Vodafone 3 GB EBA Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

12.03.2021
A+
A-

Eğitim Bilişim Ağına (EBA) kendi internet paketlerinden kesinti olmaksızın aylık 3 GB’ye kadar ücretsiz olarak ulaşabilecek. Böylece mobil uygulama ile her yerden kesintisiz erişim sağlanmış olacak Vodafone kullanıcıları da EBA platformuna ücretsiz olarak bağlanabilecek. Öğrencilerin video ve ders dokümanlarına kolay erişimini sağlanmış olacak. Hediye internet kampanyası dahilinde Vodafone kullanıcıları için kampanyanın nasıl yapılacağını sizler için araştırdık.

Vodafone 3 GB EBA Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone 3 GB EBA Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

 

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) eğitim faaliyetleri alanında kendini geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda öğrencilerin ve öğretmenlerin interaktif eğitim imkanlarından daha fazla faydalanabilmesi amacıyla GSM operatörleri ile anlaşma yaptı.  Yapılan anlaşma neticesinde  “Türkiye’nin Operatörlerinden Türkiye’nin Eğitim İçeriklerine Erişim Desteği İş Birliği Protokolü” imzalandı. Buna göre bütün cep telefonu aboneleri çevirim içi eğitim platformu olan Eğitim Bilişim Ağına (EBA) kendi internet paketlerinden kesinti olmaksızın aylık 3 GB’ye kadar ücretsiz olarak ulaşabilecek. Böylece mobil uygulama ile her yerden kesintisiz erişim sağlanmış olacak Vodafone kullanıcıları da EBA platformuna ücretsiz olarak bağlanabilecek. Öğrencilerin video ve ders dokümanlarına kolay erişimini sağlanmış olacak. Hediye internet kampanyası dahilinde Vodafone kullanıcıları için kampanyanın nasıl yapılacağını sizler için araştırdık. 

 

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

 

vodafone-eba-3gb-hediye-bedava-internet-nasil-yapilir

Vodafone aboneleri EBA’da geçerli aylık 3 GB internet paketinde faydalanabilmesi için gerekli tanımlamalar otomatik olarak yapılmıştır.

 

UYARI: EBA için tanımlanan ücretsiz internet hakkınızı kullanabilmek için EBA uygulamasını uygulama marketlerinden indirerek kurmalısınız. Android yazılımını kullanıyorsanız Google Play Storeden indirmelisiniz. Eğer İphone kullanıyorsanız AppStoreden uygulamayı indirmelisiniz.

 

⇓ Tavsiye Yazılarımız ⇓

Türk Telekom 3 GB EBA Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

 

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

 

Yorum Yap Ücretsiz İnternet Kazan !

Değerli arkadaşlar, aşağıda bulunan Yorum Yap bölümünden güzel duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile anlatan ziyaretçilerimize sürpriz hediye internetimiz olacak. Yorumunuzu yaparken bilgilerinizi doğru girmeye dikkat edin 🙂 Haydi hemen yorum yap ve Bedava interneti kazan ! ? 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 24 YORUM
 1. Abdülkadir dedi ki:

  Tşk bilgi için

 2. Hamza dedi ki:

  Çok güzel ücretsiz 3gb tşk

 3. ibrahim dedi ki:

  iyiki varsiniz

 4. Cemile dedi ki:

  Hediye internet için çok güzel bir rehber olmuş. Arkadaşıma da önerdim gerçekten güzel bir site. Hepinize teşekkür ederim

  1. LÜTFİYE dedi ki:

   Eba paketi gelmedi

 5. king dedi ki:

  acayip iyi olmuş

 6. ilyas dogan dedi ki:

  her şey onu gösteriyor

 7. İsmet dedi ki:

  Hediye internetim geldi. çok saolun sitenizi çok begendimm yaşassınnn

 8. Sanane dedi ki:

  Sitenizi çok beğendim

 9. Berfin dedi ki:

  Cok onerdiler kullaniyim

 10. Berat dedi ki:

  3gb hediye tsk

  1. Zehra oflaz dedi ki:

   Yararlı bir site olmuş