Türk Telekom Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 2022

12.04.2022
A+
A-

Türk Telekom Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 2021 ile abonelerine bedava internet paketi kullanma şansı veriyor. Türk Telekom yeni kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarına bedava internet hizmetinden faydalanmasını sağlıyor. Tüm faturalı ve faturasız hatta sahip Türk Telekom abonelerine Ramazan ayı boyunca kullanabilecekleri 1 GB cepten internet hediye edilecektir.

Türk Telekom Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 2022

Türk Telekom Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 2022

Türk Telekom Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 2022 ile abonelerine bedava internet paketi kullanma şansı veriyor. Türk Telekom yeni kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarına bedava internet hizmetinden faydalanmasını sağlıyor. Tüm faturalı ve faturasız hatta sahip Türk Telekom abonelerine Ramazan ayı ve Sahur boyunca kullanabilecekleri 1 GB cepten internet hediye edilecektir. Kampanyaya Mayıs 2021 tarihine kadar ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Detayları sizler için hazırladık.

Türk Telekom Ramazan ayı bedava internet 2021 yılı bedava internet kampanyaları içerisinde yer alarak abonelerini sevindiriyor. Türk Telekom hazırladığı kampanyalar ile kullanıcılarını unutmuyor. Ramazan ayı ve sahur boyunca sevdiklerinizle güzel vakit geçirmeniz için Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet paketinizi kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlayarak hemen kullanmaya başlayın.

Ramazan 1 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Ramazan ayı hediye internetler kapsamında, faturalı ve faturasız Türk Telekom hattına sahip Türk Telekom abonelerine Ramazan boyunca kullanabilecekleri 1 GB cepten internet hediye edilecektir. Söz konusu kampanyaya tüm Türk Telekom aboneleri katılım sağlayabilir. Ayrıca BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell bireysel tarifeleri haricindeki tarifelerde yer alan faturalı ve faturasız aboneler Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından hediye internet kampanyasına katılacaktır. Kazandığınız hediye internet bir sonraki aya devretmeyeceği için kazandığınız ay kullanmanızı tavsiye ederiz. Sahurda da kullanabileceğiniz tekrardan hatırlatmak isteriz.

turk-telekom-Ramazan-Ayi-1-GB-Hediye-İnternet-Kampanyasi-2020-nasil-yapilirTürk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Ramazan kampanyası katılmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girerek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Sonrasında 1 GB bedava internet hattınıza otomatik olarak yüklenmiş olacaktır. BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell bireysel tarifelerinde yer alan aboneler  HEDIYE1GB yazıp 5555’e SMS göndererek kampanyaya katılımı için başvuru yapabilirler.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası katılım ücretsizdir. Nisan 2021 tarihinden başlayarak Mayıs 2021 tarihine kadar hediye internet kampanyasına katılabilirsiniz. Kazandığınız internet ile sosyal medya platformlarında istediğiniz gibi paylaşım yapabilirsiniz. Eğer kazandığınız bedava interneti kullanmazsanız bir sonraki aya devretmez. Kampanya kapsamı 30 gün geçerli olacak şekilde düzenlenmiştir. Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlayabilirsiniz.

1 GB Bedava İnternet Kullanımlarımı Nasıl Öğrenirim?

Türk Telekom Ramazan Ayı Hediye Kampanyası ile kazanmış olduğunuz hediye internet kullanımından kalan miktarı faturalı abonelerin kalan bilgisini öğrenmek için KALAN ya da INTERNET yazıp 5555’e, faturasız abonelerin kalan bilgisini öğrenmek için KALAN HEDIYE1GB  yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir. Kalan kullanımlarını öğrenmek isteyen faturalı aboneler için 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması Nedir?

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile mobil, evde internet ve ev telefonu aboneliğinize ait işlemlerinizi tek uygulama ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile Tarife ve paket bilgilerinizin grafiksel gösterimiyle kullanımlarınızı görüntüleme, Tarife değişikliği ve avantajlı paketlere uygun fiyatlar ile sahip olma, Fatura bilgilerinizi öğrenme, ödenmemiş faturalarınızı ödeme, Hattınıza TL yükleme, TL talep etme ve hattınızdan TL gönderme, Yeni abonelik (Mobil, İnternet, Ev Telefonu ve Tivibu) başvuru işlemleri gibi birçok işlemi dilediğiniz yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Mobil hat sahipleri bu sayılan işlemlere ek olarak Uygulamaya özel  hediye internet Mobilist, Selfy Mobilist ve faturalı aylık ek paketler, 4.5G servisi aktivasyon işlemleri, Fatura Talimatı İşlemleri, Numara gizleme, numara engelleme ve çağrı bekletme işlemleri, Abonelik bilgilerine ulaşım, Çağrı ayarlarının yönetilmesi, Uluslararası kullanım aktivasyon işlemleri gibi birçok işlemi 7/24 hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Türk Telekom Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Ramazan ayı boyunca kullanmanız için tanımlanan hediye interneti iptal ettirmek isteyen aboneler olabilir. Bunla ilgili Türk Telekom Ramazan 1 GB Hediye internet kampanya sayfasında yazılan bilgiye göre yapılan kampanyanın tek seferlik olduğu ve iptal edilemeyeceği yazılmıştır. Bu konuda endişe etmenize gerek yok. Kampanya süresi sonunda otomatik olarak iptal edilecektir. Sizden herhangi bir ücret istenmeyecektir. Türk Telekom Sahur Kampanyası 2021 hediye internet keyfini rahatça çıkarabilirsiniz.

 

bedava_internet_ucretsiz_internet_hediye_internetYorum Yap Ücretsiz İnternet Kazan !

Değerli arkadaşlar, aşağıda bulunan Yorum Yap bölümünden güzel duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile anlatan ziyaretçilerimize sürpriz hediye internetimiz olacak. Yorumunuzu yaparken bilgilerinizi doğru girmeye dikkat edin 🙂 Haydi hemen yorum yap ve Bedava interneti kazan ! 💪

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. hüseyin dedi ki:

  türktelekoma cok teşekür ederim bedava 1 gb internet yolladi bunun icin turktelekoma minnettarim cok teşekür ederim iyiki turktelekom var

 2. Bayram dedi ki:

  Tebrikler güzel uygulama

 3. Furkan dedi ki:

  İyi site beğendim güzel yvnvdfhkn

 4. Furkan dedi ki:

  İyi site beğendim güzel

 5. Furkan dedi ki:

  İyi site beğendim

 6. Ceyda dedi ki:

  Turk Telekom İnternetim gelmedi

 7. Zehra dedi ki:

  Türk telekom bedava internetim geldi😊 size çok teşekkür ederim.