2024 EKYS Temel Yurttaşlık Bilgisi Notları PDF İndir

20.08.2023
A+
A-

Sizlere yardımcı olası için Temel Yurttaşlık Bilgisi Ders Notları PDF olarak hazırladık. Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Temel Yurttaşlık Bilgisi Ders Notları PDF aşağıda bulunan turuncu butona tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

2024 EKYS Temel Yurttaşlık Bilgisi Notları PDF İndir

2024 EKYS Temel Yurttaşlık Bilgisi Ders Notları PDF İndir

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı arasında imzalanan Protokol uyarınca ÖSYM tarafından tarihinde 50 il merkezinde, Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (MEB-EKYS) yapılacaktır. EKYS’ye hazırlanırken en önemli yardımcılarımızdan biri de Temel Yurttaşlık Bilgisi dersidir. Sizlere yardımcı olası için Temel Yurttaşlık Bilgisi Ders Notları PDF olarak hazırladık. Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Temel Yurttaşlık Bilgisi Ders Notları PDF aşağıda bulunan turuncu butona tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Mobilden giren arkadaşlar indiremezseniz lütfen yorum kısmına yazınız. Biz oradan size mail olarak atacağız. İyi Çalışmalar Dileriz.

 

 

Temel Yurttaşlık Bilgisi Ders Notları PDF indir

 

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

Tavsiye Yazılarımız

EKYS Çalışma Notları İndir

EKYS Konuları ve Soru Dağılımları Neler? için TIKLAYINIZ

EKYS Youtube Kanal ve Kaynak Önerileri için TIKLAYINIZ

MEB EKYS Başvuru Şartları Neler? Kimler Başvurabilir?

MEB EKYS örnek soruları PDF İndir (ÖSYM)

MEB EKYS Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

EKYS Kitap Önerileri | Müdür Yardımcılığı Sınavı Kitap Tavsiyeleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Savaş KAHRAMAN dedi ki:

    İyi günler bu yıl ekys ilk defa gireceğim.Ders notlarını mail adresime atabilir misiniz?Siteniz çok faydalı olmuş.

  2. ishak dedi ki:

    NOTLAR ÇOK NİTELİKLİ ekys notlarını mail adresimize atabilir misiniz

  3. Kerem dedi ki:

    Teşekkür ederim.