2018 Kpss Ortaöğretim tahmini soru ve cevapları

07.10.2018
1.664
A+
A-
2018 Kpss Ortaöğretim tahmini soru ve cevapları

2018 Kpss Ortaöğretim tahmini soru ve cevapları, aday yorumları

 

Ülke genelinde binlerce sınav merkezinde gerçekleşen KPSS Ortaöğretim oturumu, saat 10.15’te başladı. ÖSYM‘nin belirlediği sınav saatinde katılım gösteren adaylar, kamu personeli olabilme hayalinin gerçekleşmesi için ter döktü.

 

Sınavda yerini alan ve sınavını başarılı bir şekilde bitiren milyonlarca memur adayı KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı)’nın 2018 KPSS ortaöğretim sorularının yorumlarını tartışıyor. Sizde haberimizin yorum bölümüne düşüncelerinizi yazın tüm memur adayları 07 Ekim KPSS soruları ve yorumlarını okusun. Sizler için bazı soru ve cevapları yazımızda yayınladık. Bu cevaplar tahminidir. Herhangi bir hata varsa lütfen yorum kısmından bize yazınız.

 

 

KPSS’deki Kafile sorusu zor muydu? Cevabı ne?

 

2018 KPSS Ortaöğretim sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

 

4 Kasım 2018 tarihinde uygulanan 2018-KPSS Ön LisansTemel Soru Kitapçığına,  sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden 6 Kasım 2018 tarihinde saat 16.15’ten itibaren erişilebilir.

 

 

Sınava başvuran adaylar, 10 gün süreyle ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile soruların tamamına ulaşabilir.

 

 

2018- KPSS Ön Lisans Temel Soru Kitapçığı ile Cevap Anahtarı (% 10) aşağıdaki bağlantıda sunulmuştur.

 

 

Merkezimiz tarafından yapılan sınavlarda okuyucu yardımı alan görme engelli adaylara; şekil, grafik, tablo, resim gibi görsel verilerin yer aldığı sorular ile karmaşık ifade içeren sorular sorulmamaktadır.

 

 

2018-KPSS Ön Lisans sınavında, yardımcılı görme engelli adaylara sorulmayan sorular (% 10) testlere göre aşağıda verilmiştir.

 

 

GENEL YETENEK: Bulunmamaktadır.

 

GENEL KÜLTÜR: Bulunmamaktadır.

 

 

 

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM’ye aittir. ÖSYM’nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

 

2018- KPSS Ön Lisans Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı (%10)

Sofralarınız için en güzel yemek takımı çeşitleri Madame Coco ‘da!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.