2021 YKS-Eşit Ağırlık (EA) 15 Tatil Çalışma Programı İndir

02.09.2020
5.179
A+
A-

2021 YKS adaylarına yardımcı olmak amacıyla eşit ağırlıktan sınava girecekler için çalışma  program hazırladık. Sömestr tatilinizi üniversite hayalinize ulaşmak için ders çalışarak geçirmek sizler adına olumlu katkı sağlayacaktır. Hiç mi tatil yapmayacağız diye düşünmeyin! Seneye hayalini kurduğunuz üniversitenin finallerinden sonra kendinize güzel bir tatil ödülü verebilirsiniz. Hem de özgürce… Motivasyonunuzu yüksek tutmaya dikkat edin. İyi çalışmalar dilerim.

2021 YKS-Eşit Ağırlık (EA) 15 Tatil Çalışma Programı İndir

2021 YKS-Eşit Ağırlık (EA) 15 Tatil Çalışma Programı İndir

 

 

Merhaba arkadaşlar, 15 tatil geldi, çattı ve tatil zamanı…YKS‘ ye hazırlanan birçok aday 15 tatilde çalışma programına ihtiyaç duyuyor. Dershaneye giden adaylar bu konuda evde hazırlanan adaylara göre daha şanslı sayılabilir. Çünkü birçok kurum 15 tatili YKS Kamp programları ile geçirmekte. Evde hazırlanan adaylar bu konuda iş size düşüyor. Kendi kamp programınızı kendiniz hazırlamalısınız. İşte tam bu noktada osymli.com olarak sizlere yardımcı olmak amacıyla eşit ağırlıktan sınava girecekler için çalışma  program hazırladık. Sömestr tatilinizi üniversite hayalinize ulaşmak için ders çalışarak geçirmek sizler adına olumlu katkı sağlayacaktır. Hiç mi tatil yapmayacağız diye düşünmeyin! Seneye hayalini kurduğunuz üniversitenin finallerinden sonra kendinize güzel bir tatil ödülü verebilirsiniz. Hem de özgürce… Motivasyonunuzu yüksek tutmaya dikkat edin. İyi çalışmalar dilerim.

 

 

 

Örnek YKS eşit ağırlık programımızın linkini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Ancak dikkat ettiyseniz bu programlara örnek program diyoruz. Program kişiye özel olmalıdır.

 

Sizler de kendi eksiklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre yeni bir program hazırlayabilirsiniz. YKS eşit ağırlık programı indir

ÖSYMLİ
ÖSYMLİ
Güncel eğitim haberleri, sınavlara yönelik kitap önerileri, sınav konuları ve çeşitli ders kaynakları ile çalışmalarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.