ÖZDEBİR 2020 TYT-AYT 1 Deneme Sınavı Cevap Anahtarı (1219)

ozdebir-cevap-anahtari

ÖZDEBİR 2020 TYT-AYT 1 Deneme Sınavı Cevap Anahtarı (1219)

2020 Yılı eğitim öğretim yılında ÖZDEBİR tarafından uygulanacak YKS deneme sınavlarının ilki 25-26-27 Ekim 2019 tarihlerinde uygulandı. Sınavdan sonra öğrenciler cevapladıkları soruların doğru yanıtlarını merak ediyor. ÖZDEBİR  tarafından yapılan duyuru ile cevap anahtarı öğrencilerle paylaşıldı. İşte 1219 kodlu 1. YKS (TYT-AYT) deneme sınavının cevap anahtarları.özdebir 1219,özdebir 1219 cevap anahtarı,özdebir 1219 cevap anahtarı tyt,özdebir 25 ekim 2019 cevap anahtarı,özdebir tyt deneme 1219 cevap anahtarı,özdebir cevap anahtarı 27 ekim,özdebir tyt cevap anahtarı 25 ekim 2019,özdebir ayt deneme 2020 cevap anahtarı,özdebir yayınları 1219 cevap anahtarı

ÖZDEBİR 2020 TYT Cevap Anahtarı şu şekilde:

ozdebir-1219-deneme-sinavi-cevap-anahtari-1a-tyt ozdebir-1219-deneme-sinavi-cevap-anahtari-tyt

ÖZDEBİR 2020 AYT Cevap Anahtarı şu şekilde:

ozdebir-1219-deneme-sinavi-cevap-anahtari-1a-ayt ozdebir-1219-deneme-sinavi-cevap-anahtari-1a-tyt

YKS 1. DENEME SORU ÇÖZÜMLERİ İZLE

 

TYT Soru Çözümleri

 

AYT Soru Çözümleri

ÖZDEBİR 2020 YDT Cevap Anahtarı şu şekilde:

ozdebir-1219-deneme-sinavi-cevap-anahtari-ydt

ÖZDEBİR Deneme Sınavlarına Katılmak İsteyen Öğrenciler

 • “Sınavımızı Uygulayan Kurumlar”a başvurarak ve kurumların kabulü halinde deneme sınavlarımıza katılabilirler. Sınavlarımızı Uygulayan Kurumlar için bulunduğunuz yerdeki bayilerimiz ile iletişim kurulabilir.
 • Sınavlarımızı uygulayan kurumların ve  bayilerimizin veli ya da öğrencilerimizden gelen bireysel başvurulara ilişkin talepleri karşılama yükümlülükleri bulunmamaktadır. 
 • ÖZDEBİR’de sınavlara katılım için bireysel başvuru alınmamakta; ÖZDEBİR, ilkesel olarak sınav uygulayan kurumların bilgilerini de  paylaşmamaktadır.
 • Uygulanan bir sınavın kitapçığı stoklarımızda mevcutsa uygulama sonrasında internet sitemiz üzerinden sipariş verilerek elde edilebilir.

GENEL AÇIKLAMALAR

 1. Bu sınavlar, resmi-özel ortaokullarda ve kurs merkezlerinde öğrencilerin gelişim süreçlerini izlemek ve sınav deneyimi kazandırmak amacıyla öğretim programlarına uygun olarak hazırlanmaktadır.
 2. Sınavların içeriği ve sınav takvimi web sitemizde görülebilir.
 3. Sınav uygulayan kurumlar isterlerse optik cevap kâğıtlarını kendileri okuyup sınav değerlendirme sistemine yükleyerek sonuçlarını anında görebilirler.
 4. Sınav siparişleri, uygulama tarihinden bir hafta öncesine kadar verilebilir. Gönderiler sınav tarihinden 2-3 gün öncesinde kurumlara ulaştırılır.
 5. Siparişler internet sayfamızda iletişim bilgileri bulunan bayilerimiz aracılığı ile veya aynı sayfada “Online İşlem Merkezi” üzerinden verilebilir.
 6. Sınavlar, ücretleri ödendikten sonra gönderilir.
 7. MEB’in ve ÖSYM’nin sınav takviminde olabilecek değişikliklerde ve zorunlu görülen durumlarda ÖZDEBİR, Deneme Sınav Takviminde değişiklikler yapabilir.
BENZER YAZILAR
YORUMLAR

KPSS
YKS
2020 YKS'ye kaç gün kaldı?

20 Haziran 2020

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
 • AÖF Yaz Okulu Ücretleri 2019 | Yaz okulu öğretim ücreti tutarı nedir?

  AÖF Yaz Okulu Ücretleri 2019 | Yaz okulu öğretim ücreti tutarı nedir?   AÖF Yaz Okulu ücretleri; Alınan ders sayısına göre ödenecek ücret tutarl... Devamını Oku

 • İzmihlal nedir? izmihlal kelimesinin anlamı ne demektir?

  İzmihlal nedir? izmihlal kelimesinin anlamı ne demektir?     Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı İstiklal Marşı’ndaki izmihlal kelimes... Devamını Oku

 • PYBS Hakkında Detaylı Bilgilendirme | Burs Ne kadar?

  PYBS Hakkında Detaylı Bilgilendirme Burs Ne kadar? Arkadaşlar Merhaba, daha önce başka bir konuda sohbetimizin olacağını söylemiştik. Umarım sayısal ... Devamını Oku

 • 2019 ÖSYM Salon Başkanı ve Gözetmeni Sınav Ücreti

  2019 ÖSYM Salon Başkanı ve Gözetmeni Sınav Ücreti 2019 Yılında Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan sınavlarda Bina Sınav Sorumlusu... Devamını Oku

 • ÖSYM Fotoğraf Süresi Dolması Durumunda Ne Yapmalıyım?

  ÖSYM Fotoğraf Süresi Dolması Durumunda Ne Yapmalıyım? Aday işlemleri sisteminde fotoğrafımın süresi dolmuştur uyarısı çıkıyor nasıl ekleyebilirim? Si... Devamını Oku

KATEGORİLER