DENEYAP Teknoloji Atölyeleri Çıkmış Sorular PDF İndir

14.01.2020
9.735
A+
A-
DENEYAP Teknoloji Atölyeleri Çıkmış Sorular PDF İndir

DENEYAP Teknoloji Atölyeleri Çıkmış Sorular PDF İndir

Seçme sınavlarımız, eğitim programlarımızla paralel şekilde teorik ve pratik sınav olmak üzere iki aşamadan oluşuyor. Teorik sınavımız, matematik ve fen bilimlerinden algoritmaya, eğitim programlarımızın içerikleri ile aynı konu başlıklarında sorulardan oluşuyor. Pratik sınavımız ise, adayların teorik bilgi ve becerilerini somut sonuçlara dönüştürebilme yeteneklerini ölçen görevlerden oluşuyor. Sınavların içeriği Seçme sınavlarımız, eğitim programlarımızla paralel şekilde teorik ve pratik sınav olmak üzere iki aşamadan oluşuyor. Teorik sınavımız, matematik ve fen bilimlerinden algoritmaya, eğitim programlarımızın içerikleri ile aynı konu başlıklarında sorulardan oluşuyor. Pratik sınavımız ise, adayların teorik bilgi ve becerilerini somut sonuçlara dönüştürebilme yeteneklerini ölçen görevlerden oluşuyor.

Sınav Son Başvuru Tarihi: 06 Ocak 2020               Sınav Tarihi: 09 Şubat 2020

Sınav Konuları Ve Soru Sayısı
Matematik60 Soru120 Dakika
Fen
Algoritma
Genel Kültür

 

♦4. ve 5. Sınıflar için çıkmış sorular İNDİR

 

8. ve 9. Sınıflar için çıkmış sorular İNDİR

 

NOT: Arkadaşlar indirdiğiniz PDF dosyası yazdırmaya karşı korumalı olarak yüklenmiştir. Kilidi açmak için www smallpdf com/tr/unlock-pdf adresinden yardım alabilirsiniz. Herkese faydalı olması dileğiyle.

Deneyap Teknoloji Atölyelerinde eğitim almaya hak kazanan öğrencilerimiz 36 aylık bir eğitim programına dahil olurlar. İlk  24 ay “Üretim ve Tasarım”, “Robotik ve Kodlama”, “Elektronik Programlama, “Nesnelerin İnterneti”, “Siber Güvenlik”, “Enerji Teknolojileri”, “Nanoteknoloji”, “Mobil Uygulama”, “Yapay Zeka”, “Havacılık ve Uzay”, alanlarında kapsamlı bir eğitim alan Geleceğin Teknoloji Yıldızları, kendilerini keşfederek ilgi alanlarını belirler. Son 12 ayda ise ilgi ve becerilerini dikkate alarak seçtikleri alanda koçluk desteği ile yarışmalara hazırlık aşamasına  geçerler, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmaları için desteklenirler.

 

♦DENEYAP Teknoloji Atölyeleri Deneme Sınavını HEMEN ÇÖZMEYE BAŞLAYIN!♦

 

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.