LGS 8.Sınıf Matematik Soru Bankası İndir (Başlangıç Seviyesi)

04.05.2021
2.870
A+
A-
LGS 8.Sınıf Matematik Soru Bankası İndir (Başlangıç Seviyesi)

LGS 8.Sınıf Matematik Soru Bankası PDF İndir (Başlangıç Seviyesi)

2018 Yılı itibariyle liseye giriş sınav sistemi değişti. Yeni gelen sınavın adı Liseye Geçiş Sınavı (LGS) oldu. Nitelikli lisede okuyup meslek sahibi olmak isteyen öğrenciler yeni LGS‘ye girecekler. Sınav iki oturumdan oluşuyor: Sözel ve sayısal. Öğrenciler tarafından merak edilen diğer bir konu ise soruların nasıl olacağı yönünde. Bunun için MEB tarafından yayımlanan örnek soruları çözebilirsiniz.

 

Bu yazımızda sizlere sayısal bölüm derslerinden Matematik dersi için kolay soru bankası PDF kaynağını paylaşacağız. Kitabın yayın evi tarafından tanıtım amacıyla yayımlanmıştır. Sizler de LGS 8.Sınıf Matematik Soru Bankası PDF İndir (Başlangıç Seviyesi) indirerek çalışmalarınıza farklı kaynak sağlamış olabilirsiniz. Akıllı tahtaya da uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

 

Matematik dersi için kolay soru bankası PDF indir

 

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak silinir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ayşe dedi ki:

    8.sinif soru bankası pdf açılmıyor

  2. Şaziye Nur dedi ki:

    Hocam banada atabilirmisiniz lütfen Teşekkür ederim