2021 Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu

19.06.2021
42.083
A+
A-

2020-2021 Eğitim öğretim yılının bahar dönemi sonuna doğru Anadolu Üniversitesi (AÜ) tarafından yaz okulu açılacağına dair akademik takvim yayımlandı. Üniversite öğrenci işleri tarafından yayımlanan duyuruda yaz okulu başvuru tarihlerine ve yaz okulu akademik takvimine yer verildi. Anadolu Üniversitesinde okuyan öğrencilerin yaz okulu ile ilgili merak ettiği soruların cevabını yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

2021 Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu

2021 Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu, Akademik Takvim

2020-2021 Eğitim öğretim yılının bahar dönemi sonuna doğru Anadolu Üniversitesi (AÜ) tarafından yaz okulu açılacağına dair akademik takvim yayımlandı. Üniversite öğrenci işleri tarafından yayımlanan duyuruda yaz okulu başvuru tarihlerine ve yaz okulu akademik takvimine yer verildi. Anadolu Üniversitesinde okuyan öğrencilerin yaz okulu ile ilgili merak ettiği soruların cevabını yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

2021 Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Takvimi

Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan 2021 yaz okulu takvimine göre yaz okulu kayıtları 01– 04 Temmuz 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Yaz okuluna kaydını yaptıran öğrenciler için Yaz Okulu dersleri 05 Temmuz 2021 tarihinde başlayacak. Öğretim sonunda uygulanacak sınavlar ise 23– 27 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Yaz Okulu Başlamasına Kalan Süre- Geri Sayım

2021 Yılı Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Akademik Takvimi 

YAZ OKULU
01-04 Temmuz 2021Kayıt Yenileme
05 Temmuz 2021Derslerin Başlangıcı
15 Temmuz 202115 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Tatili
19‒23 Temmuz 2021Kurban Bayramı Tatili
20 Ağustos 2021Derslerin Bitimi
23-27 Ağustos 2021Yaz Okulu Sonu Sınavları
31 Ağustos 2021Yaz Okulu Sonu Sınavları Harf Notlarının Teslimi için Son Tarih
06-08 Eylül 2021Yaz Okulu Sonu Mazeret Sınavları
09 Eylül 2021Yaz Okulu Sonu Mazeret Sınavı Harf Notlarının Teslimi için Son Tarih
13 Eylül 2021Yaz Okulu Açılan Birimlerde Tek Ders Sınavı Başvurusu için Son Tarih
15 Eylül 2021Tek Ders Sınavı
17 Eylül 2021Tek Ders Sınavı Harf Notlarının Teslimi için Son Tarih
TELAFİ15 Temmuz 2021 Perşembe gününün telafisi   /  10 Temmuz 2021 Cumartesi
19 Temmuz 2021 Pazartesi gününün telafisi    /  17 Temmuz 2021 Cumartesi
20 Temmuz 2021 Salı gününün telafisi              /  24 Temmuz 2021 Cumartesi
21 Temmuz 2021 Çarşamba gününün telafisi  /  31 Temmuz 2021 Cumartesi
22 Temmuz 2021 Perşembe gününün telafisi  /  07 Ağustos 2021 Cumartesi
23 Temmuz 2021 Cuma gününün telafisi         /  14 Ağustos 2021 Cumartesi
EK SINAVLAR
20 Eylül – 02 Ekim 2021Ön Lisans ve Lisans Programları için Ek Sınavlar

NOTLAR:
*      Öğrencilerin sınavlarının çakışmasını engellemek için Ara Sınavları ve Dönem Sonu sınavlarının ders programında belirtilen gün ve saatte yapılması önem arz etmektedir.
** Yaz Okulu Ara Sınav Takvimi, birimler tarafından düzenlenerek öğrencilere duyurulacaktır.

2021 Yaz Okulu Kayıt Esasları (Mutlaka Okuyun)

Yaz Okulu açılan birimlerden ders alacak Anadolu Üniversitesi öğrencisi ile diğer yükseköğretim kurumları öğrencilerinin ders seçim işlemleri ve kayıt onayları aşağıda belirtilen şekilde yapılacak olup öğrenciler 05 Temmuz 2021 tarihinden itibaren derslere uzaktan öğretim sistemiyle (online) katılım sağlayacak ve sınavlar internet tabanlı ortamlarda yapılacaktır.

Yaz Okulu kayıt tarihleri;

• Ön Lisans/Lisans/Lisansüstü öğrencileri için 01-04 Temmuz 2021’dir.

Yaz Okulunda Alınabilecek AKTS Kredi Sınırı;

• Ön Lisans ve Lisans öğrencileri için 20 AKTS,

• Yaz Okulu sonunda “Mezun” durumundaki Ön Lisans ve Lisans öğrencileri için 25 AKTS,

• Lisansüstü öğrencileri için 30 AKTS’dir.

Hem Anadolu Üniversitesinden hem de diğer yükseköğretim kurumlarından ders almak isteyen öğrencinin AKTS kredi toplamlarının yukarıda belirtilen sınırlar içinde kalmasına dikkat etmeleri gerekmektedir.

Ders Transferi:

Diğer yükseköğretim kurumlarının Yaz Okullarından ders alan öğrencilerin notları, “Anadolu Üniversitesi Ön Lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği”nin 16’ncı maddesi göz önünde bulundurularak birimler tarafından transfer edilecektir.

Yaz Okulu kayıt işlem basamakları aşağıdaki gibidir:

 • Öğrenci, “https://anasis.anadolu.edu.tr” adresindeki “Öğrenci İşlemleri” menüsünden “Kayıt İşlemleri”ni seçerek ders seçme işlemine başlayacaktır.
 • Öğrenci bulunduğu yerden bilgisayar ortamında almak istediği ders/dersleri (o dersin açıldığı birime girerek) seçecektir. İkinci anadal ve yandal programına kayıtlı öğrenci, o ders için ayrılan ikinci anadal/yandal kontenjanından ders seçecektir.
 • Öğrenci, derslerini seçtikten sonra ders seçim onayı vermeden önce bilgisayardaki uyarıyı da dikkate alarak seçtiği derslerin doğruluğunu (dersin kodu, adı, kredisi vb.) kontrol ettikten sonra ders seçim onayını verecektir.
 • “ÖZELLİKLE DİKKAT EDİNİZ !” Kayıt onayı verilen dersler için sistemde daha sonra değişiklik yapılmasına izin verilmeyecektir.
 • Öğrenci, seçmiş olduğu ders/derslerin saatine göre hesaplanan Yaz Okulu için ödemesi gereken öğrenim ücretini görebilecek ve Ziraat Bankasının herhangi bir şubesine T.C. kimlik numarasını, adını ve soyadını belirterek veya yine aynı bankanın İnternet bankacılığı, Sanal POS ve bankomatları aracılığıyla ödeyebilecektir. Ödemeler Kurum ödemelerinden veya ATM’lerden yapılmalıdır. EFT/Havale yapılmamalıdır. Öğrenci bilgisayarda gördüğü tutarın tamamını ödemek zorundadır. Aksi takdirde kayıt onayı verilmeyecektir.
 • Zaruri durumlarda birim çalışanı öğrencinin “Yaz Okulu Ders Seçim Onayı”nı kaldırabilir. Bunun için öğrencinin, ders seçimini tamamlamış, ödemesi gereken ücret bankaya bildirilmiş ancak bu ücreti ödememiş olması gerekir. Bu işlem için “Örgün Öğrenci Otomasyonundan Kayıt-Kayıt Yenileme menüsünden Yaz Okulu Ders Seçim Onayını Kaldır” programı kullanılacaktır.
 • Ödemesini yapan öğrencinin yaz okulu kayıt onayı (seçilen dersler için hesaplanan tutar ile banka ödemeleri karşılaştırılarak eşit olması hâlinde) sistemden otomatik olarak verilecektir.
 • 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında hayatını kaybedenler, malüller ve 1005 sayılı İstiklal Madalyası verilmiş olanların çocuklarından ve Devlet Burslusu öğrencilerden “Yaz Okulu Öğrenim Ücreti” tutarı tahsil edilmeyecektir.

Öğrencilerin ders seçim işlemine ilişkin “DİKKAT etmesi gereken konular ve yapılması gereken işlemler”

 • Öğrenci, seçmeli bir dersin yerine farklı kodda başka bir ders alıyorsa “yerine” işlemini mutlaka yapacaktır.
 • Ayrıca zorunlu bir dersin yerine, farklı koddaki başka bir ders alınmak isteniyorsa sistemde “yerine” işlemi yapılamayacaktır. Öğrencinin, farklı kodda seçmiş olduğu dersleri gösteren belge ve bir dilekçeyle birlikte ilgili Dekanlığa/Müdürlüğe onaylattırmak üzere yazılı olarak başvurması gerekmektedir. Dekanlık/Müdürlük uygun görmediği takdirde onay verilemeyeceğinden, bu öğrencinin onay almadan banka ödemesini yapmaması gerekir. Aksi takdirde kayıtlar bittikten sonra “yerine” işlemi yapılması mümkün olmayacaktır.
 • “Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Yönetmeliği”nin 8’inci maddesi 5’inci fıkrası gereğince; Yaz Okulunda dersler başladıktan sonra, ders ekle/sil/çekilme işlemleri yapılamayacaktır. Ancak kayıtlar bittikten sonra ilgili Dekanlığın/Müdürlüğün kabul edebileceği haklı ve geçerli bir nedenle hatalı kayıt düzeltilebilir. Bunun için öğrencinin bir dilekçesini kayıtları takip eden ilk işgününde ilgili Dekanlığa/Müdürlüğe e-mail göndermesi gerekir.

Diğer üniversitelerden gelerek Anadolu Üniversitesinden ders almak isteyen öğrencilerde “DİKKAT edilecek işlemler ve gerekli belgeler” :

 • Öğrenci hangi birimden ders alacaksa, o birimin aşağıda yer alan e-mail adresine e-mail attıktan sonra ilgili birim tarafından kaydı yaptıracaktır. İlgili birim tarafından öğrencinin Üniversite, Fakülte, T.C. kimlik numarası ve adı‒soyadı bilgileri “Yaz Okulu Kurum Dışı Öğrencileri” biriminden bilişim sistemine aktarılacaktır. “Öğrenci e-mail” alanına, öğrencinin T.C. kimlik numarası girilecektir. Öğrencinin kaydını yapan birim “Öğrenci Kimlik Bilgileri Ekranında” açıklama alanına kendi Fakülte/Yüksekokul adını girecektir.
 • Diğer yükseköğretim kurumlarından gelerek Anadolu Üniversitesinden Yaz Okulunda ders almak isteyen yabancı uyruklu öğrencinin, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından Merkezî Nüfus İdaresi Sistemi üzerinden verilen “yabancı uyruklu kimlik numarası” ile kaydı yapılacaktır.
 • Diğer yükseköğretim kurumlarından ders alan öğrenci için “Birime Göre Öğrenci Kimlik Bilgileri” girilirken, “Diğer” sayfasında bulunan “Alabileceği En Fazla Ders Kredisi” alanına yukarıda belirtilen AKTS kredileri göz önüne alınarak giriş yapılacaktır.

Kayıt işlemleri için;

 • Nüfus cüzdanı,
 • Kayıtlı olduğu yükseköğretim kurumunun Öğrenci Kimlik Kartını,
 • 1 adet fotoğrafını,
 • Kayıtlı olduğu Üniversitenin ilgili biriminden aldığı, Anadolu Üniversitesinden ders alabilir yazısı veya Yönetim Kurulu Kararını,
 • İletişim numarasını, ilgili birimin e-mail adresine göndermelidir.
 • Kaydı yapılan öğrenci aynı anda birden fazla birimden ders alabilir. Öğrencinin kimlik bilgilerine ilişkin ilk kayıt, bir birim tarafından yapıldıktan sonra diğer birim öğrencinin T.C. kimlik numarasını bilişim sistemine aktardığında, daha önce başka bir birime kayıt yaptırdığını görebilecektir.
 • Başka bir yükseköğretim kurumundan gelen öğrenciye, ANASİS’e girmek için Örgün Hesap programında, birim “Öğrenci İşleri” tarafından hesap oluşturulacaktır. Öğrenci kullanıcı kodu ve şifre ile ANASİS uygulamasına giriş yapabilecektir. Öğrencinin ders seçimleri ile ilgili işlemler, Anadolu Üniversitesine kayıtlı öğrencinin işlemi gibi yapılacaktır (Banka ödemesini yapan öğrencinin Yaz Okulu kayıt onayı sistemden otomatik olarak verilecektir).
 • Yaz Okulu uygulama esaslarında hüküm bulunmayan hâllerde “Anadolu Üniversitesi Ön Lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği” hükümleri geçerlidir.
 • Her türlü itiraz ve başvuruların ilgili “Öğrenci İşleri Birimi”nin e-mail adresine yazılı olarak yapılması gerekmektedir.

ÜNİVERSİTEMİZ BİRİMLERİ İLETİŞİM ADRESLERİ:

BİRİM ADI

 

E-MAİL BİLGİLERİSANTRALNUMARA BİRİM DAHİLİNUMARASI
Eczacılık Fakültesieczfak@anadolu.edu.tr 

 

 

 

 

 

 

 

 

0222

335 05 80

 

 

 

 

 

 

3698-3624
Edebiyat Fakültesi  (*)edbfak@anadolu.edu.tr4035-4107
Eğitim Fakültesi

(*)

egtfak@anadolu.edu.tr3552-3585
Hukuk Fakültesi

(*)

hukfak@anadolu.edu.tr2204-2205
İktisadi ve İdari Bil. Fakültesi  (*)iibf@anadolu.edu.tr3378-3376-3216
İletişim Bilimleri Fakültesi  (*)

 

iltfak@anadolu.edu.tr5211-5212
Devlet Konservatuvarıkonser@anadolu.edu.tr3023-3036
Güzel San. Enst.

 

gzsens@anadolu.edu.tr4180

NOT: * Yaz Okuluna kurumdışı öğrenci alan Fakültelerimiz (*) işareti ile gösterilmektedir.

2021 Yılı Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Ücretleri

anadolu-universitesi-yaz-okulu-ucretleri-2021

NOTLAR:

1-   Anadolu Üniversitesi öğrencileri yukarıdaki ders ücretini, diğer yükseköğretim kurumlarından gelen T.C. vatandaşı öğrenciler bu ücretin 2 katını ve diğer yükseköğretim kurumlarından gelen yabancı uyruklu öğrenciler ise bu ücretin 3 katını ödeyecektir.

2-   Üniversitemizde; Bakanlıklar ve kamu kuruluşları adına mecburi hizmet karşılığı öğrenim gören öğrenciler, Türk Cumhuriyetleri ile Türk ve Akraba Toplulukları öğrencileri ve Devlet (Milli Eğitim Bakanlığı) burslusu olarak öğrenim gören öğrencilerden yaz okulu öğretim ücreti alınmayacaktır.

3-   3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında hayatını kaybedenler, maluller ve 1005 sayılı İstiklal Madalyası verilmiş olanların çocuklarından, “Yaz Okulu Öğrenim Ücreti” tutarı tahsil edilmeyecektir.

4-   Engelli öğrencilerden “Yaz Okulu Öğrenim Ücreti” tutarı tahsil edilmeyecektir.

Yukarıdaki Tabloda, 2020-2021 eğitim-öğretim yılı Yaz Okulu için belirlenen 1 saatlik azami ders ücretlerinin, öğrencilerin ders alacakları birimlere göre hesaplanmış hali verilmektedir. Öğrencilerin 1 Saatlik Ders için Ödeyeceği Ücret =Azami Ders Ücreti×14 (Bir Eğitim-Öğretim Dönemi 14 Haftadan Oluşmaktadır.)

1 saat için örnek hesaplama =  7  ×    2     = (Hafta) × (Dönem) = 14 × (Hafta) ×2,11    =         29,54 (Azami Ders Ücreti) = (TOPLAM)4 saatlik bir ders için örnek hesaplama =29,54×4 = 118,16 TL

Ücret alınmayacak ortak kodlu derslerin listesi:

2020-2021 ÖĞRETİM YILI ÜNİVERSİTEMİZ YAZ OKULUNDA ORTAK KODLU OLARAK AÇILAN MERKEZİ DERSLER

AÇILDIĞI BİRİM: İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Dersin Kodu Dersin Adı Dersin Saati ECTS
TÜR125 Türk Dili I 2+0 2.0
TÜR126 Türk Dili II 2+0 2.0
TAR165 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I 2+0 2.0
TAR166 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II 2+0 2.0
İNG187 İngilizce I 3+0 3.0
İNG188 İngilizce II 3+0 3.0

Ücret alınmayacak derslerin listesi

AÇILDIĞI BİRİM: ECZACILIK FAKÜLTESİ
Dersin Kodu Dersin Adı Dersin Saati ECTS
STJ014 Staj V 0+25 15.0
ECZ876 Mezuniyet Projesi II 1+3 4.0

NOT: Ortak Kodlu Derslerimize kurum dışı öğrenci alınmamaktadır.

2021 Yılı Anadolu Üniversitesi Yaz Okulunda Açılacak Dersler Listesi

Tablonun üst kısmında BUL yazan yere ders isimlerini yazarak arayabilirsiniz.

 

Dersin Açıldığı BirimYarıyılDers KoduDers AdıÖğr.DiliGrupT+UKrediMut/KrediDers TürüDers Statüsü
Devlet Kons.-Sah.San.Böl.-Opera ASDVII.YYOPE407Şan VIITürK11+13KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Devlet Kons.-Sah.San.Böl.-Opera ASDVII.YYOPE427Korrepetisyon VIITürK11+11,5KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Devlet Kons.-Sah.San.Böl-Tiyatro ASD Oyunculuk SDVII.YYTİY409Dans IIITür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Devlet Konservatuvarı-Müz. Böl.-Yay. Çal. ASDVIII.YYMÜZ428Korrepetisyon VIIITürH1+11,5KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Devlet Konservatuvarı-Müz. Böl.-Yay. Çal. ASDVIII.YYMÜZ428Korrepetisyon VIIITürI1+11,5KreGenel DerslerYabancı Dil Dersleri
Devlet Konservatuvarı-Müz. Böl.-Yay. Çal. ASDVIII.YYYAY410Enstruman VIIITürC1+19KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Devlet Konservatuvarı-Müz. Böl.-Yay. Çal. ASDVIII.YYYAY410Enstruman VIIITürF1+19KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiIX.YYECZ859Eczane İşletmeciliğiTür2+02KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiIX.YYECZ867FarmakoekonomiTür1+01,5KreGenel DerslerUzmanlık Alanı Dersleri
Eczacılık FakültesiIX.YYECZ878Farmakope AnalizleriTür1+23KreGenel DerslerUzmanlık Alanı Dersleri
Eczacılık FakültesiV.YYECZ301Farmasötik Kimya ITür3+04KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiV.YYECZ309Farmasötik Teknoloji ITür3+04KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiV.YYECZ311Farmasötik Teknoloji Uygulamaları ITür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiV.YYECZ315Farmakoloji IITür2+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiV.YYECZ321Farmasötik Kimya Uygulamaları ITür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiV.YYECZ349Farmakognozi ITür2+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiV.YYECZ361Farmakognozi Uygulamaları ITür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVI.YYECZ302Farmasötik Kimya IITür3+04KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVI.YYECZ310Farmasötik Teknoloji IITür3+04KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVI.YYECZ312Farmasötik Teknoloji Uygulamaları IITür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVI.YYECZ322Farmasötik Kimya Uygulamaları IITür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVI.YYECZ342Türkiye'de İlaç Etkin Maddeleri ÜretimiTür1+01,5KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
Eczacılık FakültesiVI.YYECZ350Farmakognozi IITür2+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVI.YYECZ356Farmakoloji IIITür3+04KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVI.YYECZ358Farmasötik BiyoteknolojiTür2+02KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVI.YYECZ362Farmakognozi Uygulamaları IITür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVI.YYECZ444KozmetolojiTür2+02,5KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVII.YYECZ401Farmasötik Kimya IIITür2+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVII.YYECZ411Farmasötik Teknoloji IIITür3+04KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVII.YYECZ413Farmasötik Teknoloji Uygulamaları IIITür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVII.YYECZ421Farmasötik Kimya Uygulamaları IIITür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVII.YYECZ425Farmasötik Toksikoloji ITür2+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVII.YYECZ427Farmakoloji IVTür3+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVII.YYECZ429Farmakoloji UygulamaTür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVII.YYECZ441Farmakognozi IIITür2+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVII.YYECZ443Farmakognozi Uygulamaları IIITür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVII.YYECZ467Klinik Eczacılık ITür2+02KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVIII.YYECZ402Farmasötik Kimya IVTür2+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVIII.YYECZ412Farmasötik Teknoloji IVTür3+04KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVIII.YYECZ414Farmasötik Teknoloji Uygulamaları IVTür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVIII.YYECZ415Farmasötik Toksikoloji UygulamalarıTür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVIII.YYECZ422Farmasötik Kimya Uygulamaları IVTür1+23KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVIII.YYECZ426Farmasötik Toksikoloji IITür2+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVIII.YYECZ450Fitoterapide Kullanılan DroglarTür2+02KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVIII.YYECZ468Klinik Eczacılık IITür2+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiVIII.YYECZ829Eczacılık Deontolojisi ve EtikTür1+01,5KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiX.YYECZ406Eczacılık MevzuatıTür2+02KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiX.YYECZ876Mezuniyet Projesi IITürA1+34KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiX.YYECZ876Mezuniyet Projesi IITürB1+34KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiX.YYECZ876Mezuniyet Projesi IITürC1+34KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiX.YYECZ876Mezuniyet Projesi IITürD1+34KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiX.YYECZ876Mezuniyet Projesi IITürE1+34KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eczacılık FakültesiX.YYSTJ014Staj VTür0+2515KreStaj Ders KoduZorunlu Dersler
Edebiyat Fak./Rus Dili ve Edebiyatı Böl. (Rusça)III.YYRDE235Dilbilimine Giriş IRus2+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Edebiyat Fak./Rus Dili ve Edebiyatı Böl. (Rusça)V.YYRDE337Sentaks IRus4+04KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Edebiyat Fakültesi- Sosyoloji BölümüI.YYSOS101Sosyolojiye Giriş ITür3+06KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Edebiyat Fakültesi- Sosyoloji BölümüII.YYSOS102Sosyolojiye Giriş IITür3+06KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Edebiyat Fakültesi- Sosyoloji BölümüVIII.YYSOS334Vatandaşlık SosyolojisiTür3+04,5KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
Edebiyat Fakültesi- Sosyoloji BölümüVIII.YYSOS429Eğitim SosyolojisiTür3+04,5KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
Edebiyat Fakültesi-Rus Dili ve Edeb. Böl.II.YYRDE124Gramer IITür5+07KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Edebiyat Fakültesi-Rus Dili ve Edeb. Böl.III.YYRDE219Rusça Sözcük Yapma YollarıTür2+03KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
Edebiyat Fakültesi-Rus Dili ve Edeb. Böl.III.YYRDE225Morfoloji ITür5+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Edebiyat Fakültesi-Rus Dili ve Edeb. Böl.VII.YYRDE425Rus Dili ve Edebiyatı Çalışmaları ITür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Edebiyat Fakültesi-Rus Dili ve Edeb. Böl.VII.YYRDE435Edebi Çeviri ITür2+04KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
Edebiyat Fakültesi-Rus Dili ve Edeb. Böl.VIII.YYRDE426Rus Dili ve Edebiyatı Çalışmaları IITür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Edebiyat Fakültesi-Rus Dili ve Edeb. Böl.VIII.YYRDE436Edebi Çeviri IITür2+04KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
Edebiyat Fakültesi-Tarih BölümüVII.YYTAR420İttihat ve Terakki Partisi Dönemi TarihiTür4+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Edebiyat Fakültesi-Tarih BölümüVIII.YYTAR410T.C. Dış PolitikasıTür4+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Edebiyat Fakültesi-Tarih BölümüVIII.YYTAR432Çok Partili Dönem (1945-1980)Tür3+05KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
Eğitim Fak./Eğt.Bil.Böl/Reh.Psi.Dan.Pr.II.YYÖMB112Eğitim PsikolojisiTür2+03KreGenel DerslerMeslek Bilgisi(Z)
Eğitim Fak./Eğt.Bil.Böl/Reh.Psi.Dan.Pr.IV.YYARY214Eğitimde Araştırma YöntemleriTür2+03KreGenel DerslerMeslek Bilgisi(Z)
Eğitim Fak./Eğt.Bil.Böl/Reh.Psi.Dan.Pr.V.YYÖMB316Eğitimde Ölçme ve DeğerlendirmeTür2+03KreGenel DerslerYabancı Dil Dersleri
Eğitim Fak./Eğt.Bil.Böl/Reh.Psi.Dan.Pr.VIII.YYÖMB402RehberlikTür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eğitim Fak./Temel Eğit. Böl./Okul Öncesi Öğ. Prog.IV.YYOKÖ206Türk Eğitim TarihiTür2+03KreGenel DerslerMeslek Bilgisi(Z)
Eğitim Fak./Temel Eğit. Böl./Okul Öncesi Öğ. Prog.IV.YYÖMB219Yetişkin Eğitimi ve Hayat Boyu ÖğrenmeTür2+04KreGenel DerslerMeslek Bilgisi Seçmeli Dersleri
Eğitim Fak./Temel Eğit. Böl./Okul Öncesi Öğ. Prog.V.YYÖMB318Türk Eğitim Sistemi ve Okul YönetimiTür2+03KreGenel DerslerMeslek Bilgisi(Z)
Eğitim Fak./Temel Eğit. Böl./Okul Öncesi Öğ. Prog.VII.YYÖMB308Sınıf YönetimiTür2+04KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eğitim Fak./Temel Eğit. Böl./Sınıf Öğret. Prog.IV.YYÖMB207Öğretim İlke ve YöntemleriTür3+04KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eğitim Fak.-B ve Ö.T.E.B-B.ve Öğr. Tek. Öğr. Prog.VII.YYARY204Bilimsel Araştırma YöntemleriTür2+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Eğitim Fak.-Y.D.E.B- İng. Öğrt. Prog.VI.YYÖMB217Ölçme ve DeğerlendirmeTür3+04KreGenel DerslerZorunlu Dersler
GSE/İç Mi.ASD (Sanatta Yeterlik)II.YYİÇT606İç Mekan Tasarımında Estetik EleştiriTür3+06KreGenel DerslerSeçmeli Dersler
Hukuk FakültesiIII.YYHUK225İdare Hukuku ITür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Hukuk FakültesiIV.YYHUK226İdare Hukuku IITür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Hukuk FakültesiV.YYHUK265Spor HukukuTür2+03KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
Hukuk FakültesiV.YYHUK385Türk İş Hukukunda Alternatif Uyuşmazlık Çözüm YollarıTür2+03KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
Hukuk FakültesiVII.YYHUK445İş HukukuTür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Hukuk FakültesiVII.YYHUK465Uluslararası Özel Hukuk ITür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Hukuk FakültesiVIII.YYHUK436İş Güvenliği HukukuTür2+03KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
Hukuk FakültesiVIII.YYHUK446İdari Yargılama HukukuTür2+02KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Hukuk FakültesiVIII.YYHUK448Sosyal Güvenlik HukukuTür2+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
Hukuk FakültesiVIII.YYHUK466Uluslararası Özel Hukuk IITür3+04KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F./İlt.Tas. ve Yön. Böl.I.YYİLT107İletişime GirişTür3+03,5KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F./İlt.Tas. ve Yön. Böl.II.YYGRA401Elektronik GrafikTür3+04,5KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F./İlt.Tas. ve Yön. Böl.II.YYİLT116Görsel İletişim TasarımıTür2+24,5KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.B.F./İlt.Tas. ve Yön. Böl.III.YYİLT201Bireylerarası İletişimTür3+04,5KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F./İlt.Tas. ve Yön. Böl.III.YYİLT227Sayısal Görüntü DüzenlemeTür2+24,5KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.B.F./İlt.Tas. ve Yön. Böl.V.YYİLT303İletişim ve İknaTür3+04,5KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.B.F./İlt.Tas. ve Yön. Böl.V.YYİLT383Bilgisayarlı CanlandırmaTür2+24,5KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.B.F./İlt.Tas. ve Yön. Böl.VI.YYİLT356Sözsüz İletişimTür3+03,5KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F./İlt.Tas. ve Yön. Böl.VI.YYİLT384Yaratıcı Web UygulamalarıTür2+24,5KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.B.F./İlt.Tas. ve Yön. Böl.VII.YYRHİ302İletişim YönetimiTür3+04,5KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Halkla İliş. ve Reklam. Böl. (%30 İngilizceVII.YYRHİ404Reklamcılıkta Web TasarımıTür2+26KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.B.F.-Halkla İliş. ve Reklam. Böl. (%30 İngilizceVIII.YYBİL464Bilgisayarda Yaratıcı Çalışmalar IITür3+06KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)II.YYSTV102Temel Video UygulamalarıTürA1+22,5KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)II.YYSTV102Temel Video UygulamalarıTürB1+22,5KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)V.YYSTV305Television Production (TV Programcılığı)İngA0+69KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)V.YYSTV305Television Production (TV Programcılığı)İngB0+69KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)V.YYSTV305Television Production (TV Programcılığı)İngC0+69KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)V.YYSTV305Television Production (TV Programcılığı)İngD0+69KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)VIII.YYSTV402Yapım Yönetim IITürA4+612KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)VIII.YYSTV402Yapım Yönetim IITürB4+612KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)VIII.YYSTV402Production and Directing II (Yapım Yönetim II)İngC4+612KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)VIII.YYSTV402Production and Directing II (Yapım Yönetim II)İngD4+612KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)VIII.YYSTV402Yapım Yönetim IITürE4+612KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)VIII.YYSTV402Yapım Yönetim IITürF4+612KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)VIII.YYSTV402Yapım Yönetim IITürG4+612KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)VIII.YYSTV402Production and Directing II (Yapım Yönetim II)İngH4+612KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.B.F.-Sinema ve Televizyon Bölümü (%30 İngilizce)VIII.YYSTV402Production and Directing II (Yapım Yönetim II)İngI4+612KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-Çalışma Eko. ve End. İlişki. Böl.III.YYÇEK215Sosyal Politika ITür4+06KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-Çalışma Eko. ve End. İlişki. Böl.III.YYSİY303Siyaset BilimiTür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-Çalışma Eko. ve End. İlişki. Böl.IV.YYÇEK216Sosyal Politika IITür4+06KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-Çalışma Eko. ve End. İlişki. Böl.VII.YYÇEK409Sosyal GüvenlikTür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-Çalışma Eko. ve End. İlişki. Böl.VII.YYÇEK427Endüstri İlişkileriTür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-Çalışma Eko. ve End. İlişki. Böl.VIII.YYÇEK410Sosyal Güvenlik HukukuTür4+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.I.YYİKT101Introduction to Economics I (İktisada Giriş I)İng3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.II.YYİKT102Introduction to Economics II (İktisada Giriş II)İng3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.V.YYİKT302Economic Policy (İktisat Politikası)İng3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.V.YYİKT379Econometrics I (Ekonometri I)İng3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.V.YYMLY319Government Politics and Budgeting (Devlet Büt. ve Politika.)İng2+05KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.VII.YYİKT437Financial Economics I (Finansal Ekonomi I)İng3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.VIII.YYİKT403Development Economics (Kalkınma Ekonomisi)İng3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.VIII.YYİKT438Financial Economics II (Finansal Ekonomi II)İng3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.VIII.YYİKT445History of Economic Thought (İktisadi Düşünceler Tarihi)İng3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.VIII.YYİKT448Turkish Economy (Türkiye Ekonomisi)İng3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüI.YYİKT101İktisada Giriş ITür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüII.YYİKT102İktisada Giriş IITür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüIII.YYİKT219Makro İktisat Teorisi ITür3+06KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüIV.YYİKT216Matematiksel İktisatTür4+07KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüIV.YYİKT220Makro İktisat Teorisi IITür3+06KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüIV.YYMLY458Kamu MaliyesiTür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüV.YYİKT302İktisat PolitikasıTür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüV.YYİKT309Para TeorisiTür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüVI.YYİKT310Para PolitikasıTür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüVII.YYİKT437Finansal Ekonomi ITür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüVII.YYİKT445İktisadi Düşünceler TarihiTür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüVII.YYİKT463İktisat TarihiTür2+05KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüVIII.YYİKT438Finansal Ekonomi IITür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüVIII.YYİKT464Karşılaştırmalı İktisadi SistemlerTür2+05KreGenel DerslerYabancı Dil Dersleri
İ.İ.B.F.-İşlet.Böl.-İngilizce İşletme Prog.I.YYİŞL113Introduction to Business (Genel İşletme)İng4+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşlet.Böl.-İngilizce İşletme Prog.IV.YYİŞL214Organizational Design (Örgütsel Tasarım)İng3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşlet.Böl.-İngilizce İşletme Prog.V.YYİŞL323Human Resources Management (İnsan Kaynakları Yönetimi)İng3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşlet.Böl.-İngilizce İşletme Prog.V.YYPZL211Principles of Marketing (Pazarlama İlkeleri)İng3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşlet.Böl.-İngilizce İşletme Prog.VII.YYİST435Linear Programming (Doğrusal Programlama)İng3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüI.YYİNG187İngilizce Iİng3+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüI.YYİŞL113Genel İşletmeTür4+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüI.YYMUH119Finansal Muhasebe ITür4+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüI.YYTÜR125Türk Dili ITür2+02KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüII.YYİNG188İngilizce IIİng3+03KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüII.YYMUH120Finansal Muhasebe IITür4+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüII.YYTÜR126Türk Dili IITür2+02KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüIII.YYİST205İstatistik ITür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüIII.YYİŞL223İşletme YönetimiTür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüIII.YYTAR165Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi ITür2+02KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüIV.YYFİN303Finans MatematiğiTür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüIV.YYİST206İstatistik IITür3+05KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüIV.YYİŞL214Örgütsel TasarımTür3+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüIV.YYMUH242Maliyet MuhasebesiTür4+06 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüIV.YYTAR166Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi IITür2+02 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüV.YYFİN301Finansal Yönetim ITür3+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüV.YYMLY305Türk Vergi SistemiTür3+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüV.YYMUH315Yönetim MuhasebesiTür2+05 KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüV.YYPZL211Pazarlama İlkeleriTür3+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüVI.YYFİN302Finansal Yönetim IITür3+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüVI.YYİŞL318Üretim YönetimiTür3+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüVI.YYİŞL420Dış Ticaret İşlemleri ve YönetimiTür2+05 KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüVII.YYFİN407Uluslararası FinansmanTür2+05 KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüVII.YYİST435Doğrusal ProgramlamaTür3+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüVIII.YYFİN410Sermaye PiyasalarıTür4+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüVIII.YYİŞL432İnovasyon YönetimiTür2+05 KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüIII.YYMLY213Kamu Maliyesi ITür3+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüIV.YYMLY214Kamu Maliyesi IITür3+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüV.YYFİN402SigortacılıkTür2+05 KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüV.YYMLY321Özel Vergi Hukuku ITür4+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüV.YYMLY327Current Issues and Politics (Güncel Konular ve Politika)İng2+05 KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüVI.YYMLY316Kamu EkonomisiTür4+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüVI.YYMLY322Özel Vergi Hukuku IITür4+04 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüVI.YYMLY368Vergilerin Ekonomik EtkileriTür2+05 KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüVII.YYMLY312Kamu Girişimleri EkonomisiTür2+05 KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüVII.YYMLY364Maliye PolitikasıTür4+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüVIII.YYMLY427Vergi Ceza HukukuTür3+05 KreGenel DerslerZorunlu Dersler
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüVIII.YYMLY459Mahalli İdareler MaliyesiTür2+05 KreGenel DerslerMesleki Seçmeli Dersler

Açılan Diğer Yaz Okulları İçin Tıklayınız

Yaz Okulunu Başka Üniversiteden Nasıl Alırım?

Yaz Okulunu Online Yapan Üniversiteler için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.