BİMcell Ramazan Ayı Sahur 10 GB İnternet Kampanyası 2022

12.04.2022
A+
A-

BİMcell Ramazan Ayı Sahur 10 GB Hediye İnternet Kampanyası 2021 ile abonelerine bedava internet paketi kullanma şansı veriyor. BİMcell yeni kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarına bedava internet hizmetinden faydalanmasını sağlıyor. BİMcell abonelerine Ramazan ayı boyunca saat 02.00 ile 06.00 arasında sahurda kullanabilecekleri 10 GB cepten internet hediye edilecektir.

BİMcell Ramazan Ayı Sahur 10 GB İnternet Kampanyası 2022

BİMcell Ramazan Ayı Sahur 10 GB İnternet Kampanyası

BİMcell Ramazan Ayı Sahur 10 GB Hediye İnternet Kampanyası 2022 ile abonelerine bedava internet paketi kullanma şansı veriyor. BİMcell yeni kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarına bedava internet hizmetinden faydalanmasını sağlıyor. BİMcell abonelerine Ramazan ayı boyunca saat 02.00 ile 06.00 arasında sahurda kullanabilecekleri 10 GB cepten internet hediye edilecektir. Kampanyaya belirtilen tarihe kadar 25 TL ve üstü yükleme yaparak katılabilirsiniz. Detayları sizler için hazırladık.

 

BİMcell Ramazan ayı bedava internet 2021 yılı bedava internet kampanyaları içerisinde yer alarak abonelerini sevindiriyor. BİMcell hazırladığı kampanyalar ile kullanıcılarını unutmuyor. Ramazan ayı boyunca sevdiklerinizle güzel vakit geçirmeniz için BİMcell Sahur Kampanyası 10 GB Bedava İnternet paketinizi kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlayarak hemen kullanmaya başlayın.

BİMcell Sahur Kampanyası 10 GB İnternet Paketi Nedir?

Ramazan ayı hediye internetler kapsamında, BİMcell hattına sahip BİMcell abonelerine Ramazan boyunca Sahurda 02.00 ile 06.00  saatleri arasında kullanabilecekleri 10 GB cepten internet hediye edilecektir. Söz konusu kampanyaya tüm BİMcell aboneleri katılım sağlayabilir. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen aboneler tek seferde 25 TL ve üstü yükleme yaparak katılım sağlayabilirler. Kazandığınız hediye internet bir sonraki aya devretmeyeceği için kazandığınız ay kullanmanızı tavsiye ederiz.

BİMcel-Sahur-Kampanyasi-10-GB-Bedava-İnternet-Nasil-YapilirBİMcell Sahur Kampanyası 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

BİMcell Sahur kampanyasına katılmak için tek seferde 25 TL ve üzere yükleme yaptıktan sonra “SAHUR2020” yazıp 5555’ e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabileceksiniz. Eğer hediye internet kampanya kaydınız başarılı bir şekilde gerçekleşirse SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Onay SMS sonrasında 10 GB bedava internet hattınıza ücretsiz olarak yüklenmiş olacaktır. BİMcell Sahur 10 GB kampanyası paketini yapan abonelerin 3G ve 4.5G servisleri otomatik olarak aktif edilir. Her hat kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Bedava internet hakkınız bittikten sonra tarifeniz üzerinden ücretlendirme yapılır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

BİMcell Ramazan Ayı Sahur 10 GB Hediye İnternet Kampanyası katılım ücretsizdir. Nisan 2021 tarihinden başlayarak  Mayıs 2021 tarihine kadar hediye internet kampanyasına katılabilirsiniz. Mayıs 2021 01.30’da kampanya sona erecektir. Kazandığınız internet ile sosyal medya platformlarında istediğiniz gibi paylaşım yapabilirsiniz. Eğer kazandığınız hediye interneti kullanmazsanız bir sonraki aya devretmez. Kampanya kapsamı 30 gün geçerli olacak şekilde düzenlenmiştir. Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlayabilirsiniz.

10 GB Bedava İnternet Kullanımlarımı Nasıl Öğrenirim?

BİMcell Sahur 10 GB Hediye Kampanyası ile kazanmış olduğunuz internet kullanımından kalan miktarı SMS veya müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

BİMcell Sahur 10 GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Ramazan ayı boyunca kullanmanız için tanımlanan 10 GB hediye interneti iptal ettirmek isteyen aboneler olabilir. Kampanyayı iptal etmek isteyen müşteriler SMS göndermek suretiyle iptal işlemini gerçekleştirebilecektir. Kampanyasını iptal eden müşteriler kampanyaya tekrar katılamayacaktır. Kampanya süresi sonunda Sahur Kampanyası otomatik olarak iptal edilecektir. Sizden herhangi bir ücret istenmeyecektir. BİMcell Sahur Kampanyası 2021 hediye internet keyfini rahatça çıkarabilirsiniz.

 

bedava_internet_ucretsiz_internet_hediye_internetYorum Yap Ücretsiz İnternet Kazan !

Değerli arkadaşlar, aşağıda bulunan Yorum Yap bölümünden güzel duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile anlatan ziyaretçilerimize sürpriz hediye internetimiz olacak. Yorumunuzu yaparken bilgilerinizi doğru girmeye dikkat edin 🙂 Haydi hemen yorum yap ve Bedava interneti kazan ! 💪

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Mert dedi ki:

  Çok güzel anlatmışsınız
  Çok teşekkür ederim
  internet sıkıntı mı giderdiniz

 2. Yusuf dedi ki:

  ALLAH RAZI OLSUN
  İnternet istiyorum
  Bunların devamı gelsin

 3. Kazım dedi ki:

  İnternet gönderin lütfen

 4. Muhammed dedi ki:

  Bana çok lazım İnternet beyler bana verirseniz çok sevinirim lütfen bana verin

 5. salih emre dursun dedi ki:

  bedava internet 10GB

 6. Cansel dedi ki:

  Bedava 10 gb internet almak istiyorum

 7. Atıf dedi ki:

  Denedim ve işe yaradı. Gerçekten haberdar olmak güzel oldu. Teşekkür ederim paylaşımınız için.

 8. Fatma dedi ki:

  Internet kampanyalari harika 10 gb sahur kampanyasi 12 de baslasaydi guzel olurdu

 9. Taha dedi ki:

  İnternet almak istiyprum

 10. Yunus Emre dedi ki:

  Bu kampanyaya katılıp internet almak istiyorum.