2022 YKS-Eşit Ağırlık (EA) 15 Tatil Çalışma Programı İndir

10.01.2022
A+
A-

2022 YKS adaylarına yardımcı olmak amacıyla eşit ağırlıktan sınava girecekler için çalışma  program hazırladık. Sömestr tatilinizi üniversite hayalinize ulaşmak için ders çalışarak geçirmek sizler adına olumlu katkı sağlayacaktır. Hiç mi tatil yapmayacağız diye düşünmeyin! Seneye hayalini kurduğunuz üniversitenin finallerinden sonra kendinize güzel bir tatil ödülü verebilirsiniz. Hem de özgürce… Motivasyonunuzu yüksek tutmaya dikkat edin. İyi çalışmalar dilerim.

2022 YKS-Eşit Ağırlık (EA) 15 Tatil Çalışma Programı İndir

2022 YKS-Eşit Ağırlık (EA) 15 Tatil Çalışma Programı İndir

Merhaba arkadaşlar, 15 tatil geldi, çattı ve tatil zamanı…YKS‘ ye hazırlanan birçok aday 15 tatilde çalışma programına ihtiyaç duyuyor. Dershaneye giden adaylar bu konuda evde hazırlanan adaylara göre daha şanslı sayılabilir. Çünkü birçok kurum 15 tatili YKS Kamp programları ile geçirmekte. Evde hazırlanan adaylar bu konuda iş size düşüyor. Kendi kamp programınızı kendiniz hazırlamalısınız. İşte tam bu noktada osymli.com olarak sizlere yardımcı olmak amacıyla YKS eşit ağırlıktan sınava girecekler için çalışma  program hazırladık.

 

Sömestr tatilinizi üniversite hayalinize ulaşmak için ders çalışarak geçirmek sizler adına olumlu katkı sağlayacaktır. Hiç mi tatil yapmayacağız diye düşünmeyin! Seneye hayalini kurduğunuz üniversitenin finallerinden sonra kendinize güzel bir tatil ödülü verebilirsiniz. Hem de özgürce… Motivasyonunuzu yüksek tutmaya dikkat edin. İyi çalışmalar dilerim.

 

Örnek 2022 YKS eşit ağırlık programımızın linkini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Ancak dikkat ettiyseniz bu programlara örnek program diyoruz. Program kişiye özel olmalıdır.

 

 

YKS Konuları ve Soru Dağılımları

YKS Hakkında Her Şey için TIKLAYINIZ

YKS Çıkmış Sorular İndirmek için TIKLAYINIZ

YKS Kitap Önerisi | AYT-TYT Kitap Tavsiyesi

YKS Youtube Kanal Önerileri için TIKLAYINIZ

YKS Çalışma Programı İndir

Sofralarınız için en güzel yemek takımı çeşitleri Madame Coco ‘da!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.