Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 2022

12.04.2022
A+
A-

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 2021 ile abonelerine bedava internet paketi kullanma şansı veriyor. Vodafone yeni kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarına bedava internet hizmetinden faydalanmasını sağlıyor. Tüm faturalı ve faturasız hatta sahip Vodafone abonelerine Ramazan ayı boyunca kullanabilecekleri 1 GB cepten internet hediye edilecektir.

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 2022

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 2022

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 2022 ile abonelerine bedava internet paketi kullanma şansı veriyor. Vodafone yeni kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarına bedava internet hizmetinden faydalanmasını sağlıyor. Tüm faturalı ve faturasız hatta sahip Vodafone abonelerine Ramazan ayı boyunca kullanabilecekleri 1 GB cepten internet hediye edilecektir. Kampanyaya Mayıs 2021 tarihine kadar ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Detayları sizler için hazırladık.

Vodafone Ramazan ayı bedava internet 2021 yılı bedava internet kampanyaları içerisinde yer alarak abonelerini sevindiriyor. Vodafone hazırladığı kampanyalar ile kullanıcılarını unutmuyor. Ramazan ayı boyunca sevdiklerinizle güzel vakit geçirmeniz için Vodafone Ramazan Bedava İnternet paketinizi kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlayarak hemen kullanmaya başlayın.

Vodafone Ramazan Hediye İnternet Paketi Nedir?

Ramazan ayı hediye internetler kapsamında, faturalı ve faturasız Vodafone hattına sahip Vodafone abonelerine Ramazan ve sahur boyunca kullanabilecekleri 1 GB cepten internet hediye edilecektir. Söz konusu hediye internet kampanyasına tüm Vodafone aboneleri katılım sağlayabilir. İletişim izni ve veri işleme izni vermiş aboneler faydalanabilir. Bu izinlere sahip olmayıp paketten faydalanmak isteyen abonelerin iletişim izni ve veri işleme izni paket alımı esnasında otomatik olarak açılacaktır. Kazandığınız hediye internet bir sonraki aya devretmeyeceği için kazandığınız ay kullanmanızı tavsiye ederiz.

vodafone-Ramazan-Ayi-1-GB-Hediye-İnternet-Kampanyasi-2020-nasil-yapilirVodafone Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Ramazan kampanyası katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasına girerek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Sonrasında 1 GB bedava internet hattınıza otomatik olarak yüklenmiş olacaktır. Vodafone Ramazan Hediye İnternet Paketini yapan abonelerin 3G ve 4.5G servisleri otomatik olarak aktif edilir. Hediye internetinizi onay SMS’inden sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası katılım ücretsizdir. Nisan 2021 tarihinden başlayarak Mayıs 2021 tarihine kadar hediye internet kampanyasına katılabilirsiniz. Kazandığınız internet ile sosyal medya platformlarında istediğiniz gibi paylaşım yapabilirsiniz. Eğer kazandığınız hediye interneti kullanmazsanız bir sonraki aya devretmez. Kampanya kapsamı 30 gün geçerli olacak şekilde düzenlenmiştir. Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlayabilirsiniz.

1 GB Bedava İnternet Kullanımlarımı Nasıl Öğrenirim?

Vodafone Ramazan Ayı Hediye Kampanyası ile kazanmış olduğunuz hediye internet kullanımından kalan miktarı faturalı abonelerin kalan bilgisini öğrenmek Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak “kalan kullanımlarım” kısmından öğrenebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nedir?

Vodafone Yanımda uygulaması ile mobil, evde internet ve ev telefonu aboneliğinize ait işlemlerinizi tek uygulama ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet kurulum ve müşteri aktivasyon adımlarını takip edebilirsiniz. Tarife bilgilerinizi öğrenebilir, kalan kullanımınızı  hediye internetlerinizi takip edebilirsiniz. Faturanıza dair detayları öğrenebilir, faturanızı ödeyebilirsiniz. Bana Ne Var’daki birbirinden avantajlı kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Yardım ve Bize Ulaşın bölümünden Vodafone SüperNet ile ilgili tüm bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Ramazan ayı boyunca kullanmanız için tanımlanan hediye interneti iptal ettirmek isteyen aboneler olabilir. Bunla ilgili Vodafone Ramazan 1 GB Hediye internet kampanya sayfasında herhangi bir bilgiye yer verilmemiştir. Bu konuda endişe etmenize gerek yok. Kampanya süresi sonunda otomatik olarak iptal edilecektir. Sizden herhangi bir ücret istenmeyecektir. Vodafone  Sahur Kampanyası 2021 hediye internet keyfini rahatça çıkarabilirsiniz.

 

bedava_internet_ucretsiz_internet_hediye_internetYorum Yap Ücretsiz İnternet Kazan !

Değerli arkadaşlar, aşağıda bulunan Yorum Yap bölümünden güzel duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile anlatan ziyaretçilerimize sürpriz hediye internetimiz olacak. Yorumunuzu yaparken bilgilerinizi doğru girmeye dikkat edin 🙂 Haydi hemen yorum yap ve Bedava interneti kazan ! 💪

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. gokdeniz dedi ki:

  simdi deniyorum insallah veriri

 2. Erdoğan Mutlu dedi ki:

  vodafondan çok memnunum. bedava internet nasıl kazanabilirim. vodofoneda hangi paketlerler var .

 3. Özcan dedi ki:

  Seni cok seviyorum vodafon bu ramazan ayında bizi yalnız bırakma

 4. Zeynep dedi ki:

  Internet icin tesekurlerrr

 5. Zeynep dedi ki:

  1 gb icin tesekurler

 6. Hiranur dedi ki:

  Vodafone çok teşekkürler

 7. Ayşe dedi ki:

  Ay gerçekten çok doğru gerçekten 1 gb veriyor alması çok basit vodafone yanımda uygulamasından kalan kullanımlar kısmından ramazan paketi ücretsiz diyor ordan alıyorsunuz ben yaptım ablamlarda yaptı anneme bile yaptım siz daha almadınız mı neyini bekliyorsunuz koş koş 23 mayısa kadar aldın aldın benden söylemesi 😍

 8. Elizan dedi ki:

  Bilgili ol ; ama zaten her şeyi biliyorum cehaletine kapılma

  1. GÜLBEYAN dedi ki:

   Vodafone bedava internet istiyorum 1GB hediye gelir

 9. Ferdi dedi ki:

  Ramazan ayı bereketi ile geldi😁 vodafone hediye internet bana da nasip oldu ya 🙂

 10. Bengisu dedi ki:

  Yaşasın 1 gb hediyemiz oldu 🎉 3 günde bitecek olmasının dışında bi sorun yok 🙄

  1. Aylin dedi ki:

   1 GB hediye teşekkürler