2022 Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu

12.07.2022
A+
A-

2021-2022 Eğitim öğretim yılının bahar dönemi sonuna doğru Anadolu Üniversitesi (AÜ) tarafından yaz okulu açılacağına dair akademik takvim yayımlandı. Üniversite öğrenci işleri tarafından yayımlanan duyuruda yaz okulu başvuru tarihlerine ve yaz okulu akademik takvimine yer verildi. Anadolu Üniversitesinde okuyan öğrencilerin yaz okulu ile ilgili merak ettiği soruların cevabını yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

2022 Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu

2022 Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu, Akademik Takvim

2021-2022 Eğitim öğretim yılının bahar dönemi sonuna doğru Anadolu Üniversitesi (AÜ) tarafından yaz okulu açılacağına dair akademik takvim yayımlandı. Üniversite öğrenci işleri tarafından yayımlanan duyuruda yaz okulu başvuru tarihlerine ve yaz okulu akademik takvimine yer verildi. Anadolu Üniversitesinde okuyan öğrencilerin yaz okulu ile ilgili merak ettiği soruların cevabını yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

2022 Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Takvimi

Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan 2022 yaz okulu takvimine göre yaz okulu kayıt yenileme 13 – 19 Temmuz 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Yaz okuluna kaydını yaptıran öğrenciler için Yaz Okulu dersleri 18 Temmuz 2022 tarihinde başlayacak. Öğretim sonunda uygulanacak sınavlar ise 05 – 09 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Yaz Okulu Başlamasına Kalan Süre- Geri Sayım

2022 Yılı Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Akademik Takvimi

YAZ OKULU
13-19 Temmuz 2022Kayıt Yenileme
18 Temmuz 2022Derslerin Başlangıcı
30 Ağustos 2022Zafer Bayramı
02 Eylül 2022Derslerin Bitimi www.osymli.com
05-09 Eylül 2022Yaz Okulu Sonu Sınavları
12 Eylül 2022Yaz Okulu Sonu Sınavları Harf Notlarının Teslimi için Son Tarih
16-20 Eylül 2022Yaz Okulu Sonu Mazeret Sınavları www.osymli.com
21 Eylül 2022Yaz Okulu Sonu Mazeret Sınavı Harf Notlarının Teslimi için Son Tarih
23 Eylül 2022Yaz Okulu Açılan Birimlerde Tek Ders Sınavı Başvurusu için Son Tarih
26 Eylül 2022Tek Ders Sınavı  www.osymli.com
28 Eylül 2022Tek Ders Sınavı Harf Notlarının Teslimi için Son Tarih
TELAFİ30 Ağustos 2022 Salı gününün telafisi / 27 Ağustos 2022 Cumartesi
EK SINAVLAR
03-07 Ekim 2022Ek Sınav (Azami Öğrenim Süresini 2021-2022 Öğretim Yılı Bahar Döneminden Önce Dolduran Öğrenciler)
03-07 Ekim 2022I. Ek Sınav (Azami Öğrenim Süresini 2021-2022 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Sonunda Dolduran Öğrenciler)
10-14 Ekim 2022II. Ek Sınav (Azami Öğrenim Süresini 2021-2022 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Sonunda Dolduran Öğrenciler)  www.osymli.com

NOTLAR:

* Öğrencilerin sınavlarının çakışmasını engellemek için Ara Sınavları ve Dönem Sonu sınavlarının ders programında belirtilen gün ve saatte yapılması önem arz etmektedir.
** Yaz Okulu Ara Sınav Takvimi, birimler tarafından düzenlenerek öğrencilere duyurulacaktır.

anadolu-universitesi-yaz-okulu-takvimi

2022 Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu

2022 Yılı Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Esasları

Yaz Okulu açılan birimlerden ders alacak Anadolu Üniversitesi öğrencisi ile diğer yükseköğretim kurumları öğrencilerinin ders seçim işlemleri ve kayıt onayları aşağıda belirtilen şekilde yapılacaktır.

Yaz Okulu kayıt tarihleri

 • Ön Lisans/Lisans/Lisansüstü öğrencileri için 13-17 Temmuz 2022 olan tarihimiz uzatılarak 13-19 Temmuz 2022 olarak güncellenmiştir.

Yaz Okulunda Alınabilecek AKTS Kredi Sınırı

 • Ön Lisans ve Lisans öğrencileri için 20 AKTS,
 • Yaz Okulu sonunda “Mezun” durumundaki Ön Lisans ve Lisans öğrencileri için 25 AKTS,
 • Lisansüstü öğrencileri için 30 AKTS’dir.

Hem Anadolu Üniversitesinden hem de diğer yükseköğretim kurumlarından ders almak isteyen öğrencinin AKTS kredi toplamlarının yukarıda belirtilen sınırlar içinde kalmasına dikkat etmeleri gerekmektedir.

Ders Transferi:

Diğer yükseköğretim kurumlarının Yaz Okullarından ders alan öğrencilerin notları, “Anadolu Üniversitesi Ön Lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği”nin 16’ncı maddesi göz önünde bulundurularak birimler tarafından transfer edilecektir.

Yaz Okulu kayıt işlem basamakları aşağıdaki gibidir:

 • Öğrenci, “https://anasis.anadoledu.tr”  adresindeki  “Öğrenci  İşlemleri”  menüsünden “Kayıt İşlemleri”ni seçerek ders seçme işlemine başlayacaktır.
 • Öğrenci bulunduğu yerden bilgisayar ortamında almak istediği ders/dersleri (o dersin açıldığı birime girerek) seçecektir. İkinci anadal ve yandal programına kayıtlı öğrenci, o ders için ayrılan ikinci anadal/yandal kontenjanından ders seçecektir.
 • Öğrenci, derslerini seçtikten sonra ders seçim onayı vermeden önce bilgisayardaki uyarıyı da dikkate alarak seçtiği derslerin doğruluğunu (dersin kodu, adı, kredisi vb.) kontrol ettikten sonra ders seçim onayını verecektir.

“ÖZELLİKLE DİKKAT EDİNİZ !” Kayıt onayı verilen dersler için sistemde daha sonra değişiklik yapılmasına izin verilmeyecektir.

 • Öğrenci, seçmiş olduğu ders/derslerin saatine göre hesaplanan Yaz Okulu için ödemesi gereken öğrenim ücretini görebilecek ve Ziraat Bankasının herhangi bir şubesine T.C. kimlik numarasını, adını ve soyadını belirterek veya yine aynı bankanın İnternet bankacılığı, Sanal POS ve bankomatları aracılığıyla ödeyebilecektir. Ödemeler Kurum ödemelerinden veya ATM’lerden yapılmalıdır. EFT/Havale yapılmamalıdır. Öğrenci bilgisayarda gördüğü tutarın tamamını ödemek zorundadır. Aksi takdirde kayıt onayı
 • Zaruri durumlarda birim çalışanı öğrencinin “Yaz Okulu Ders Seçim Onayı”nı kaldırabilir. Bunun için öğrencinin, ders seçimini tamamlamış, ödemesi gereken ücret bankaya bildirilmiş ancak bu ücreti ödememiş olması gerekir. Bu işlem için “Örgün Öğrenci Otomasyonundan Kayıt-Kayıt Yenileme menüsünden Yaz Okulu Ders Seçim Onayını Kaldır” programı kullanılacaktır.
 • Ödemesini yapan öğrencinin yaz okulu kayıt onayı (seçilen dersler için hesaplanan tutar ile banka ödemeleri karşılaştırılarak eşit olması hâlinde) sistemden otomatik olarak
 • 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında hayatını kaybedenler, malüller ve 1005 sayılı İstiklal Madalyası verilmiş olanların çocuklarından ve Devlet Burslusu öğrencilerden “Yaz Okulu Öğrenim Ücreti” tutarı tahsil

 

Öğrencilerin ders seçim işlemine ilişkin “DİKKAT etmesi gereken konular ve yapılması gereken işlemler”

 • Öğrenci, seçmeli bir dersin yerine farklı kodda başka bir ders alıyorsa “yerine” işlemini mutlaka yapacaktır.
 • Ayrıca zorunlu bir dersin yerine, farklı koddaki başka bir ders alınmak isteniyorsa sistemde “yerine” işlemi yapılamayacaktır. Öğrencinin, farklı kodda seçmiş olduğu dersleri gösteren belge ve bir dilekçeyle birlikte ilgili Dekanlığa/Müdürlüğe onaylattırmak üzere yazılı olarak başvurması Dekanlık/Müdürlük uygun görmediği takdirde onay verilemeyeceğinden, bu öğrencinin onay almadan banka ödemesini yapmaması gerekir. Aksi takdirde kayıtlar bittikten sonra “yerine” işlemi yapılması mümkün olmayacaktır.
 • “Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Yönetmeliği”nin 8’inci maddesi 5’inci fıkrası gereğince; Yaz Okulunda dersler başladıktan sonra, ders ekle/sil/çekilme işlemleri yapılamayacaktır. Ancak kayıtlar bittikten sonra ilgili Dekanlığın/Müdürlüğün kabul edebileceği haklı ve geçerli bir nedenle hatalı kayıt düzeltilebilir. Bunun için öğrencinin bir dilekçesini kayıtları takip eden ilk işgününde ilgili Dekanlığa/Müdürlüğe e-mail göndermesi

 

Diğer üniversitelerden gelerek Anadolu Üniversitesinden ders almak isteyen öğrencilerde “DİKKAT edilecek işlemler ve gerekli belgeler” :

 • Öğrenci hangi birimden ders alacaksa, o birime gidip kaydını yaptıracaktır. İlgili birim tarafından öğrencinin Üniversite, Fakülte, C. kimlik numarası ve adı‒soyadı bilgileri “Yaz Okulu Kurum Dışı Öğrencileri” biriminden bilişim sistemine aktarılacaktır. “Öğrenci e-mail” alanına, öğrencinin T.C. kimlik numarası girilecektir. Öğrencinin kaydını yapan birim “Öğrenci Kimlik Bilgileri Ekranında” açıklama alanına kendi Fakülte/Yüksekokul adını girecektir.
 • Diğer yükseköğretim kurumlarından gelerek Anadolu Üniversitesinden Yaz Okulunda ders almak isteyen yabancı uyruklu öğrencinin, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından Merkezî Nüfus İdaresi Sistemi üzerinden verilen “yabancı uyruklu kimlik numarası” ile kaydı yapılacaktır.
 • Diğer yükseköğretim kurumlarından ders alan öğrenci için “Birime Göre Öğrenci Kimlik Bilgileri” girilirken, “Diğer” sayfasında bulunan “Alabileceği En Fazla Ders Kredisi” alanına yukarıda belirtilen AKTS kredileri göz önüne alınarak giriş yapılacaktır.

Kayıt işlemleri için

 • Nüfus cüzdanı sureti (Orijinal nüfus cüzdanının ibrazı hâlinde fotokopisinin alınması “Yeterli” olacaktır.)
 • Kayıtlı olduğu yükseköğretim kurumunun Öğrenci Kimlik Kartı fotokopisi,
 • 1adet fotoğraf,
 • Kayıtlı olduğu Üniversitenin ilgili biriminden aldığı, Anadolu Üniversitesinden ders alabilir yazısı veya Yönetim Kurulu Kararı
 • Adına kimlik kartı düzenleneceğinden kurum dışından kayıt yaptıracak öğrenciden 50 TL. kimlik kartı ücreti alınacaktır (Kimlik kartı ücreti, Ziraat Bankası TR 6900 0100 1900 4001 3070 5406 no’lu bankomat hesabına yatırılacak ve dekontun bir örneği kayıt yaptırılan birime teslim edilecektir. Aksi takdirde öğrencinin kampüse girişi mümkün olamayacaktır.) Kesinlikle ders ücretleri bu hesaba yatırılmamalıdır. Aksi hâlde ders onayı yapılmayacaktır. Ödemeler Kurum ödemelerinden veya ATM’lerden yapılmalıdır. EFT/Havale yapılmamalıdır.
 • Kaydı yapılan öğrenci aynı anda birden fazla birimden ders alabilir. Öğrencinin kimlik bilgilerine ilişkin ilk kayıt, bir birim tarafından yapıldıktan sonra diğer birim öğrencinin

T.C. kimlik numarasını bilişim sistemine aktardığında, daha önce başka bir birime kayıt yaptırdığını görebilecektir.

 • Başka bir yükseköğretim kurumundan gelen öğrenciye, ANASİS’e girmek için Örgün Hesap programında, birim “Öğrenci İşleri” tarafından hesap oluşturulacaktır. Öğrenci kullanıcı kodu ve şifre ile ANASİS uygulamasına giriş yapabilecektir. Öğrencinin ders seçimleri ile ilgili işlemler, Anadolu Üniversitesine kayıtlı öğrencinin işlemi gibi yapılacaktır (Banka ödemesini yapan öğrencinin Yaz Okulu kayıt onayı sistemden otomatik olarak verilecektir).
 • Yaz Okulu kayıt esaslarında hüküm bulunmayan hâllerde “Anadolu Üniversitesi Ön Lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği” ve “ Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Yönetmeliği” hükümleri geçerlidir.
 • Her türlü itiraz ve başvuruların ilgili “Öğrenci İşleri Birimi”nin e-mail adresine yazılı olarak yapılması

ÜNİVERSİTEMİZ BİRİMLERİ İLETİŞİM ADRESLERİ:

BİRİM ADIE-MAİL BİLGİLERİSANTRAL NUMARABİRİM DAHİLİ

NUMARASI

Eczacılık Fakültesieczfak@anadolu.edu.tr 

 

 

 

 

 

 

0222

335 05 80

3698-3624
Edebiyat Fakültesi

(*)

edbfak@anadolu.edu.tr4035-4107
Eğitim Fakültesi

(*)

egtfak@anadolu.edu.tr3552-3585
Hukuk Fakültesi (*)hukfak@anadolu.edu.tr2204-2205
İktisadi ve İdari Bil. Fakültesi                  (*)iibf@anadolu.edu.tr3378-3376-3216
İletişim Bilimleri Fakültesi (*)ibf.iletisim@anadolu.edu.tr5211-5212
Sağlık Bilimleri Fakültesisbfak@anadolu.edu.tr 

1841-1844

Devlet

Konservatuvarı

konser@anadolu.edu.tr3023-3036

 NOT:

* Yaz Okuluna kurumdışı öğrenci alan Fakültelerimiz (*) işareti ile gösterilmektedir.

2022 Yılı Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Ücretleri

FAKÜLTE/YÜKSEKOKUL/MESLEK YÜKSEKOKULUAzami Ders Ücreti1 Saatlik Ders için Ödenecek Ücret
ECZACILIK FAKÜLTESİ3,8053,2
EDEBİYAT FAKÜLTESİ2,1730,38
EĞİTİM FAKÜLTESİ2,1730,38
HUKUK FAKÜLTESİ2,3232,48
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ2,3232,48
İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ2,0728,98
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ2,1730,38
DEVLET KONSERVATUVARI4,7065,8

 

NOTLAR:

 • Anadolu Üniversitesi öğrencileri yukarıdaki ders ücretini, diğer yükseköğretim kurumlarından gelen C. vatandaşı öğrenciler bu ücretin 2 katını ve diğer yükseköğretim kurumlarından gelen yabancı uyruklu öğrenciler ise bu ücretin 3 katını ödeyecektir.
 • Üniversitemizde; Bakanlıklar ve kamu kuruluşları adına mecburi hizmet karşılığı öğrenim gören öğrenciler, Türk Cumhuriyetleri ile Türk ve Akraba Toplulukları öğrencileri ve Devlet (Milli Eğitim Bakanlığı) burslusu olarak öğrenim gören öğrencilerden yaz okulu öğretim ücreti alınmayacaktır.
 • 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında hayatını kaybedenler, maluller ve 1005 sayılı İstiklal Madalyası verilmiş olanların çocuklarından, “Yaz Okulu Öğrenim Ücreti” tutarı tahsil
 • Engelli öğrencilerden “Yaz Okulu Öğrenim Ücreti” tutarı tahsil

Yukarıdaki Tabloda, 2021-2022 eğitim-öğretim yılı Yaz Okulu için belirlenen 1 saatlik azami ders ücretlerinin, öğrencilerin ders alacakları birimlere göre hesaplanmış hali verilmektedir. Öğrencilerin 1 Saatlik Ders için Ödeyeceği Ücret =Azami Ders Ücreti×14 (Bir Eğitim-Öğretim Dönemi 14 Haftadan Oluşmaktadır.)

1 saat için örnek hesaplama = 7 ×                   2        =         14     ×           2,17                   = 30,38 (Hafta) × (Dönem) =     (Hafta) ×    (Azami Ders Ücreti) = (TOPLAM)

 4 saatlik bir ders için örnek hesaplama = 30,38×4 = 121,52 TL

 Ücret alınmayacak ortak kodlu derslerin listesi:

2021-2022 ÖĞRETİM YILI ÜNİVERSİTEMİZ YAZ OKULUNDA ORTAK KODLU OLARAK AÇILAN MERKEZİ DERSLER

AÇILDIĞI BİRİM: İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
Dersin KoduDersin AdıDersin SaatiECTS
TÜR125Türk Dili I2+02.0
TÜR126Türk Dili II2+02.0
TAR165Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I2+02.0
TAR166Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II2+02.0
İNG187İngilizce I3+03.0
İNG188İngilizce II3+03.0

Ücret alınmayacak derslerin listesi

AÇILDIĞI BİRİM: ECZACILIK FAKÜLTESİ
Dersin KoduDersin AdıDersin SaatiECTS
STJ014Staj V0+2515.0
STJ801Uygulamalı Staj III0+16.0
STJ802Uygulamalı Staj IV0+158.0

 

NOT: Ortak Kodlu Derslerimize kurum dışı öğrenci alınmamaktadır.

2022 Hukuk Fakültesi Yaz Okulu Açan Üniversiteler

2022 Anadolu Üniversitesi Yaz Okulunda Açılacak Dersler Listesi

Tablonun üst kısmında BUL yazan yere ders isimlerini yazarak arayabilirsiniz.

 

Dersin Açıldığı BirimDers AdıDersin İşleniş Şekli
Devlet Kons./Müzikoloji Böl./Müzikoloji ABD.Geleneksel Türk Müziği IIYüzyüze
Devlet Kons./Müzikoloji Böl./Müzikoloji ABD.Müzik Bibliyografyası IIYüzyüze
Devlet Kons./Müzikoloji Böl./Müzikoloji ABD.Müzik Ekolleri VIYüzyüze
Devlet Kons./Müzikoloji Böl./Müzikoloji ABD.Müzik Sosyolojisi IIYüzyüze
Devlet Kons./Müzikoloji Böl./Müzikoloji ABD.Organoloji IIYüzyüze
Devlet Kons./Müzikoloji Böl./Müzikoloji ABD.ProjeYüzyüze
Devlet Kons./Müzikoloji Böl./Müzikoloji ABD.ProjeYüzyüze
Devlet Kons.-Sah.San.Böl.-Opera ASDYardımcı Piyano IIYüzyüze
Devlet Kons.-Sah.San.Böl.-Opera ASDYardımcı Piyano IIIYüzyüze
Devlet Kons.-Sah.San.Böl.-Opera ASDYardımcı Piyano IIIYüzyüze
Devlet Kons.-Sah.San.Böl.-Opera ASDMesleki İtalyanca IIIYüzyüze
Devlet Kons.-Sah.San.Böl.-Opera ASDYardımcı Piyano IVYüzyüze
Devlet Kons.-Sah.San.Böl.-Opera ASDMesleki İtalyanca IVYüzyüze
Devlet Kons.-Sah.San.Böl.-Opera ASDYardımcı Piyano VYüzyüze
Devlet Kons.-Sah.San.Böl.-Opera ASDYardımcı Piyano VIIYüzyüze
Devlet Kons.-Sah.San.Böl-Tiyatro ASD Oyunculuk SDHareket IIIYüzyüze
Devlet Kons.-Sah.San.Böl-Tiyatro ASD Oyunculuk SDŞan-Solfej IIIYüzyüze
Devlet Konservatuvarı-Müz. Böl.-Yay. Çal. ASDKorrepetisyon IVYüzyüze
Devlet Konservatuvarı-Müz. Böl.-Yay. Çal. ASDEnstruman IVYüzyüze
Devlet Kons-MB-Üflemeli ve Vurmalı Çalgılar ASDOrkestra Repertuvarı VIIIYüzyüze
Eczacılık FakültesiYönetsel EczacılıkYüzyüze
Eczacılık FakültesiEczacılık İşletmeciliğiYüzyüze
Eczacılık FakültesiEczacılık MevzuatıYüzyüze
Eczacılık FakültesiEczacılıkta Bilişim SistemleriYüzyüze
Eczacılık FakültesiEczacılık Deontolojisi ve EtikYüzyüze
Eczacılık FakültesiEczacılık YeterlilikleriYüzyüze
Eczacılık FakültesiAnalitik KimyaYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmasötik ToksikolojiYüzyüze
Eczacılık FakültesiKlinik EczacılıkYüzyüze
Eczacılık FakültesiSosyal EczacılıkYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmasötik KimyaYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmakognoziYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmasötik BotanikYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmasötik TeknolojiYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmasötik BiyoteknolojiYüzyüze
Eczacılık FakültesiBiyokimyaYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmasötik MikrobiyolojiYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmakolojiYüzyüze
Eczacılık FakültesiUygulamalı Staj IIIYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmasötik Teknoloji Uygulamaları IYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmasötik Teknoloji Uygulamaları IIIYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmakoloji IVYüzyüze
Eczacılık FakültesiKanıta Dayalı Eczacılık ve Araştırma IXYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmasötik Kimya IVYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmasötik Teknoloji IVYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmasötik Teknoloji Uygulamaları IVYüzyüze
Eczacılık FakültesiFarmasötik Toksikoloji IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiGeriatrik FarmakoterapiYüzyüze
Eczacılık FakültesiMezuniyet Projesi IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiMezuniyet Projesi IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiMezuniyet Projesi IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiMezuniyet Projesi IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiMezuniyet Projesi IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiMezuniyet Projesi IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiMezuniyet Projesi IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiMezuniyet Projesi IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiMezuniyet Projesi IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiMezuniyet Projesi IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiMezuniyet Projesi IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiMezuniyet Projesi IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiMezuniyet Projesi IIYüzyüze
Eczacılık FakültesiStaj VYüzyüze
Eczacılık FakültesiUygulamalı Staj IVYüzyüze
Edebiyat Fak./Rus Dili ve Edebiyatı Böl. (Rusça)Dil ve İletişim IIYüzyüze
Edebiyat Fakültesi- Sosyoloji BölümüSosyolojiye Giriş IYüzyüze
Edebiyat Fakültesi- Sosyoloji BölümüSosyolojiye Giriş IIYüzyüze
Edebiyat Fakültesi- Sosyoloji BölümüEğitim SosyolojisiYüzyüze
Edebiyat Fakültesi- Sosyoloji BölümüVatandaşlık SosyolojisiYüzyüze
Edebiyat Fakültesi- Sosyoloji BölümüKitle İletişim SosyolojisiYüzyüze
Eğitim Fak.-B ve Ö.T.E.B-B.ve Öğr. Tek. Öğr. Prog.Eğitimde Araştırma YöntemleriYüzyüze
Eğitim Fak.-B ve Ö.T.E.B-B.ve Öğr. Tek. Öğr. Prog.Türk Eğitim TarihiYüzyüze
Eğitim Fak.-B ve Ö.T.E.B-B.ve Öğr. Tek. Öğr. Prog.Türk Eğitim TarihiYüzyüze
Eğitim Fak.-B ve Ö.T.E.B-B.ve Öğr. Tek. Öğr. Prog.Yetişkin Eğitimi ve Hayat Boyu ÖğrenmeYüzyüze
Eğitim Fak.-B ve Ö.T.E.B-B.ve Öğr. Tek. Öğr. Prog.Eğitsel Oyun ve OyunlaştırmaYüzyüze
Eğitim Fak.-B ve Ö.T.E.B-B.ve Öğr. Tek. Öğr. Prog.Sınıf YönetimiYüzyüze
Eğitim Fak.-B ve Ö.T.E.B-B.ve Öğr. Tek. Öğr. Prog.Sınıf YönetimiYüzyüze
Eğitim Fak.-B ve Ö.T.E.B-B.ve Öğr. Tek. Öğr. Prog.Eğitimde Ölçme ve DeğerlendirmeYüzyüze
Eğitim Fak.-B ve Ö.T.E.B-B.ve Öğr. Tek. Öğr. Prog.Türk Eğitim Sistemi ve Okul YönetimiYüzyüze
Eğitim Fak.-B ve Ö.T.E.B-B.ve Öğr. Tek. Öğr. Prog.Eğitim Teknolojilerinde Güncel UygulamalarYüzyüze
Eğitim Fak.-Y.D.E.B-Almanca Öğretmenliği Prog.Almanca Ders Kitabı İncelemesiYüzyüze
Hukuk Fakültesiİdare Hukuku IYüzyüze
Hukuk Fakültesiİdare Hukuku IIYüzyüze
Hukuk FakültesiTicari İşletme HukukuYüzyüze
Hukuk FakültesiTürk İş Hukukunda Alternatif Uyuşmazlık Çözüm YollarıYüzyüze
Hukuk Fakültesiİnfaz HukukuYüzyüze
Hukuk FakültesiOrtaklıklar HukukuYüzyüze
Hukuk FakültesiCeza Usul Hukuku IYüzyüze
Hukuk Fakültesiİş HukukuYüzyüze
Hukuk FakültesiUluslararası Özel Hukuk IYüzyüze
Hukuk FakültesiCeza Usul Hukuku IIYüzyüze
Hukuk Fakültesiİş Güvenliği HukukuYüzyüze
Hukuk Fakültesiİdari Yargılama HukukuYüzyüze
Hukuk FakültesiSosyal Güvenlik HukukuYüzyüze
Hukuk FakültesiUluslararası Özel Hukuk IIYüzyüze
İ.B.F.-Basın ve Yayın Bölümü (%30 İngilizce)Gazete Yayımcılığı Uygulamaları IYüzyüze
İ.B.F.-İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümüİletişime GirişYüzyüze
İ.B.F.-İletişim Tasarımı ve Yönetimi BölümüBireylerarası İletişimYüzyüze
İ.B.F.-İletişim Tasarımı ve Yönetimi BölümüSözsüz İletişimYüzyüze
İ.İ.B.F.-Çalışma Eko. ve End. İlişki. Böl.Sosyal Politika IYüzyüze
İ.İ.B.F.-Çalışma Eko. ve End. İlişki. Böl.Sosyal Politika IIYüzyüze
İ.İ.B.F.-Çalışma Eko. ve End. İlişki. Böl.Sosyal GüvenlikYüzyüze
İ.İ.B.F.-Çalışma Eko. ve End. İlişki. Böl.Sosyal Güvenlik HukukuYüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.Labor Economics (Çalışma Ekonomisi)Yüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.Government Politics and Budgeting (Devlet Büt. ve Politika.)Yüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.Econometrics II (Ekonometri II)Yüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.Economic Growth Theories (Büyüme Teorileri)Yüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat Böl.-İng. İktisat Prog.Development Economics (Kalkınma Ekonomisi)Yüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat Bölümüİktisada Giriş IYüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat Bölümüİktisada Giriş IIYüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüKamu MaliyesiYüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat Bölümüİktisat PolitikasıYüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüPara TeorisiYüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüPara PolitikasıYüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat Bölümüİktisadi Düşünceler TarihiYüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüFinansal Ekonomi IIYüzyüze
İ.İ.B.F.-İktisat BölümüKarşılaştırmalı İktisadi SistemlerYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşlet.Böl.-İngilizce İşletme Prog.Human Resources Management (İnsan Kaynakları Yönetimi)Yüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme Bölümüİngilizce IYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüTürk Dili IYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme Bölümüİngilizce IIYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüTürk Dili IIYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme Bölümüİstatistik IYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme Bölümüİşletme YönetimiYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüAtatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi IYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüFinans MatematiğiYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme Bölümüİstatistik IIYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüÖrgütsel TasarımYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüMaliyet MuhasebesiYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüAtatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi IIYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüFinansal Yönetim IYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüTürk Vergi SistemiYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüYönetim MuhasebesiYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüFinansal Yönetim IIYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüDış Ticaret İşlemleri ve YönetimiYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüBankacılıkYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüDoğrusal ProgramlamaYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüSermaye PiyasalarıYüzyüze
İ.İ.B.F.-İşletme BölümüStratejik YönetimYüzyüze
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüKamu Maliyesi IYüzyüze
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüKamu Maliyesi IIYüzyüze
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüSigortacılıkYüzyüze
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüÖzel Vergi Hukuku IYüzyüze
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüDevlet BütçesiYüzyüze
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüKamu EkonomisiYüzyüze
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüÖzel Vergi Hukuku IIYüzyüze
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüVergilerin Ekonomik EtkileriYüzyüze
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüKamu Girişimleri EkonomisiYüzyüze
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüMaliye PolitikasıYüzyüze
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüVergi Ceza HukukuYüzyüze
İ.İ.B.F.-Maliye BölümüMahalli İdareler MaliyesiYüzyüze
Sağ. Bil. Fak. -Sos. Hiz. Böl.Sosyal Hizmet Uygulaması IIYüzyüze
Sağ. Bil. Fak.-Dil ve Kon. Ter. Böl.Edinilmiş Dil Bozuklukları UygulamalarıYüzyüze
Sağ. Bil. Fak.-Dil ve Kon. Ter. Böl.Yutma ve Motor Konuşma Bozuklukları UygulamalarıYüzyüze

Açılan Diğer Yaz Okulları İçin Tıklayınız

Yaz Okulunu Başka Üniversiteden Nasıl Alırım?

Yaz Okulunu Online Yapan Üniversiteler için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.