Evde Kal Hediye İnternet Kampanyaları

10.08.2021
1.598
A+
A-

Evdekal bedava internet kampanyaları mobil cihaz kullanıcıları tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell firmalarının aboneleri için düzenlemiş olduğu evdekal hediye internet destek kampanyalarını sizler için inceleyeceğiz.

Evde Kal Hediye İnternet Kampanyaları

Evde Kal Hediye İnternet Kampanyaları

Ülkemizde görülmeye başlanan Corona Virüs salgını sonrasında vatandaşların evlerinde kalmasına yönelik önlemler anlındı. Hastalığın giderek yayılmasını önlemek amacıyla Evde Kal sloganı ile halkın dışı çıkmaması yönünde kampanyalar oluşturuldu. Buna telefon operatörleri de katıldı. Abonelerine evdekal hediye internet kampanyaları düzenlemeye başladılar.

 

Ülkemizin geçirmiş olduğu bu zorlu süreci atlatabilmesi için vatandaşalar olarak sosyal izolasyonu sağlamamız gerekiyor. Evde kalan bireyler günün büyük çoğunluğunu internet paketlerini kullanarak sosyal medyada paylaşım yapıyor veya Youtube gibi video izlemem platformlarından videolar izliyor. Mobil operatörler evde kal kampanyasına destek olmak için bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Bu firmalar Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell olarak sıralanabilir.

 

Evdekal bedava internet kampanyaları mobil cihaz kullanıcıları tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell firmalarının aboneleri için düzenlemiş olduğu evdekal hediye internet destek kampanyalarını sizler için inceleyeceğiz.

Turkcell_Evdekal_Hediye_İnternet_KampanyasiTurkcell Evdekal Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell evde kal bedava internet kampanyası ile abonelerine evde geçirdikleri süre içerisinde kullanabilecekleri ücretsiz internet paketi oluşturmuştur. Peki, bu fırsattan nasıl yararlanılır? Turkcell BİP uygulaması üzerinden sizlere sunulan internet hizmetinden 1 GB ile 10 GB arasında bedava interneti kullanabilirsiniz. Yapılan yeni hediye internet kampanyaları ile Turkcell abonelerinin sosyal medya hesaplarında kolayca paylaşım yapmasına olanak sağlarken Video izleme platformlarından rahatça video izlemelerine de imkân tanımaktadır.

vodafone_Evdekal_Hediye_İnternet_KampanyasiVodafone Evdekal Hediye İnternet Kampanyası

Abonelerine salgın süresince evde kaldıkları zamanı eğlenceli bir şekilde geçirmeleri için Vodafone evde kal bedava internet kampanyası düzenledi. Size sunulan bedava internet kampanyasından Vodafone Bana Ne Var uygulaması ile faydalanabilirsiniz. Uygulama üzerinden sunulan hediye internet 5 GB olarak belirlenmiştir. Ayrıca Bana Ne Var uygulamasına girerek 5 GB internetin haricinde ekstradan 1 GB ve 2 GB bedava internet kazanma şansınız var. Uygulamayı telefonunuza kurarak sunulan fırsatları hemen deneyebilirsiniz.

turk_tetekom_Evdekal_Hediye_İnternet_KampanyasiTürk Telekom Evdekal Hediye İnternet Kampanyası

Evde kaldığımız günlerde kullanmamız için Türk Telekom evde kal bedava internet kampanyası düzenleyerek abonelerine kullanabilecekleri internet paketleri sunmaktadır. Türk Telekom abonelerinin yapması gereken Online İşlemler menüsü aracılığıyla hediye internetlerini almaktır. Hediye internet kampanyasından yararlanmak için öncelikle Online İşlemler platformuna girmek. Sonrasında tüm abonelere tanımlanan 4 GB hediye interneti kapmak. İşte bu kadar kolay.

Ayrıca Türk Telekom Şanslı Çark uygulamasını kullanan kişiler 4 GB hediye internetin yanı sıra günlük 100 MB, 250 MB ve 1 GB hediye internet kazanma sanısına sahiptir. Türk Telekom tarafından sağlanan bu ücretsiz imkandan hemen faydalanın. Evde kaldığınız günleri daha keyifli hale getirerek can sıkıntısından kurutulabilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dileriz.

bedava_internet_ucretsiz_internet_hediye_internetYorum Yap Ücretsiz İnternet Kazan !

Değerli arkadaşlar, aşağıda bulunan Yorum Yap bölümünden güzel duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile anlatan ziyaretçilerimize sürpriz hediye internetimiz olacak. Yorumunuzu yaparken bilgilerinizi doğru girmeye dikkat edin 🙂 Haydi hemen yorum yap ve Bedava interneti kazan ! 💪

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. safkan32 dedi ki:

  Harikasın türktelekom ailesi ,teşekkürle.

 2. Dicle dedi ki:

  İnternet hediyeleriniz çok güzel. Size teşekkür ederim.Iyi ki bu siteyi tercih etmişim.

 3. FB dedi ki:

  Çooooooooooooook seviyorum 5 GB kazanmadım nasıl alabilirim

 4. Yasemin dedi ki:

  Evde kal bedava internet çok iyi bir uygulama

 5. Hülya dedi ki:

  Türktelelekom ailesine teşekkür ediyorum 😉👏

  1. Fb dedi ki:

   Vodafone ailesine çok teşekkür ederiz

 6. Ramazan dedi ki:

  Çok iyi bir uygulama. Türk Telekom a teşekkürler

 7. Nurullah dedi ki:

  Teşekkürler türktelekom ailesine

  1. Celal Gül dedi ki:

   Harika bir uygulama

 8. Nurullah dedi ki:

  Türktelekom bizim için çok iyi yanı ailemin hepsi türktelekom ama internet çok kullanıyoruz bize yetmiyor