bakınırken 17000 puannı görüyorum. Lütfen nasıl yaptığınızı benimle de paylaşın. Verdiğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar

  1. Elif dedi ki:

   Mailiniz geldi teşekkür ederim

 110. Gülay dedi ki:

  Hocam 150 puandayım. Günlük ancak 30 puan fark atıyorum. Mailinizi bekliyorum. Teşekkür ederim. Birde Eylül ayında puanlar sıfırlanacak deniyor doğru mu hocam

 111. HÜSEYİNn dedi ki:

  öncelikle emeğinize sağlık. sonuçta ortada ciddi emek var. dünde yazdım maili bekliyorum

 112. Ali destero dedi ki:

  Hocam tebrik ederim.Nasil topladiniz merak ediyorum.Mailinizi sabırsızlıkla bekliyorum.hayirli ramazanlar

 113. Adil AYDIN dedi ki:

  Sayın hocam tebrikler 2012 den beri EBA uygulamasını yoğun kullanır ve tavsiye ederim.Her zümre toplantısı ve öğretmenler kurulunda gündeme getirdim EBA yı.Bu pandemi döneminde herkes EBA lı oldu.Sizin kadar olmasa da ben de istemede epey puan yapmışım.Ama sizden de bir kaç püf noktası öğrenmek isterim.TEŞEKKÜRLER…TEBRİKLER..

 114. Candan dedi ki:

  Bildiklerim vardı lakin sizden öğrendiklerim de oldu, çok teşekkür ederim 👍🏻 bu arada o 24 saatlik dilim hangi saatleri kapsıyor?

 115. Oğuz dedi ki:

  Bilgiler için teşekkürler. Yöntemleri denedim ama olmuyor. Bir de maili deneyelim. 🙂

 116. Zeliha dedi ki:

  Hocam hala Mail’inizin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Sürekli kontrol ediyorum. Yoğunluktan dolayı sıra oldu sanırım. Tekrar teşekkür ederim şimdiden. İyi geceler.

 117. regaip dedi ki:

  Hocam tebrik ederim.Nasil topladiniz merak ediyorum.Mailinizi sabırsızlıkla bekliyorum.hayirli ramazanlar

  1. HALİL dedi ki:

   Hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.. .Gerçekten değerli bilgilerdi. sabırsızlıkla bekliyorum. Biran önce uygulamak istiyorum sizin taktiklerinizi

 118. ÖSYMLİ dedi ki:

  📣 Yukarıda yorum yapan herkesin mail adresine taktikleri gönderdim. Arkadaşlar arada gelmeyen varsa tekrar yorum yaparsa sevinirim.

  🔔 En az üç cümle yazılmayan yorumlar onaylanmayacaktır.

  ⏰Sizler için uğraşıyorum geriye bir “teşekkür” yorumunu çok görmezseniz sevinirim🎈

  1. Regaip dedi ki:

   Hocam tebrik ederim.Nasil topladiniz merak ediyorum.Mailinizi sabırsızlıkla bekliyorum.hayirli ramazanlar

  2. Regaip dedi ki:

   Hocam mailinizin gelmesini bekliyorum daha gelmedi size zahmet atarsanız sevinirim 😅😅😅

   1. ÖSYMLİ dedi ki:

    Değerli öğretmenlerim çoklu mail atınca hesabım spama düşüyor. Aynı anda 5 kişiye mail atabiliyorum Çok fazla olunca engelliyor.

  3. Ali Osman dedi ki:

   Hocam öncelikle emekleriniz için teşekkür ederiz. Şimdi kontrol ettim ama henüz mailiniz gelmemiş hocam. Rica etsem tekrar gönderir misiniz?

 119. Veysel dedi ki:

  Çok güzel bilgiler bunlar teşekkürler hocam . Göndereceğiniz mail bekliyorum .Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Veysel hocam bugüne kadar 100’ün üstünde mail attım. Çok mail attığım için engel yedim. Biraz beklememiz gerekiyor. Ben tüm maillerin listesini aldım.

 120. Zeliha dedi ki:

  Günaydın Hocam. Mailime baktım mesaj gelmemiş. Dünden beri heyecan yaptım. Göndermenizi bekliyorum. Beni unutmayın 🙂

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Değerli öğretmenim ard arda çok fazla mail atınca engel geliyor. Biraz sabır 🙂

   1. Ali Osman dedi ki:

    Mailiniz gelmiş hocam çok teşekkür ediyorum 🙂

    1. ÖSYMLİ dedi ki:

     Rica ederim Hocam, geri dönüş yaptığınız için ben teşekkür ederim 🙂

 121. Adem dedi ki:

  Bilgiler için size teşekkür ederim.
  EBA da puan sistemine sınırlama gelmiş.
  Peki siz bu kadar puanı nasıl aldınız.
  HAYIRLI ramazanlar

 122. Zeliha dedi ki:

  Hocam merhabalar. 2 gündür mailinizi bekliyorum. Gözden kaçmıştır diye tekrar yazıyorum 🙂

 123. sami dedi ki:

  gruplar bölümünden yapılan grupları diğer arkadaşlar görebiliyor mu? bir oluşturduğumuz gruplara ödevleri tek tek mi atıyoruz? Gruplara toplu olarak paylaşım yapabiliyor muyuz?

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Gruplara toplu olarak ödev gönderebilirsiniz.

   1. sami dedi ki:

    gruplar bölümünden yapılan grupları diğer arkadaşlar görebiliyor mu?

    1. sami dedi ki:

     Bizi atladınız galiba bana mail falan gelmedi.

     1. ÖSYMLİ dedi ki:

      Merhaba hocam, tekrar gönderdim.

 124. baha dedi ki:

  Ben de çok merak ettim mailinizi bekliyorum

 125. Ali dedi ki:

  Osymli hocam gerçekten tebrik ediyorum.
  Günde benim alabildiğim maksimum puan 400.
  Özel taktikler neler olabilir acaba?
  Merak etmemek zor 🙂
  Sabırsızlıkla mailinizi bekliyorum.

 126. Ahmet dedi ki:

  Hocam yazınızı sonuna kadar okudum.Emek harcayıp bütün ayrıntıları yazmışsınız.Çok teşekkür ederim.17 bin nasıl olmuş inan çok merak ettim hocam bekliyorum.

 127. YUSUF dedi ki:

  Sayın hocam, gönderdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

 128. Büşra dedi ki:

  Verdiğiniz katkı dolu bilgilendirmeler için çok teşekkür ederiz. Gün içerisinde sizin yazdığınız herşeyi yaparak EBA’dan maksimum 100 puan alabiliyoruz. Gerçekten çok merak ettim nasıl oluyor 17000

 129. Büşra dedi ki:

  Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz. Gün içerisinde sizin yazdığınız herşeyi yaparak en fazla 100 puan alabiliyoruz. Gerçekten çok merak ettim nasıl oluyor 17000

 130. Meltem dedi ki:

  Merhaba hocam mail geldi çok teşekkür ederim katkılarınız için, çok değerli bilgiler

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Meltem Hocam, Geri dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim 🙂

   1. Kemal dedi ki:

    İyi Akşamlar hocam nasıl puanimi arttırabilir im teş ederim

 131. Zeliha dedi ki:

  Hocam mailiniz geldi. Çok teşekkür ederim. Çok sağolun.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Rica ederim Hocam, geri dönüş yaptığınız için ben teşekkür ederim 🙂

 132. SEVDAA dedi ki:

  Bilgiler çok makbule geçti teşekkür ederiz. Gruba katılmış bulunmaktayım . Umarım mailinizi alabilirim .. Günlük puanım az olmasa da taktiklerinizi merak ediyorum , teşekkürler …

 133. Özge dedi ki:

  Emeklerinize sağlık 17000 puanın nasıl olduğunu merak ediyorum mailinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

 134. Defne dedi ki:

  Gerçekten takdir edilecek bir puan.İnanın ben de çok merak ediyorum .Taktiklerinizi dört gözle bekliyorum

 135. Zeynel dedi ki:

  Benim de kendimce taktigim var ama bu puan şaşırttı merakla bekliyorum hocam mailinizi.

 136. Gülay dedi ki:

  Hocam bilgiler için teşekkür ederim. Ben 2.sınıf öğretmeni yim. Sınav nasıl oluşturcam bir türlü yapamadım.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Hocam, yayın evlerinin ücretsiz olarak sunduğu kaynakları yükleyebilirsiniz. Diğer bir seçenek EBA Soru havuzundan soruları seçerek sınav oluşturabilirsiniz. Her soru 2 puan değerindedir. 20 soruluk deneme 40 puan eder 🙂

   1. SEVDA dedi ki:

    Hocam maili alamadım da , kontrol edebilir misiniz .

    1. ÖSYMLİ dedi ki:

     Merhaba Hocam, maili gönderdim.

 137. Sena dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Mailinizi gönderebilir misiniz? Emeğinize sağlık

 138. Fencicigdem dedi ki:

  Merhaba hocam nssil kazandiniz bastaki aciklanan her seyi yapiyorum ama cok az puan kazaniyorum.yardimci olun.simdiden tesekkurler

 139. HAYRETTİN DURCEYLAN dedi ki:

  Elmeklerinize sağlık.çok faydalı bir paylaşım olmuş.Değerlendireceğim.

 140. HALE dedi ki:

  Hocam merhaba.Ben de tüm puan alma yöntemlerini biliyorum ve uyguluyorum. Ama okulumuzda bir öğretmen günde 1200 puan aliyor.Bu nasıl oluyor ben de merak ediyorum. Bilmediğim birşeyler var demek ki.Mailinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

 141. sadi dedi ki:

  merhbalar..öncelikle bilgilendirme için teşekkürler.ama özellikle o 3 yöntem merak konusu.mail bekliyorum.iyi günler

 142. MİKAİL dedi ki:

  Teşekkür ederim. Çok verimli bir yazı. Temel amacın puan almak olmadığını ,öğrencilerimize faydalı olmak olduğunu hatırlatmanız çok yerinde bir düşünce.Kolay gelsin

 143. AHMET dedi ki:

  Hocam mailiniz gelmedi.
  kolay gelsin .

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Hocam çok mail attığım için engel yedim. Açılınca göndereceğim.

  2. ÖSYMLİ dedi ki:

   Ahmet Hocam, mailinizi gönderdim. Fakat diğer arkadaşlara da şöyle izah edeyim: üç farklı mail adresinden göndermeme rağmen çok mail attığım için spam kabul ediyor ve beni engelliyor.

  3. Muallime dedi ki:

   Geldi hocam mail e sagolun

 144. Adem dedi ki:

  Mailiniz geldi
  Bilgiler için size teşekkür ederim

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Rica ederim Hocam. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim 🙂

 145. Zeynep dedi ki:

  Merhaba. Maillinizi halen bekliyorum ama gelmedi. Beni de unutmayın lütfen. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler…

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Hocam, maili gönderdim.

 146. UTKU dedi ki:

  Hocam anlatımınız için teşekkür ederiz.. Gerçekten merak ettim öenmli taktiklerinizi, elbette ilk amaç öğrencilerime verimli olmak..Ama puan da insanı güdülüyor ister istemez. Mailinizi bekliyorum hocam..

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Hocam, maili gönderdim.

 147. Tarık Rüzgarlı dedi ki:

  Hocam anlatımınız çok güzel elinize sağlık. Yeni paylaşımlarınızı bekliyoruz. Mailinizi bekliyorum.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Teşekkürler Hocam, maili gönderdim

 148. Filiz dedi ki:

  Mailinizi aldım teşekkür ederim. Mailin geleceğini hiç tahmin etmemiştim gerçekten teşekkür ederim. Bazılarını bilmeme rağmen bilmediğim bir iki noktayı da öğrenmiş oldum sayenizde.

 149. Serap dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkürler hocam mailinizi bekliyorum

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Rica ederim 🙂 Mail gönderildi.

 150. Ahmet dedi ki:

  Bilgilendirme için çok teşekkür ederim hocam. Puan sınırlaması gerçekten işimizi zorlaştırdı. Kimi zaman hiç vermiyor. Yüksek puan alma taktiklerinizi ben de öğrenmek isterim. Mailinizi sabırsızlıkla bekliyorum …

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Hocam, maili gönderdim.

 151. UGUR dedi ki:

  Hocam anlatımınız için teşekkür ederiz.. Gerçekten merak ettim önemli taktiklerinizi, elbette ilk amaç öğrencilerime verimli olmak… Mailinizi bekliyorum hocam..saygılar…

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Hocam,Rica ederim maili gönderdim.

 152. Funda dedi ki:

  Sayın hocam sınıf öğretmenleri için zor oluyor. Ancak okulda yarış büyük . Çocuklar da uzaktan eğitim de kalan vakitlerde ne yapabilirsem. Taktiklerinize ihtiyaç var sanırm. Bu arada gerçekten tebrik edrim.

 153. kaan dedi ki:

  Merhaba. Sizin verdiğiniz bu taktikleri ben de uyguluyorum ama çoğunlukla puan vermiyor. Özellikle son birkaç gündür en fazla 2 puan veriyor. Sizin fazladan puanla ilgili bilgilerinizi mail olarak merakla bekliyorum. Saygılar

 154. kadir dedi ki:

  Merhaba. Sizin verdiğiniz bu taktikleri ben de uyguluyorum ama çoğunlukla puan vermiyor. Özellikle son birkaç gündür en fazla 2 puan veriyor. Sizin fazladan puanla ilgili bilgilerinizi mail olarak merakla bekliyorum. Saygılar

 155. Inspiration dedi ki:

  Böyle önemli bilgileri bizlerle paylaşıp,bize zaman ayırdığınız için teşekkürler kıymetli meslektaşım ,ki zaman en değerli varlığımız.Ben canlı dersler başladıktan sonra ebaya yoğunlaştım diyebilirim.Şu anda çok ilgimi çekiyor ve birşeyler paylaşmak hoşuma gidiyor.Çocuklara daha çok şey verebiliyoruz eba üzerinden.Ebayı tam anlamıyla,hakkını vererek kullanmak istiyorum.Tabi bu arada puanlarımın artması da motivasyonumu artırıyor doğal olarak,itiraf etmeliyim 🙂 Sizden bu konudaki tecrübelerinizi benimle de paylaşmanızı rica ediyorum.Şimdiden teşekkürler.

 156. AHMET dedi ki:

  Hocam mail geldi teşekkürler.

 157. sevinç dedi ki:

  ben günde 100 puan bile alamıyorum…ne yapsam vermiyor 2 sınav yüklüyorum 3. ye puan vermiyor…nasıl yaptığınızı çok merak ettim acaba benim sayfamda mı sorun var?

 158. Ahmet Ay dedi ki:

  Mailinizi aldım hocam çok teşekkür ederim . Denemeye çalışacağım iyi günler …

 159. Ahmet Ay dedi ki:

  Mailinizi aldım teşekkür ederim hocam

 160. Mine dedi ki:

  Hocam merhabalar
  Hocam puanım çok az çok uğraştım puanımı yükseltmeyi çoook istiyorum ama olmuyor. Lütfeen yardımcı olur musunuz? :((((

 161. Ayşe dedi ki:

  Bilgilendirmeler çok çok iyi teşekkür ederim. Günlerdir uğraşmama rağmen yol alamıyorum . Öğrencilerimin puanı kadar puanım olsun . Geride kalmayım diyorum . Gerçekten yardımlarınız için çok teşekkürler .

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Ayşe Hocam mail adresinizi yanlış yazmışsınız sanırım. Hata veriyor. Böyle bir mail yok diye.

 162. ÖSYMLİ dedi ki:

  📣 Yukarıda yorum yapan herkesin mail adresine taktikleri gönderdim. Arkadaşlar arada gelmeyen varsa tekrar yorum yaparsa sevinirim. Yorum kalabalığı olmasın diye topluca “RİCA EDERİM DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİM”

  🔔 En az üç cümle yazılmayan yorumlar onaylanmayacaktır.

  ⏰Sizler için uğraşıyorum geriye bir “teşekkür” yorumunu çok görmezseniz sevinirim🎈

  1. Collega dedi ki:

   hocam bana da gönderebeilr misiniz acaba ?

 163. Nezahat mutlu dedi ki:

  Teşekkürler öğretmenim.. Çok anlaşılır bir dille anlamışsınız.. Puan yükseltme nsdıl yağdığını çok merak ediyorum..

 164. lNSPIRATION dedi ki:

  Değerli meslektaşım,mail i bugün aldım.Çok teşekkür ediyorum emeklerinizi benimle de paylaştığınız için.

 165. ERDAL DURMUŞ dedi ki:

  BEN DE ÇOK MERAK ETTİM ÖĞRETMENİM BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM. ÇOK MERAK ETTİM GERÇEKTEN NASIL BAŞARDINIZ BEN BİR TÜRLÜ PUAN TOPLAYAMADIM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

 166. Emrah dedi ki:

  Hocam bana da gönderirseniz çok sevinirim puan toplamak için yapilabilecekleri. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 167. Zuhal dedi ki:

  Hocam çok merak ettim.Daha neler yapabilirim.çok arastirdim.Lutfen bilgilendiriniz.

 168. Mehmet dedi ki:

  Hocam, emeğinize sağlık. Çok yararlı bir çalışma olmuş. Teşekkür ederim. Ben de uğraşıyorum sürekli ama yükselme çok az oldu. Mail ve desteğinizi bekliyorum. Çok teşekkür ederim.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba hocam, tüm herkesin mailini gönderdim. Çok kısa olan yorumları onaylamıyorum.

   1. Collega dedi ki:

    valla hocam öncelikle bravo, o puana ulaşmak kolay değil, biz hala üç hanelerdeyiz. acaba işin sırrını öğrenebilir miyim ?

 169. emel dedi ki:

  hocam valla bravo..ben de 2000 puan oldum diye seviniyordum 🙂 mailinizi bekliyorum

 170. Esra dedi ki:

  Bende mailinizi bekliyorum hocam.inanin merak ettim.simdiden teşekkür ederim.kolay gelsin

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Mail isteyen herkesin maili gönderilmiştir.

 171. ERAY dedi ki:

  Yaptığınız bilgilendirmeler için teşekkürler. Bu kadar yüksek puana nasıl ulaştınız bilgilendirirseniz memnun olurum. Mail bekliyorum hocam, iyi günler.

 172. MEHMET dedi ki:

  Açıklamalar için teşekkürler. Diğer yöntemlere ait bilgilerinizi de paylaşırsanız memnun olurum. Mail bekliyorum, iyi günler.

 173. Canan dedi ki:

  Osymli hocam hayırlı akşamlar sayfanızı inceledim bilgiler için teşekkür ederim puanınızı nasıl bu kadar yükselttiniz çok merak ediyorum bana da mail gönderirseniz çok sevinirim iyi çalışmalar

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Canan Hocam, güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Bildiğim tüm taktikleri gönderdim. 🙂

   1. Canan dedi ki:

    Mailiniz için çok çok teşekkür ederim

    1. Güvenç dedi ki:

     Puanımı arttırmak istiyorum. İdarecimiz bu konu da ısrarcı.Yapılması gerekenleri yapıyorum ama puanım bir türlü arttıramıyorum .Desteğinize ihtiyacım var.

 174. ALİ dedi ki:

  Hocam helal olsun bu puana bunu hangi arada yükselttin .Bu işin sırrını merak etmedim değil hani

 175. FATİH dedi ki:

  Merhaba.Sizin belirttiğiniz yöntemlerin bir çoğunu yaptım ancak yine de çok fazla puan elde edemiyorum.Sizin elde ettiğiniz puan için ekstra bir yöntem varsa paylaşırsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

 176. Ali dedi ki:

  Ösymli hocam paylaşımınızdan dolayı emekleriniz için teşekkürler.Bilgi ve puanlar paylaşıldıkça çoğalır dediniz, takipteyiz 😊

 177. Ömer dedi ki:

  Hayırlı akşamlar. Hocam ben de çok merak ettim. Bana da gönderirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

 178. MAHMUT PAÇA dedi ki:

  ÖSYMLİ hocam benim yorumum hala yayınlanmadı ama bazı yazanlara anında cevap vermişsiniz.

  1. MAHMUT PAÇA dedi ki:

   Merakla bekliyorum mailinizi.

   1. ÖSYMLİ dedi ki:

    Gönderdim hocam. Spam kutusuna bakın 🙂

  2. ÖSYMLİ dedi ki:

   Değerli öğretmenim, mailinizi gönderdim. Yorumunuzu geç onaylamam size has bir durum değil. Herksin yorumu uygunluk durumuna göre onaylanıyor.

   1. MAHMUT PAÇA dedi ki:

    Teşekkür ederim geldi mailim değerli hocam. Sabırla uygulayalım bakalım sonucu bildirelim inşallah.

 179. Selman dedi ki:

  Güzel bilgilendirme için teşekkür ederim.Umarım herkesin işine yarar bu bilgiler…

 180. BİLGİN dedi ki:

  MERHABA. Emeğinize sağlık video için. Ben en fazla günde 300 puanı zor alıyorum. Siz kesin ekstradan bir şey biliyosunuz. Beni de bilgilendirirseniz çokk memnun olurum. Mailinizi merakla bekliyorum.

  1. canan dedi ki:

   Verdiğiniz taktiklerle kaç puan alabiliriz.Okul birincisi olmak istiyorum.İdaremiz de bu konuda ısrarcı.

 181. Ali dedi ki:

  Maili aldım, teşekkürler Öğretmenin

 182. Elvan dedi ki:

  Faydalı bilgiler ,açıklayıcı oldu.

  1. Elif dedi ki:

   Bilgilendirmeniz için teşekkür ediyorum.

 183. Kadie dedi ki:

  Hocam bende puan toplama konusunda bilgi almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim

 184. Zeliha Büyükateş dedi ki:

  Hocam insanlar günlük 500 puan alıyor. Ne yapsam günlük 100 puanı geçmiyor. Yardımınıza ihtiyacımız var.

 185. Nurcan dedi ki:

  Hocam merhaba. Öncelikle tebrık ederım puanınız için.. Bana da mail atar mısınız rıca etsem ciddi anlamda okulumda sorun yaşıyorum bu puan olayı yuzunden yardımcı olur musunuz 🙏

 186. Gökçen dedi ki:

  Yanı merak etmemek elde değil. Mailinizi bekliyorum. Teşekkürler.

 187. Fulya dedi ki:

  Teşekkürler hocam ben de bilgilenrme maili alabilir miyim acaba? Ne yapsam yükselmiyor bazen de puan eklenmiyor baya sıkıntı çekiyorum şmdiden teşekkürler 🙏

 188. Emin dedi ki:

  Hocam tüm söylediklerinizi yapıyorum ama taş çatlasa 130 puanı görebildim. Gerçekten merak içindeyim. Bazen ise ne yapsam da puan alamıyorum. Mailinizi merakla bekliyorum.

  1. Nilufer dedi ki:

   Anlattığınız taktikler gerçekten çok önemli. Bu sayede 400 e kadar puan aldım günlük. Ancak raporlar kısmı artık puan vermiyor. Başka taktikler gerekiyor.

 189. Mustafa dedi ki:

  Merhaba hocam. Ben her gün girmeme ve titizlikle ilgilenmeme rağmen 200 civarında puan ancak alabiliyorum. Çoğu zamanda etkinlikleri yapmama ve paylaşmama rağmen puan vermiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler 😊

  1. Tuba dedi ki:

   Üç günde 500 puan alan arkadaşlar var .Ebanın günlük puan sınırlaması kaç?Ben 25 puanı geçemiyorum.Sizin taktiklerin bazılarında raporlarda mesela 1-2 rapordan sonra puan vermiyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler

 190. Erva dedi ki:

  Verdiğiniz puan toplama taktikleri için çok teşekkürler. Yalnız merak ettim okulunuzda size en yakın puan kaç olabilir? Yani bu puana yaklaşmak pek kolay olmasa gerek. Eba şu sıralar nerdeyse yaptığım hiçbir işleme puan vermiyor, bana kastı olduğunu düşünmeye başladım🙃

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Hocam, birkaç gündür genel bir problem var sanırım. Bana en yakın puan 11 bin 🙂

   1. canan dedi ki:

    Hocam bana da yardımcı olmanızı rica ediyorum. Yapılması gerekenleri eba da yapmaya çalışıyorum ama puanım artmıyor.İdarede bu konu da ısrarcı davranıyor.

 191. Metin dedi ki:

  Raporlar bazen puan veriyor bazen vermiyo. Takdiklerinizi bekliyorum

 192. recep dedi ki:

  Değerli hocam emeğinize sağlık. Güzel bi paylaşım olmuş.Taktiği merak etik .selamlar

 193. aslı dedi ki:

  hocam merhaba, bende ebayı hergün düzenli bir şekilde kullanıyorum ancak alabildiğim en yüksek puan 150 civarı onuda hergün alamıyorum. sizin yazınızda belirttiğiniz neredeyse tüm çalışmaları yaptım. ancak yinede olmuyor , yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler

 194. Desire dedi ki:

  Hocam öncelikle gayretiniz ve paylaşımcılığınız dolayı kutluyorum sizi, eba üzerinden il ve Türkiye sıralamaları da paylaşılır mı acaba, benim için sizin puanınız ulaşılamaz geliyor şuanda, teşekkürler ,başarınızın devamını diliyorum 🙃

 195. A.gül dedi ki:

  Valla bravo topladığımız eba puanı icin.Aksama kadar vakit geçiriyorum ebada .Ancak puan fazla alamıyorum.Üzülüyordum Emek verip herkese mail atmanızda ayrıca takdir edilmesi gereken bir durum.Banada mail atarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.🤗

 196. Hüsnü dedi ki:

  Öncelikle yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim çok güzel olmuş ama şuanda ebaya puan konusunda sınırlamalar getirildi siz nasıl bir yöntem önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim

 197. ÖSYMLİ dedi ki:

  📣 Yukarıda yorum yapan herkesin mail adresine taktikleri gönderdim. Arkadaşlar arada gelmeyen varsa tekrar yorum yaparsa sevinirim. Yorum kalabalığı olmasın diye topluca “RİCA EDERİM DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİM”

  🔔 Tek yorumda en az üç cümle yazılmayan yorumlar onaylanmayacaktır.

  ⏰Sizler için uğraşıyorum geriye bir “teşekkür” yorumunu çok görmezseniz sevinirim🎈

  1. Faruk dedi ki:

   Merhaba,
   Emeğinize sağlık. Tek kelime ile süpersiniz. Rica etsem bilgilerinizi mail ile gönderir misiniz?

 198. A.GÜL dedi ki:

  teşekkürler mail geldi .emeğinize sağlık

  1. NESRİN dedi ki:

   Hocam merhaba. Ben yorum yaptım ama yayınlanmadı sanırım,göremiyorum. Emeğinize sağlık. Bana da mail gönderirseniz sevinirim. Teşekkürler..

 199. Nesrin dedi ki:

  Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim çok açıklayıcı ve güzel olmuş. Emeğinize sağlık. Maili dört gözle bekliyorum. şimdiden teşekkürler..

  1. NESRİN dedi ki:

   Mail geldi.Geri dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim.Herkese kolay gelsin.

 200. Korhan dedi ki:

  Sizi bu puandan dolayı kutluyorum.Çok uğraşmama rağmen puanım,okul sıralamam düşük.Vereceğiniz taktikleri sabırsızlıkla bekliyorum.Teşekkürler

 201. NURCAN GÜLCAN dedi ki:

  Merhaba EBA dan alabildiğim en yüksek200 puan onuda hergün alamıyorum. Sizin yazınızda belirttiğiniz neredeyse tüm çalışmaları yaptım. Ancak yinede olmuyor , yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

 202. NURCAN GÜLCAN dedi ki:

  Çalışmanız çok iyi olmuş .Ama sınıf öğretmenlerinin çoğu branş için yazdığınız taktikleri uygulayarak haksız puan kazanıyor .EBA güvenlik açığı bence bunun kullanılması etik değil .Ben eba yı sürekli kullanmama rağmen 200 puan günlük zor topluyorum Ama diğer sınıf öğretmeni gecede 400 yapıyor .Bende yardım istiyorum teşekkürler

 203. aslı dedi ki:

  hocam çok teşekkürler mailiniz ulaştı , yazdıklarınızı uygulamaya başlıyorum

 204. Zeliha dedi ki:

  Hocam tebrikler puanınız gerçekten çok iyi.Emek verdiğiniz bir gerçek..İki gündür öğrenci bazlı raporlar puan vermiyor.Sadece kendi sınıfımıza verdiriyor.Sizlerde de durum aynı mı acaba ? Birde yukarıda bahsettiğiniz yöntemleri bende uyguluyorum.Bunların dışında bir tavsiyeniz olabilirse ben de öğrenmek isterim.İyi çalışmalar.

  1. ZELİHA dedi ki:

   Hocam geri dönüş mailiniz için çok teşekkürler..Uygulamaya başlayacağım..Hepimize kolay gelsin..

 205. Muallime dedi ki:

  .Emek verdiğiniz bir gerçek..İki gündür öğrenci bazlı raporlar puan vermiyor.Sadece kendi sınıfımıza verdiriyor.Sizlerde de durum aynı mı acaba ? Birde yukarıda bahsettiğiniz yöntemleri bende uyguluyorum.Bunların dışında bir tavsiyeniz olabilirse ben de öğrenmek isterim.İyi çalışmalar.

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba bende sadece kendi sınıflarımdan puan almaya başladım.nedenini merak ediyorum

 206. Zeynepbeste dedi ki:

  Taktiklerinizi merak ediyorum.puanımı arttırmak için mailinizi bekliyorum.Okul birincisi olmak benim de hakkım ..

 207. Canan dedi ki:

  Mailiniz geldi teşekkür ederim öğtetmenim

 208. Murat Öğretmen dedi ki:

  VERDİĞİNİZ FAYDALI BİLGİLER İÇİN ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİM. OLDUKÇA NET VE ANLAŞILIR BİR PAYLAŞIMDA BULUNMUŞSUNUZ. BU ARADA TOPLADIĞINIZ ONCA PUAN İÇİN SİZİ KUTLARIM. YENİ PAYLAŞIMLARINIZI SABIRLA BEKLİYOR OLACAĞIZ. ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.

 209. hakan dedi ki:

  Değerli hocam hayran kaldım puanınıza. Paylaşımlarınız için gönülden teşekkür ederim.Başarılarınız bizide mutlu ediyor.

 210. Ali Hoca dedi ki:

  Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim hocam. Bunların çoğunu uygulamaya çalışıyorum ve puanımda artış olduğunu gördüm. Sanırım EBA sistem yöneticileri siteyi güncelleyip puan artırma gibi yöntemleri etkisiz hale getiriyor. Çünkü iki gündür öğrenci bazlı raporlar puan vermiyor. Önceden hızla alınan puanları artık alamıyorum. Mailinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

  1. Ali Hoca dedi ki:

   Mailiniz geldi hocam. Teşekkür ederim.

 211. Arzu dedi ki:

  Hocam gerçekten 17 bin puanı nasıl aldınız?Merak ediyorum.Ayrica canlı dersler için neden puan verilmiyor çok merak ediyorum.Bu konuda bir bilginiz var mı?Özel taktiğinizi de merakla bekliyorum.

 212. sibel dedi ki:

  bazen hiç puan vermiyor,saatler ayırmama rağmen,bilgilendirme için teşekkürler.

 213. Murat Öğretmen dedi ki:

  Teşekkürler hocam.. Çalışmalarınızda başarılar dilerim…

 214. rezmi dedi ki:

  Hocam lütfen bana da gönderir misiniz taktikleri. Teşekkürler

  1. remzi dedi ki:

   Mailinizi aldım, teşekkür ederim.

  2. remzi dedi ki:

   maili aldım, teşekkür ederim

 215. Karamelize dedi ki:

  Önerileriniz ıcın teşekkürler.Çok ıse yaradı.Devamını bekliyorum

  1. Karamelize dedi ki:

   Benim yorumumu beğenmediniz galiba hocam😔😔Mailim gelmedi🥺

   1. Karamelize dedi ki:

    Mailiniz geldi,teşekkür ederim ilginize 🥰

 216. Hilal TURAN dedi ki:

  Arkadaşlarım 1 günde 300_400 puan almaktalar. Merak ediyorum nasıl alıyorlar? Yardımcı olsanız sevinirim.

 217. ALİ GÜN dedi ki:

  Gunde aldığımız puan 300 400 civarı.
  Gerçekten daha yüksek puan nasıl alinir merak ediyorum. Cevap gönderirseniz mutlu olurum.
  Hayırlı akşamlar diliyorum.

 218. İsmail dedi ki:

  Hocam mailiniz geldi teşekkür ederim.

 219. Tuğşat dedi ki:

  Merhaba. Tabi ki merak ediyorum o kadar puanı nasıl yaptığınızı 🙂 lakin sistemde bir “bug” bulunmadan da o kadar puan yapılabileceğine inanmak zor. Yine de bu gösterdiğiniz taktikler için çok teşekkürler. Umarım mailinizde bu özel taktiği paylaşırsınız. Paylaşmazsanız da canınız sağolsun. Dediğim gibi zaten birçok değerli bilgi paylaştınız…

 220. Deniz dedi ki:

  Bilgilendirici yazınız için teşekkür ederim

 221. Dilek dedi ki:

  Anlattıklarınız için teşekkürler,Ebayı aktif kullanmama rağmen puanım çok az kaldı sistem bazen vermeyebiliyor,ben de puanlar ile ilgili taktik mailinizi bekliyorum hocam

 222. NURDAN ERİKOĞLU dedi ki:

  EBA dan puan kazanma ile ılgıli çok yararlı ı bilgiler paylasmıssınız. benim gibi puanı düşük olanlar okur umarım. Teşekkurler

 223. Tuğşat dedi ki:

  Mailiniz geldi. Çok teşekkürler 🙂 İyi bayramlar…

 224. Dilek dedi ki:

  Gönderdiğiniz mail için teşekkür eder,kolaylıklar dilerim

 225. English Teacher dedi ki:

  Ben de 24000 küsür puan yaptım ama daha fazla yöntem öğrenmek istiyorum. Bilmediğim bişi varsa diye 🙂

 226. Elif dedi ki:

  Merhaba yayınladıgınız tüm yöntem ve taktikler gerçekten işime çok yaradı.Sabırsızlıkla mailinizi merak ediyorum bende.çok teşekkür ediyorum.

 227. İsmail dedi ki:

  Hocam EBA ya günlük giriş yapıyorum. Ancak yeterli puan alamıyorum. Rica etsem bana da uyguladığınız yöntemi gönderir misiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

 228. Seda dedi ki:

  Hocam merhaba 15 marttan beri giriş yapıyorum Bütün gösterdiğiniz yöntemleri kullanıyorum Öğrencileriminde çoğunluğu ebayı aktif kullanıyor ve 11000oldu puanım. Ancak bazı arkadaşların günde 1000 puan alabilmesine hala şaşırıyorum farklı bir yönteminiz varsa öğrenmek isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

 229. Filiz Şimşek dedi ki:

  Hocam çok teşekkürler. Taktiklerinizden bazılarını uyguladım. 100 puan kazandım. İyi bayramlar

  1. Filiz Şimşek dedi ki:

   Hocam bana dönüş tapmadınız. Her gün mailime bakıyorum

   1. ÖSYMLİ dedi ki:

    Merhaba Hocam, Sizin maili gönderdim fakat spam kutusuna düşmüş olabilir. icould maili vermişsiniz. o yüzden olabilir. Fakat tekrar atıyorum.

 230. Mert dedi ki:

  Hocam iyi akşamlar hayırlı bayramlar, bende değerli önerilerinizi bekliyorum. Ebayı öğrencilerimize yönelik kullanmaya gayret edelim lütfen.

  1. Mert dedi ki:

   Maille döndüğünüz için teşekkür ederim.

 231. zll dedi ki:

  Hocam anlatımın için teşekkürler. Gerçekten çok faydalı olmuş. Çalışmalarınızın devamını bekliyoruz. Teşekkürler. Umarım geri dönüş yaparsınız. dört gözle bekliyorum.

  1. zll dedi ki:

   mesaj geldi tesekkür ederim

   1. Fatma dedi ki:

    geri dönüşü benimle de paylaşabilir misiniz

 232. zll dedi ki:

  hocam birde okuldan bir arkadaş günde 2 bin puan yapıyor nasıl yapıyorsa bu konuda bilginiz var mı ben en fazla 250-300 yapabiliyorum ama o kişi son bir haftadır neredeyse günde 1000 puandan fazla yapıyor

 233. zll dedi ki:

  HOCAM SINIFI GRUPLARA AYIRIN DEMİŞSİNİZ BEN DE GRRUPLARA AYIRDIM LAKİN EN FAZLA ŞUBE SAYISI KADAR GRUPTAN PUAN ALIYORUM 20 GRUBUM VAR SADECE 5 GRUPMUŞ GİBİ OLUYOR SEBEBİ NE OLABİLİR?

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Tek seferde 10 sınıfa ödev ve çalışma gönderebilirsiniz.

 234. Bilal dedi ki:

  Ben en fazla 80 puan toplayabiliyorum bana da yardımcı olurmusunuz

 235. PERİHAN dedi ki:

  HAYIRLI GECELER HOCAM. GECENİN ÜÇÜ OLDU HALA EBADA PUAN DERDİNDEYİM:))) BİR GÜNDE YÜZLERCE PUAN ALANLAR BİR ŞEY YAPIYOR DİYORDUM Kİ SİZİN PAYLAŞIMINIZA DENK GELDİM. BURADA YAZILANLARI YAPIYORUM ANCAK EN FAZLA 80 PUAN ALIYORUM. SİZDEN RİCAM BANA DA GİZLİ TAKTİĞİNİZİ GÖNDERİR MİSİNİZ, LÜTFEN.

 236. PERİHAN dedi ki:

  hocam ayrıca telegram uygulamanız ebada da var mı varsa nasıl görebilirim

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Yukarıdaki linkten telegram grubumuza katılabilirsiniz.

   1. Ahmet dedi ki:

    Mrb hocam taktirleriniz çok güzel tebrik ederim. Yuksek puan taktiklerini rica edebilir miyim ?

 237. ERDİNÇ DİNÇER dedi ki:

  Merhaba hocam emek vererek paylaşmış olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim gerçekten çok faydalı ve yararlı bilgiler.Bahsetmiş olduğunuz püf noktaları için mailinizi sabırsızlıkla bekliyorum iyi sabahlar dilerim.

 238. Deniz dedi ki:

  Yazınız gerçekten çok faydalı, arkadaşlarımla da paylaştım. Emeğinize sağlık. Maili de merakla bekliyorum.

 239. KAAN dedi ki:

  Ben üç gündür öğrenci bazlı raporlardan puan alamıyorum. 24 saat dilimimin hangi saat ve dakika olduğunu bilmiyorum. Sürekli her saat dilimi ve dakikasında deniyorum ama olmuyor. Bu konuda ne yapabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler… Dosyayı da bekliyorum mailime 😊 Teşekkürler…

  1. Senagül dedi ki:

   Aynı sıkıntı bende de var 4gündür alamıyorum ben?Bazıları sıkıntı olmadığını alabildiğini yazmış.Acaba neden böyle oluyor?

 240. Arzu dedi ki:

  Hocam mail gönderdiğiniz ve verdiğiniz fikirler için çok çok teşekkürler 🙏 Söylediklerinizi hemen yapmaya başladım.Gercekten işe yaradı

 241. Güneş dedi ki:

  Merhaba Hocam Son bir haftadır öğrenci portfolyosundan puan alamıyorum. Ayrıca görsellerdende puan gelmiyor. Bunun bir çözümü var mıdır? Başka nasıl puan alabilirim? Cevaplarsanız memnun olurum.

 242. Perihan dedi ki:

  Çok teşekkür ederim hocam, taktikler mail adresime ulaştı

 243. Seda dedi ki:

  Hocam mail için teşekkür ederim ancak sınav konusu ne yazıkki ben de işe yaramadı. Yine de güzel bilgilerdi sağolun.

 244. Yorgun dedi ki:

  Puanları nasıl arttırdınız gerçekten çok merak ettim

 245. Mücahit dedi ki:

  Merhaba Hocam,
  Yönteminizi çok merak ettim, özellikle de puan vermeme olayını nasıl çözdüğünüzü… Bir mail de bana gönderebilirseniz çok memnun olacağım. Paylaşımınız için teşekkürler…
  İyi çalışmalar…

 246. mürebbiyeli dedi ki:

  hocam ben de merakla mailinizi bekliyorum

 247. Şeyda dedi ki:

  Okul öncesi olarak puan almak zor ne yapmak lazım

 248. Şeyda dedi ki:

  Ana sınıfı olarak puan almak zor ne yapmak lazım

 249. Mutlu ol ! dedi ki:

  Vermiş olduğunuz faydalı bilgiler için teşekkürler. Ben de okulumda 1. olmak isterim ama en fazla alabildiğim puan 400. Özel taktiğinizi merakla bekler, saygılar sunarım. Günlük 1000-1500 puan toplayanlara var, biz de onlardan olmak isteriz.

 250. Mutlu ol ! dedi ki:

  Vermiş olduğunuz faydalı bilgiler için teşekkürler. Ben de okulumda 1. olmak isterim ama en fazla alabildiğim puan 400. Özel taktiğinizi merakla bekler, saygılar sunarım.

 251. elif kaya dedi ki:

  nasıl alabiliyorsunuz bu kadar punan? Ben o kadar uğraşıyorum.. soru yüklemek için bile öyle çok uğraştım ki ama yükleyemedim.. tebrik ediyorum sizi

 252. ilkay dedi ki:

  verdiğiniz bilgiler için teşekkürler hocam . birinci sınıf öğretmeni olarak çok fazla sınav vb. uygulayamıyorum.puan da baya düşük.taktik nedir çok merak ettim

 253. Kuper dedi ki:

  Güzel yol ve yöntemler için sağolun

 254. Fencianne dedi ki:

  Eba da max 300 puan alınıyor nasıl bir taktik 17000 puan yapmış olabilir çok merak ettim doğrusu. Dilerim merakımı giderirsiniz. Taktiklerinizi merakla bekliyorum

 255. ERDİNÇ DİNÇER dedi ki:

  Hocam merhaba öncelikle mailiniz ulaştı ilginiz için teşekkür ediyorum ben başka bir soru sormak istiyorum genel performans raporlarından başka hocalarımıza ait gruplardan 5 puan alıyoruz peki biz bu puanı aldığımızda aynı gruptaki hocalarda alabiliyormu yada benim grubuma girip 5 puan alan bir hocamızdan sonra bende puan alabiliyormuyum yoksa o benden önce puan aldığı için bu hakkımız yokmu oluyor?

 256. Hakan Mertli dedi ki:

  Yazınızı dikkatlice okudum. Gayet açıklayıcı ve güzel olmuş. Yazınızda da belirttiğiniz gibi yapılan işlemlere bazen puan vermiyor. Hatta gönderdiğim sınavlara bile puan vermiyor. Bu yüzden cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Kolay gelsin.

  1. Hakan Mertli dedi ki:

   Teşekkürler. Mailiniz geldi.

 257. Sena dedi ki:

  Hocam nasıl yaptığınızı merak ettim gerçekten, mailinizi merakla bekliyorum

 258. Merve nur dedi ki:

  Normal yollardan ise neden öğrenmeyelim 🙂

 259. Fatma dedi ki:

  Hocam merhaba üstte çok iyi bir şekilde açıklamışsınız fakat yine de günde az puan alabiliyorum benimle de paylaşabilirseniz taktiklerinizi çok iyi olur. Herkese iyi çalışmalar

  1. Fatma dedi ki:

   Mailiniz geldi teşekkürler 🙂

 260. Mehmet dedi ki:

  Merhaba hocam, bilgilendirici bir yazı olmuş. Emeğiniz için teşekkürler, son zamanlarda raporlardan puan gelmiyor ve Eba’yı etkin kullanmama rağmen puanım iyi artmıyor. Ben de mailime alabilirsem çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

 261. eba_cı dedi ki:

  haocam hayırlı bayramlar çok güzel bir çalışma olmuş mailinizi bekliyorum

 262. Ahmet dedi ki:

  Sayın hocam tebrik ederim. Güzel formüller bulmuşsunuz. Çok yüksek puan taktiklerini atabilir misiniz?

  1. Ahmet dedi ki:

   Bana mail geldi teşekkürler.

 263. Elif kaya dedi ki:

  Mailinizi aldım 🙏 teşekkür ederim hocam

 264. Emine EKİNCİ TEMUR dedi ki:

  Paylaşımınızın bilimselliğine ve içtenliğine bayıldım.. Emeğinize sağlık..
  Yürekten teşekkür ederim

 265. ahmet murat dedi ki:

  hocam bana da gonderır mısın puan için maıl 😀

 266. havva dedi ki:

  paylaşımız açıklayıcı ve güzel olmuş.bunun için size teşekkür ediyorum.ancak anlıyamadığım şey soru ekleme vs ben hiç ppuan alamadım sistemi yenilesem de puan gelmiyor nerede yanlış yapıyorum acaba?

  1. Bulent dedi ki:

   Puan icin yöntem verirseniz sevinirim

 267. Öğretmen dedi ki:

  Üzerinde uğraşılmış türden gayet faydalı bir yazı. Pek çok meslektaşım ve ben bilgilendik. Teşekkür ederiz.

 268. biyolog dedi ki:

  yazınızdan çok faydalandım. tesekkür ederim. taktikleri uygulayacağım. daha geniş bilgilendirmenizi sabırsızlıkla bekliyorum

 269. Hay Bey dedi ki:

  Tebrik ederim. Taktikleri mail adresine gonderbilirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

 270. Kemal KARA dedi ki:

  Selamlar eba puan le ilgili yazdıklarınızın hepsini uyguladım ancak 180 civarı puan alabildim başka bir öğretmen arkadaşım var 22 öğrencisi ile 24 saat beklemeden 800-1000 cıvarı puanı her zaman alabiliyor ne yaptığını söylemiyor bi zahmet yazaesanız bende öğrenmek isterem

 271. gülden dedi ki:

  merhaba yazınızı okudum ama 300-400 puan alınıyor ittire ittire ama 1000 puan alan var mı günde sistemde de değişiklik oldu kendi sınıfın değilse öğrenci bazlı raporlardan puan alamıyorsun. portfolyodan puan gelmiyor buna rağmen 1000 puan alabilen oluyor mu

 272. Halil dedi ki:

  Merhaba,öncelikle emekleriniz için sizi kutluyorum.Yazınızda bahsettiğiniz yöntemleri uyguluyorum ancak 100-150 puan arasında ancak puan alabiliyorum.Aynı branştaki arkadaşlarım günlük 1000 puan civarında puan alabiliyor.Bunu nasıl başardıklarını bende merak ediyor ,mailinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Bilgilendirmeniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

 273. emel dedi ki:

  hocam bende uğraşıyorum ama en fazla 50 puan alabiliyorum:)mailinizi sabırsızlıkla bekliyorum

 274. osman demir dedi ki:

  oldukça faydalı bilgiler vermişsiniz. Tabiri caizse RBA’yı yeniden keşfettim. Tebrik ederim.

 275. Türkçeci dedi ki:

  Hocam yazınız gerçekten çok faydalı olmuş. Rica etsem taktikleri ben de alabilir miyim?

 276. Emine dedi ki:

  Tebrikler.17000 puan müthiş bir puan eskiden tüm şubeleri ekledigimiz için raporlar bölümunden puan geliyordu. Artık gelmiyor.Bu konu hakkinda bir bilginiz var mı ?Aynı zaman da özel taktiklerinizi de merak ettim iyi çalışmalar.

 277. Gülden dedi ki:

  Mail için teşekkür ederim. Ama raporlardan puan aldığınız yazmışsınız ama ben artık raporlardan puan alamıyorum bunda bir değişiklik mi oldu ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum

 278. Mustafa Rauf Yavuz dedi ki:

  Öncelikle buradaki çalışmanız için teşekkürler.Ulaşmış olduğunuz puan inanılmaz geldi.Günde 30-40 alıyorum.Mailinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

 279. mine dedi ki:

  Kesinlikle öncelikli amacımız öğrencilerimize yararlı olabilmek o kesin.Bununla beraber oldukça fazla zaman geçirdiğimiz bu ekranda sizin kadar yüksek bir puanıı nasıl alınabileceğini de merak etmiyor değilim.Üstelik günlük puan sınırı gelmişken.Merekla mailinizi bekliyorum.

 280. ilknur dedi ki:

  harika yazınız için teşekkürler.hepsini uyguladım.güzel puanlar topladım sayenizde.özel taktikleride merak ediyorum

 281. Derman Haberci dedi ki:

  Hem teşekkür hem de tebrik ediyoruz hocam. Gayet aydınlatıcı açıklamalar yapmışsınız.
  Ben çalışma raporları-öğrenci bazlı bireysel raporlardan bir haftadır puan alamıyorum.
  Bu arada mail olarak göndereceğiniz taktikleri de merakla bekliyorum.
  İyi çalışmalar…

  1. Derman Haberci dedi ki:

   Aynı günde (birkaç saat içinde) e-posta gönderdiğiniz için teşekkür ediyorum hocam.

 282. mine dedi ki:

  Bu kadar mesajın içinde geri dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim hocam.Yeni bilgi ve tecrübelerinizi bekliyoruz.

 283. Mehmet Bozkurt dedi ki:

  Hocam benim de branştan dolayı puan alanım çok sınırlı, bana da yardımcı olursanız memnun olurum..

  1. Berat dedi ki:

   Hocam merhabalar belli ki fazlasıyla emek çekmişsiniz öncelikle teşekkürler.Çok merak ettim metodunuzu.Paylaşırsanız sevinirim.Kolay gelsin.

 284. Mehmet Bozkurt dedi ki:

  Eyvallah kardeşim mail geldi. Bu yoğunlukta herkesin isteklerine cevap verip dönüş sağlamanız takdire şayan. Emeğinize sağlık..

 285. İlknur dedi ki:

  Hocam tesekkur ederim mailiniz ve yardımlarınız için.

 286. esra öğretmen dedi ki:

  Hocam bende mail istiyorum yukarıda anlatılanları yapıyorum aşağı yukarı. Ama bir kaç gündğr öğrenci bazlı raporlardan puan alamıyorum nasıl alabilir

  1. esra öğretmen dedi ki:

   Mail geldi hocam sağolun. Öğrenci bazlı raporlarda puan vermiyor artık bunu nasıl çözücez böyle mi devam edicek?

   1. ÖSYMLİ dedi ki:

    Rica ederim hocam, bende sıkıntı yok. Tüm raporlardan puan alıyorum. Günde bir kez veriyor.

    1. Lerzan dedi ki:

     Merhabalar hocam. Sınıf öğretmeni olarak puan artırma konusunda zorlanıyoruz. Sayfanızı yeni keşfettim ve mailinizi bende bekliyor olacağım. İyi çalışmalar.

 287. Öğretmen dedi ki:

  Mailiniz için teşekkür ederim. Çok yardımcı oldunuz.

 288. muallim dedi ki:

  Hocam yazınız çok güzel. Ben bütün söylediğiniz yöntemlerle günde ancak 300-400 puan arası alabiliyorum. Ancak günde 1000 puan alan arkadaşlar var.

 289. Faruk dedi ki:

  Çok teşekkür ederim. Taktikler nedir mümkünse öğrenebilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

 290. Cumhur Poyraz dedi ki:

  Teşekkür ederim, paylaşımınız bize çok faydalı oldu. 17.000 ğuan gerçekten muazzam bir puan. Tekniğinizi bize gönderebilirseniz ben ve eşim çok memnun olacağız. Teşekkürler.

 291. Kemal Taşoğlu dedi ki:

  Merhabalar, tebrik ederim öğretmenim, gerçekten de müthiş bir performans göstermişsiniz… Ben de puanımı arttırmak istiyorum, yukarıda anlatılan yöntemleri biliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim, saygılar. Kolay gelsin.

 292. Alper dedi ki:

  Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Güzel bir puan elde etmişssiniz. Arkadaşlarında belirttiği gibi günlük sınır getirildi galiba puan durumuna.. günlük çok fazla puan toplanamıyor diye biliyorum.. Ama taktiklerinizi merak ediyorum

 293. Kaya dedi ki:

  Merhaba hocam öncelikle teşekkür ederiz, bilgilendirmeleriniz için. Branşımız için bazı yöntemleri deneyemiyoruz. Diğer taktikleri merakla bekliyorum, gönderirseniz mutlu olurum. Hayırlı günler

 294. Arzu öncü dedi ki:

  Merhabalar,öğrencilerime faydalı olmak için uğraşıyorum.Kendim için de Eba puanımın ilerde bana faydası olacağımı düşünüyorum..Bu konuda bana üstte verdiğiniz yararlı bilgilere ek olarak mail de atarsanız çok minnettar kalacağım,sevgl saygılarımla…

 295. NECMETTİN SARIKAYA dedi ki:

  Tarzınız çok iyi.resimle anlatımla puan kazanmayı güzelce anlatmışsınız.Ancak bir gün için üst limit nedir puan kazanmada .Bir de önceden bireysel raporlarda her sınıfa veriyordu şimdi sadece dersine girdiğim sınıflara bu neden acaba?eokulla bağlantılı mı bu uygulama

 296. Kaya dedi ki:

  Teşekkürler mailiniz geldi, deneyeceğim bunları

 297. emel dedi ki:

  Hocam mailiniz geldi bilgiler için çok teşekkür ederim.Puan yükseltmek için tüm bilgiler mevcut ellerinize emeğinize sağlık.TEKRAR TEŞEKKÜRLER

 298. Aslısu dedi ki:

  Öğretmenim bu konuda çok acemiyim .Puan hiç yok .Lütfen yardım ederseniz sevinirim. Ayrıca sizi de çok tebrik ediyorum.

 299. Ferit dedi ki:

  Hocam ben de rica etsem, alabilir miyim. Peşin en çok teşekkür ederim, sağolunuz.

 300. n-there dedi ki:

  Hocam merhaba yazınızı sonuna kadar okudum.Teşekkür ederim emeğinize sağlık.Ben de mail almak sterim.kolay gelsin

 301. Sevcan dedi ki:

  Öğretmenim kutlarım sizi.Ebada oldukça fazla zaman geçirmeme rağmen ne yazık ki ben de yeterli puan alamıyorum.Taktiklerinizi dört gözle bekliyorum.Sevgiler

 302. Atilla Tunçdöken dedi ki:

  Biz eğitimcilere yapmış olduğunuz bilgi paylasimlariniz için çok teşekkürler.Çalismalarinizda başarılar diliyorum.

 303. Ali dedi ki:

  Hocam teşekkür ederiz ama ben sınıf öğretmeniyim. Bir türlü puan alamıyorum. Mail atarsanız sevinirim. Taktikleri. Lütfen alay konusu oldum.

 304. kemal dedi ki:

  Çok verimli bir metin.Umarım daha iyi yerlere gelirsiniz. Başka bilgilendirmelerini takip edeceğim ve herkese tavsiye ediyorum .iyi günler ve birde mail atarsanız çok sevinirim yardım için

 305. Senagül dedi ki:

  İnce ince çalışıp detaylarına kadar anlatmaya çalışmışsınız bizlere.Gerçekten çok teşekkür ederiz.Sizi de tebrik etmek istiyorum puanınızdan ötürü.Meb in bu puan sistemi acaba sadece bu yıla özgü bir şey mi?Ya da puanlar sıfırlanıyor mu yeni dönemde?

  1. Senagül dedi ki:

   Hocam bu arada bir şey daha soracağım.4gündür öğrenci bazlı raporlardan bana puan vermiyor sistem.Nedeni ne olabilir?Şimdiden teşekkür ederim

 306. Ali dedi ki:

  Geldi hocam mailinz tsk

 307. Filiz dedi ki:

  Mail geldi hocam teşekkürler

 308. Ahmet hoca dedi ki:

  Hocam taktiği mail olarak alabilir miyim 😉 teşekkürler Şimdiden

  1. Berat dedi ki:

   Hocam çok teşekkür ederim mail gedi.

  2. Berat dedi ki:

   Hocam çok teşekkürler mail için.

 309. burak dedi ki:

  hocam harikasınız.verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. 17 puanı nasıl yaptınız gerçekten çok merak ettim.paylaşırsanız memnun kalırım.iyi çalışmalar.şimdiden teşekkürler

 310. Sinan dedi ki:

  Eğitici ve açıklayıcı bilgiler için teşekkür ederiz. Her zaman daha iyisi için çalışmaya devam. Ebadaki içerikleri inceleyip en iyi şekilde yararlanmalıyız. Ayrıntılı bilgi için mail atar mısınız.

 311. Senagül dedi ki:

  Mailiniz geldi hocam.Çok çok teşekkür ederim.

 312. Asiye Kural dedi ki:

  Öncelikle emek harcayıp, son derece bilgilendirici bu sayfayı hazırladığınız için teşekkür ederim. Telegram programını da kurup Öğretmenler grubuna da üye olacağım. Bahsettiğiniz tekniği merak etmemek elde değil. Şimdiden emeğinize sağlık.

  1. Asiye Kural dedi ki:

   Mail elime ulaştı. Teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi deneyeceğim.

 313. PUAN AVCISI dedi ki:

  Tüm yolları denedim toplamda 200 300 puan alabiliyorum. Nasıl yaptınız hocam. sihirli güçleriniz mi var

  1. PUAN AVCISI dedi ki:

   Çok teşekkür ederim hocam mailim geldi. Keşke daha erken tanışsaymışız :)))

 314. Angelfire dedi ki:

  Osym’li hocam tebrik ediyorum .Ebayı kullanmayı bilmeyen kişiler için çok açıklayıcı bir yazı olmuş.Ekim ayı başından beri okulda en aktif kullanan biri olarak son 2 ayda beni geçen arkadaşlar oldu.Telegram grubunuza da üyeyim .Orada da çok faydalı bilgiler veriyorsunuz.Şimdiden çok teşekkür ediyorum.Mailinizi dört gözle bekliyorum.

 315. Lerzan dedi ki:

  Merhabalar. Öncelikle emeklerinize sağlık. Biligilendirme için teşekkürler.
  Taktiklerinizi çok merak ediyorum hocam.
  İyi çalışmalar

 316. Virtue dedi ki:

  Gönderdiğiniz mail için tesekkürler…

 317. Ahmet dedi ki:

  Güzel çalışma elinize sağlık Aynen bende çok merak ediyorum bazı kişiler bir kaç günde 10.000 puanı nasıl buldular.İlginç bir konu yardımcı olursanız sevinirim.

 318. leyla yıldırım dedi ki:

  gerçekten bunun nasıl olduğunu merak ettim bilgi verirseniz sevinirim

 319. Aycan dedi ki:

  Hocam ben de alabilir miyim taktikleri ? Çok merak ediyorum

 320. Özgür dedi ki:

  Hocam burada yazanlar hariç başka bilgi varsa ben de rica edebilir miyim mail yoluyla? Teşekkürler şimdiden.

 321. Sevim İzgi dedi ki:

  Bilgilendirmeleriniz teşekkür ederim

 322. Hasan dedi ki:

  Öğretmenim mail i bana da gönderebilir misiniz, son günlerde hiç puan alamıyorum

 323. Kübra dedi ki:

  Merakla bekliyorum ☺️

 324. Irfan balcioglu dedi ki:

  Kıymetli ÖsymLi; eba yi düzenli kullanıyorum ama puan sistemi çıktıktan sonra arkadaşlarım daha fazla puan yaptılar bende merak ettiğin için bu mesajı honderiyorum bilgilendirip yardım ederseniz sevinirim

 325. Yasemin dedi ki:

  Puan önemli değil; mühim olan öğrenmek derken puan toplama derdine düştüğüme inanamıyorum. İnanamıyor olsam da çabalamaya devam ediyorum. İşin garibi bir de çabalayıp çabalayıp puan alamıyorum. Bu işi bilen biri var mı diye bakıp yol gösteren arıyorum. Gösterdiğiniz yöntem ve taktikler için teşekkür ediyorum 🙂

 326. Erol toprak dedi ki:

  Hocam gerçekten çok merak ettim 17000puanı nasıl yaptınız 🧐 Biz Ebaya günlük giriş yapıyoruz ve sadece yukarıda bahsettiğiniz şeyleri yapıyoruz ama en fazla 200puan yükselebiliyoruz .Rica etsem bana da mail atabilir misiniz?

 327. Mete dedi ki:

  Elinize,emeğinize sağlık gerçekten çok yararlı bir yazı olmuş.Çalışma gönderiyorum,raporları inceliyorum,paylaşım yapıyorum buna rağmen günlük 150 puan zor alıyorum eskiden günlük 600 puan alırdım.Hala günlük 500 puan alan meslektaşlarım var mailinizi bekliyorum hocam.

 328. Lerzan dedi ki:

  Dün mesaj atmıştım bugün mailiniz geldi. Teşekkür ederim .İyi çalışmalar.

 329. Selcan dedi ki:

  Mailinizi aldım paylaşım için tekrar teşekkür ederim.

 330. Angelfire dedi ki:

  Mailiniz geldi hocam çok teşekkür ederim

 331. Mete dedi ki:

  Mailiniz çok hızlı geldi hocam geri dönüşünüz için teşekkürler

 332. PAPU dedi ki:

  İlginiz için çok teşekkür ederim ☺️ Yazdıklarınızı deneyeceğim

 333. rasim dedi ki:

  faydalı bilgiler için teşekkür ederim. özel taktiklerinizi de merak ettim. mailinizi dört gözle bekliyorum, başarılar dilerim.

 334. Ahmet dedi ki:

  Mailim geldi tşkler

 335. Hüseyin Yıldız dedi ki:

  Bu kadar puanı toplamak mümlün mü? Benim için değil. Çünkü dört şube var. Bu taktikleri deneyeyim. Kaç puan aldığımı da yazarım.

 336. Osman dedi ki:

  Hocam ben de merak ediyorum taktiklerinizi. Bu kadar puan yapmak kolay değil.Ben de mail istiyorum.Teşekkürler

 337. Hüseyin Yıldız dedi ki:

  Teşekkürler. Mailde yazdıklarınızı uygulayacağım.

 338. Mehmet Künüçen dedi ki:

  merak ediyorum bukadar puan nasıl alınır.Ben bir yıldır. 3600 puan dayım.ilgileriniz için şimdiden teşekkür ediyorum

 339. Irfan dedi ki:

  Kıymetli ÖsymLi gönderdiniz mail için teşekkür ederim.Uyguladiginiz taktikleri deneyeceğim.Kolay gelsin l.Saygilarimla

 340. ARZU LALE KINDIĞILI dedi ki:

  HOCAM ŞU ANDA BİLE GÜNDE 1000 PUAN ALAN VAR. DELİ GİBİ ÇALIŞIYORUM ÇÜNKÜ BRANŞIM İNGİLİZCE VE EBADA YETERLİ VERİ YOK. EN FAZLA 100 PUAN CİVARI ALIYORUM. TAKTİĞİNİZ NEDİR

 341. Yalçın Yaşar dedi ki:

  Teşekkür ederim çok verimli olmuş. Günlük çalışma gönderip kontrol yapıyorum. Tabiki bu arada puan almak da isterim . Mail gönderirseniz sevinirim

 342. otto dedi ki:

  Hocam ben de alabilir miyim taktikleri ? Çok merak ediyorum

 343. alev dedi ki:

  hocam günlük limit diye bir şey var ama bazı arkadaşların aynı koşullarda 300 fark olması hiç normal dğil.adilde değil. paylaşımlarınız için teşekkürler

 344. alev dedi ki:

  şaşırtıcı bir durum bu eba puan meselesi. alabileceğimiz limit ne acaba. Birde puanların bize katkısı olacak mı merak ediyorum. paylaşım için teşekkürler.

 345. Jale Çetin dedi ki:

  Bilgilendirmeniz içln teşekkür ederiz. Öazel taktiği çok ama çok merak ediyorum. Bugün sizi tesadüfen gördüm. Puanımı arttıramıyor ve çok zırlanıyordum. Özel takdiğinizi çoook merak ediyor, sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 346. Arife elitok dedi ki:

  Portfolyolardan puan vermiyor artık

 347. zülal ateş dedi ki:

  hocam teşekkürler bilgiler için özel taktikler nedir acaba meraktayız

 348. Handan dedi ki:

  Hocam ben de merak ediyorum taktiklerinizi. .Ben de mail istiyorum.Teşekkürler

 349. mahmut ikizer dedi ki:

  hocam merhaba bende EBA puan arttırma taktiklerinizi alabilir miyim? teşekkürler.

 350. Yasar dedi ki:

  Hocam bilgilendirme için teşekkürler. Sabırsızlıkla özel bilgilendirmenizi bekliyorum. Şimdiden çok sağolun. Sağlıkla kalın.

 351. eşref dedi ki:

  Hocam özel bir taktik var demişsiniz. Okulda fen öğretmeni ile yarış halindeyiz. Öğrenirsem çok iyi olacak. Ayrıca bilgilendirmeler için teşekkür ederiz

 352. Yasar dedi ki:

  Teşekkürler yeni bilgiler için.

 353. Deniz dedi ki:

  Vermiş olduğunuz Bilgiler için çok teşekkür ederim ancak ebada artık puanlarla ilgili yeni bir düzenleme yapıldı bununla ilgili de Bilgi sahibi iseniz bizi aydınlatırsanız çok sevinirim. Mailinizi dört gözle bekliyorum Şimdiden çok teşekkürler

 354. bayram dedi ki:

  Yaptığınız açıklamalar için teşekkür ederim .Biz 1.sınıf öğretmeniyiz ne yapsak puan almakta zorlanıyoruz .Mailinizi bekliyorum inşallah yardımcı olur .

 355. Suzan dedi ki:

  Merhaba emeğinize sağlık hocam. Ben de sertifikalar buldum ama siz gönderirseniz sevinirim. EBA da puanlar değişti sanırım her işleme puan vermiyor artık. Nelere ne veriliyor bilgilendirirseniz sevinirim.Teşeklürler

 356. ayşe dedi ki:

  bilgilendirme için teşekkür ederim ama sanırım sınav bölümünün de puanını azalttılar.

 357. Serdar dedi ki:

  Bende çok merak ediyorum .Lütfen banada mail atar misiniz? Simdiden çok teşekkür ederim.

 358. Demet hoca dedi ki:

  Teşekkürler hocam yazılarınızı takip ediyorum puan alma yöntemleri nelerdir ilkokul öğretmeniyim puan alamıyorum

  1. Deniz dedi ki:

   Hocam merhaba eba puan vermiyor eskisi gibi bilginiz var mi bu konuda düzelecek mi bu Arada mailiniz geldi çok teşekkür ederim

 359. Şirin Atike Özüiçli dedi ki:

  Bana da bu konuda Yardımcısı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 360. Handan dedi ki:

  Çok teşekkür ederim hocam.

 361. burçin dedi ki:

  Banda atabilir misiniz

 362. Masal dedi ki:

  Merhaba. Bana da gönderirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  1. Arıkan dedi ki:

   Bana da mail atabilir misiniz lütfen.

 363. Ozlem dedi ki:

  Osymli hocam, öncelikle paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Telegram grubunu keşfetmiş olmak da benim için büyük bir şans. Sizin puanınıza erişebilmek mümkün görünmüyor benim için. Çünkü günde en fazla 80-90 arasında puan alabiliyorum maalesef. Yine de şansımı denemek istedim.

  Umarım bana da mail ile dönüş yaparsınız .Sabırsızlıkla mailinizi bekliyorum. Başarılarınız daim olsun.

 364. Şirin atike Özüiçli dedi ki:

  Mail geldi teşekkür ederim

 365. Suzan dedi ki:

  Teşekkürler mail için hocam. Çok faydalı

 366. eşref atik dedi ki:

  mail için teşekkürler hocam

  1. Şerifenur dedi ki:

   Hocam ben de yardım bekliyorum.Öğrenci bazlı raporlardan hiç puan alamıyorum.Tüm taktikleri uygulayınca en fazla 300 puan alabiliyorum.Mail atarsanız sevinirim.

 367. turgut dedi ki:

  Adamlar yapmış hocam, sistem harika işliyor. Ama biri Nasrettin Hoca gibi almış eline makası, her yerden kırpıyor. Bir gün gelecek, işte şimdi kuşa benzedi diyecek. 🙂 Elimizde kuş kadar puan kalacak, taktiklerinizi gönderirseniz. Adamlar kesmeye niyetli, bari, en azından devekuşuna razi olalım.

  1. turgut dedi ki:

   Gönderdiğiniz taktikler için teşekkür ediyorum.

 368. Berrin dedi ki:

  Elinize emeginize saglik ne zamandir ugrasiyorum puanim hep ayni paylasimlarim hergun farkli ancak sonuc ayni yardimci olursamiz sevinirim ok

  1. SELVER ÖZDİL dedi ki:

   Merhabalar EBA’da bir sistem açığı veya eksiği olduğunu düşünüyorum. Etik olmayan izinlerin de açık olduğu görülüyor.Bunların dışında Verdiğiniz bilgilendirme hariç sadece kullanmadığım bir bölümün olup olmadığını merak ettiğim için sizden yardım talep ediyorum. (Etik kurallar çerçevesinde)
   Teşekkür ederim. Sizi de tebrik ediyorum.

 369. Ozlem dedi ki:

  Merhaba, mailime gönderdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim. Başarılarınız artarak devam etsin dileklerimle..

 370. Merve dedi ki:

  İyi akşamlar hocam. Eba puan sistemi hakkında bilgi almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler

 371. BÜLENT dedi ki:

  Bilgilendirmeler için çok teşekkürler.Emeğinize sağlık hocam. Mailinizi bekliyorum

 372. yener dedi ki:

  Bütün çalışmaları denedim.Mutlaka gözden kaçırdığımız yerler vardır.Mailinizi bekliyorum

 373. Banu dedi ki:

  7 maddeyi nasıl yapacağız anlamadım. Açıkçası soru sınav ekle derken

 374. Dilek dedi ki:

  Puanınız gerçekten harika.Her gün Eba’ya giriş yapıyorum ama çok az puan geliyor.Mailinizi bekliyorum.

 375. Dilek dedi ki:

  Puanınız gerçekten çok güzel,nasıl başardınız öğrenmek isterim.Her gün Eba’ya giriş yapıyorum ama çok az puan geliyor.Mailinizi bekliyorum.

 376. Aydan dedi ki:

  Öğretmenim ben de puanımı artırmak istiyorum . Sizi kutluyorum , emeğinize sağlık . Çok güzel bir puan yapmışsınız . Sizin Öner’inizi de sabırsızlıkla bekliyorum . Teşekkür ederim.

  1. Melek dedi ki:

   Hocam öncelikle tebrikler puanınız çok iyi. Bende taktiklerinizi öğrenmek isterim.eba bu son günlerdir gönderi çalışmalarda dahi puan vermiyor.Mailinizi merak ediyorum.

 377. Senem dedi ki:

  Çok teşekkürler bilgiler için özel taktikleri çok merak ettim mailinizi bekliyorum teşekkürler

 378. Melek dedi ki:

  Hocam öncelikle bilgiler için teşekkürler.Eba puanınız çok iyi tebrik ediyorum.Nasıl yapıyorsunuz merak ediyorum.Taktiklerinizi merak ediyorum mailinizi bekliyorum.

 379. hüseyin dedi ki:

  Teşekkür ederim. Altın kuralları gerçekten merak ediyorum. Sizin vereceğiniz taktikler sayesinde ebayı daha verimli kullanacağım sanki. Merakla bekliyorum. Saygılar.

 380. Senem dedi ki:

  Çok teşekkürler bilgiler için.Çok merak ediyorum taktikleri.Mailinizi bekliyorum

 381. Burcum dedi ki:

  Çok teşekkürler bilgiler için.Çok merak ediyorum taktikleri.Mailinizi bekliyorum teşekkürler

 382. Berrin dedi ki:

  Merhabalar mail attim ama bakamadiniz sanirim . Mailinizi bekliyorum . Tesekkurlee

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba hocam, size ikidir mail atıyorum yanlış mail adresi hatası veriyor.

   1. Berrin dedi ki:

    Sizi yordum kusura bakmayin . Bide asagidaki adresi denermisiniz

    1. ÖSYMLİ dedi ki:

     Hocam bu mailden attım.

 383. Melek dedi ki:

  bugün yorum attım ve bugün içinde mailiniz geldi.İlginiz için teşekkürler hocam.

 384. bülent dedi ki:

  ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. taktiklerinizi bekliyorum.

 385. Nilüferr ŞAŞMAZ dedi ki:

  Merhaba öğretmenim ben İzmirden yazıyorum sınıf öğretmeniyim. benden sonra ebaya başladığı halde bir öğretmen arkadaş puanda beni geçti. Oysa ben uzun zamandır bilgisayarımda EBA ile ilgili yoğun çalışıyorum.Ve bu puan alma yollarını gizliyor . O da sınıf öğretmeni. Bu konuda bana yol gösterirseniz sevinirim.Size ilkez mail gönderiyorum.

 386. Canan dedi ki:

  Paylaşımınız gerçekten çok verimli, teşekkür ederim. EBA’da bazı çalışmalarımdan puan alamıyorum hocam. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar dilerim.

 387. Nazlı dedi ki:

  Bunların dışında kolay yoldan kazanılan bir şey mi var bizim okulda 15bin civarlarında herkes anlamadım 🙁

 388. Dilek dedi ki:

  Teşekkürler, mail ile verdiğiniz yöntemleri deneyeceğim,hızlı cevap için tekrar teşekkür ediyorum.

 389. Deniz dedi ki:

  Hocam merhaba eba eskisi gibi puan vermiyor bu konuda bilginiz var mi Teşekkürler

 390. SELVER ÖZDİL dedi ki:

  Dönüş yaptığınız için teşekkür ederim, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.
  Iyi günler,teşekkürler.

 391. Gul dedi ki:

  eba yi düzenli kullanıyorum ama puan sistemi çıktıktan sonra arkadaşlarım daha fazla puan yaptılar bende merak ediyorum. Bir gide o kadar puan nasıl alınır ki?

 392. Akif BİLEN dedi ki:

  Merhaba taktikler ile ilgili mail inizi bekliyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum

 393. Arzu dedi ki:

  Gunluk çok az puan vermeye başladı. Özel tekniğinizi merak ediyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

 394. Ryıldırım dedi ki:

  Bende merak ediyorum puan artırmayı mailinizi bekliyorum

 395. ÜMİT TAŞDELEN dedi ki:

  BÜTÜN BİR DÖNEMİ SINAV SORUSU HAZIRLAYARAK VE SINAV OLUŞTURARAK GEÇİRDİM. MEĞER NELER NELER VARMIŞ. HOCAM MERAK EDİYORUM. NASIL OLDU BU İŞ? TEBRİKLER.

 396. bayram dedi ki:

  Kıymetli ÖsymLi , Mailiniz geldi çok teşekkür ederim .

 397. bayram dedi ki:

  Mailiniz geldi çok teşekkür ederim dikkatle okuyup uygulamaya çalışacağım.

 398. Neslihan Akyol dedi ki:

  Teşekkür ederim bana yol gösterdiniz.Bunlari deneyecegim

 399. Banu dedi ki:

  Son zamanlarda eba fazla puan vermiyor. 17 bin puana nasıl ulaştınız? Merakla mailinizi bekliyorum.

 400. Ümit Taşdelen dedi ki:

  Hocam ilginiz için teşekkür ederim çok yararlı oldu iyi çalışmalar.

 401. ÖZLEM ÖĞRETMEN dedi ki:

  ANLATTIĞINIZ TÜM TAKTİKLERİ UYGULADIĞIM HALDE PUAN ALAMIYORUM.ÖĞRENCİLERİM DE AYNI DURUMDAN MUZDARİP.OKULUMDAKİ BAZI ARKADAŞLAR Kİ SINIF ÖĞRETMENİ ;GÜNLÜK ORTALAMA 800 PUANDAN YUKARI ALIYORLAR.YARDIMINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 402. nalan dedi ki:

  Osymli hocam gerçekten tebrik ediyorum.

  Özel taktikler neler ?

  Merak etmemek mümkün değil…

  Umarım bana da mail yollarsınız.

 403. Mehmet dedi ki:

  Hocam süpersiniz.Öğrettiğiniz taktiklerinizi uyguluyorum.Kısa sürede puanımı yükselttim.17 000 puan taktiğinizi merak ediyorum .Mümkünse ben de öğrenebilir miyim. Teşekkürler.

 404. nalan dedi ki:

  hocam, Mail hemen geldi. Teşekkür ederim

 405. Cihan dedi ki:

  Çok güzel paylaşımlar

 406. gökhan yıldız dedi ki:

  Valla puanını görünce şoka girdim diyebilirim.Umarım kolay bir yöntemdir. Zira uzaktan eğitim boyunca uğraşıp topladığım puan 2500 civarı 🙂 Şimdiden teşekkürler…

 407. ali dedi ki:

  Abi günde en fazla 20 puan topluyorum allah rızası için
  mail yoluyla ilet çok lazım
  3. cümle bulamadım fazladan yazıyorum

 408. hakan dedi ki:

  nasıl çok puan alabililm 200 puanı zor alıyorum

 409. Cihan erdil dedi ki:

  Mail bekliyorum hocam lütfen

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Hocam mail adresiniz yanlış sanırım. Böyle bir mail adresi yok diye uyarı çıkıyor.

   1. Devrim dedi ki:

    Mailinizi bende bekliyorum.

 410. gökhan yıldız dedi ki:

  Mailiniz için çok teşekkürler.Söylediklerinizi uygulayacağım

 411. ZİYA ÇİÇEK dedi ki:

  HOCAM MERHABALAR. BİLİYORSUNUZ Kİ EBA PUANLARA SINIRLAMA GETİRDİKTEN SONRA BİR SINIF ÖĞRETMENİNİN EBADAN ALABİLECEĞİ MAX PUAN 400 CİVARINDA. BENİM OKULUMDA GÜNLÜK 800-1000 PUAN ALAN ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIM VAR. NASIL ALDIKLARINI BİR TÜRLÜ ANLAMADIM. RİCA ETSEM BANA DA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

  1. ZİYA ÇİÇEK dedi ki:

   HOCAM BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. MAİLİNİZİ BEKLİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

 412. İsmail dedi ki:

  Hocam bu değerli bilgileri bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Gerçekten işe yarar bilgi paylaşımında bulunmuşsunuz tebrik eder ve mailinizi de sabırsızlıkla beklemekteyim 🙂

 413. ramazan dedi ki:

  tebrik ederim çok açıklayıcı bir anlatım olmuş

 414. İlkay dedi ki:

  Hocam ellerinize sağlık.. Çok güzel bir yazı olmuş.. Uyguladım hemen. Taktiklerinizi de merakla bekliyorum.

  1. İlkay dedi ki:

   Sayın hocam çok teşekkür ederim. Mailinizi aldım 🙂 ellerinize emeğinize sağlık…

 415. ZİYA HOCA dedi ki:

  Mailinizi aldım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum

 416. İlkay dedi ki:

  Sayın hocam, teşekkür ederim ederim. Mailinizi aldım. Elinize emeğinize sağlık olsun inşallah..

 417. Ali dedi ki:

  Bende mail alabilir miyim

 418. müjgan dedi ki:

  emeğinize sağlık gerçekten çok yararlandım teşekkür ederim…taktikleri merak ettim…

 419. Taner dedi ki:

  Hocam merhabalar,

  17 bin puan için önerdiğiniz taktiği mail yoluyla paylaşırsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

 420. Zeynep Genç dedi ki:

  Eba puanları konusunda açıklayıcı bilgiler için teşekkür ediyorum.
  Daha fazla bilgilenmeye ihtiyaçın var.Bu konuda yardım edeceğinizi biliyorum.Çalılmalarınızda kolaylıklar diliyorum

 421. Zeynep Genç dedi ki:

  Öncelikle Eba puan artırma ile ilgili öok açıklayıcı bilgiler . Bunları uygulamaya başladım .Ama çok puana ihtiyacım var .Yardımlarınızı bekliyorum

 422. KARDELEN dedi ki:

  AÇIKLAMALARINIZI UYGULADIM.
  DAHA ÇOK PUANA İHTİYACIM VAR.
  YENİ AÇIKLAMALARI BEKLİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. KOLAY GELSİN.

 423. habibe dedi ki:

  yararlı bir yazı.ama daha çok puana ihtiyacım var ne yapabilirim

 424. Zeynep dedi ki:

  Mailime gönderdiğiniz taktikler için çok teşekkür ederim .

  1. Cihan dedi ki:

   Ben hala bekliyorum umarım en kısa sürede yazarsınız

   1. ÖSYMLİ dedi ki:

    Hocam size iki defa mail attım. Geri dönüyor. Geçerli bir mail verirseniz gönderirim. Ya da spam kutusunu kontrol edin bi.

 425. Gülten Iri dedi ki:

  Merhaba ben puan kazanacak herşeyi yaptım. Tüm okulun raporlarını inceleyip günde 800 puan alıyordum ama onu kapattılar. Siz farklı ne yapıyorsunuz.

 426. ahmet dedi ki:

  nasıl yükselttiniz hocam puanları çok merak ettim yardımcı olursanız sevinirim

 427. Savaş dedi ki:

  Hocam günlük tam bir limit var mı acaba? Taktik için mail gönderir misiniz ? Teşekkürler.

 428. saide dedi ki:

  Tebrik ediyorum. Oldukça faydalı bir içerik. Mailinizi bekliyorum.

 429. Leyla AKIN dedi ki:

  24 saatte 240 puan alan bir öğretmen olduğunu gördüm. Okulda ben 1.dim. Hırs yapıp beni geçmiş bu şahıs. Şimdi de ben hırs yaptım. Onu geçmek istiyorum.

 430. Ecmu55 dedi ki:

  Öncelikle emeğinize sağlık.Sağlık sorunlarından dolayı yeni başladım göreve.Sistemde puan olayını da yeni gördüm anlayacağınız 2 haneli bir puanım var.Bilgilendirirseniz sevinirim.

 431. Leyla AKIN dedi ki:

  Merhaba e-mailiniz geldi.Siz branş öğretmenisiniz sanırım. Tüm öğrencilerin portfolyosuna biz sınıf öğretmenleri ulaşamıyoruz. Bizim için sanırım bu mümkün değil. Ama diger tavsiyelerinizi uygulamaya çalışıp deniycem. Sonucu yazarım size teşekkürler

 432. Volkan klnm dedi ki:

  Teşekkürler. verimli bir çalışma olmuş. Kolay gelsin.

 433. Asena dedi ki:

  Merhaba hocam günde 1000 puan alanlar var. mail gönderin lütfen teşekkürler

 434. Ömer Genç dedi ki:

  Paylaşımınız için teşekkürler. Puan olayının henüz tam nerede kullanılacağını bilmiyoruz ama almaya çalışıyoruz. Taktikleri mail atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 435. Yahya dedi ki:

  Hocam dediğiniz bütün yolları denedim.Yalnız belli bir yerde takılıp kalıyor ilerlemiyor.Puan arttırmayla ilgili mailden bilgi alabilirsek sevinirim.Ayrıca telegram grubundan da faydalanıyoruz.Teşekkürler

 436. Öğretmen dedi ki:

  Maksimim 500puan yaptım diğer sınıf raporlarından puan alamadım özel taktikler ne çok merak ettim

 437. Murat dedi ki:

  bende merak ettim.
  bilgiler paylaştıkca cogalır.
  sende bir yumurta var bende bir yumurta var ben sana bir yumurta sen bana bir yumurta verirsen sende olur bir yumurta ben de olur bir yumurta ama sende bir bilgi bende bir bilgi olursa bir birimize verirsek sen de olur iki bilgi bende olur 2 bilgi

 438. Seher ispir dedi ki:

  EBA da uzaktan eğitim süreci başlandığından beri eğitim veriyorum.Canlı ders başında hiç katılım yapmayan öğrencileri beklediğim oldu.Çalışmaları kontrol edip vatsaptan bilgilendirmeler yapmalar falan….Ama puan alma kısmıyla ilgili olarak kurumumuzda bazı arkadaşların puan takibi yapıp sürekli sizi geçmeye çalıştıklarını görünce sinirleriniz bozuluyor.

 439. Gülay A. dedi ki:

  Sayın hocam bi el de bizim EBA’ya atın. Çok sıkı bir yarış var okulda ve acil puana ihtiyacım var. Bize de yardımcı olur musunuz?

  1. Gülay A. dedi ki:

   Mail için teşekkürler..

 440. Öğretmen dedi ki:

  Şu ana kadar öğrencileri bunaltmadan çalıştım.Ama bu taktikleri merak ediyorum.Mail atarsanız sevinirim.

 441. Hüseyin dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Bilgi ve paylaşımlarınız çok güzel. Devamını dileriz. Mail için şimdiden teşekkür ederim.

 442. Albers dedi ki:

  Hocam merhabalar saygılar. Diğer arkadaşların belirttiği gibi benim max alabildiğim 400 puan iken diğer arkadaşlar günlük 1700 puan alıyor. Her saniye 4 puan ilerliyor. Rica edersem bunun nasıl mümkün olduğunu mail atabilseniz çok sevinirim gerçekten. Yoksa fark çok açılacak. Şimdiden çok teşekkürler. Mailinizi bekliyorum.

  1. Albers dedi ki:

   Çok teşekkürler mailiniz için.

 443. Öğretmen dedi ki:

  Mail gönderdiğiniz için teşekkür ederim.Hemde aynı gün içinde.

 444. Gülay A. dedi ki:

  Hocam mail ulaştı. Teşekkürler..

 445. murat dedi ki:

  ösym li arkadaş ve bunu okuyan arkadaşlara cevabımdır mail için teşekkürler. şimdilerde max. alabildiğim puan 492 kadar çıktı. daha yüksek olabilen var mı ?

 446. Mehmet KILIÇ dedi ki:

  Eba artık bir günde fazla puan almayı engelledi. Yönteminiz hala devam ediyorsa öğrenmek isterim. Şunu da ifade edeyim. Gruplarda da yazdım. “Puan almak için de olsa yararlı paylaşımlar yapılmasına dikkat edilmeli. Puan alırken başkaları da bundan yararlanmalı” diye düşünüyorum.

 447. Esil dedi ki:

  Yukarıdakilerin hepsi yapılsa dahi olmuyor. Umarım farklı yollar vardır. Bilgi verirseniz sevinirim.

 448. Asiye Demir dedi ki:

  Paylaşımınız çok faydalı ancak ben sınavlardan puan kazanamıyorum.

 449. C dedi ki:

  Eba puanları ile ilgili gördüğüm en detaylı ve hoş anlatım. Özellikle resimlerle de desteklenmesi başarılı olmuş. Açıkçası bayağı faydalandım ve öğretmen arkadaşlarım da görsün diye onlara sayfanın linkini gönderdim. Elinize emeğinize sağlık hocam 🙂 Aynı zamanda hem Telegram grubundan hem de mail yoluyla başka taktikler de verme gayretiniz ayrıca bir teşekkürü hak ediyor. Bu yüzden kendim adına çok teşekkür ederim.

 450. ugur dedi ki:

  Yazı için teşekkürler,faydalı olmuş. Elleriniz dert görmesin. Fazla puan göz çıkarmaz herhalde.

 451. hakan dedi ki:

  teşekkürler

 452. Eğitimci dedi ki:

  tebrikler hocam ben de uğraş uğraş 7000 lerdeyim 17 bin ciddi başarı

 453. Erhan Tosun dedi ki:

  Oncelikle basarilar. Puani nasil yaptin merak icindeyim. Gecede bin puan alanlar var. Mantık sınırlarımı zorluyorum ama olmuyor

 454. ali ada dedi ki:

  ben de alabilirmiyim lütfen yapmış olduğunuz bilgilendirmeler için çok teşekkürler okulda çok işime yarayacak.

 455. ALİ ADANALI dedi ki:

  lütfen banada atabilirmisiniz okulumuzda kıyasıya rekabet var .verimli bir çalışma olmuş kolay gelsin elinize sağlık….

 456. Hüseyin dedi ki:

  Bilgilendirme mail i aldım. Teşekkür ederim. Tavsiyeleri uygulayacağım.

 457. ersen dedi ki:

  Hocam ana sınıfı bir günde 5000 puan aldı ve beni geçti.

 458. İsa APIK dedi ki:

  sayın hocam gerçekten çok güzel bilgiler cevabınızı bekliyorum sağlıcakla kalın…

 459. Engin Doğan dedi ki:

  Çok merak ediyorum taktiklerinizi

 460. Zekiye dedi ki:

  merhaba gayet bilgilendirici bir yazı teşekkürler.
  ben okul öncesi öğretmeniyim bizde diğer branşlar gibi puan alma durumu yok.
  Enfazla aldığım günde 50 60 puandır

 461. EMİNE dedi ki:

  Teşekkürler hocam. Ama daha fazla puan için ne yapmalı? Önemli!!!!

 462. adnan kaderoğlu dedi ki:

  okulda bir arkadaşımız iki hafta gibi kısa bir sürede puanını 7000 lerden 30000 lere çıkardı. bu durumu gerçekten merak ediyorum. bu konuda bizi bilgilendirebilirseniz gerçekten çok memnun oluruz. ben bir ayda 70000 puan alabilirken, 15 günde 23 bin puan alınması bira tuhaf geliyor

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Hocam, ikidir yanlış mail adresi hatası alıyorum. Başka bir mail ile yorum yaparsanız gelir.

  2. Ayşem yaman dedi ki:

   70000 puanı 1 ayda nasıl aldınız hocam?

 463. Ali Tufan dedi ki:

  Merhaba paylaşım için teşekkürler. Bende o mailden istiyorum 🙂

 464. ugur dedi ki:

  tesekkürler geldi 🙂

 465. can dedi ki:

  hocam günlük en falza 400 puan alabiliyorum ama zümrem günde 1000 puan almış

 466. Can dedi ki:

  başta inanmamıştım ama mail adresime bakınca gerçekten sözünde durduğunu gördüm sağolun hocam

 467. ayşegül dedi ki:

  hocam elinize sağlık.ben de günlük maksimum 30 puana kadar puan alabiliyorum.AMA daha fazla kazanmak istiyorum.Rica etsem banada gönderebilirmisınız taktiklerinizi.bu arada arama kısmına yds yks yazarsanız puan geliyor oradands

 468. mehmet dedi ki:

  Biraz geç kaldık galiba. Mail den banada gönderseniz yararlansak sayın hocam. İyi çalışmalar dilerim.

 469. Mehmet dedi ki:

  Mail tarafıma ulaşti.

 470. Esmehan ercan dedi ki:

  Teşekkürler.100 puandan fazla alamıyorum.Yardımvı olur musunuz .

 471. sedat vural dedi ki:

  Mail atarsanız sevinirim varsa bir çözüm uygulamak gerekir, çok zor puan topluyorum, kısıtlamalar öncesi puan alanlar oldu biz ortada kaldık

 472. Yunus GÜLERCE dedi ki:

  Kolay gelsin hocam. zaman az kaldı ama günlük maximum puan almak için neler yapmalıyım? Mailinizi bekliyorum.
  çok teşekkür ederim.

 473. Ayberk dedi ki:

  24 saatte bir öğretmenimiz 9000 puan yaptı. bu nasıl mümkün olabilir? Mesela her tıkladığımız 5.görselden vea videodan, pdfden sonra puan vermiyor. Bu naıl olabilir?

 474. Arda dedi ki:

  Bana puan at nolur 6000 yeter

 475. Mehmet dedi ki:

  Bende merak ettim. Bana da gönderir misiniz ?

 476. bülent kızılkaya dedi ki:

  teşekkür ederim

 477. Aysem dedi ki:

  Bana da mail atmanızı rica ediyorum.

  1. Aysem dedi ki:

   Telegram grubunuza ulaşamadım

   1. ÖSYMLİ dedi ki:

    Merhaba Hocam, yazı içerisinde mavi renkli olarak Öğretmenler telegram grubu diye yazılı linki kontrol ettim.

    1. ayşem yaman dedi ki:

     teşekkür ediyorum şimdi diğer yorumlarımı da gördüm kusura bakmayın tekrar tekrar yazdım

 478. Hakan dedi ki:

  Teşekkürler güzel bilgiler için. Daha fazla puan nasıl alabiliriz. Sınıf öğretmeniyim

 479. ayşem yaman dedi ki:

  merhaba benim yorumum yayınlanmamış. Ben de merak ediyorum bu puanlar nasıl alınıyor? rica ediyorum mail atın.

 480. süleyman ergücü dedi ki:

  maşallah.puanınız çok fazla.nasıl bu puana ulaştınız. mail atarmısınız.tşk ederim

 481. oya dedi ki:

  ben de çok merak ediyorum .merakla bekliyorum .teşekkürler

  1. oya dedi ki:

   mailinizi aldım teşekkür ederim…

 482. Fs dedi ki:

  Merhaba hocam bende Bilgi almak istiyorum dönem bitiyor ama bu işin önümüzdeki senesi de var, şimdiden teşekkürler

 483. Eceburçe dedi ki:

  Hocam tebrikler puanınız gerçekten çok iyi.Emek verdiğiniz bir gerçek..İki gündür çalışma göndermeye izin vermiyor .Sizlerde de durum aynı mı acaba ? Birde yukarıda bahsettiğiniz yöntemleri bende uyguluyorum.Bunların dışında bir tavsiyeniz olabilirse ben de öğrenmek isterim.İyi çalışmalar.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Aynen hocam, izin vermiyor.

   1. Fs dedi ki:

    Bilgilendirme mailiniz için çok teşekkür ederim

   2. EREN dedi ki:

    3 mayısta yazmıştım .Merakla hergün bekliyorum fakat göndermediniz :((

    1. ÖSYMLİ dedi ki:

     Merhaba Hocam, mailleri düzenli olarak gönderiyorum. Sizin yorumu atlamış olabilirim kusura bakmayın. Şimdi gönderdim.

 484. Umay dedi ki:

  Çok başarılı bir yazı olmuş. Ama gerçekten diğer ayrıntıları da merak etmiyor değiliz. En kısa sürede mailinizi bekliyorum 😃 Emeğinize sağlık bu güzel yazı için.

 485. wert dedi ki:

  ben hiç kazanamıyorum ben anlamadım
  özel formülünüe ihtiyacım var
  saygılar

 486. i.hüseyin karabacak dedi ki:

  hocam puan arttırmanın yolunu anlatırsanız şimden teşekür ederim.

 487. Ayşe TÜRK dedi ki:

  Benden aylarca sonra başlayanlar benim puanımı üçe dörde katladılar. Doğrusu nasıl bir yöntem olduğunu bilmek isterim.Bine yakın soru hazırladım ,onlarca öğrenme adımı, içerik yükleme derken…Günlerce çalıştım ve gerilerdeyim.

 488. ahmet kurt dedi ki:

  teşekkürler. ancak ileti, tartışma, oylama ve etkinlik paylaşımına dediğiniz kadar puan vermiyor.

 489. Gülseven Üçerler dedi ki:

  Merhaba Hocam, ilkokul öğretmeniyim bu pandemi döneminde çok çalıştım. Gerek canlı ,gerekse eba üzerinden ama puanlarım maalesef yukarı çıkamadı. Tatil olduktan sonra ebayı düzgün kullanmamış olan arkadaşlar bir anda beni geçtiler bir anlam veremedim. Neler yaptıklarını anlayamadım. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımla.

 490. hakann dedi ki:

  Hocam merhaba.Tüm etkinlikleri yapmama rağmen puan toplayamıyorum.Hala puanım 300-400 puan arasında.Yardımınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler…

 491. Onur dedi ki:

  Öncelikle bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Günlük düzenli olarak eba’ya giriyorum ve bu taktiklerin çoğunu uyguluyorum. Buna rağmen on yedi bin puan toplayamadım. Nasıl bu kadar puan toplanır doğrusu hafsalasım kabul etmiyor. Bu sırrı bizimle paylaşırsanız sevinirim hoca.

 492. Timsahh dedi ki:

  Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekker ederiz.Anlattıklarınızı uygulamaya başlayacağız.Mailinizi bekliyorum.

 493. Emre Özcan dedi ki:

  Anlattıklarınızın hepsini uyguladım.Yine de puanım bu kadar olmadı.Özel taktiğinizi çok merak ediyorum.Saygılar.

 494. Özgür dedi ki:

  Hocam tebrik ederim. Taktiklerinizi merakla bekliyorum.

 495. MAHMUT dedi ki:

  Osymli hocam gerçekten tebrik ediyorum.

  Günde benim alabildiğim maksimum puan 70.

  Özel taktikler neler olabilir acaba? Teşekkür ederim.

 496. atiye dedi ki:

  Eba ya girmekte problem yaşıyorum. Anasınıfı öğretmeniyim sınav soru hazırlama bize uygun değil bu nedenle önerilerinizi merak ediyorum. Puanımı arttırmaktan çok verimli nasıl kullanacağımı merak ediyorum. Tabi Eba ya giriş problemlerini yaşamak ayrı bir konu.

 497. Özlem Durmuş dedi ki:

  Bu yüksek puanı nasıl yaptınız merak ediyorum
  Göndereceğiniz açıklama maili için şimdiden çok teşekkürler. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum

 498. seçil uçum dedi ki:

  hocam taktiğiniz nedir ? Bir de müze eğitim kursundan sertifika için başarı oranı nedir ? benim 86.67

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Hocam, %45 başarı oranıdır. Siz geçmişsiniz.

 499. HAKAN YÜCEL dedi ki:

  Tesekkur ederim mailime cevap aldım. Gerceketen faydalı oldu.

 500. mesut dedi ki:

  Sayın hocam taktiklerinizden ben de yararlanmak istiyorum .Acil mesaj atarsanız sevinirim.

 501. Orhan dedi ki:

  Merhaba Hocam. Puan konusunda bana yardımcı olabilecek bir arayış içerisindeyken, tam da sizi buldum karşımda. Yardım ederseniz minnettar olurum . Şimdiden teşekkür ederim.

 502. Mahmut Demir dedi ki:

  EBA puan sistemi değişti mi eskiden gönderdiğim çalışma 5 puan verirken şuan 2 puan veriyor.
  Raporlara bakarkende eskiden 10 sınıftan puan alırken şuan sadece 3 sınıfa puan veriyor.
  Birde puan kazanmak için ekstara taktiğiniz varsa onlarıda mail olarak gönderirseniz sevinirim.

 503. GÜL dedi ki:

  HOCAM YAZIN EBA ‘DAN PUAN ÇOK AZ GELİYOR. BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.

 504. Ayşe Gül Sarı dedi ki:

  Eba puanları iyice azalttı.
  Ben günde en fazla 60 puan alırken arkadaş günde 150 puan alıyor.
  Aramızda 2500 puan fark vardı.
  Aradaki farkı 600 puana kadar indirdi.
  Ben hayretle izliyorum
  Gerçekten nasıl oluyor çok merak ediyorum

 505. Erhan dedi ki:

  Faydalı bir paylaşım olmuş emeğiniz için teşekkür ederim. Maili alabilirsem sevinirim. Teşekkürler

 506. Hülya dedi ki:

  harikasınız ben de denemek istiyorum.

 507. leman dedi ki:

  ebada puanlarınızı nasıl artırdınız?

 508. SAMET dedi ki:

  TAKTİK GÜZELMİŞ TEŞEKÜRLER

 509. şükriye dedi ki:

  Çok teşekkür ederiz bilgilendirme için.Ekstra bilgilendirmelere açığız:)

 510. Bilal dedi ki:

  Yaptığınız bilgilendirme gerçekten çok başarılı olmuş hocam. Bilgilendirme yazılarınızın devamını mutlaka gelmeli. Vereceğiniz yöntemi gerçekten merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler…

 511. azra berrrin çalışkan dedi ki:

  değerli öğretmenim ben şuan sınıf1 .si okul1 .sıyım 600 puanım vra yetişmemelerini istiyorum bana mail atarmısınız

 512. Burak Aliçay dedi ki:

  Çok başarılı ve faydalı bir paylaşım olmuş. Paylaşımlarımda dikkat edeceğim. Mailinizi bekliyorum iyi çalışmalar

 513. ŞerifeÖgretmen dedi ki:

  Osym hocam gerçekten tebrik ediyorum bende bu sene eba da etkin olmama rağmen 50 100 puan alıyorum mail sabırsızlıkla bekliyorum çok teşekkür ederim

 514. ŞerifeÖgretmen dedi ki:

  Cok tesekkur ederim mailim geldi hocamm bundan sonra bol puanlara

 515. mehmet dedi ki:

  harika bir site çalışmalarınızda başarılar dilerim

 516. Teo dedi ki:

  Merhaba hocam puan arttırma tekniklerini ve püf noktalarını maile gönderirseniz sevinirim. Size iyi çalışmalar

 517. Murat Bozkurt dedi ki:

  Gayretinizden dolayı teşekkür ederiz. Emeğine sağlık üstad. Sana zahmet bize de yollarmısın puan kazanma tüyolarını.

 518. murat kınalı dedi ki:

  İlginç,gerçekten.tebrikler.hocam ben de mail olarak alabilir miyim?teşekkür ederim…

 519. ahmet ceyhan dedi ki:

  17563 puan Türkiye rekorudur herhalde. Bu kadar puan için 24 saat ebada çevrimiçi olmak lazımdır herhalde. Ya da eba robotu programı yazıp gece gündüz puan kasmak lazım…

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Hocam 25 bini geçtim, robot program nasıl yapılır bilmiyorum fakat EBA’dan çalışma, test, sınav ile bu puanı elde ettim.

 520. Umt dedi ki:

  Ben de merak ettim. Puanlama sistemi değişti. Yeni sistemde nasıl o puanlar alınabilir

 521. Habibe dedi ki:

  hocam gerçekten tebrik ediyorum.cok yardımcı bilgiler verdiniz

  Günde benim alabildiğim 15 puan

  Özel taktikler neler olabilir acaba?

  Merak ediyorum gercekten.

  Sabırsızlıkla mailinizi bekliyorum.👏👏👏

 522. yurdagül dedi ki:

  gerçekten nasıl puan farkı atabilirim uğraşıyorum

 523. Yurdagül dedi ki:

  Telegrami yükledim ama giriş için kod göndermiyor.Umarim mail olarak bilgi gönderebilirsiniz. Tekrar tekrar deneyeceğim.Günde anca 20-30 puan alabiliyorum. Şimdiden teşekkürler.

 524. Hacer dedi ki:

  Merhaba hocam, öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Bu yolların her birini denedim, sürekli idarecimden ilave canlı dersler talep ederek tüm konularımı tamamladım ama okulumda doğru dürüst ders yapmayıp günlük tonla puan alıp önüme geçen kişilere de tahammül edemiyorum. Rica etsem maili ben de alabilir miyim?

 525. özge dedi ki:

  hocam merhaba. bende eba yı sıklıkla kullanıyorum ancak puanım çok yükselmiyor. bana da taktik verir misiniz. teşekkürler

  1. Selma dedi ki:

   Hocam valla bir arkadaş yapıyor nasıl yapıyor anlamıyorum benim göbeğim çatlıyor sabah eba akşam eba çok rica ediyorum banada gönderin 🙏 🙏

 526. talha dedi ki:

  teşekkürler

 527. pelin dedi ki:

  okulda en çok canlı dersi ben veriyorum branşımdan dolayı süre olarak en baştayım ama puan olarak hiç kullanmayan hocaların bile cok yüksek. Yaptığınız bilgilendirme gerçekten çok başarılı olmuş hocam. Bilgilendirme yazılarınızın devamını mutlaka gelmeli. Vereceğiniz yöntemi gerçekten merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler…

 528. ASLI dedi ki:

  Tebrik ederim hocam.. Büyük bir emek var .

 529. Tekin dedi ki:

  Merhaba hocam.Güncel haliyle Eba puan durumunu araştırıyorum. Taktiklerinizi merak ettim.Bilgi verebilir misiniz?

 530. sude dedi ki:

  hocam bende merak ettim nasıl 17 bin puan nasıl aldınız hocam anada atarmısınız

  1. Ali dedi ki:

   Merhaba hocam.Bilgileriniz için tesekkurler.Rica etsem mailden bana da gonderebilirmisiniz yeni puan sistemine gore.Iyi gunler calismalar

 531. KADİR dedi ki:

  ÇOK TEŞEKKÜRLER

 532. Ali dedi ki:

  Merhaba sayın hocam.Öncelikle emekleriniz,bilgilendirmeniz,duyarlılığınız için teşekkürler.Hocam bildiğiniz üzere Eba da puanlama sistemi kısıtlandı.Dolayısıyla aktif kullanan birisi olarak gündeen fazla 30 puan alıyorum.Yenilenen durumdan mailimi yazdım beni haberdar edebilirseniz çok sevinirim.Ömür boyu başarılı günleriniz devam etsin.Hoşçakalın.

 533. mesut dedi ki:

  hocam rica etsem bende mail alabilirmiyim tesekkurler

 534. Zahir dedi ki:

  17000 puana ulaşmak eba’da mümkün mü acaba ben akıl veremedim bana mantıklı gelmedi sanki bilgi verirseniz sevinirim Bir de şu andaki Eba puanları sanki günlük belli bir sınırdan sonra ekleme yapılmıyor nasıl eba’daki puanlar artar bilgi verir misiniz

 535. yoncaünal dedi ki:

  sadece 11 puanım varmış. puan işini hiç ciddiye aimamıştım .çok şey şğrendim teşekkürler..tüyo rice edeceğim.

 536. Selma dedi ki:

  Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Süpersiniz. lakin bunların hepsini yapmamaya rağmen yine olmuyor. Arkadaşımın maşallahı var sizden taktik almış olabilir söylemiyorda banada gönderin 🙏 lütfen çok rica ediyorum

 537. svlm dedi ki:

  Branşta okulda tek öğretmenim.puan artırmak için neler yapılıyor merak ettim.yontemlerinizi merakla beklemekteyim.simdiden teşekkür ederim.iyi çalışmalar

  1. svlm dedi ki:

   Mail için çok teşekkürler hocam

 538. Ali dedi ki:

  Hocam merhaba.Öncelikle emeğiniz için teşekkürler.Yenilenen puan sistemine göre bilgilerinizi benimle de paylaşabilir misiniz?İyi günler.

 539. Koray dedi ki:

  Selamlar ebada puan sistemi değişti ve raporlara artık 5 değil 1 puan veriyor, puan kazanma hakkında güncel taktikleriniz varsa yeni konu veya mail olarak yazarsanız çok sevinirim. Bilgilendirici bir yazı.

 540. nevin dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Yaptığınız bilgilendirme hepimiz için faydalı oldu.
  ayrıca sertifika örnekleri gönderirseniz sevinirim

 541. nevin dedi ki:

  Değerli öğretmenim
  gönderdiğiniz form ve taktikler için tekrar teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık.
  Verimli bir çalışma oldu. Çok sağolun.

 542. Yaren Aysoy dedi ki:

  Merhaba Ebanın güncellenen puan ayarları içinde yeni taktikleriniz var mıdır? Gün içinde elimden geldiğince Ebada aktif olmaya çalışıyorum ama ne yazık ki en fazla 30 puan alabiliyorum. Ama başka bir arkadaşta ertesi gün en az 80 puan arttırmış bir şekilde daha da fazla puan alıyor .Bunun sırrı nedir ? Emailime dönüşünüzü merakla bekliyorum .İyi günler dilerim.

  1. Yaren dedi ki:

   MESAJ E POSTAMA ULAŞMIŞ TEŞEKKÜR EDERİM

 543. Yunus dedi ki:

  Yenilenen puan sisteminde nasıl puan kazanılır tüuolarınız varsa paylaşırsanız sevinirim hocam

 544. gülay akbal dedi ki:

  Teşekkürler.Faydalı bir açıklama olmuş.Başarılar

 545. Ali dedi ki:

  Hocam merhaba.Bilgileriniz için öncelikle teşekkürler.Mail imde yenilenen puan sistemiyle ilgili detayları benimle de paylaşabilirseniz sevinirim.Hoşçakalın.

  1. Uğur Güven dedi ki:

   Emeklerinize sağlık, bu paylaşım için teşekkür ediyorum.

 546. Ferhat Aksoy dedi ki:

  Eba’ya soru yüklemek puan kazandırır mı?

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Evet, kazandırır.

 547. Emre dedi ki:

  Teşekkür ederim. Bana da mail atar mısınız ?

 548. BURCU dedi ki:

  Merhabalar hocam. Yazınız için teşekkürler. Benim için de mailime bilgilendirme atabilir misiniz?

  1. BURCU dedi ki:

   Mailiniz geldi teşekkürler.

 549. MUHAMMED dedi ki:

  Geri dönüş için teşekkür ederim hocam 🙂 sorduğum sorulara da cevap verdiniz, tekrardan teşekkür ederim…

 550. Ahmet Karaca dedi ki:

  Ben de çok merak ediyorum bilgilendirirseniz memnun olurum.

 551. Alim dedi ki:

  Paylaşımınız için teşekkürler…Çok yararlı oldu.

 552. Serap dedi ki:

  Maşallah nasıl yaptınız sabırsızlanıyorum taktikleriniz için👌. Yeni tayin olduğum okulda bol puanlı olmak isterim😊 merak içindeyim bravo gerçekten.

 553. öğretmen dedi ki:

  Söylediklerinizin hemen hemen hepsini yapıyorum. ama maksimum 50 puan geliyor,benimle aynı işleri yağ
  ptığını söyleyenler 200-300 puan alıyor,bir anlam veremedim. lütfen en kısa sürede bana taktik yollar mısınız.

  1. Miray dedi ki:

   Hocam bana da yazarmısınız acaba rica etsem

 554. Designer dedi ki:

  merhaba hocam,özel taktikleriniz neler olabilir?Mümkünse taktiklerinizi öğrenebilir miyim?Mail atmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

 555. hakan dedi ki:

  Çok teşekkür ederim. Taktikler nedir mümkünse öğrenebilir miyim. Şimdiden teşekkür ederim.

 556. ag dedi ki:

  zaman ayırdığınız ve verdiğiniz bilgiler için teşekkürler bu 17000 puan güzel bir başarı maşaallah bu başarınıza ortak olmak isterim .şimdiden vereceğiniz bilgiler teşekkür ederim.

 557. ag dedi ki:

  Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için zahmet edip mail atmışsınız çalışmalarınızda başarılar..

 558. Dicle Özdemir dedi ki:

  Eba da 60 puanım var.
  Nolur bana gönder.
  Birinin 6000 puanı var nolursun.

 559. Gürkan dedi ki:

  Teşekkür ederim..Çok güzel faydalı bilgiler vermişsiniz.. Mailinizi bekliyorum.. 🙂 İyi çalışmalar..

 560. senem hoca dedi ki:

  tebrik ediyorum değerli hocam fikirlerinizi ben de bekliyorum

  1. Hanife dedi ki:

   Mrhb çok güzel anlatmişsiniz ama dahaçok puana ihtiyacım var yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden tşk

 561. senem hoca dedi ki:

  tebrik ediyorum değerli hocam fikirlerinizi ben de bekliyorum…. umarım sizin kadar olmasa da biraz puan yapabilirim. şimdiden çok teşekkür ediyorum.

 562. imdat atıcı dedi ki:

  Eline yüreğine sağlık..
  Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim..
  Eğitimde kaybedecek bir ferdimiz bile yoktur..

 563. Samet dedi ki:

  Gerçekten çok yararlı bir yazı. Güzel açıklamışsınız. Bana yardımcı oldu. Teşekkürler.

  1. Merve dedi ki:

   Gerçekten de işe yarıyor çok teşekkür ederim

 564. kader seyitoğlu dedi ki:

  merhabalar.ben de okulda 1. sırada olmayı çok isterdim..bana da mail atarsanız çok sevinirim.yukarıdaki taktiklerden bilmediğim 2-3 tanesi vardı.onları da deneyeceğim.şimdiden teşekkür ederim.emeklerinize sağlık

 565. turan dedi ki:

  ben de merak ettim. 2020 itibariyle puanlarda sınırlandırma var. Öğrenmek isterim

 566. Erdoğan dedi ki:

  Hocam öncelikle emeklerinize sağlık.Daha önce vermiş olduğunuz tüyolarla epey bir puan kazandım.Ancak artık yeni sistemde epey bir puan kısıtlamasına gidilmiş ve bu puanları almak artık çok zor. Ama sizin vereceğiniz yeni tüyolarla alabileceğimiz maksimum puanları alabilmek için yardımcı olursanız memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim.

 567. Nihal BİLGE dedi ki:

  Lütfen yardımcı olun, puanım çok az

 568. C. GÜNEŞTAN dedi ki:

  SEVGİLİ KARDEŞİM BU KONUDAKİ AÇIKLAMALRIN I BEĞENDİM.DAHA DEĞİŞİK BİLGİLERDE VEREBİLİRSİN.MESELA İÇERİK NASIL EKLENİR?ETKİNLİK OLUŞTURURKEN NELERE DİKKAT EDECEĞİZ VB. GİBİ SAYGILAR

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Yorumunuz için teşekkürler hocam. İlerleyen zamanda bunula ilgili bir paylaşım hazırlamayı düşünüyorum.

 569. HEKİMOĞLU dedi ki:

  Açıklama ve bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim. Tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Şimdiden çok teşekkür ederim

 570. Oğuzhan dedi ki:

  Eline sağlık umarım biz de başarabiliriz.

 571. Gülşen dedi ki:

  Nasıl puanlar bunlar 😄

 572. guvenc. dedi ki:

  Gerçekten merak etmemek elde değil

 573. emine dedi ki:

  ama gerçekten ama gerçekten nasıl kazandığını çook istiyorum mailini dört gözle bekliyor olucam :))

 574. matematikçi dedi ki:

  Geçen yılki puanımı yakalamak istiyorum.Yardımınız için çok teşekkür ederim

 575. leyla dedi ki:

  bende puanımı arttırmak istiyorum verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

 576. Ferit dedi ki:

  Teşekkürler.Güzel bir paylaşım. Devamını maile bekliyorum…
  Kolay gelsin.

 577. emine dedi ki:

  teşekkürler gönderdiğiniz için öğrenci içinde taktik yaparsanız sevinirim

 578. matematikçi dedi ki:

  Sağolun hocam dikkate alıp gönderdiğiniz için.çok teşekkür ederim

 579. Ferit dedi ki:

  MAİL İÇİN TEŞEKKÜRLER…

 580. Lütfiye dedi ki:

  Teşekkür ederim.Güzel anlatmışsınız.Taktikler için teşekkürler.

 581. Merve dedi ki:

  Bu taktikleri uygulamaya başladım

 582. Merve dedi ki:

  Sizin sayfaya bakalı 1 gün oldu ama hepsini uyguladım şu an 200 puanım oldu çoook teşekkürler

 583. Gökben dedi ki:

  Öncelikle puan kazanma yollarını bu kadar net ve açık anlattığınız için teşekkür ederim . Aslında puan kazanma yollarını ararken EBA yı keşfediyor öğretmenler bir de bu açıdan bakmak lazım ve zaman içinde puan kazanmak için değil öğrencilerine faydalı olmak için paylaşım yapıyor. Özellikle kütüphane de muazzam kaynaklar var bunu yeni keşfettim ve faydalanması için gruplarımla uygun gördüklerimi paylaşıyorum. Ama yine de sırrınızı da merak etmiyor değilim. Teşekkürler .

 584. Gökcen dedi ki:

  Geri dönüş yaptığınız ve taktikleri verdiğiniz için teşekkürler sayın hocam. Başarılarınızın devamını dilerim. Elbette önemli olan faydalı olmak , puan işin cilvesi.

 585. Öğretmen dedi ki:

  İyi çalışmalar diliyorum. Gerçekten çok yüksek puan yapmışsınız. Bu yüksek puana ulaşmanızdan dolayı tebrik ederim. EBA ile çok ilgilisiniz.

 586. eylül dedi ki:

  teşekkür ederiz…ancak 100 puan üstüne çıkamıyorum 🙁

 587. gülsüm koçak dedi ki:

  her gün eba ya giriyorum bu dediğniz şeyleri arkadaşımda söyledi lakin bir hafta da anca 100 puan aldım gerçekten 17000 nasıl yaptınız

 588. gülsüm koçak dedi ki:

  mailinizi aldım teşekür edrim uygulayacağım inşallah

 589. Murat dedi ki:

  Yeni sistemde özellikle 1Ekim 2020 den sonra puan almak çok zor oldu.sizden kısa yoldan bu kadar puanı nasıl aldığınız merak ediyorum.

  1. Uğur Güven dedi ki:

   İçerik çok yararlı olmuş. Ellerinize sağlık. Sayenizde puanlarımı arttırdım.

 590. Serap dedi ki:

  Çok teşekkür ederim.Açıklamaları dikkate alarak ebayı kullanacağım.Dediğiniz gibi bazen puanlar verilmiyor.Gerçekten bu kadar puanı nasıl biriktirebildiniz?Merak ettim doğrusu.

 591. memoli dedi ki:

  eba puan sistemi değişti galiba
  sayın hocam yazınız güncelmi. ben günde enfazla 80 puan alabiliyorum.

  1. ebru dedi ki:

   nasıl hocam

 592. Memoli dedi ki:

  Bana geri döndüler mail aldım. Ama taktikler işe yarayacak mı bilmiyorum. Daha deneyeceğiz.

 593. ebru dedi ki:

  Teşekkür ederim. Bilgiler için

 594. Duygu dedi ki:

  Benden aylarca sonra başlayanlar benim puanımı üçe dörde katladılar. Doğrusu nasıl bir yöntem olduğunu bilmek isterim.Merak ediyorum. Günlük alabildiğim maksimum 60 puan . Lütfen yardım.

 595. Abdullah dedi ki:

  Merhabalar. O kadar paylaşım yorum yapıyoruz 100 puanlarda kalıyoruz. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ve uygulayacağım. Mail göndererek yardımcı olursanız çok memnun olurum. Mailinizi bekliyorum.

 596. Meral dedi ki:

  Puan yükseltmek için uğraşıyorum ben de ama çok az .Simdiden teşekkürler.

 597. Muallim Abdullah dedi ki:

  Merhabalar. Puanlamalar sanki güncellenmiş değişmiş daha az puanlar veriliyor. Açıklamaların çok değerli çok faydalı oldu ama mail atar bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

  1. Muallim Abdullah dedi ki:

   Mail aldım teşekkür ederim.

   1. Muallim Abdullah dedi ki:

    Size gönderdiğim maile cevap verirseniz ok sevinirim.

    1. ÖSYMLİ dedi ki:

     Merhaba Hocam, mailiniz spam kutusuna düşmüş o yüzden görmedim. Cevap yazdım.

 598. Alican dedi ki:

  Ben de çok merak ediyorum hocam bilgilendirirseniz çok sevinirim

 599. JALE SEYREK dedi ki:

  GERÇEKTEN ÇOK VERİMLİ BİR YAZI HOCAM.
  PUAN İNSANI DAHADA MOTİVE EDİYOR.
  OKULDA 1. OLMAKTA GÜZEL OLMALI

 600. AYŞE dedi ki:

  EMEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.VAKTİMİN ÇOĞUNU EBADA GEÇİRİYORUM .NE YAPARSAM YAPAYIM GÜNLÜK 100 PUANDAN FAZLA VERMİYOR 🙁

 601. Uğur Güven dedi ki:

  Hocam sınav ekleme bölümünden puan alamıyorum, sebebi nedir?

 602. UĞUR GÜVEN dedi ki:

  Mail adresime gönderdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık. 👍

 603. Didem dedi ki:

  Çok teşekkürler.Yardımcı oldu.Emeklerinize sağlık

 604. BAYRAM TOPÇU dedi ki:

  Bakalım taktiğiniz işe yarayacak mı merakla bekliyorum

 605. ozgur dedi ki:

  Öğretmenler için eba puanın doğru bir uygulama olmadığını düşünüyoruö. Lakin idare bu konuda hassas mecburen puanımızı yükseltmemiz gerekiyor..Bu konuda anlatımlarınız çok yararlı oldu teşekkür ederim.

 606. Pınar Taş dedi ki:

  Merhaba hocam başarınızı bizimle paylaşırsanız çok sevinirim saygılar…

 607. Adnan dedi ki:

  Merhaba. Yazınızı okudum ve nasıl yaptığınızı merak ediyorum. Maili gönderebilirseniz çok memnun olurum. İyi günler.

 608. erdal dedi ki:

  Günlük birkaç ödev paylaşıyorum, ya da materyal ekliyorum raporlarla 20 civarında puan yapıyorum. Ben de öğrenmek isterim. Daha önceden yorum yapmadım..

 609. ayşe ç.m. dedi ki:

  gerçekten de o kadar puanı nasıl yaptınız bilemiyorum, tebtrik ederim.ben de sırrını öğrenmek isterim. bu arada geçen yıl daha çok puan veriyordu eba. bu yıl puanlar bir çok dalda azaldı.ayrıca sırf puan almak için olur olmaz , gerekli gereksiz iletiler yazılıyor gruplara . bu da beni üzüyor

 610. Ercan Doğan dedi ki:

  Teşekkürler, güzel bir paylaşım olmuş. Elinize sağlık. email adresime taktiklerinizi atarsanız çok sevinirim. Hayırlı günler.

 611. Kerim Velioğlu dedi ki:

  Hocam tebrikler. Benim günlük alabildiğim 28 fazlasını ne yapsam da vermiyor. Oluşturduğum 3. sınava 2. yoruma 2. rapor kontrolüne puan vermiyor. 2. öğrenci yorumuma da puan alamıyorum. Bazen bana özel kısıtlama var mı diye düşünüyorum. Geliştirdiğiniz taktiklerden haberdar olursam şimdiden teşekkür ederim.

 612. özgür dedi ki:

  mail geldi

 613. muzeyyen3535335@gmail.com dedi ki:

  İYİ AKŞAMLAR DİLERİM

 614. gzm dedi ki:

  Teşekkürler , mailiniz geldi.