2024 EKYS “Temel Yurttaşlık Bilgisi” Ders Notu PDF İndir

18.08.2023
A+
A-

Sizlere yardımcı olası için EKYS “Temel Yurttaşlık Bilgisi” Ders Notu PDF İndir olarak hazırladık. Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Temel Yurttaşlık Bilgisi Ders Notları PDF aşağıda bulunan butonlara tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

2024 EKYS “Temel Yurttaşlık Bilgisi” Ders Notu PDF İndir

2024 EKYS “Temel Yurttaşlık Bilgisi” Ders Notu PDF İndir

Yapılan yeni düzenleme ile Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı arasında Protokol uyarınca ÖSYM tarafından Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (MEB-EKYS) yapılacaktır., EKYS‘ye hazırlanırken en önemli yardımcılarımızdan biri de Temel Yurttaşlık Bilgisi dersidir. Sayısal ve mantıksal akıl yürütme sorularının yer aldığı bu sınavda sizlere yardımcı olası için 2024 EKYS “Temel Yurttaşlık Bilgisi” Ders Notu PDF İndir olarak hazırladık. Ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları en iyi şekilde tespit edebilirsiniz. Temel Yurttaşlık Bilgisi Ders Notları PDF aşağıda bulunan butonlara tıklayarak güven içerisinde ücretsiz olarak indirip çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Mobilden giren arkadaşlar indiremezseniz lütfen yorum kısmına yazınız. Biz oradan size mail olarak atacağız. İyi Çalışmalar Dileriz.

 

 

Kaynak 1

 

Kaynak 2

 

Mobilden girenler için Kaynak 3

 

EKYS “Temel Yurttaşlık Bilgisi”

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

Tavsiye Yazılarımız

EKYS Çalışma Notları İndir

EKYS Konuları ve Soru Dağılımları Neler? için TIKLAYINIZ

EKYS Youtube Kanal ve Kaynak Önerileri için TIKLAYINIZ

MEB EKYS Başvuru Şartları Neler? Kimler Başvurabilir?

MEB EKYS örnek soruları PDF İndir (ÖSYM)

MEB EKYS Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

EKYS Kitap Önerileri | Müdür Yardımcılığı Sınavı Kitap Tavsiyeleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Özkan dedi ki:

  Ben EKYS çalışma notlarını indiremedim rica etsem gönderebilir misiniz

 2. Rosemoon dedi ki:

  Müdür yardımcılığı için pdf’lerin hiçbirini mobilden indiremedim.mailime hepsini gonderebilirmisiniz?Teşekkür ederim.

  1. ÖSYMLİ dedi ki:

   Merhaba Hocam, mobilden girenler için üçüncü butonu ayarladık. Basınca kaynak iniyor. Fakat telefonda zip programı yüklü değilse göremezsiniz. ZİP programını yükleyerek tekrar deneyiniz eğer olmazsa yardımcı olayım. İyi çalışmalar dilerim