EKYS “Temel Yurttaşlık Bilgisi” Ders Notu PDF İndir

12.09.2020
3.351
A+
A-

Sizlere yardımcı olası için EKYS “Temel Yurttaşlık Bilgisi” Ders Notu PDF İndir olarak hazırladık. Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Temel Yurttaşlık Bilgisi Ders Notları PDF aşağıda bulunan butonlara tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

EKYS “Temel Yurttaşlık Bilgisi” Ders Notu PDF İndir

2021 EKYS “Temel Yurttaşlık Bilgisi” Ders Notu PDF İndir

Yapılan yeni düzenleme ile Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı arasında Protokol uyarınca ÖSYM tarafından Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (MEB-EKYS) yapılacaktır., EKYS‘ye hazırlanırken en önemli yardımcılarımızdan biri de Temel Yurttaşlık Bilgisi dersidir. Sayısal ve mantıksal akıl yürütme sorularının yer aldığı bu sınavda sizlere yardımcı olası için EKYS “Temel Yurttaşlık Bilgisi” Ders Notu PDF İndir olarak hazırladık. Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Temel Yurttaşlık Bilgisi Ders Notları PDF aşağıda bulunan butonlara tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Mobilden giren arkadaşlar indiremezseniz lütfen yorum kısmına yazınız. Biz oradan size mail olarak atacağız. İyi Çalışmalar Dileriz.

 

 

Kaynak 1

 

Kaynak 2

 

Mobilden girenler için Kaynak 3

 

EKYS “Temel Yurttaşlık Bilgisi” Ders Notu PDF İndir

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

 

 

 

Uyarı: Mobilden giren arkadaşlar indirmekte zorluk çekerseniz yorum kısmına yazınız. Oradan mail adresinize gönderim yapılacaktır.

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Rosemoon dedi ki:

    Müdür yardımcılığı için pdf’lerin hiçbirini mobilden indiremedim.mailime hepsini gonderebilirmisiniz?Teşekkür ederim.

    1. ÖSYMLİ dedi ki:

      Merhaba Hocam, mobilden girenler için üçüncü butonu ayarladık. Basınca kaynak iniyor. Fakat telefonda zip programı yüklü değilse göremezsiniz. ZİP programını yükleyerek tekrar deneyiniz eğer olmazsa yardımcı olayım. İyi çalışmalar dilerim